Esileht Ilu Mitsellaarvesi?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Mitsellaarvesi?

Postitas:

Kes teab ja kasutab, mis see on ja mille poolest näoveest parem? Kas tõest puhastab, matistab, rahustab, soovitate osta? Siiani olen mööda käinud poes, aga näopuhastuseks äkki kombineeritud/pindkuivale nahale oleks just hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.01 14:28; 11.02 17:22; 17.06 11:10; 15.07 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahe on selles, et tavaline näovesi ei ole mõeldud naha puhastamiseks meigist ja mustusest.

Mina kasutan näiteks:
1) Kui olen väga tugevat meiki kandnud – kõigepealt puhastan mitsellaarveega ja seejärel veel puhastusõli vms vahendiga;
2) Kui olen minimaalset meiki kandnud ning olen väga väsinud ja ei viitsi korralikku näohooldust teha – puhastan mitsellaarveega ja panen kohe kreemi peale;
3) Olukordades, kus raske korralikult nägu pesta (nt telkimas käies).

Kõige suurem lemmik on mul Vichy Purete Thermale, aga Bioderma meeldib mulle ka. Proovinud olen ka nt Garnieri, aga see võttis silmameiki kehvasti maha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovinud olen ka nt Garnieri, aga see võttis silmameiki kehvasti maha

Mul ongi Garnieri oma. Muidu on ok, kuna ma meiki(ripsmed) kadutan väga harva ja tõesti ripsmeid puhtaks sellega ei saa korralikult.
Arvasin, et kõik mitsellaarveed on sellised. Ei julgenud ennem sõna võtta.

Värskendab küll mõnusalt, kuna ka mu näole ei mõju vesi väga hästi, nimelt kuivatab liigselt ja ajab kiskuma(ketendama ka).
Kasutan seda just hommikuti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovinud olen ka nt Garnieri, aga see võttis silmameiki kehvasti maha.

Silmameiki ikka võetakse ju silmameigieemaldiga maha, mitte näoveega!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastik kleepuv ollus minu meelest. Vähegi rasusele nahale ei sobi see küll.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovinud olen ka nt Garnieri, aga see võttis silmameiki kehvasti maha.

Silmameiki ikka võetakse ju silmameigieemaldiga maha, mitte näoveega!

Mitsellaarvesi pole ju näovesi ehk näotoonik. Mitsellaarveega puhastatakse nägu sinna kogunenud mustusest/meigist. Näotoonikuga käiakse üle pärast näo puhastamist näopesuvahendiga, et naha PH taset neutraliseerida ja näopesuvahendist jäänud viimaseid jääke eemaldada. Pole veel ükski näovesi suutnud mul meiki eemaldada, mitsellaarvesi saab sellega ilusti hakkama.

Garnieri kaheosaline õliga võtab mul ilusti silmameigi maha. Bioderma on ka hea, aga ma ei maksa rohkem, kui sama töö teeb ära odavam toode.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitsellaarvesi peaks olema siis õliga rikastatud vesi vmt Olemuselt on tegu mitmetoimelise näohooldustootega, mis koosneb mitsellidest ehk nano-mõõdus õlimolekulidest, mis on pihustatud pehmesse vette.

Kasutan Garnieri oma silmameigieemaldina ja kõik ripsetušši ja laineri saan kenasti maha. vb sõltub ka tuššist (mul maybelline).

Nö näeveena see mulle ei sobi, ilmselt kuna õlibaasil. Mulle sobivad just näopesugeelid jmt. Aga kasutan mitsellaarvett näo puhastamiseks meigist siis, kui ööbin kodunt eemal ja ei viitsi tervet elamist kaasa tassida. Niimoodi aeg-ajalt on ok, aga igapäevaseks kasutamiseks minu nahale ei sobi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli Sothyse oma, ostsin kunagi hulludelt päevadelt katsetamiseks. Oli väga hea. Millegipärast siiski pärast seda ostsin jälle tavalise näomeigi eemaldamise piima, mingi ökotoote ja silmameigi eemaldaja. Aga õnneks need nüüd hakkavad otsa lõppema ja plaanis taas Sothyse mitsellaarvesi soetada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 16:59; 23.04 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovinud olen ka nt Garnieri, aga see võttis silmameiki kehvasti maha.

Silmameiki ikka võetakse ju silmameigieemaldiga maha, mitte näoveega!

mitsellaarveega võib kogu meigi maha võtta, ka silmameigi.
mitsellaarvesi on tavalisest näoveest tuntavalt erinev (ja mu meelest parem) toode. matistavat efekti pole sellel küll täheldanud, pindkuivale nahale oleks see ka kurjast.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ja väga rahul Bioderma tundliku naha mitsellaarveega. Võib ka silmameiki eemaladada. Palju paremini eemaldab mustuse sest seal sees väiksed mitsellid, ehk pihustatud õli, mis tungib paremini nahapooridesse ja eemaldab mustuse.

_

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõigepealt puhastan mitsellaarveega ja seejärel veel puhastusõli vms vahendiga;

Mina teen just vastupidi. Kõigepealt puhastan näopiimaga ja seejärel käin veel mitsellaarveega üle. Tundub kuidagi loogilisem. Näopiim peaks olema ju kangem vahend. Et siis kangemaga võtan enamuse krohvist maha ja siis kergemaga käin veel üle.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 16:59; 23.04 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bioderma on parim, mul ka rasune nahk, aga ei jäta õliseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen täpselt vastupidi- st kasutan vaid silmameigieemaldajat ja mitte mitsellaarvett ega näovett. Silmameigieemaldajaga puhastan terve näo ja kaela. Kõik on korras, nahk terve ja ilus, olen aastaid nii teinud. Ei pea vajalikuks osta mitut toodet.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mingit vahet pole märganud tavalise näovee ja selle mitselli vahel, (Niveat kasutan).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu Mitsellaarvesi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.