Esileht Hobinurk Mitmendat korda ta juba Portugali kolib?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 77 )

Teema: Mitmendat korda ta juba Portugali kolib?

Postitas:
Kägu

Aina üks nutt ja hala, nälg ja üksindus, oh häda ja viletsust

https://elu24.postimees.ee/7759728/maire-aunaste-puhib-eestimaa-tolmu-jalgadelt-kuni-40-aastani-on-okei-siis-on-allakaik

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõks allpool on teema Kas teid huvitavad uudised… keegi kolib kuhugi. No näed, inimesi ikka huvitab ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga endised riigikogu lased saavad ju elu lõpuni mingit tasu?

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis peaks ikka lausa kott peas elama kui oma riigi kangelased ei huvita.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kaotasin viimsegi respekti tema suhtes, kui kurtis, et sissetulek on liiga väike, et Portugali maja ehitada.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aunaste on ülimaalt karistmaatiline daam, kes suudab täita kogu ekraani ja saate. Teda on huvitav jälgida ja kuulata. Tema puhul on muidugi selge, et ta kas meeldib sulle väga või sa ei salli teda üldse.

Aga see küsimus küll on asjakohane, et kas ta endisel riigikogu liikmena siis pensioni ei saa, peaks ju saama? Ja mis summas see on, et sellest ära ei ela?

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule muutus ta juba siis ebameeldivaks kui ta reisisaatesse tulnud ullikestesse irvitavalt suhtus.

+5
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule muutus ta juba siis ebameeldivaks kui ta reisisaatesse tulnud ullikestesse irvitavalt suhtus.

Huvitav, mulle küll midagi sellist ei meenu, kuigi olin selle saatesarja pidev vaataja.

Ta võis küll öelda teravalt, jah, aga et irvitanud oleks, ei usu.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta võis küll öelda teravalt, jah, aga et irvitanud oleks, ei usu.

Et kutsud külalised ja ütled teravalt? Normaalne?

Tema ironiseeris ja iroonia on kõige madalam suhtlusvorm.

0
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta võis küll öelda teravalt, jah, aga et irvitanud oleks, ei usu.

Et kutsud külalised ja ütled teravalt? Normaalne?

Tema ironiseeris ja iroonia on kõige madalam suhtlusvorm.

No seda ta teeb ju kõigiga. Kas oleks pidanud siis ullikesi erikohtlema?

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aina üks nutt ja hala, nälg ja üksindus, oh häda ja viletsust

https://elu24.postimees.ee/7759728/maire-aunaste-puhib-eestimaa-tolmu-jalgadelt-kuni-40-aastani-on-okei-siis-on-allakaik

Eks ta ongi alla käinud. Seal karukanni majas Portugalis elamiskulud minimaalsed. Õige otsus. Tark inimene oskab oma residentsust ja sotsiaalsfääri ka nii sättida, et on optimaalne.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kaotasin viimsegi respekti tema suhtes, kui kurtis, et sissetulek on liiga väike, et Portugali maja ehitada.

No see on nii odav maja, et iga küünetehnik ehitab sellise. Sa vist pole selles Portugali karupees käinud?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see küsimus küll on asjakohane, et kas ta endisel riigikogu liikmena siis pensioni ei saa, peaks ju saama? Ja mis summas see on, et sellest ära ei ela?

Ta on seal olnud ainult ühes koosseisus. Siis ei saa jah.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.riigiteataja.ee/akt/22229?leiaKehtiv

Vähemalt 3 aastat peab olema Riigikogus, siis saab 40% RK liikme ametipalgast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aunaste on ülimaalt karistmaatiline daam, kes suudab täita kogu ekraani ja saate.

Ekraani ja saate suudab täita, kuid karismaatiline ta seejuures küll ei ole. Väga ebameeldiv, räigelt üle võlli silmi pööritav ja afekteeriv tegelane, kes sunnib kanalit vahetama.

+14
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kutsud külalised ja ütled teravalt? Normaalne? Tema ironiseeris ja iroonia on kõige madalam suhtlusvorm. No seda ta teeb ju kõigiga. Kas oleks pidanud siis ullikesi erikohtlema?

Kui lonkajat tänav näed, siis näitad ka näpuga ja hakkad irvitama? Miks vaimselt vigase üle võib irvitada ja füüsiliselt vigase üle mitte?

Taipad?

Ega vist.

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi teab kas Portugalis on leebemad reeglid promillidega vahele jäädes?

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kutsud külalised ja ütled teravalt? Normaalne? Tema ironiseeris ja iroonia on kõige madalam suhtlusvorm. No seda ta teeb ju kõigiga. Kas oleks pidanud siis ullikesi erikohtlema?

