Esileht Pereelu ja suhted Mitte otseses mõttes… Selleks, et lapsed näljas ei oleks pean mina näljas olema!

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Mitte otseses mõttes… Selleks, et lapsed näljas ei oleks pean mina näljas olema!

Postitas:

Oi jah. Arvate kindlasti, et olen loll ja imelik.
Aga ikka kirjutan… Mees käib tööl väljaspool Eestit. Teenib piisavalt, kõik on ilus ja tore. Mina hoolitsen kodus laste ja kodu eest. Kaks last, väiksem veel lasteaias ei käi, suurem käib harva, sest talle meeldib kodus rohkem olla ja pole ju ka väga suurt vajadust veel ning tervis on tal nagunii kehvake. Päev otsa lastega tegemist nii et päevad mööduvad ruttu! Aga siis… Siis saabub õhtu, üksi teleka ees ja paratamatult lähevad mõtted mehele… Ta pole päevagi ära kui ma juba mõtlen ta kehale, kui hea oleks olla praegu tema embuses, teha talle suuseksi jnejnejne… Ja nii ongi, et saaks hästi elada, ilusasti riides käia ja lapsed oleks söönud peab emme olema otseses mõttes mehenäljas! :s 🙂 ja arvestades, et täna alles eimene õhtu siis minu piin kestab veel kuu aega…
Oi jah… Kurdetud sai aga kergem ei hakkanud …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 21:12; 03.09 10:30; 03.09 10:40; 03.09 14:28; 03.09 20:56; 07.09 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta vibraator.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te ei võiks temaga sinna kaasa minna? Pered lagunevad niimoodi kaugsuhtes. Arvad et tema ei taha naise lähedust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 21:50; 03.09 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee nüüd copi-paste sellest kirjast ja saada mehele. Kirjelda kohe ilmekalt kuidas sa mehenäljas oled. Ehk jõuab mehele kohale, et pere peaks ikka koos olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sexpoodides on hea valik ja suurema nälja kustutab. Kui see ei aita, siis on lahenduseks sexiisu pärsivad ravimid.

Mehega võib ka veel rääkida, et kuidas oleks asendusmehega. Kujuta nyyd ette, et seda kõike tunneb ka sinu mees ja ehk isegi rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutan kujutan ette! Ja ega asi polegi nii väga selles nn. \”seksinäljas\” vaid just selles, et igatsen tema lähedust… Siin ei aita ei vibraator ega mingid lelud… Ammugi ükski asendusmees… Kui see asendusmees just tema eest tööle ei lähe :p hirmus kuidas seitse aastat kooselu võib mõjuda… Minu jaoks on jätkuvalt müstika, kuidas paljud räägivad, et mees käib mujal, naine paneb vasakule, kes otsib sexbuddyt jne. Küll oli ka hirm nende juttude ees, et peale abielu pole elu üldse kohe nii roosiline ja suhted muutuvad üldjuhul kehvemaks jnejnejne. No ja abiellusime ka … Algul ootasin vist terve aasta, et kuna see olukord siis nüüd muutub… Siis unustasin selle ära ja nüüd siis, aastaid ja aastaid hiljem siin mõtlen… Pagana päralt, ma ei oska ju ilma temata üksi isegi telekat vaadata, magama jääda, süü teha… Suures hoos koorin ikka rohkem kartuleid, öösel proovin voodis nädalate viisi mitte väga laiutada, et talle oma jalgu jälle ette ei topiks, poes käies tahaks ikka ja jälle haarata telef ja helistada ning küsida:\” Kallis, tahad täna õhtuks õltsi või võtame veini?\”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 21:12; 03.09 10:30; 03.09 10:40; 03.09 14:28; 03.09 20:56; 07.09 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me mehega oleme ka rääkinud ja olukorda on arutatud ja harutatud, kuid seda muuta on hetkel võimatu… Nii et copy paste saatmisest on vähe kasu… Vahet pole, kas saadan talle või vabariigi valitsusele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 21:12; 03.09 10:30; 03.09 10:40; 03.09 14:28; 03.09 20:56; 07.09 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Me mehega oleme ka rääkinud ja olukorda on arutatud ja harutatud, kuid seda muuta on hetkel võimatu… Nii et copy paste saatmisest on vähe kasu… Vahet pole, kas saadan talle või vabariigi valitsusele![/tsitaat]

