Esileht Lapse ootamine Mitmendal rasedusnädalal ja millise vaktsiiniga lasite vaktsineerida?

Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )

Teema: Mitmendal rasedusnädalal ja millise vaktsiiniga lasite vaktsineerida?

Postitas:
Kägu

Rasedatele peaks vaktsineerimine olema kohustuslik, kuna tegemist ei ole ju ainult enda tervisega. See on otsene oht beebile, kui rase omale viiruse külge korjab! Ise suutsin just miniale aru pähe panna, kes oli samuti kõhkleval seisukohal vaktsineerimise osas. Ma ei mõista, kuidas saab siin üldse midagi kaaluda, tegemist on ju su enda beebiga, kelle elu ja tervise sa ohtu sead, kui end tundmatu viiruse eest ei kaitse.

ma sul vaktsineerin!

ausalt kui ma oleks vaksitud, ei julgeks lapsele tissigi anda, aga noh, pmst on siis juba ka hilja juba. nagu keegi arst telekas ütles võimalike tüsistuste kohta, et noh, tegelt, poogen.

aga mul ei ole poogen.

terve meie pere põdes koroona läbi 2 ndl tagasi (levitajaks topeltvaktsineeritud kodanik, sic!), mina olin kogu aeg hoidnud pöialt, et koroona mind kätte ei saaks vähemalt 9 kuud.

me ei kandnud maske, pesnud käsi..te ei kujuta ette kui paljusid asju puudutab nakatunud inimene, niiet juba esimese haigestunu haigussümptomite päeval (mil oli juba hilja end hoida enivei) sain aru, kui mõttetu on see pindade puhastamine. trepikäsipuud, wc poti nupud, pliidinupud, sampoonipudelid, vitamiinipotsikud.. selle ajaga, mil tiir peal, on tehtud juba uued jäljed.

soovisin arstidelt esilekutsumist, igaks juhuks, enne kui nõdraks jään. nad polnud sellise asjaga kokku puutunudki, et kuulge, kas saaks varem, kogu me pere on haige ja mul on juba ylekandlus..igaks juhuks.. arstid olid nõutud. esilekutsumist ei saanud. haigeks ma aga ei jäänudki, ei sümptomeid ega postitiivseid teste. kuni keegi arst ütles, et rasedal on topeltimmuunsus ja loode kaitseb ema. ehkki mul on tunne, et ma kaitsesin mõtetes kogu aeg loodet:=)

kui takkajärgi selgub, et see vaktsiin, mis tegelikult vaktsiinina ei toimi, on geeniravim, mis on sajandi ravimieksperiment ja mille tagajärg on tiksuv pomm inimkehades,mis saab siis? kohutav kahju on juba tehtud, enamus on süstitud, paljud neist saavad mõjutustega järglased.

ma pole vaktsiinivastane, mu laps saab võimalikult vähesed vanakoolivaktsiinid (sest need toimivad).

Sa vaata, et sinu enda järglased mõjutustega pole.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasedatele peaks vaktsineerimine olema kohustuslik, kuna tegemist ei ole ju ainult enda tervisega. See on otsene oht beebile, kui rase omale viiruse külge korjab! Ise suutsin just miniale aru pähe panna, kes oli samuti kõhkleval seisukohal vaktsineerimise osas. Ma ei mõista, kuidas saab siin üldse midagi kaaluda, tegemist on ju su enda beebiga, kelle elu ja tervise sa ohtu sead, kui end tundmatu viiruse eest ei kaitse.

ma sul vaktsineerin!

ausalt kui ma oleks vaksitud, ei julgeks lapsele tissigi anda, aga noh, pmst on siis juba ka hilja juba. nagu keegi arst telekas ütles võimalike tüsistuste kohta, et noh, tegelt, poogen.

aga mul ei ole poogen.

terve meie pere põdes koroona läbi 2 ndl tagasi (levitajaks topeltvaktsineeritud kodanik, sic!), mina olin kogu aeg hoidnud pöialt, et koroona mind kätte ei saaks vähemalt 9 kuud.

me ei kandnud maske, pesnud käsi..te ei kujuta ette kui paljusid asju puudutab nakatunud inimene, niiet juba esimese haigestunu haigussümptomite päeval (mil oli juba hilja end hoida enivei) sain aru, kui mõttetu on see pindade puhastamine. trepikäsipuud, wc poti nupud, pliidinupud, sampoonipudelid, vitamiinipotsikud.. selle ajaga, mil tiir peal, on tehtud juba uued jäljed.

