Esileht Ilu Mitsellaarvesi (nägu/silmad)

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Mitsellaarvesi (nägu/silmad)

Postitas:

Mismoodi seda kasutada ? Kasutusjuhend on arusaamatu.
On ta nagu näovesi, et kõigepealt pesed pesugeeliga mustuse maha ja siis alles teed vatipadja mitsellaarveega puhtaks ?

Rasune nahk ei lähe ju ometi ainult mitsellaarveest ainuüksi puhtaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.05 14:34; 05.08 06:25; 05.08 06:26; 03.10 14:37; 18.10 11:36; 10.11 17:45; 16.11 10:21; 22.11 11:35; 22.11 11:40; 24.11 17:24; 17.01 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust rasusele nahale üldse see ei sobi.

Mina kasutan mitsellaarvett silmameigi eemmaldajana. Kui kasutasin terve näe puhastamiseks, tekkisid mul vistrikud – ilmselt ei sobi.

Kuna ma tugevat kosmeetikat nagu jumestuskreemid, puudrid, igapäevaselt ei kasuta, ainult peitekreem, kus vaja ja põsepuna, siis ülejäänud näo pesen dušši all pesugeeli ja näoharjaga puhtaks. Seejärel rahustan teepuuveega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust rasusele nahale üldse see ei sobi.

Mina kasutan mitsellaarvett silmameigi eemmaldajana. Kui kasutasin terve näe puhastamiseks, tekkisid mul vistrikud – ilmselt ei sobi.

Kuna ma tugevat kosmeetikat nagu jumestuskreemid, puudrid, igapäevaselt ei kasuta, ainult peitekreem, kus vaja ja põsepuna, siis ülejäänud näo pesen dušši all pesugeeli ja näoharjaga puhtaks. Seejärel rahustan teepuuveega.

mingil määral rasune on ju iga nahk peale pikka päeva, seega ei tohiks ta sel juhul ju ühelegi näonahale sobida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.11 11:35; 22.11 13:57; 22.11 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mingil määral rasune on ju iga nahk peale pikka päeva, seega ei tohiks ta sel juhul ju ühelegi näonahale sobida.

Rasune nahatüüp on midagi muud kui tavapäraselt päeva jookusl nahale kogunev rasu ja mustus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole nagu näovesi, see on ikka näo puhastamiseks. Ise kasutan seda meigi eemaldamiseks ning pesen pärast veel näopesuvahendiga ka üle, et kõik korralikult ikka puhas oleks. Ja siis tõmban üle näotoonikuga, et nahka tasakaalustada ning järgnevad seerumid-kreemid.

Mitsellaarvee peab ikka näost ära pesema, ja tavaline näovesi mul küll meiki ei eemalda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 14:13; 23.11 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole nagu näovesi, see on ikka näo puhastamiseks. Ise kasutan seda meigi eemaldamiseks ning pesen pärast veel näopesuvahendiga ka üle, et kõik korralikult ikka puhas oleks. Ja siis tõmban üle näotoonikuga, et nahka tasakaalustada ning järgnevad seerumid-kreemid.

Mitsellaarvee peab ikka näost ära pesema, ja tavaline näovesi mul küll meiki ei eemalda.

Kui sa väidad, et peale mitsellaarvett tuleb nägu ära pesta, siis silmameigi eemaldajana kasutades, tuleb silmad ka kindlasti pärast ära pesta, järelikult ?
Ta on siis nagu pesugeel põhimõtteliselt, mida näole/silmadele ei jäeta, ehk pole nagu toonik olemuselt ?

Surfates leidsin siiski vastuse:

“Mitsellaarvesi on mitmetoimeline näohooldustoode, mis eemaldab meigi, puhastab ja rahustab nahka ilma, et seda peaks maha pesema”

https://lounaeestlane.ee/mitsellaarvesi-kellele-ja-milleks/

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.11 11:35; 22.11 13:57; 22.11 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei pea maha pesema. on ikka näovesi, aga tõhusam.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nagu õline näovesi. Minu meelest võib seda kasutada täpselt nagu ise tahad, mitsellaarvee-politsei trahvi ei tee, ausõna. Mina meiki ei eemalda sellega, pesen lihtsalt näo puhtaks. Vett kasutan rohkem suvel palavaga, kui kreemi panna ei taha. Panin pritspudelisse ja külmkappi, kui see õudne +300 kraadi ilm oli, siis käisin piserdamas, no täielik õndsus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eemaldan küll sellega kogu meigi ja mustuse, midagi muud ei kasuta, väga hea tulemus on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole nagu näovesi, see on ikka näo puhastamiseks. Ise kasutan seda meigi eemaldamiseks ning pesen pärast veel näopesuvahendiga ka üle, et kõik korralikult ikka puhas oleks. Ja siis tõmban üle näotoonikuga, et nahka tasakaalustada ning järgnevad seerumid-kreemid.

