Esileht Lapse ootamine Mitmendal rasedusnädalal ja millise vaktsiiniga lasite vaktsineerida?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Mitmendal rasedusnädalal ja millise vaktsiiniga lasite vaktsineerida?

Postitas:
Kägu

Aga seda te ei mõtle, et joodate vaktsiini oma beebilegi?

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

minu ämmaemand ei soovita end süstida.. aga ma poleks end isegi soovitusega süstida lasknud

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

minu ämmaemand ei soovita end süstida.. aga ma poleks end isegi soovitusega süstida lasknud

Selliseid postitusi saab tõsiselt võtta ainult siis, kui paned siia ka selle ämmaka nime. Muidu on see lihtsalt ühe vaktsiinivastase trollimine.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Aga seda te ei mõtle, et joodate vaktsiini oma beebilegi?

Mõtlen küll, tänud küsimast. Rinnapiimaga annan edasi antikehi oma lapsele, et ka juhul kui kogu pere peaks koroonasse jääma, siis on ka kõige pisemal natuke ohutum olla.</p>

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu ämmaemand soovitas vaktsineerida peale lootanatoomia UH tegemist, siis umbes 20 nädala paiku. Ise lükkasin seda edasi, sest 20nda nädala piku oli suur suvi ja nakatumisnäitajad olid palju madalamad kui praegu. Minul on teismelised lapsed, kes käivad koolis ja trennides ning kellel on päris suur tutvusringkond. Seega, isegi kui mina end hoian ja liigun vähe poes jm avalikes kohtades, on suur tõenäosus, et mulle koju see viirus tuuakse. Rasedad on niigi riskirühmas, lisaks on minul ka rasedusdiabeet. Sügisel sain mingi tavalise külmetuse pealt köha – köhisin 4 nädalat ja alguses ikka väga hullusti. Ausalt öeldes ei kujuta ettegi, et mis seis veel koroonaga oleks…. Kaalusin poolt ja vastu argumente ning otsustasin end vaktsineerida. Esimese süsti sain 29+ nädalal ja teise kolm nädalat hiljem. Eks see vaktsineerimine olegi igaühe enda isiklik otsus… Edu TA-le!

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selliseid postitusi saab tõsiselt võtta ainult siis, kui paned siia ka selle ämmaka nime. Muidu on see lihtsalt ühe vaktsiinivastase trollimine.

Ma austan oma ämmakat ja kaitsen teda vaksihullude eest.  Motle mis tahad.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sain esimese Moderna 16 ndl ja teise 21 ndl. Kõrvalnähte polnud kummalgi korral ja lapsega on kõik parimas korras.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma austan oma ämmakat ja kaitsen teda vaksihullude eest. Motle mis tahad.

Huvitav, et alati just vaktsiinivastased satuvad ämmakate ning arstide juurde, kes vaktsiini salaja ei soovita jne. Parim on see, et nemad teavad alati ka mitmeid ja mitmeid inimesi kellel on tugevad vaktsiinikahjustused või vaktsiini tagajärjel väidetavalt meie hulgast lahkunud.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul nii arst kui ämmaemand soovitasid vaktsineerida. Samuti on mu sõbranna rase ja ka tema arst ning ämmaemand (erinevad minu omadest) soovitasid vaktsineerida. Väga huvitav tõesti kuidas ainult need vaktsiinivastased suudavad selle nõela heinakuhjast (selle ainsa ämmaemanda või arsti) ülesse leida, kes vaktsineerida ei soovita.

+5
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Esileht Lapse ootamine Mitmendal rasedusnädalal ja millise vaktsiiniga lasite vaktsineerida?