Esileht Ilu ja tervis Mitme kuuga läksid breketitega hambad juba sirgeks?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mitme kuuga läksid breketitega hambad juba sirgeks?

Postitas:

Küsimus siis neile, kellel on või on olnud breketid. Mulle pandi täna breketid. Millal on umbes lootust juba sirget või enam-vähem sirget rivi näha? Unustasin seda oma arstilt küsida.

Tänan vastajaid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.05 20:08; 26.05 19:40; 27.05 10:59; 28.05 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no paari kuuga on see sinka-vonka kadunud, aga sealt ära võtmiseni on muidugi pikk tee. Mul läks 35-aastasena 2 aastat (damon breketid), ühel tuttaval juba 3 aastat täis, ma ei kujuta ette, millal ta nendest lahti saab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul olid 5 aastat. niiet jah, see on ikka küllaltki pikk protsess

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on need 2 aastat kokku, ees ülemised 6 breketit on valged, aga traat pandi metalli värvi esialgu, kuna tõmbab kiiremini hambad paika, erinevalt valgest traadist. No ja see traat on nüüd mööda neid kõveraid hambaid nii koledalt sinka-vonka, breketeid endid pole üldse nähagi kaugemalt. Tahaks juba, et traat läheks ilusasti sirgelt mööda hambaid, sp küsingi. Ja muidugi imeline on ju seda progressi vaadata ja imetleda:) Kui hambad paigas, siis saan ka valge traadi kui tahan. Mul 1,5 aastat breketid peal, siis lõualuu op ja siis veel 6 kuud edasi breketeid ja saangi vabaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.05 20:08; 26.05 19:40; 27.05 10:59; 28.05 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudne! Kas teie lastel on ka kõverhambumus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul näiteks emal ja isal on ka kõverikud, oma last veel ei tea, alles 8 hammast suus:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.05 20:08; 26.05 19:40; 27.05 10:59; 28.05 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, mul juba 4,5 aastat breketid suus ja läheb ikka mõni kuu veel. Kõik sõltub konkreetsetest asjaoludest ja on ikka väga individuaalne. Traadid läksid alguses nii 2-3 kuuga sirgeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks teil nii kaua need on peal? Enamasti ikka 2 aastat ju. Mis on see põhjus, et nii kaua on mõnel, kas hambad ei lähe rivvi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.05 20:08; 26.05 19:40; 27.05 10:59; 28.05 20:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Mitme kuuga läksid breketitega hambad juba sirgeks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.