Kui lonkajat tänav näed, siis näitad ka näpuga ja hakkad irvitama? Miks vaimselt vigase üle võib irvitada ja füüsiliselt vigase üle mitte?

Taipad?

Ega vist.

Kas ta tegi nii? Millal, kus, pane link

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ta tegi nii? Millal, kus, pane link

Maga kaineks!

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kutsud külalised ja ütled teravalt? Normaalne? Tema ironiseeris ja iroonia on kõige madalam suhtlusvorm. No seda ta teeb ju kõigiga. Kas oleks pidanud siis ullikesi erikohtlema?

Kui lonkajat tänav näed, siis näitad ka näpuga ja hakkad irvitama? Miks vaimselt vigase üle võib irvitada ja füüsiliselt vigase üle mitte?

Taipad?

Ega vist.

Sinu tigedus on teadagi õilis.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi teab kas Portugalis on leebemad reeglid promillidega vahele jäädes?

Pigem leebem jah, kuni 0,5 on üldse lubatud (samas, 0,5-st pole talle vist eriti abi):

  • €250 to €1250 fine for 0.5 g/l to 0.8 g/l
  • €500 to €2500 fine for 0.8 g/l to 1.2 g/l
  • Loss of driving license for 1.2 g/l. This alcohol level is considered a crime and can be punished with up to 1 year in prison.
+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolib odavama alkoholi pärast

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riigikogu eripension on ju ainult kahel esimesel koosseisul.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riigikogu eripension on ju ainult kahel esimesel koosseisul.

Õigus jah, eripensioni saadi kuni 9nda Riigikoguni, nüüd on juba 15. Ei saagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei oleks Aunaste suhtes nii õel. Minu meelest saates kurtis ta rohkem ees ootava igavuse ja üksinduse üle – ja see ongi probleem. Kõigile vanemaealistele. Ja selge see, et võõras riigis elades on asi hullem. Isegi kohalikku keelt osates on pensionieas lõimumine keeruline, ma ei tea, kas Aunaste on keelt õppinud. Ma täiesti mõistan, et tulevik tundub talle rõõmutu.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks Aunaste Portugali küüditatakse? Vabatahtlikult ju ometi üksindusse ei läheks.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei oleks Aunaste suhtes nii õel. Minu meelest saates kurtis ta rohkem ees ootava igavuse ja üksinduse üle – ja see ongi probleem. Kõigile vanemaealistele. Ja selge see, et võõras riigis elades on asi hullem. Isegi kohalikku keelt osates on pensionieas lõimumine keeruline, ma ei tea, kas Aunaste on keelt õppinud. Ma täiesti mõistan, et tulevik tundub talle rõõmutu.

Kahjuks mul Postimehe paketti ei ole (on Delfi) muidu loeks huviga. Mulle on Aunaste alati meeldinud, hoolimata tema kohati väga teravast keelest. Samas ma usun, et sotsiaalse olendina ta ehk siiski leiab omale sõpru ja hingesugulasi seal ja vast üksindusse ei sure.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei oleks Aunaste suhtes nii õel. Minu meelest saates kurtis ta rohkem ees ootava igavuse ja üksinduse üle – ja see ongi probleem. Kõigile vanemaealistele. Ja selge see, et võõras riigis elades on asi hullem. Isegi kohalikku keelt osates on pensionieas lõimumine keeruline, ma ei tea, kas Aunaste on keelt õppinud. Ma täiesti mõistan, et tulevik tundub talle rõõmutu.

Kahjuks mul Postimehe paketti ei ole (on Delfi) muidu loeks huviga. Mulle on Aunaste alati meeldinud, hoolimata tema kohati väga teravast keelest. Samas ma usun, et sotsiaalse olendina ta ehk siiski leiab omale sõpru ja hingesugulasi seal ja vast üksindusse ei sure.

See on ümberjutustus Hommik Anuga saates esinemisest. Seda saadet saab kuulata tasuta.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on naabrinaine sama vana, laps on juba 45+ ja lapselapsed suured. Tunnebki ennast väga üksikuna, laps on pühendunud tööle ja lapselapsed teda n.ö. enam ei vaja, õpivad ülikoolis. Helistavad ja ka käivad vahest külas.  Meest ei ole. Sõbrannad on sama vanad, aga paljud on ära kolinud, oma lastele lähemale või leidnud uue kaaslase.

Mõnes mõttes on hea sünnitada lapsed 30+, siis oled 70selt veel paras lapselapsi hoidma.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbrannad on sama vanad, aga paljud on ära kolinud, oma lastele lähemale või leidnud uue kaaslase.

Leiavad uue kaaslase ja siis sõbrannaga enam ei helista ega suhtle?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 77 )


Esileht Hobinurk Mitmendat korda ta juba Portugali kolib?