Esileht Lapse ootamine mitmendal nädalal rasedate trenni?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: mitmendal nädalal rasedate trenni?

Postitas:

Kas käite spordiklubides spetsiaalselt rasedatele mõeldud trennides või rasedate joogas? Kui, siis mitmendast rasedusnädalast läksite? Kas enne käisite tavalises trennis?

Endal kaheksas nädal käimas ja olen tohutult väsinud, nii et tavalistes trennides pole juba mitu nädalat käinud. Aga rasedate trenni minekul on kuidagi plokk ees – äkki nagu sõnun sellega midagi ära nii vara vms…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedate joogas hakkasin käima 20+ nädalal, kui oli viimased nädalad tööl käia meie grupis oli üks naine, kes tuli 8+ nädalal, nüüd lõpurase, aga ma ise mõtlesin et küll on alles vara kohal. Ma ise kõige varasemalt läheks peale KVd või LAd, siis on aega rohkem ja on jällegi midagi oodata iga nädal, lisaks kui grupp ka tore on, siis on kohe rõõm joogas käia. 🙂
Joogas ma küll iga nädal lõpus ei käinud, aga hingamisest oli sünnitusel abiks, erinevaid poose sünnituse edendamiseks ei kasutanud. Ja trennis sai väheke võhma ka välja ja vastupidavust harjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedate joogatund sobib kõigile – alates raseduse esimestest nädalatest kuni sünnituseni. Füüsilised joogaharjutused aitavad raseduse muuta keha jaoks mugavamaks, parandavad seedimist ning leevendavad pinget seljas, õlgades ja jalgades. Läbi erinevate asendite paraneb vastupidavus,et sünnitus oleks kergem. Jooga annab võimaluse harjutuste koormust reguleerida nii, et saad ise raskusastme valida ja järgida oma keha võimeid. Peate aga III trimestri ajal olema ettevaatlik ja vajadusel lihtsalt piirata hingamisharjutustega. Mitmed spordikeskused kasutavad infrapunasoojust oma saalides, valige tavatemperatuuriga saal oma jooga tunnideks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie rasedate joogas käis aeg-ajalt ka üks rasedust planeeriv paar.
Mina käisin vist umbes 20. nädalast, aga oleksin tegelikult tahtnud varem minna – varem oli aga suveperioodi tõttu vaheaeg.
Ja siis ma läksin juba umbes 30. nädala paiku prooviks rasedate vesivõimlemisse. No oma meelest olen ma üsna heas vormis, mis siis, et lausa spordiga ei tegele. Aga neid harjutusi ma küll ei jaksanud teha. Ühesõnaga, midagi analoogset oleks pidanud tegema juba enne rasedust ja siis pidevalt jätkama. Noh, aga sain ilma selleta ka hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin siis, kui tavatrenni tuli juba kõhu pärast liiga palju mugandada (vastavalt 32. ja 29. nd), AGA mul olid ka äärmiselt kerged rasedused. Käisid ka raseduse algusjärgus olijad, keegi ei küsinud, kus kõht on:)

Kui teist ootasin, käis rasedate võimlemises paar korpulentset vanaprouat ka:) Eks see selline vähese täituvusega ravivõimlemine oligi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled tohutult väsinud, siis ei jaks asa ka rasedate trennis käia. see on see raseduse alguse väsimus, lihtsalt õhtuti mine varem magama, ürita puhata, küll läheb üle 🙂 Ja sisi võid jätkata ka oma tavatrennides, kui see suurem väsimus on möödas. mina nt vajadusel kohendasin ise harjutusi – kui ikka ei saanud kõhuli olla, siis ei saanud, tegin nt käpuli midagi vmt Tantsulistes trennides lihtsalt hoidusin taharitta, et kui ma tahtsin midagi, nt mingeid keerutusi aeglasemas tempos teha, siis ei ajanud teistel rütmi sassi jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine mitmendal nädalal rasedate trenni?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.