Esileht Pereelu ja suhted Mitmes kord abielus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Mitmes kord abielus

Postitas:

Olen samal teemal siin varemgi arutlenud, aga segased tunded on ikka.

Abielu on minu jaoks oluline. Mitte eluliselt oluline ega hädavajalik, aga meeldib, et on ühel hetkel ikkagi selge otsus enda ja mõneti ka teiste jaoks, pulmade kui mõnusa ürituse korraldamine vaheldusena elus, kõikide lähedaste ja sõpradega korraga koos olemine, veidi romantikat jm. Jah, seda saab ka ilma pulmadeta, aga siiski on see meeldiv traditsioon ja pigem see mulle meeldib.

Mees aga on abielus olnud. Tean, et nüüdseks on ta pettumusest, et tahtis parimat, aga lõppes asi ikkagi lahutusega, üle saamas ja talle sobiks kunagi abielluda, et perekond oleks ühe nimega jne. Eks see varasem kogemus ole teda rohkem jalgadega maa peale toonud, et miski pole siin elus 100% kindel, mis on küll tõsi, aga natuke ka hirmutab mind ja sisendab ka meie suhte osas ebakindlust. Me sobime ja mõistame teineteist hästi, kui vähegi pingutame, suudame raskused lahendada ja harmoonilise suhte üles ehitada. Võib-olla on asi minu üldises ebakindluses ja ärevuses ja ma ei peaks keskenduma sellele väiksele tõenäosusele, et asi luhta läheb, vaid sellele, mis on hästi. Igatahes tundub mulle see teist korda pulmade pidamine kuidagi tobe, et oleksin seal pulmakleidis ja vannuksime igavest armastust, aga mees on selles olukorras juba olnud ja näinud, et ei pruugi see midagi igavene olla. Ja kogu see pulmade erilisus oleks lihtsalt kordusvõte.

Palun rääkige kogemustest:
Kui teie või teie kaaslane või lähedased on teist korda abielus, mis tunded teil sellega seoses on?
Kas teist korda abiellumine oli vähem eriline?
Kas teist (/kolmandat/neljandat) korda abielluja võtab uut abielu igaks juhuks ettevaatlikkusega, mitte kindlustundega?
Või on kindlustunne rohkem kindla suhte ja inimesega seotud?
Kuidas lähedased suhtuvad/suhtusid, kas võtavad vähem tõsiselt seda abielu või on/oli neil minevikust suva?

Tean, et veidi naiivne ja tobe teema, aga tahan teiste kogemusi kuulda. Minu jaoks ei ole abiellumine ega pulmad ülitähtsad, aga ei taha seda ka välistada. Võib-olla tahakski kahekesi või kuidagi muudmoodi eriliselt abielluda.

(Muidugi on õige seda eelkõige mehega arutada, aga hetkel on meil muid ajutisi pingeid ja see pole teema, millele keskenduda. Tegemist pole kindlasti selle olukorraga, et ma siin planeerin juba pulmi, aga mees ei võta suhet nii tõsiselt, et üldse kunagi abielluda. Võtab küll, aga abiellumine pole ka kriitiline teema. Ja hea on ikkagi ka teiste inimeste mõtteid kuulda, et enda omad paika saada.)

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 12:57; 06.05 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehega, kes ei taha abielluda, pole mõtet isegi mõelda pulmadele. Mees ei võta naist tõsiselt, muidu tahaks mees abielluda ja naine kaaluks, et ei teaks ikka on õige partner. Ja enne paari aastat pole kindlasti võimalik suure rahvahulgaga üritust teha. isegi kui teed, üksosa lihtsalt ei tule. Oma tervis on olulisem.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehega, kes ei taha abielluda, pole mõtet isegi mõelda pulmadele. Mees ei võta naist tõsiselt, muidu tahaks mees abielluda ja naine kaaluks, et ei teaks ikka on õige partner. Ja enne paari aastat pole kindlasti võimalik suure rahvahulgaga üritust teha. isegi kui teed, üksosa lihtsalt ei tule. Oma tervis on olulisem.

