Esileht Beebi ja mitmikud missugust rpa-d pakkuda?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: missugust rpa-d pakkuda?

Postitas:

Lähen lähiajal hambaarstile ja peale seda ei saa kohe lapsele rp anda. Missugust rpa-d võiks talle pakkuda? Laps on üsna tundlik, väga paljud toidud tekitavad allergiat (teevad kaka roheliseks ja pepu punaseks).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 19:20; 07.02 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga lüpsa rp välja selleks 1-2 söögikorraks ja pane külmikusse 🙂

Või kui millegipärast ei taha, siis osta väikses pakis valmispiima, nt. Aptamil. Suur avatud pulbripakk kaua ei säili.

Ta sul lutipudelist ikka süüa oskab või oskad ise süstlast/topsist anda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 19:25; 07.02 09:41; 07.02 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka selliste olukordade jaoks olemas valmis Aptamil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välja lüpsta ikka ette. Ja minu hambaarst ütles, et peale k.tuimestust tohib imetada küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hippi valmispiim, see on mahepõllumajandusest ning peaks paremini sobima neile kellel allergiaid on esinenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Välja lüpsta ikka ette. Ja minu hambaarst ütles, et peale k.tuimestust tohib imetada küll.[/tsitaat]

Ma käisin tarkusehammast eemaldamas ja öeldi, et 3-4h ei tohi imetada peale tuimestust. Kasutati sama tuimestust, mis puurimisel, st. ei olnud operatsiooniga eemaladamine.

Aga meil oli probleem hoopis selles, et tita oli väike ja teadsin, et lutipudelit ei tohiks anda, aga issi ei saanud süstlaga andmisega hakkama (laps peab hakkama sõrme imema ja siis sealt kõrvalt antakse nõelata süstlaga piima nö vahele). Ta siis pani piima lutipudelisse, aga laps ei olnud nõus mitte mingil juhul lutipudelist sööma. Nad üle tunni mässasid kuni arstilt koju jõudsin ja sain ise süstlast lapse söödetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 19:25; 07.02 09:41; 07.02 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus neid valmissegusid müüakse?
Rinnapumpa mul ei ole ja käsitsi saan kätte ainult tilga. Ma usun, et ei juhtu midagi kui laps ühe toidukorra rpa-d saab. Iseasi, kas ta üldse lutipudelitki tunnistab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 19:20; 07.02 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lüpsa samal ajal, kui laps teisest rinnast sööb, muidu piim ei jookse. Valmissegud on suuremates toidupoodides ka müügil, Aptamil Selveris, Rimis nt, ilmselt äkki apteekides ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 19:25; 07.02 09:41; 07.02 10:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud missugust rpa-d pakkuda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.