soovisin arstidelt esilekutsumist, igaks juhuks, enne kui nõdraks jään. nad polnud sellise asjaga kokku puutunudki, et kuulge, kas saaks varem, kogu me pere on haige ja mul on juba ylekandlus..igaks juhuks.. arstid olid nõutud. esilekutsumist ei saanud. haigeks ma aga ei jäänudki, ei sümptomeid ega postitiivseid teste. kuni keegi arst ütles, et rasedal on topeltimmuunsus ja loode kaitseb ema. ehkki mul on tunne, et ma kaitsesin mõtetes kogu aeg loodet:=)

kui takkajärgi selgub, et see vaktsiin, mis tegelikult vaktsiinina ei toimi, on geeniravim, mis on sajandi ravimieksperiment ja mille tagajärg on tiksuv pomm inimkehades,mis saab siis? kohutav kahju on juba tehtud, enamus on süstitud, paljud neist saavad mõjutustega järglased.

ma pole vaktsiinivastane, mu laps saab võimalikult vähesed vanakoolivaktsiinid (sest need toimivad).

Sa vaata, et sinu enda järglased mõjutustega pole.

Päris isiklikuks ka ei maksaks minna ja inimest tema arvamuse pärast solvama hakata, see on labane.

Mina olen rase, pooleldi vaktsineeritud, järgmine süst on järgmisel nädalal, seega ma ei ole vaktsiinide vastane.

Kuid eks igaüks vastutab ise, tuleb kaaluda enne otsuse tegemist riske.

Minul on puberteediealine laps, kes väga aktiivne suhtleja ning lisaks õpib ta ühes Tallinna mammutkoolides, seega pidasin vajalikuks end vaktsineerida, et vähendada riske.

Vanust ka juba piisavalt, et ei ole enam 25.

Hukka ma ei mõista, neid, kes ei vaktsineeri, kuid asju tuleb ratsionaalselt võtta.

See, et rasedal on tugevam immuunsus on väär info, pigem vastupidi ja see info pärineb juba ajast, millal koroonat veel ei olnud.

 

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain ühekordse vaktsiini enne rasestumist. Nüüd peaks tõhustatud doosi tegema. Eile käisin naistearsti juures ja sai räägitud sel teemal, tema soovitus oli mitte teha. Sünnitan paari kuu pärast ära ja alles siis. Samas perearst surub nii kuis jaksab. Ma usaldan naistearsti, beebid on tema valdkond ja kui ta ei soovita, siis nii jääb. Sõbrannal (riskirase) teises eesti otsas soovitas naistearst sama – teha tõhustatud doos, kui sünnitanud.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain ühekordse vaktsiini enne rasestumist. Nüüd peaks tõhustatud doosi tegema. Eile käisin naistearsti juures ja sai räägitud sel teemal, tema soovitus oli mitte teha. Sünnitan paari kuu pärast ära ja alles siis. Samas perearst surub nii kuis jaksab. Ma usaldan naistearsti, beebid on tema valdkond ja kui ta ei soovita, siis nii jääb. Sõbrannal (riskirase) teises eesti otsas soovitas naistearst sama – teha tõhustatud doos, kui sünnitanud.

See on nüüd küll huvitav uudis, et beebid on naistearsti valdkond. Pigem on selles osas pädevad ikka perearstid. Ka vaktsineerimine on rohkem perearsti pädevuses, sest naistearstid ju ei tegele näiteks vaktsiinitüsistustega.

Minu naistearst soovitas vaktsineerimist ja soovitas jälgida ka grippi haigestumist, et kui haigestunute arv oeaks tõusma, siis võiks vaktsineerida. Raseduse ajal tehtud vaktsiinid annavad antikehad ka lapsele.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain ühekordse vaktsiini enne rasestumist. Nüüd peaks tõhustatud doosi tegema. Eile käisin naistearsti juures ja sai räägitud sel teemal, tema soovitus oli mitte teha. Sünnitan paari kuu pärast ära ja alles siis. Samas perearst surub nii kuis jaksab. Ma usaldan naistearsti, beebid on tema valdkond ja kui ta ei soovita, siis nii jääb. Sõbrannal (riskirase) teises eesti otsas soovitas naistearst sama – teha tõhustatud doos, kui sünnitanud.

