Esileht Hobinurk Mitmendat korda ta juba Portugali kolib?

Näitan 17 postitust - vahemik 61 kuni 77 (kokku 77 )

Teema: Mitmendat korda ta juba Portugali kolib?

Postitas:
Kägu

Kuulsused muidu ühest lahku minnes leiavad hoobilt uue abikaasa. Imelik, et tema ei leia.

Äkki 70-aastane enam ei taha mingit vanameest abikaasaks?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanemana ei vaja sa enam mingit kambashängimist.

See sõltub. Mul on mitu 60+ tuttavat, kes hängivad pigem kambas, kui istuvad üksi kodus. Traavitakse ühelt ürituselt teisele, täna veinidegustatsioon, homme keraamikaring või maalikoolitus algajale, nädalalõpus reis jne. Ikka kolme-neljakesi koos, et lõbusam oleks.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulsused muidu ühest lahku minnes leiavad hoobilt uue abikaasa. Imelik, et tema ei leia.

Äkki 70-aastane enam ei taha mingit vanameest abikaasaks?

Just. Seda enam, et praegun trend on võtta noorem mees kaaslaseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki 70-aastane enam ei taha mingit vanameest abikaasaks?

Nooremadki ju tahavad kui taat piisavalt varakas on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see on lahe, milline reaktsioon tema jutule

https://www.facebook.com/postimees/posts/maire-aunaste-s%C3%B5nas-et-portugal-on-eestiga-v%C3%B5rreldes-niiv%C3%B5rd-palju-odavam-et-suu/2094300663918915/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see on lahe, milline reaktsioon tema jutule

https://www.facebook.com/postimees/posts/maire-aunaste-s%C3%B5nas-et-portugal-on-eestiga-v%C3%B5rreldes-niiv%C3%B5rd-palju-odavam-et-suu/2094300663918915/

Lahe?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib ju hakata väikelapsi või beebisid hoidma…

Väga hea mõte ju! Ma oleks küll rõõmus, kui mu lapsel Aunaste-taoline lapsehoidja oleks.

No ma pidasin seda silmas eelkõige nende jaoks, kes ei oska midagi peale hakata, kui endal enam väikelapsi ega lapselapsi pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis on teemasid, et tänapäeval ei leia sõpru juba 30-aastased, mis siis vanematest rääkida. Minu parimad sõbrad on olnud minu elus üle 30 aasta – ülikooli ajast, siis esimestest töökohtadest jne. Pidasin eelmine aasta 55ndat sünnipäeva – uued näod olid vaid poja kaaslane ning endine töökaaslane oli uuesti abiellunud. Viimase 20 aastaga on tulnud vaid üks sõber juurde.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis on teemasid, et tänapäeval ei leia sõpru juba 30-aastased, mis siis vanematest rääkida. Minu parimad sõbrad on olnud minu elus üle 30 aasta – ülikooli ajast, siis esimestest töökohtadest jne. Pidasin eelmine aasta 55ndat sünnipäeva – uued näod olid vaid poja kaaslane ning endine töökaaslane oli uuesti abiellunud. Viimase 20 aastaga on tulnud vaid üks sõber juurde.

Kui sa kogu aeg ainult oma vanade sõpradega aega veedad, millal sa siis uusi sõprussuhteid veel looksid?

Enamasti on asi ikka inimese peas kinni. Ollakse ebakindlad või allaheitlikud, ei käida kuskil väljas ja kui käiakse, siis ainult oodatakse, et teised inimesed nendega rääkima tuleksid. Teised teevad sama. Kui tahad uusi sõpru saada, siis tuleb ise aktiivne olla. Kõikidest kohatud inimestest ei saa automaatselt parimaid sõpru, aga piisavalt häid võib küll leida, kui endal ikka ka midagi positiivset pakkuda on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga piisavalt häid võib küll leida, kui endal ikka ka midagi positiivset pakkuda on.

Nii neid Liis Haaveleid leiabki!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris hull selline õhinapõhine tegutsemine. Nüüd kui vaja kolida, saab aru, et ega ikka ei tahagi sinna. Samas ma ei saa aru kus ta Portugali varemetest maja ehitamise ajal Eestis elada sai ja miks enam samas elada ei saa?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris hull selline õhinapõhine tegutsemine. Nüüd kui vaja kolida, saab aru, et ega ikka ei tahagi sinna. Samas ma ei saa aru kus ta Portugali varemetest maja ehitamise ajal Eestis elada sai ja miks enam samas elada ei saa?

Sest maja, kus tal elada lasti, müüakse maha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Aunaste on tõesti juba 70?! Masendav, kui ruttu elu läheb – mäletan teda ometigi noore inimesena!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see on lahe, milline reaktsioon tema jutule

https://www.facebook.com/postimees/posts/maire-aunaste-s%C3%B5nas-et-portugal-on-eestiga-v%C3%B5rreldes-niiv%C3%B5rd-palju-odavam-et-suu/2094300663918915/

Neid kommentaare lugedes hakkab piinlik, kui palju lolle Eestis leidub!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu parimad sõbrad on olnud minu elus üle 30 aasta – ülikooli ajast, siis esimestest töökohtadest jne. Pidasin eelmine aasta 55ndat sünnipäeva – uued näod olid vaid poja kaaslane ning endine töökaaslane oli uuesti abiellunud. Viimase 20 aastaga on tulnud vaid üks sõber juurde.

No ega ei tulegi sellises vanuses enam sõpru juurde. Kui peaksid neist endistest kaugele kolima, poleks ju lähedast suhtlust ka enam. Ainult kirjavahetus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris hull selline õhinapõhine tegutsemine. Nüüd kui vaja kolida, saab aru, et ega ikka ei tahagi sinna. Samas ma ei saa aru kus ta Portugali varemetest maja ehitamise ajal Eestis elada sai ja miks enam samas elada ei saa?

1. Kust võtad, et see on õhinapõhine tegutsemine?

2. Miks see hull on?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis on teemasid, et tänapäeval ei leia sõpru juba 30-aastased, mis siis vanematest rääkida. Minu parimad sõbrad on olnud minu elus üle 30 aasta – ülikooli ajast, siis esimestest töökohtadest jne. Pidasin eelmine aasta 55ndat sünnipäeva – uued näod olid vaid poja kaaslane ning endine töökaaslane oli uuesti abiellunud. Viimase 20 aastaga on tulnud vaid üks sõber juurde.

Kurb siis ju küll.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 61 kuni 77 (kokku 77 )


Esileht Hobinurk Mitmendat korda ta juba Portugali kolib?