Esileht Lapse ootamine Mitmendal nädalal beebiootuse pilte tegema?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mitmendal nädalal beebiootuse pilte tegema?

Postitas:
Kägu

Tere!
olen esmarase ja tekkis küsimus: mitmendal nädalal oleks kõige parem minna beebiootuse pilte tegema? St tahaksin aja fotograafi juurde ära broneerida aga keeruline hinnata, mitmendal nädalal võiks kõht juba beebikõhu mõõtu olla 🙂

tänud vastajatele!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

33.-36. nädal. Siis on kõht juba päris suur, aga peale 36. nädalat võib laps juba iga hetk tulla. Sõbrannal jäidki tegemata, sest samal päeval (38. nädal) läks sünnitama hoopis 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tegin 24-25nädal, sest kõht oli juba ees üsna suur ja kaalu muudkui kogunes, tundsin, et ei taha nii hiliseks pildistamist jätta nagu tavaliselt soovitatakse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere!

olen esmarase ja tekkis küsimus: mitmendal nädalal oleks kõige parem minna beebiootuse pilte tegema? St tahaksin aja fotograafi juurde ära broneerida aga keeruline hinnata, mitmendal nädalal võiks kõht juba beebikõhu mõõtu olla 🙂

tänud vastajatele!

Väga viimasele minutile jäta jah. Mul jäid ka tegemata, sest neiu otsustas mitu nädalat varem tulla 🙂 Kõige hiljem 36 nädal jah vast

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Parim aeg sessiooniks on 32-36 rasedusnädalal. Kõhuke on siis piisavalt ümmargune ning Sul on veel
mugav poseerida.
Esimese lapsega tegin 2 kuud enne tähtaega pilte, teisega tegin 39+4 pilte. 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõltub kuidas laps asetseb ka. Mõnel juhul on ka 6. kuud täitsa OK, kui paistab ilusti välja. Endal ka siis veel mugav poseerida, liikuda. Viimasele raseduskuule ei jätaks – siis on tõenäoliselt juba päris ebamugav, ja beebi võib ka vingerpussi teha. (Olen fotograaf ja ema)

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Lapse ootamine Mitmendal nädalal beebiootuse pilte tegema?