Mis mõttes? Mu teema oli, et mees pigem tahaks, mina kahtlen.
Paari aasta jooksul polegi vaja teha, pigem tahaks otsustada, et kas üldse.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 12:57; 06.05 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees avaldab abiellumiseks survet või miks see üldse praegu teema on? Meie abiellusime nt 18 aastat pärast ühist elu, üks meie lapski oli jõudnud juba peaaegu täiskasvanuks saada. Abiellumine ei olnud kogu selle 18-aastase kooselu jooksul kordagi teema, kuniks lõpuks tekkis rutiin ja me lihtsalt otsustasime ellu pisut põnevust tuua ja suguvõsasid üllatada – eesmärgiks lihtsalt fun. Meie pulmad olid väikesele seltskonnale, aga väga eksklusiivsed, mida meie lähedased siiani meenutavad. Sisuliselt pole elu meie endi jaoks mitte kuidagi muutunud, vbl nende jaoks, kes hellitasid lootust, et mu juriidiliselt vaba tark ja ilus mees mu varsti maha jätab.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 13:43; 06.05 14:44; 27.05 14:15; 27.05 16:47; 28.05 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisuliselt pole elu meie endi jaoks mitte kuidagi muutunud, vbl nende jaoks, kes hellitasid lootust, et mu juriidiliselt vaba tark ja ilus mees mu varsti maha jätab.

Kas nüüd peaks selle lootuse siis maha matma?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vaata mina kumbagi oma vanemat imelikult, et nad mõlemad uuesti abiellusid. Nad olid abielludes liiga noored ja leidsid hiljem sobivamad kaaslased, mis siin teistel mõelda-vaadata on? Kellegi pole klaaskuulikest, mis näitaks, kas abielu kestab igavesti või mitte.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 14:43; 06.05 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisuliselt pole elu meie endi jaoks mitte kuidagi muutunud, vbl nende jaoks, kes hellitasid lootust, et mu juriidiliselt vaba tark ja ilus mees mu varsti maha jätab.

Kas nüüd peaks selle lootuse siis maha matma?

Mõtlev inimene nii teeks, sest ta üldjuhul ei taha lolliks jääda. Kui mees on äsja ametlikult abiellunud, siis kui suur on võimalus, et ta kohe lahutab. Sa ise ei tule sellise asja peale?

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 13:43; 06.05 14:44; 27.05 14:15; 27.05 16:47; 28.05 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi sundis neid abielluma ja pere looma, et lõpuks sobiVAM leida?

Võib ka nii öelda, jah.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 14:43; 06.05 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni mees ei ole nõus abielluma on lapsed minu perekonnanimega.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teie või teie kaaslane või lähedased on teist korda abielus, mis tunded teil sellega seoses on?
Mina olen teist korda, mehe jaoks on see esimene abielu.
Mingeid erilisi tundeid ei ole sellega seoses, et teine kord. Teine kord võib hoopis õigem olla kui esimene kord ja enamus ongi teist korda sellepärast õigem, et esimene kord oli ju vale.
Kas teist korda abiellumine oli vähem eriline?
Minu jaoks oli rohkem eriline, sest tunne oli õigem, mees oli armsam ja pidu ise oli suurem kui esimesel korral. Ainult kleidi suhtes olid kahtlused ja loori ma kindlasti ei tahtnud. Mu üldine maitse pulmakleitide suhtes oli ka muutunud, nii et teist korda abielludes ma ei kandnud klassikalist pulmakleiti ja eelnevalt olin valja peilinud, et meest see ei häiri. Tema jaoks oli minu pulmakleit see kõige õigem ja aus olles oli see teise pulma kleit ka palju ilusam ja isegi hinnalisem kui esimene.
Kas teist (/kolmandat/neljandat) korda abielluja võtab uut abielu igaks juhuks ettevaatlikkusega, mitte kindlustundega?
Või on kindlustunne rohkem kindla suhte ja inimesega seotud?

Päris kindlasti on kindlustunne inimesega seotud. Ma olen teises abielus oluliselt suurema kindlustundega kui olin esimeses.
Kuidas lähedased suhtuvad/suhtusid, kas võtavad vähem tõsiselt seda abielu või on/oli neil minevikust suva?
Mul on mulje, et sa paned abielule kui sellisele liiga suurt rõhku. Kõige olulisem on ikkagi suhe ise. Või mismoodi sa pead silmas, et keegi saaks võtta vähem tõsiselt lähedase antud ajahetke suhet või abielu kui seda abielu, mis oli kunagi enne ja mida tänaseks nagunii enam ei ole.
Minu jaoks oli esimene abielu selles suhtes tähtsam, et see tundus oluline turvatunde tagamiseks, aga lõpuks läksime ikkagi lahku. Praegu olen abielus inimesega, kellega abiellumine oli sümboolne auavaldus üksteisele isegi juba kindlas suhtes.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teie või teie kaaslane või lähedased on teist korda abielus, mis tunded teil sellega seoses on?
Kas teist korda abiellumine oli vähem eriline?
Kas teist (/kolmandat/neljandat) korda abielluja võtab uut abielu igaks juhuks ettevaatlikkusega, mitte kindlustundega?
Või on kindlustunne rohkem kindla suhte ja inimesega seotud?
Kuidas lähedased suhtuvad/suhtusid, kas võtavad vähem tõsiselt seda abielu või on/oli neil minevikust suva?