See on nüüd küll huvitav uudis, et beebid on naistearsti valdkond. Pigem on selles osas pädevad ikka perearstid. Ka vaktsineerimine on rohkem perearsti pädevuses, sest naistearstid ju ei tegele näiteks vaktsiinitüsistustega.

Minu naistearst soovitas vaktsineerimist ja soovitas jälgida ka grippi haigestumist, et kui haigestunute arv oeaks tõusma, siis võiks vaktsineerida. Raseduse ajal tehtud vaktsiinid annavad antikehad ka lapsele.

Palju õnne siis.
kes tahab eksperimenteerida ja kes tahab kindla peale minna. Mulle meeldib beebi tervise seisukohastv evolutsiooniline loomulikkus rohkem kui ravimifirmade mudimiskunst ja suured rahad.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain ühekordse vaktsiini enne rasestumist. Nüüd peaks tõhustatud doosi tegema. Eile käisin naistearsti juures ja sai räägitud sel teemal, tema soovitus oli mitte teha. Sünnitan paari kuu pärast ära ja alles siis. Samas perearst surub nii kuis jaksab. Ma usaldan naistearsti, beebid on tema valdkond ja kui ta ei soovita, siis nii jääb. Sõbrannal (riskirase) teises eesti otsas soovitas naistearst sama – teha tõhustatud doos, kui sünnitanud.

Huvitav, mul vastupidine kogemus. Soovitati mõõta antikehade taset ja selle järgi siis koos vaatame, kas teha tõhustusdoos praegu või hiljem. Lõppude lõpuks loeb ju ikka aeg, mis esialgsest vaktsineerimisest möödas ja palju kaitset alles jäänud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain ühekordse vaktsiini enne rasestumist. Nüüd peaks tõhustatud doosi tegema. Eile käisin naistearsti juures ja sai räägitud sel teemal, tema soovitus oli mitte teha. Sünnitan paari kuu pärast ära ja alles siis. Samas perearst surub nii kuis jaksab. Ma usaldan naistearsti, beebid on tema valdkond ja kui ta ei soovita, siis nii jääb. Sõbrannal (riskirase) teises eesti otsas soovitas naistearst sama – teha tõhustatud doos, kui sünnitanud.

See on nüüd küll huvitav uudis, et beebid on naistearsti valdkond. Pigem on selles osas pädevad ikka perearstid. Ka vaktsineerimine on rohkem perearsti pädevuses, sest naistearstid ju ei tegele näiteks vaktsiinitüsistustega.

Minu naistearst soovitas vaktsineerimist ja soovitas jälgida ka grippi haigestumist, et kui haigestunute arv oeaks tõusma, siis võiks vaktsineerida. Raseduse ajal tehtud vaktsiinid annavad antikehad ka lapsele.

Palju õnne siis.

kes tahab eksperimenteerida ja kes tahab kindla peale minna. Mulle meeldib beebi tervise seisukohastv evolutsiooniline loomulikkus rohkem kui ravimifirmade mudimiskunst ja suured rahad.

Ma eeldan, et sa ise mingeid ravimeid ise ei kasuta, ei valuvaigisteid ega ka palavikualandajaid jms. See oleks ka ju ravimifirmade toetamine.????

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on nii perearst kui ka ämmaemand soovitanud vaktsineerida. Arvel ITK-s. Samas venna naisel, kes TÜK-is arvel ämmaemand ei soovitanud vaktsineerida.

Ma igatahes vaktsineerisin.

 

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on nii perearst kui ka ämmaemand soovitanud vaktsineerida. Arvel ITK-s. Samas venna naisel, kes TÜK-is arvel ämmaemand ei soovitanud vaktsineerida.

Ma igatahes vaktsineerisin.

Mul ka nii perearst kui ka ämmaemand soovitasid vaktsineerida. Muuhulgas just perearst soovitas vaktsineerida ka gripi vastu, sest talvebeebi ja sünnib gripi kõrghooajal, turvalisem tal, kui tal endal ka mingid antikehad on.

