Esileht Ilu Mitsellaarvesi

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mitsellaarvesi

Postitas:

Mina ei saa nüüd aru. Üks kosmeetik juhtus mainima, et mitsellaarveega nägu puhastades tuleb see kindlasti maha loputada, et need mitsellid on ühed kurjad loomad, kes ei tohi näonaha peale jääda. Sedasama lugesin ka mingist artiklist kusagil iluajakirjas. Üks iluspetsialist seal lausa väitis, et see toode on kindlasti big no tema kosmeetika hulgas ja asi, mida ta mitte iialgi endale ei ostaks.
Samas mitsellaarvee pudelitel on kirjas, et ei ole vaja maha loputada. Olen erinevate firmade omi vaadanud ja kõik ütlevad, et ei ole vaja loputada.
Mulle see loputamine ei meeldi, on tüütu. Kuidas te teete ja kas see mitsellaarvesi tasub siis üldse osta või hoida sellest parem eemale?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 02.03 18:37; 10.03 12:45; 04.04 09:40; 22.05 10:09; 17.07 14:13; 17.08 06:42; 24.08 20:28; 06.09 15:51; 08.06 20:01; 25.07 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule need üldse ei meeldi/sobi, kuna jätavad naha vastikult kleepuvaks. Kui seda veel maha pesema peaks, siis mis on point? Näoveega üle?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan seda ainult silmameigieemaldina ja pärast pesen nagunii nägu.

ilmselt see sõltub, mis eesmärgil on soov kasutada. Nagu aru olen saanud, siis tegemist ei ole näotoonikuga, mis jääb viimaseks asjaks, vaid pigem näopuhastusvahendiga. Kui kasutada seda meigieemaldina, siis noh, tundub nagu loogiline ikka nägu ka pärast pesta ja alles siis kõik muud protseduurid.

minul muutis see näonaha punniliseks, kui kasutasin seda näonahal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätab ju kihi näole, muidugi tuleb maha pesta. Ma usun pigem kosmeetikuid/nahaarste, kui seda, mida tootja lubab. Kuna aetakse tihti toonikuga sassi, siis on tekkinud ka mingi arvamus, et käituvad sama moodi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei loputa. ei ole ka mingit kihi jätmist täheldanud. mumeelest suurepärane leiutis, teeb naha tõeliselt puhtaks.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti tuleb maha loputada ja seejärel kasutada soovi korral toonikut. Paar aastat tagasi tutvusin teemaga põhjalikumalt ja loobusin mitsellaarveest peaaegu üldse, vahel ainult silmameigi eemaldamiseks kasutan. Just seetõttu, et paljudel proffidel on see big no, nagu teemaalgataja ka mainis – ju nemad on teemaga veel rohkem kursis.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on mitsellaarvesi 2 sammulise näopuhastuse üks võimalikke 1. samme. Et siis tavaliselt kas kooslus mitsellaarvesi + näopesuseep/-geel mille veega maha loputan. Kui loputada pole võimalik, võib teine samm toonik/näovesi olla. Point ongi see, et näopuhastamisel võiks vähemalt 2 sammu olla. Muidu kõik seerumid ja kreemid jne mis sa pärast peale paned on peaaegu et raisatud kui nägu puhas pole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei loputa. ei ole ka mingit kihi jätmist täheldanud. mumeelest suurepärane leiutis, teeb naha tõeliselt puhtaks.

Arvan samamoodi.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Babe oma ja maha ei loputa. Peal kirjas ka, et ei pea loputama. Mingit kihti küll näole ei jäta, pigem jääb hea värske tunne.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen aastaid kasutanud ja maha ei ole loputanud. Nahk väga heas korras, ei mingeid probleeme. Lemmik on Bioderma oma, see jätab täiesti puhta tunde, ei mingit kleepumist.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen aastaid kasutanud ja maha ei ole loputanud. Nahk väga heas korras, ei mingeid probleeme. Lemmik on Bioderma oma, see jätab täiesti puhta tunde, ei mingit kleepumist.

Siis on Sul näonahaga vedanud, aga valesti teed. Mitsellaarvesi tuleb maha pesta.
Inimene, kes ka dekoratiivkosmeetikat kasutab, võiks nahka 2x puhastada – nt mitsellaarvesi ja näoseep/puhastusõli. Järgmine – seerum ja selle peale kreem.

Hommikul puhastad 1x+seerum+kreem+päikesekreem

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on Sul näonahaga vedanud, aga valesti teed. Mitsellaarvesi tuleb maha pesta.
Inimene, kes ka dekoratiivkosmeetikat kasutab, võiks nahka 2x puhastada – nt mitsellaarvesi ja näoseep/puhastusõli. Järgmine – seerum ja selle peale kreem.

Hommikul puhastad 1x+seerum+kreem+päikesekreem

Peab ikka hea tervis olema, et kogu seda iluravi välja kannatada.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see päikesekreem kaitseb praegusel ajal pilvedest läbitungiva kiirguse eest või on mõeldud laelampide eest kaitseks?
Ei tasu igasuguste instalollide õpetusi kah edasi genereerida.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 10:03; 09.10 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see päikesekreem kaitseb praegusel ajal pilvedest läbitungiva kiirguse eest või on mõeldud laelampide eest kaitseks?

Ei tasu igasuguste instalollide õpetusi kah edasi genereerida.

mine hari ennast

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see päikesekreem kaitseb praegusel ajal pilvedest läbitungiva kiirguse eest või on mõeldud laelampide eest kaitseks?

Ei tasu igasuguste instalollide õpetusi kah edasi genereerida.

  • mine hari ennast

Palun hari mind. Kuulan hoolega. Kuidas see päikesekreem tänase vihmase ilmaga jube kasulik on?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 10:03; 09.10 20:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu Mitsellaarvesi