Ja jõudsimegi sinna kuhu vaja, kõiges on süüdi Ansip!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]poes käies tahaks ikka ja jälle haarata telef ja helistada ning küsida:\” Kallis, tahad täna õhtuks õltsi või võtame veini?\”[/tsitaat]WTF???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 21:50; 03.09 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, sellega peaks midagi ette võtma ja ruttu. Olin ja olen samas situatsioonis. Nüüd on asjalood nii kaugel, et alguses oli vibraator ja erootiline jutuajamine \”sõbraga\” internetis, mis nüüdseks on jõudnud reaalsete kohtumisteni. Justnimelt pakub teine mees mulle lähedust, seks on teisel kohal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elate ju mehe palga eest. Ise sa tööl ei käi, istud lastega kodus. Pane lapsed lasteaeda ja mine tööle. Siis saab mees koju tulla ja õhtuti kaissu võtta, kuigi kahtlen. Selleks peab keegi ületunde tegema ja siis pole kodus enam jaksu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 13:57; 03.09 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks te arvate, et ta nikunäljas on? ma küll sellest nii aru ei saa.
naine tahab lihtsalt olla koos oma mehega. aga olude sunnil ei saa. nüüd igatseb ja mõtleb.
te aga soovitate end ise rahuldada. nagu sellega probleem laheneks.
ega see näljas üksteisele otsavaatamine ja käest hoidmine ka ole midagin asi. siis tekivad tühjast tülid.
ega mehel ka kerge ole.
minul õnnestus olla mõni aeg tagasi tööl nii et mina olin hommikust õhtuni tööl (asendasin). tulin koju küll õhtul, aga midagi teha ei jõua. lapsed kurvad, et ema nagu ei näegi enam. mees nördinud. minul süümekad pere ees. raha on vaja küll, aga hetkel sellele keegi ei mõtle. nad on nördinud et ema pole kodus. aga kui raha otsas, siis ei ole ka keegi õnnelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väiksem ei käi lasteaias, sest ta on alles alla aastane!!! Sinu suureks kahjuks olen säästnud ja emapalk on keskmisest palgast suurem, nii et just päris mehe kukil ka ei ela! Ja huvitav, et kui mees on endale naise võtnud ja pere muretsenud siis on see häbi asi, et ta on pere toitja ja toetaja- et kohe elatakse nagu tema kukil ja kaelas? Huvitav suhtumine! Laps lähebki lasteaeda kui selleks paras aeg ja minu säästud on ka piisavad, et seni kodus olla rahulikult ja lastega tegeleda, et neil oleks alati võtta keegi kes on kohe läheduses mitte nagu siin ees mainitud juba sellest esimesest võimalusest tööle minna… Kus vanemad on tihti tööl nii, et koju jõudes pole mahti ega ka aega teineteise jaoks eriti veel aga laste.
Ja sellise jutu ajajad… Elate mehe kukil jne… Olen tähele pannud, et tihti räägitakse neil endil kodus sellist juttu just nende endi meeste poolt või pole siis kellegi kaelas endal elada…
Ning ega see on kindlasti ok kui tuhanded mehed naiste ja pere kulul elavad! Aga vot üks naine on ikka küll vereimeja kui hakkab mehe kukil elama ja veel sünnitab talle väikesed vereimejast lapsed ja pumpab mehelt viimasegi välja… 🙂 oimaivõi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 21:12; 03.09 10:30; 03.09 10:40; 03.09 14:28; 03.09 20:56; 07.09 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina polnud nõus sellist elu elama ja kolisime koos mehe ja lastega. Mina leian, et pere peab koos olema, isa peab ka lastega mängima ja neid õhtuti magama panema. Hommikul lasteaeda viima ja õhtul koju tooma jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei oska ju ilma temata üksi isegi telekat vaadata, magama jääda, süüa teha… öösel proovin voodis nädalate viisi mitte väga laiutada, poes käies tahaks ikka ja jälle haarata telef ja helistada ning küsida:\” Kallis, tahad täna õhtuks õltsi või võtame veini?\”
[/tsitaat]

Minu meelest oled sa täiesti haiglaselt sõltuvaks ja abituks muutunud.

Iga inimene peab suutma olla ka tema ise, peab oskama olla iseendaga üksi. Ka siis, kui ollakse suhtes, ka siis, kui armastus on väga suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No miks siis mees välismaal peab tööd tegema kui sinul on nii hea sissetulek. Ta saab ju kodus ka tööd teha.