“Evolutsioonilise immuunsuse” usaldamisest ma ei saa hästi aru – traditsiooniliselt suri kaheksa last kümnest ära ju, ei tundu nagu suurem asi. Ma ikka pigem võtaksin selle kaasaaidatud immuunsusega variandi.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain ühekordse vaktsiini enne rasestumist. Nüüd peaks tõhustatud doosi tegema. Eile käisin naistearsti juures ja sai räägitud sel teemal, tema soovitus oli mitte teha. Sünnitan paari kuu pärast ära ja alles siis. Samas perearst surub nii kuis jaksab. Ma usaldan naistearsti, beebid on tema valdkond ja kui ta ei soovita, siis nii jääb. Sõbrannal (riskirase) teises eesti otsas soovitas naistearst sama – teha tõhustatud doos, kui sünnitanud.

See on nüüd küll huvitav uudis, et beebid on naistearsti valdkond. Pigem on selles osas pädevad ikka perearstid. Ka vaktsineerimine on rohkem perearsti pädevuses, sest naistearstid ju ei tegele näiteks vaktsiinitüsistustega.

Minu naistearst soovitas vaktsineerimist ja soovitas jälgida ka grippi haigestumist, et kui haigestunute arv oeaks tõusma, siis võiks vaktsineerida. Raseduse ajal tehtud vaktsiinid annavad antikehad ka lapsele.

Palju õnne siis.

kes tahab eksperimenteerida ja kes tahab kindla peale minna. Mulle meeldib beebi tervise seisukohastv evolutsiooniline loomulikkus rohkem kui ravimifirmade mudimiskunst ja suured rahad.

Mida sa tarbid, et sellised mõjutused on sul?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin 25+ nädalal 3. doosi (Pfizer). WHO soovitab ja rahvusvahelised naistearstide seltsid maailmas samuti.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin 25+ nädalal 3. doosi (Pfizer). WHO soovitab ja rahvusvahelised naistearstide seltsid maailmas samuti.

Kas enne tõhustusdoosi tegemist on möödunud 6 kuud või vähem? Kaalun ka tõhustusdoosi tegemist, kuid 6 kuud ei ole veel möödas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin 25+ nädalal 3. doosi (Pfizer). WHO soovitab ja rahvusvahelised naistearstide seltsid maailmas samuti.

Kas enne tõhustusdoosi tegemist on möödunud 6 kuud või vähem? Kaalun ka tõhustusdoosi tegemist, kuid 6 kuud ei ole veel möödas.

Mina mõõtsin antikehade hulka enne tõhustusdoosi (5. kuud peale vaktsineerimiskuuri lõpetamist) ja kuna tase oli väga madal sai tõhustusdoos tehtud 3. trimestril kuu aega varem kui muidu planeeritud. Kõrvalnähud puudusid ning rasedus kulgeb jätkuvalt probleemideta.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin Phizeri tõhustusdoosi 25+ nädalal, kõik siiani korras:)

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegin 1. doosi Pfizerit enne kui rasedaks jäin. 2. doosi tegin 4-dal rasedusnädalal ja 3. tõhususdoosi tegin 30-dal rasedusnädalal. Ühtegi kõrvalnähtu ühelgi korral ei esinenud. Rasedus on kulgenud väga hästi, ämmaemand iga kord kiidab kui suurepärased on nii minu kui beebi igasugused analüüsid ja uuringud.

Mul on hea meel, et olen vaktsineeritud, sest rasedate immuunsussüsteem on ikka oluliselt nõrgem ning viimane asi mida rasedana tahan on haigeks jääda, sest haigestumine on see, mis beebile halvasti mõjub. Halvimal juhul lõpetavad vaksineerimata rasedad intensiivravis ja beebi ei pruugi ellu jäädagi või saab tõsised arengupuudujäägid, sest ta tuleb väga enneaegsena emast välja võtta. Kahju, et paljud emad oma rumalusega sedasi beebide elud ohtu panevad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Edulood vaktsiiniga http://elavtoit.com/vaktsiinikahjud/?fbclid=IwAR1kCbBmkvmXxBNZkqYXWovCEYg3bEu-TTQHe-czhyAZN7I-Sil4aJqP6I0

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )


Esileht Lapse ootamine Mitmendal rasedusnädalal ja millise vaktsiiniga lasite vaktsineerida?