Esileht Lapse ootamine Mitmendal nädalal beebiootuse pilte tegema?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mitmendal nädalal beebiootuse pilte tegema?

Postitas:

Tere!
olen esmarase ja tekkis küsimus: mitmendal nädalal oleks kõige parem minna beebiootuse pilte tegema? St tahaksin aja fotograafi juurde ära broneerida aga keeruline hinnata, mitmendal nädalal võiks kõht juba beebikõhu mõõtu olla 🙂

 

tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

33.-36. nädal. Siis on kõht juba päris suur, aga peale 36. nädalat võib laps juba iga hetk tulla. Sõbrannal jäidki tegemata, sest samal päeval (38. nädal) läks sünnitama hoopis 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin 24-25nädal, sest kõht oli juba ees üsna suur ja kaalu muudkui kogunes, tundsin, et ei taha nii hiliseks pildistamist jätta nagu tavaliselt soovitatakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

olen esmarase ja tekkis küsimus: mitmendal nädalal oleks kõige parem minna beebiootuse pilte tegema? St tahaksin aja fotograafi juurde ära broneerida aga keeruline hinnata, mitmendal nädalal võiks kõht juba beebikõhu mõõtu olla ????

tänud vastajatele!

Väga viimasele minutile jäta jah. Mul jäid ka tegemata, sest neiu otsustas mitu nädalat varem tulla ???? Kõige hiljem 36 nädal jah vast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim aeg sessiooniks on 32-36 rasedusnädalal. Kõhuke on siis piisavalt ümmargune ning Sul on veel
mugav poseerida.
Esimese lapsega tegin 2 kuud enne tähtaega pilte, teisega tegin 39+4 pilte. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub kuidas laps asetseb ka. Mõnel juhul on ka 6. kuud täitsa OK, kui paistab ilusti välja. Endal ka siis veel mugav poseerida, liikuda. Viimasele raseduskuule ei jätaks – siis on tõenäoliselt juba päris ebamugav, ja beebi võib ka vingerpussi teha. (Olen fotograaf ja ema)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Mitmendal nädalal beebiootuse pilte tegema?