Mina polnud nõus sellist elu elama ja kolisime koos mehe ja lastega. Mina leian, et pere peab koos olema, isa peab ka lastega mängima ja neid õhtuti magama panema. Hommikul lasteaeda viima ja õhtul koju tooma jne.

Kujuta nüüd neid inimesi ette kes töötavad kaugsõidu autojuhina, või suurtel laevadel, või giididena välismaal. Igale poole ikka kaasa ei longi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 13:57; 03.09 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, vaata näiteks filmi \”Ukuaru\”. Kuidas küll naised nii hädapätakad on, ma ei saa aru. Ilma meheta ei oska riidesse ka panna enam. Kas olete väga noored?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa oma teemaga täpselt öelda tahad? Lapsed kidurad ja ema seksinäljas, mees kaugel tööl? Ja kuidas meie sind aidata saame? Kui sa oma laste riiete ja söögi pärast nii mures oled, siis mine ise välismaale tööle ja las mees tuleb koju lapsi hoidma.

Mine ise ka tööle, siis sul ei jää aega selliste \”murede\”, minu meelest sulaselgete jaburuste, väljamõtlemiseks ja kirjutamiseks.

Tüüpiline \”koduse naise\” jutt sul.

Fui, vastik oli lugeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.09 18:54; 03.09 19:03; 03.09 21:24; 03.09 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] poes käies tahaks ikka ja jälle haarata telef ja helistada ning küsida:\” Kallis, tahad täna õhtuks õltsi või võtame veini?\”
[/tsitaat]

:D:D:D:D \”Olla või mitte olla-selles on küsimus\” vist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.09 18:54; 03.09 19:03; 03.09 21:24; 03.09 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käib rahakogumine suurema elamise jaoks ja paari aasta pärast on eesmärk täidetud… Ning selleks ei hakka kùll lapsi ei tea kuhu transportima :s kuigi jah… Ja minu siin tööle minekust oleks selleks vähe kasu. Ning nagu ka juba mainitud siis alla aastase lapse kõrvalt ka pea et võimatud, sest meie endi vanemad käivad veel kõik samuti tööl… Ja selleks tööle minna, et lapsehoidjale maksta… Ei, ei usalda neid kellegi teise hoolde… Eriti kuuldes täna, jalutades suurema lapse käest lauset:\” Emme sa oled täiega hea!\” olen kindel, et olen neid hästi ja hoolega kasvatanud ning taganud neile igasuguse turvatunde, mida üks vanem suudab anda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 21:12; 03.09 10:30; 03.09 10:40; 03.09 14:28; 03.09 20:56; 07.09 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Käib rahakogumine suurema elamise jaoks ja paari aasta pärast on eesmärk täidetud… Ning selleks ei hakka kùll lapsi ei tea kuhu transportima :s kuigi jah… Ja minu siin tööle minekust oleks selleks vähe kasu. Ning nagu ka juba mainitud siis alla aastase lapse kõrvalt ka pea et võimatud, sest meie endi vanemad käivad veel kõik samuti tööl… Ja selleks tööle minna, et lapsehoidjale maksta… Ei, ei usalda neid kellegi teise hoolde… Eriti kuuldes täna, jalutades suurema lapse käest lauset:\” Emme sa oled täiega hea!\” olen kindel, et olen neid hästi ja hoolega kasvatanud ning taganud neile igasuguse turvatunde, mida üks vanem suudab anda! [/tsitaat]

Ahsoo! Või nii! Väga huvitav! Miks sa siis selle teema tegid üldse!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.09 18:54; 03.09 19:03; 03.09 21:24; 03.09 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Käib rahakogumine suurema elamise jaoks ja paari aasta pärast on eesmärk täidetud… Ning selleks ei hakka kùll lapsi ei tea kuhu transportima :s kuigi jah… Ja minu siin tööle minekust oleks selleks vähe kasu. Ning nagu ka juba mainitud siis alla aastase lapse kõrvalt ka pea et võimatud, sest meie endi vanemad käivad veel kõik samuti tööl… Ja selleks tööle minna, et lapsehoidjale maksta… Ei, ei usalda neid kellegi teise hoolde… Eriti kuuldes täna, jalutades suurema lapse käest lauset:\” Emme sa oled täiega hea!\” olen kindel, et olen neid hästi ja hoolega kasvatanud ning taganud neile igasuguse turvatunde, mida üks vanem suudab anda! [/tsitaat]

