Esileht Beebi ja mitmikud Mitte midagi teha ei saa…

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mitte midagi teha ei saa…

Postitas:

Hei,
Kellel veel nii ? Viimane nädal aega on olnud nii et päevast päeva kiigutsn vankrit , no muidugi vahepeal sööb siis lähme jälle välja ja kiigutan edasi kuni mees õhtul töòlt tuleb. Beebi 2.5 kuune.Kuna elame maal oleks miljon asja mida teha , aga ei saa, sest nii kui kiigutamise jätan ärkab üles.eelnevalt on ikka 3 -3.5 h maganud vankris ja ma olen saanud kasvoi söögi ära teha. Nüüd hea, kui vetsuski jôusn käia…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 14:00; 14.05 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla on asi selles, et tal tegelikult pole veel und. Selles mõttes, et kui sa käid toas ainutl teda toitmas ja siis kohe uuesti üritad teda vankris magama panna,s iis loomulikult pole laps veel väsinud. ta juba 2,5kuune ja isegi kui ta eile jaksas ainult 10 minutit ärkvel olla, siis täna võibolla juba tahab terve tunni ringi vaadata.

Toida lapsel kõht täis, võta tekk ja mänguasjad õue kaasa ja aseta enda lähedale varju (või tekita kuidagi vari) ja siis saad ehk 20-30 min toimetada.

Nii lapse unemuster kui ka magamisharjumused muutuvadki ajaga ja see toimubki üleöö.

Välistada ei saa ka palavust, nii mitmedki topivad tänase ilmaga lastele veel kampsuneid selga, kartes ma ei tea mida…

Palju raskem on toimetada, kui sul 1,5 aastane pidevalt 1,5m kõrgusele liumäe otsa ronib 😀 Aga no kuidagi saab ikka toimetatud, tõmban 2 rohuliblet välja peenrast ja sisi lähen jälle lapsel kätt hoidma 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh:)
Tundubki et ta tahab kaua ûleval olla ja ringi uudistada. Pole enam paaripäevane beebi kes päevad läbi magas 🙂
Kuumuses võib ka asi olla 🙂 mul pole ta üldse paksult riides ôhuke body ja pûksid , heledat värvi.
Täna magas toas 1h jutti . Väljas ei taha ûldse magada, toas jahedam ka, endale meeldib küll see kuumus ja päike a no beebile mitte, magamise ja uinumise suhtes:P

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 14:00; 14.05 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teretulemast, sa oled EMA! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll lohutav aga minu laps lõpetas pikkade unede tegemise 2-kuuselt ja magas kõik oma päevauned kuni 7.nda kuuni vaid 40 min. Vaknris ei hakkanudki kunagi üle 40 min magama. Toas veel kuidagi venitas tunniseks.
Paari tunniseid uinakuid uuesti hakkas alles paari aastaselt tegema ????.
Ja mul oli ta veel selline, kes ei jaksanud kaua üleval ka olla. Mäletan, et peaaegu terve esimene aasta vaid lapse magama panekust koosneski.

Sama siin 😀
Praegu 2,5 ja võib lõunal ka 3 tundi tõmmata.
Teema autor on ilmselt häid mõtteid juba saanud, aga soovitan proovida ka kandelina/kotti (kindlasti ergonoomilist!). Palavaga on võib-olla ebamugav, aga kui vähe jahedamaks ilmselt läheb. Laps kõhu peal saab väga edukalt kergelt koristada jms nipet-näpet teha (nt vetsus käia 😉 ) ja ega nad nii väikesena sellele kõigutamisele (kui ise liigud) kaua vastu panna ei suuda, kukuvad kiirelt ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ei saa enam suhtuda, et ema ei jõua wc-ski käia, käid ja kõik, las siis piriseb veidi. Esimese lapsega tantsisin tema pilli järgi, tulemyseks oli enda läbipõlemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen paljude tuttavate laste pealt kuulnud/näinud, et just kahekuuselt on tihtilugu selline periood, kui lapsed hakkavad tegema päeval hästi lühikesi unesid. Enda laps oli ka just samas vanuses selline. Magas ühe pikema une ja ülejäänud uned olid sellised 10-30 minutit. Lohutada saad end sellega, et see on mööduv suure tõenäosusega ja millalgi hakkab beebi uuesti veidi pikemaid unesid tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kiigutaks. Magamise aeg on rahu ja vaikuse aeg. Tegutsemise aeg on tegutsemise aeg. Proovi ise magada kui keegi su voodit ootsutab.Teeksin omi toimetusi laps juures vaatamas. Las uudistab. Kommenteeriksin lapsele, mis teen parasjagu. Kui ära väsib, puhkaksime koos, mina omas, tema omas voodis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mitte midagi teha ei saa…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.