Mitsellaarvee peab ikka näost ära pesema, ja tavaline näovesi mul küll meiki ei eemalda.

Kui sa väidad, et peale mitsellaarvett tuleb nägu ära pesta, siis silmameigi eemaldajana kasutades, tuleb silmad ka kindlasti pärast ära pesta, järelikult ?

Ta on siis nagu pesugeel põhimõtteliselt, mida näole/silmadele ei jäeta, ehk pole nagu toonik olemuselt ?

Surfates leidsin siiski vastuse:

“Mitsellaarvesi on mitmetoimeline näohooldustoode, mis eemaldab meigi, puhastab ja rahustab nahka ilma, et seda peaks maha pesema”

https://lounaeestlane.ee/mitsellaarvesi-kellele-ja-milleks/

Ma ise loen palju nahahoolduse kohta ja see, et maha ei pea pesema, on ikka toote turundajate käest tekkinud valearusaam. Soovitan selle kohta lugeda. Paljudel ei tekita see probleeme, aga mõnel siiski.
https://www.tixibeauty.com/yes-you-should-rinse-micellar-water/

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 14:13; 23.11 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mitsellaarvee pudelil on kirjas, ei ole vaja maha pesta. Eemaldab ka meigi. On igale nahatüübile.
Kasutan Lumene oma. Eelmine oli Garnier. Sellega tõesti jäi tunne, et tahaks nagu pärast veel nägu pesta. Vahel pesingi.
Aga selle Lumenega see märg tunne haihtub väga kähku näolt ja puhastab paremini, kui Garnieri oma.
Meiki ma igapäevaselt ei kasuta. Aga vahel harva bb kreemi ja ripsmetušši võtab küll maha.

Suurema ja veekindla meigi eemaldamiseks peab siiski kasutama lisaks meigieemaldajat.
Googelda, ja kõik vajalik info tuleb välja.
On ka eritüüpi nahale spetsiaalsed mitsellaarveed.

Aga miks sa arvad, et rasust nahka puhtaks ei tee?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kuiv nahk ja kasutan momendil Garnier mitsellaarvett. Kasutan seda näopuhastamiseks jumestuskreemist või bb kreemist ja muust jamast. Panen mitsellaarvett vatipadjale ja siis käin näo ja kaela sellega üle. Kui vatipadi liiga ära määrdub, võtan uue ja kordan sama, kuni enam vatipadi mustaks ei jää. Kuna Garnier jääb peale puhastust pisut näole kleepima, siis ikkagi loputan jääkülma veega näo veel üle. Olgugi, et Garnieri peetakse oma hinnaklassi odavamaks, teeb ta minu arvates oma töö täitsa kenasti ära, meigi eemaldab tõhusalt ja jätab naha kenasti puhastatuks.
Järgmisena proovin Bioderma oma – seda peetakse heaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vatitupsuga pühid näo üle ja kõik. Ei puhasta eelnevalt ega pärast muu vahendiga, vett ei kasuta.
Nahk ei armastagi vett.
Muidugi, kui on viis erinevat meigikihti näos, siis vast peab pesema ja küürima.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan näolt kõigepealt suurema meigi maha spets kreemja meigieemaldajaga. Hetkel Lumi miski babyface vms. Seejärel käin näo veel ka mitsellaarveega üle. Ma ei meigi ennast igapäevaselt, pigem erilisteks puhkudeks, ja siis korralikult. Kui reisile lähen, kasvõi nädalavahetuseks maale vanemate poole, ja seal on meikida vaja, nt mingi onu sünnipäevale minek, siis võtan kaasa ainult mitsellaarvee ning võtan sellega maha nii silmameigi kui ka näomeigi. Hetkel on Sothyse mitsellaarvesi, aga on olnud ka Madara oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ta nagu näovesi, et kõigepealt pesed pesugeeliga mustuse maha ja siis alles teed vatipadja mitsellaarveega puhtaks ?

Ei, vastupidi just.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on kirjas, et peab maha pesema https://www.medemis.ee/kuidas-mitsellaarvett-oigesti-kasutada/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan kõigepealt mitsellaarveega meigi maha, eriti silmamegi, seejärel kasutan mingit kallimat või efektiivsemat puhastustoodet (Emma Hardie, Ordinary vmt).

Aitäh silmade avamise eest mitsellaarvee osas, et kui ainult seda kasutada, siis peaks ka maha loputama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu Mitsellaarvesi (nägu/silmad)