1. väga tore poeg ja väga tore naine. Alguses mind ehmatas see, et ma polnud endale enne teadvustanud, et naised võivad teise mehe pärast ära minna.

2. Ei, üldse ei olnud vähem eriline.

3. Mõistlik teeb seda juba esimesel juhul. Mõistiku all pean silmas, et lisaks seksuaalsele klapile arutatakse enne pulmi läbi ka moraalsed väärtused, suuremad olulised eelistused, lapsi 1 või 6 jne maal-linnas, korter-maja, koer-kass-ei kumbki, vanematele külla jah/ei jne.

4. Kindlustunne on seotud iseenda ja partneriga ka. Kindlasti mitte sellega, mitmes abielu see on.

5. Lähedased ehmatusid, aga minu mõlemad abikaasad on nendega kenasti läbi saanud. Luba ma ju küsima ei läinud, et kas ma nüüd võin…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 16:24; 07.05 16:38; 07.05 17:03; 07.05 19:05; 27.05 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teie või teie kaaslane või lähedased on teist korda abielus, mis tunded teil sellega seoses on?
Mitte mingeid, sain lisaks mehele ka veel toreda kasutütre
Kas teist korda abiellumine oli vähem eriline?
Mees abiellus teist korda, see oli tema soov – mina tulin tema soovile vastu
Kas teist (/kolmandat/neljandat) korda abielluja võtab uut abielu igaks juhuks ettevaatlikkusega, mitte kindlustundega?
Ettpaneku tegi peale 3 kuud tutvumist, mina soovisin, et oleksime koos enne abielu kauem ja abiellusime tutvumise aastapäeval.
Või on kindlustunne rohkem kindla suhte ja inimesega seotud? Eelmise naisega oli abielus 6 astat, meie oleme 22 aastat
Kuidas lähedased suhtuvad/suhtusid, kas võtavad vähem tõsiselt seda abielu või on/oli neil minevikust suva? oli suva

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii minu kui mehe teine abielu. Teine abielu on erilisem, sest mees on erilisem, sest ise olen targem, sest põhjus abielluda oli õigem. Pole kunagi mõelnud, mida sugulased võiks asjast arvata, aga mis neil arvata – olime mõlemad enne juba pikalt lahutatud ja uisapäisa kooseludesse ei tormanud.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 03:57; 07.05 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on abielu oluline ja antud juhul ka juriidiliselt oluline. Mehel varasamast laps ja ei soovinud, et tekiks olukord, kus mehe surma korral tuleb ja ütleb, et kõik on tema oma. Kuni alaealine, oleks tal isegi testamendi tegemise korral ju õigus sundosale.
Ahjaa, teie kõik mitmendal ringil olijad, tehke oma testamendid ka kindlasti korda! Või kui abiellute inimesega, kes mitmendal ringil ja kellel varasemast lapsed, te ju ei taha, et teie vara läheks valedesse kätesse?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme abiellumas mees teist, mina esimest korda. Minul on selja taga pikk kooselu, millest sündisid ka lapsed. Tunne on kindel ja rahulik. Olles kogenum ja vanem, langetad arukamaid otsuseid (loodetavasti). Sugulased suhtuvad normaalselt. Meie mõlema varasemad suhted olid lõpetatud enne kui kohtusime, tänu millele saime alustada puhtalt lehelt nii üksteisega kui ka sugulastega. Pulmi ma üle ei tähtsustaks, lõppkokkuvõttes on see ju vaid üks päev elus. Mõne arvates on pulmad suhte haripunkt, kuid tegelikult ju alles üsna alguspunkt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kui abiellute inimesega, kes mitmendal ringil ja kellel varasemast lapsed, te ju ei taha, et teie vara läheks valedesse kätesse?

Võigas mõte.

Minu mehe lapse käed ei ole valed käed. Kõik, mis mehe surma korral (ptüi-ptüi-ptüi) peaks mehe lapsele kuuluma, talle kuuluma ka saab.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 16:24; 07.05 16:38; 07.05 17:03; 07.05 19:05; 27.05 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean paari naist, kes ei taha abielluda, kuid mees isegi väga tahaks. Vot siis igatmoodi võib olla. Kui eluarmastusega abielluks oleks üsna savi, et teekski kahekesi.