Ma ei suuda uskuda, et täiskasvanud naine nimetab oma võimalikku rahalist panust perekonna heaollu \”vähekasulikuks\”. Kuidas sa tead, et sinu tööleminekul ei paraneks teie majanduslik seisukord veelgi, sa pole ju proovinudki. Lapsehoidja pole ainuke variant, ja kui sul on vahetustega töö, siis ei oleks see eriti keeruline ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.09 18:54; 03.09 19:03; 03.09 21:24; 03.09 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõistan sind küll. Kui ollakse väga lähedased teineteisega, siis on igatsus suur. See on loomulik. Te lihtsalt peate välja mõtlema lahenduse, mitte niimoodi kannatama. Miks mitte lastega mehe juurde kolida? Nad ju väikesed ja koolis ei käi? Mis seal vahet on, kas oled lastega kodune siin, või oled lastega kodune välismaal oma mehe juures? Hullem, kui suhe hääbuks ja mehe tagasi tulles tekiksid probleemid, mis hoopis lahkumineku põhjustaksid selle asemel, et suuremas elamises õnnelikku pereelu nautida. Suhted on tegelikult nii haprad ja üleüldse inimise elu mõte on olla nii õnnelik kui vähegi võimalik, samal ajal ka oma lähedasi püüdes õnnelikuks teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 19:37; 05.09 06:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina mõistan sind küll. Kui ollakse väga lähedased teineteisega, siis on igatsus suur. See on loomulik. Te lihtsalt peate välja mõtlema lahenduse, mitte niimoodi kannatama. Miks mitte lastega mehe juurde kolida? Nad ju väikesed ja koolis ei käi? Mis seal vahet on, kas oled lastega kodune siin, või oled lastega kodune välismaal oma mehe juures? Hullem, kui suhe hääbuks ja mehe tagasi tulles tekiksid probleemid, mis hoopis lahkumineku põhjustaksid selle asemel, et suuremas elamises õnnelikku pereelu nautida. Suhted on tegelikult nii haprad ja üleüldse inimise elu mõte on olla nii õnnelik kui vähegi võimalik, samal ajal ka oma lähedasi püüdes õnnelikuks teha. [/tsitaat]
kujuta ette, kõik välismaal töötavad mehed ei ole soomes ehitajad. minu mees nt on rekkajuht. täna eestis, homme saksamaal, ülehomme hollandis, nädala pärast inglismaal, siis hispaanias, siis norras jne. millisele maale ma peaks sinu meelest kolima, et olla oma mehega koos?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kujuta ette, kõik välismaal töötavad mehed ei ole soomes ehitajad. minu mees nt on rekkajuht. täna eestis, homme saksamaal, ülehomme hollandis, nädala pärast inglismaal, siis hispaanias, siis norras jne. millisele maale ma peaks sinu meelest kolima, et olla oma mehega koos?[/tsitaat]

Miks kohe nii ärritunult? Teie olukorras on siis vastus töökoha vahetuses. Võibolla küll väiksema palgaga töökoha vastu, aga vähemalt saaksite rohkem perega koos olla. Valik on sinu. Rekkajuhi töö jätta noortele ja/või vallalistele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kujuta ette, kõik välismaal töötavad mehed ei ole soomes ehitajad. minu mees nt on rekkajuht. täna eestis, homme saksamaal, ülehomme hollandis, nädala pärast inglismaal, siis hispaanias, siis norras jne. millisele maale ma peaks sinu meelest kolima, et olla oma mehega koos?[/tsitaat]
Tüüpiline vinguja oled, suur häda, et on tohutu igatsus mehe vastu ja ei suuda meheta elada aga midagi muutma ka nõus pole. Sinu puhul on 2 lahendust: mees vahetab tööd või sina vahetad meest. Või kannatad edasi ja vingud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 19:37; 05.09 06:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust! Olen teemaalgataja ja minu mees ei ole rekkajuht 🙂 siin tekkis teil arutelu juba kommenteerijate vahel! Minu mees on küll Soomes, kuid töötab ehitusinsenerina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 21:12; 03.09 10:30; 03.09 10:40; 03.09 14:28; 03.09 20:56; 07.09 22:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Mitte otseses mõttes… Selleks, et lapsed näljas ei oleks pean mina näljas olema!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.