Esileht Koolilaps mitmetunnine ööuni on teie 1.-3. klassi lastel?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: mitmetunnine ööuni on teie 1.-3. klassi lastel?

meie poiss on 8-aastane (2.kl) ja magab öösel umbes 10 tundi, hommikuti pean äratama, aga ärkab suhteliselt kergesti ja kiiresti. nädalavahetustel magab enamasti pikemalt, 11-11,5 tundi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 15:56; 24.05 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja milles on probleem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida annab Sulle teadmine, et minu 3. klassi jõmmi ööuni on permanentselt 7 tundi. Mõnikord ka vähem.
Tean, et seda on vähe, kuid ta ongi sünnist saadik üks unetu energiapomm.
Õhtul lihtsalt uni ei tule ja hommikul vara läheb tal uni ära. Äratama ei ole ma pidanud teda kunagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.klassi poisil koolipäevadel 9-10h, nädalavahetusel 10h. Koolipäeval äratab kell. Ma ausalt ei mäelta, et mu laps kunagi üldse oleks 11 tundi jutti maganud, pikemast ajast rääkimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9-9,5h. 9-aastane. Nädalavahetustel magab pikemalt, aga see sõltub tuhandest asjast, kui palju ja miks… Ei ole hommiku-inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8 a poiss, magab koolipäevadel 10 h, vabadel päevadel on võimeline ka 13 h jutti laskma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 klassi tüdruk, koolipäevadel 8-9 tundi, muidugi peab hommikul äratama ja muidugi tahaks ta veel magada. ei saa lihtsalt varem magama õhtul ja nädalavahetusel siis magab järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 13:47; 24.05 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 a ja 9,5 – 10h, nädalavahetusel sama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

11 aastase üritan ööunne ajada kell 10 ja hommikul ärkab äratamise peale probleemideta kell 7. Nii, et siis 9 tundi. Vabal päeval magab pool tundi kauem. 13 aastane võib minna samuti magama kell 10 aga ärgata tahaks tema kell 11. Lapsed on erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 aastane ja magab 9 tundi koolipäevadel, vabadel päevadel kuidas kunagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 klassi tüdruku magab 9 tundi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8a magab 8,5-9 tundi.Nädalavahetusel 9-10 tundi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 9 aastane poiss läheb kell 22.00 magama ja ärkab hommikul 7.30.Magama ta kuidagi väga minna ei taha ja hommikul ei taha ärgata ka hästi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 7a poeg (lõpetab 1.klassi) magas juba väga väikesest peale vähemalt 12 tundi ööund.
Nüüd,kui koolis käib, siis pimedal ajal läks magama 20-20.30, kell 21.00 kindlalt juba magas. Ärkab 7.15 ehk und keskmiselt 10-11 tundi. Hommikuti ei taha ärgata. Nädalavahetusel magab kauem.
Praegu umbes kuu aega, kui väljas 21 ajal veel valge, läheb magama 21-22 ajal.Hommikul üles ei saa eriti. Nädalavahetusel magab ikka mõnuga 12 tundi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need, kellel lapsed 10 tundi magavad, et mis kell siis lapsed magama lähevad? hiljemalt kell 9? Mu laps jõuab mõni päev trennist koju alles pool 9. Täiesti võimatu tundub enne 10 magama saada/minna, kuna veel nii palju asju asjatada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 13:47; 24.05 14:12;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]need, kellel lapsed 10 tundi magavad, et mis kell siis lapsed magama lähevad? hiljemalt kell 9? Mu laps jõuab mõni päev trennist koju alles pool 9. Täiesti võimatu tundub enne 10 magama saada/minna, kuna veel nii palju asju asjatada. [/tsitaat]

algklassilapsel ei peaks sellist trenni olema, mis nii hilja lõpeb. meie poiss käib ka kaks korda nädalas trennis, aga trenn on 17-18.30. kodust on hiljemalt kell 19 ja magama lähebki igal õhtul umbes kl 20. nüüd, valgel ajal küll tiba hiljem, sest uni ei taha tulla. aga hiljemalt kl 21 magab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 15:56; 24.05 17:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koolilaps mitmetunnine ööuni on teie 1.-3. klassi lastel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.