Ju nad pole selle mehega siis rahul ega tema peale kindel. Kui kõik klapiks suurepäraselt, oleks armastus ja samasugused arusaamad rahaasjadest, truudusest, hügieenist, ustavusest, huumorist, elustiilist, käitumisest – naised võivad küll RÄÄKIDA, et nad ei ta abielluda, aga küll nad sellise mehega tahaksid. See on lihtsalt jutt enda lohutuseks.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 16:24; 07.05 16:38; 07.05 17:03; 07.05 19:05; 27.05 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed on minu arvates suurem kinnitus armastusest kui abielu.

Ahaaa. Et kõik lapsed, kes sünnivad maailma, sünnivad sügavast vastastikkusest armastusest? Täpsemalt: sündinud laps on kinnitus tema vanemate sügavast omavahelisest armastusest.

Selge sellega siis 🙂

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 16:24; 07.05 16:38; 07.05 17:03; 07.05 19:05; 27.05 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kui abiellute inimesega, kes mitmendal ringil ja kellel varasemast lapsed, te ju ei taha, et teie vara läheks valedesse kätesse?

Minu abikaasa lapsed ei ole kindlasti mitte “valed käed”, nad on ka minu lapsed (kuigi mitte bioloogilised) aga pm. olen sinuga nõus – testament peab olema, kui tahad, et sinu soovid loeks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 03:57; 07.05 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes tundub mulle see teist korda pulmade pidamine kuidagi tobe, et oleksin seal pulmakleidis ja vannuksime igavest armastust,

Seda ei pea vanduma. Isegi “…kuni surm teid lahutab” on ära jäetud. Abiellusime just kaks nädalat tagasi, mõlemad teist korda. On absurd igat asja üle mõelda. Samuti ei saanud aru, kas ebakindel oled sina või mõtled ka mehe eest. Meie abiellusime armastusest ja soovist see liit ametlikult kinnitada. See, mis kummagi elus 10+ aastat tagasi oli, ei roni ometi meiega enam kaasa. Me muidugi 40+ ka juba, esimesed abielud olid kummalgi kahekümnendates.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 21:18; 07.05 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni mees ei ole nõus abielluma on lapsed minu perekonnanimega.

Kaugele sellise manipulatsiooniga jõuab?
Lugedes ajaviitest selle imeliku proua saagat, siis lapsed enne abielu on juba piisavalt ahastav käik, abielu nõudmine veel eriti.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 21:18; 07.05 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida imet te abiellute üleüldse. Täiesti mõttetu.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen teist korda abielus. Kui esimene abielu ebaõnnestus, siis kaotasin ma usu abielusse. Abiellusin uuesti ainult selle pärast, et ei osanud mitte abielus olla. Uutest pulmadest mõte ajas iiveldama, kuna esimesed olid suured ja uhked, seega soovisin kahekesi pulmi, kuid lõpuks tegime lähedastega ebatraditsioonilises kohas registreerimise ja kerge istumise. Tõesti ei soovinud peale lahutust sõpru ja sugulasi uude pulma kutsuda, nad ju kõik tundsid mu eelmist abikaasat, see oleks väga imelik olnud. Võib-olla kui oleks ala 10a möödas lahutusest olnud ja keegi ei oleks enam aastaid mu eelmise mehega suhelnud ja oleksid olnud juba suured sõbrad mu uue mehega. Ja ei, kahjuks ma ei võta enam abielu üldse tõsiselt, kui üks kord on lahutatud, siis järgmine lahutus tuleb palju kergemalt.Kolmandat korda enam abielluda ei plaani, aitab, rumalus oli seda teist korda teha. Esimene kord on ikka see ainus ja õige.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kui abiellute inimesega, kes mitmendal ringil ja kellel varasemast lapsed, te ju ei taha, et teie vara läheks valedesse kätesse?

Võigas mõte.

Minu mehe lapse käed ei ole valed käed. Kõik, mis mehe surma korral (ptüi-ptüi-ptüi) peaks mehe lapsele kuuluma, talle kuuluma ka saab.

Hehee, siin ilmselt ei vihjatud sulle, et MEHE varast on jutt, vaid SINU omast. Nii ta seaduse järgi on – abikaasade yhisvara hulka kuuluvad ka sinu arveldus-ja väärtpaberikontod ning abielu ajal soetatud sinu nimel olev kinnisvara.
Mina kyll ei taha, et minu kontol olevast rahast midagi abikaasa eelmisele, lahutatud perele, läheks.
Tema vara puhul loomulikult pole kysimustki, et sellel on eelmise abielu lastel õigus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pulmad olid väikesele seltskonnale, aga väga eksklusiivsed, mida meie lähedased siiani meenutavad.

Pardifilee nautimine ja kvaliteetveini limpsimine sumeda jazzi taustal?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pulmad olid väikesele seltskonnale, aga väga eksklusiivsed, mida meie lähedased siiani meenutavad.

Pardifilee nautimine ja kvaliteetveini limpsimine sumeda jazzi taustal?

Kindlasti mitte – argipäevatoitu me oma külalistele pidulikel sündmustel ei paku.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 13:43; 06.05 14:44; 27.05 14:15; 27.05 16:47; 28.05 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kui abiellute inimesega, kes mitmendal ringil ja kellel varasemast lapsed, te ju ei taha, et teie vara läheks valedesse kätesse?

Võigas mõte.

Minu mehe lapse käed ei ole valed käed. Kõik, mis mehe surma korral (ptüi-ptüi-ptüi) peaks mehe lapsele kuuluma, talle kuuluma ka saab.

Hehee, siin ilmselt ei vihjatud sulle, et MEHE varast on jutt, vaid SINU omast. Nii ta seaduse järgi on – abikaasade yhisvara hulka kuuluvad ka sinu arveldus-ja väärtpaberikontod ning abielu ajal soetatud sinu nimel olev kinnisvara.

Mina kyll ei taha, et minu kontol olevast rahast midagi abikaasa eelmisele, lahutatud perele, läheks.

Tema vara puhul loomulikult pole kysimustki, et sellel on eelmise abielu lastel õigus:)

Mina küll tahan, et minu ja abikaas ühisvarast saaksid osa nii tema, minu ja (kui on, meie lapsed). Kitsidus ei vii kuskile. See sööb sind seest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 16:24; 07.05 16:38; 07.05 17:03; 07.05 19:05; 27.05 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kui abiellute inimesega, kes mitmendal ringil ja kellel varasemast lapsed, te ju ei taha, et teie vara läheks valedesse kätesse?

Võigas mõte.

Minu mehe lapse käed ei ole valed käed. Kõik, mis mehe surma korral (ptüi-ptüi-ptüi) peaks mehe lapsele kuuluma, talle kuuluma ka saab.

Hehee, siin ilmselt ei vihjatud sulle, et MEHE varast on jutt, vaid SINU omast. Nii ta seaduse järgi on – abikaasade yhisvara hulka kuuluvad ka sinu arveldus-ja väärtpaberikontod ning abielu ajal soetatud sinu nimel olev kinnisvara.

Mina kyll ei taha, et minu kontol olevast rahast midagi abikaasa eelmisele, lahutatud perele, läheks.

Tema vara puhul loomulikult pole kysimustki, et sellel on eelmise abielu lastel õigus:)

Mina küll tahan, et minu ja abikaas ühisvarast saaksid osa nii tema, minu ja (kui on, meie lapsed). Kitsidus ei vii kuskile. See sööb sind seest.

See ilmselt pole probleem neile, kelle vara piirdubki ainult ühisvaraga. On palju peresid, kus naine on astunud abiellu suure hulga isikliku varaga, mille naise surma korral pärib laste kõrval ka mees ja seejärel mehe surma korral kõik tema lapsed. Nt vanavanematelt päritud talu, mis läbi aegade on kuulunud naise suguvõsale. Ma ei näe ühtki põhjust, miks mehe lapsed eelmistest eludest peaksid sellest kunagi oma osa saama. Ma ei usu, et taoline “kitsidus” pärandada see ainult oma bioloogilistele lastele ühtki inimest sisemiselt “sööks”.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 13:43; 06.05 14:44; 27.05 14:15; 27.05 16:47; 28.05 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes? Mu teema oli, et mees pigem tahaks, mina kahtlen.

Minu meelest kahtled sa mitte seetõttu, et mees varem abielus on olnud, vaid seetõttu, et mees tahab abielluda “kunagi”. Kardad ilmselt asjatu lootusega haiget saada ja siis on lihtsam “kahtlen mehes” asemel endale “kahtlen pulmades” sisendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kui abiellute inimesega, kes mitmendal ringil ja kellel varasemast lapsed, te ju ei taha, et teie vara läheks valedesse kätesse?

Huvitav, et kui mees leiab uue naise, ei peaks enam tema vara minema lapsele, vaid uus naine on see “õige” koht, kuhu raha minema peaks. Võiks leppida, et mehel on laps ja ka tema peaks oma isa varast osa saama, mitte pole sina või uued lapsed need ainsad õiged isikud, kes peaks raha saama.

Ise olen kolmandat korda abielus. Ega ei võta enam nii tõsiselt seda asja, abielu pole minu jaoks tähtis, suhe on.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Mitmes kord abielus