Esileht Väikelaps Mitteallergiline astma

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mitteallergiline astma

Postitas:

Saime diagnoosiks mitteallergiline astma. Kaks kuud peame tegema ravi, esmaspäeval saan teada, kas on vaja ka antibiootikume. Sooviksin teiste kogemusi teada, kuidas lasteaias, kaua ravi olnud jne. Igasugune info on oodatud. Meil laps saab 3.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie saime diagnoosiks tundlikud hingamisteed. Ravi peame tegema sügisest kui hakkavad nohud-köhad kuni siis kevadeni, mil viirused lõppevad.

Lapsel on sagedased laringiidid ning öised köhimised ja koormusel köhimised olid jubedad. Rohuga need taandunud (mitte laringiit), kuid pidevalt tekib kõrvaltoimed. Nüüd märtsis saame arstile ning eks paistab mis räägitakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel diagnoositi mitteallergiline astma 3a. Rohud saime enamasti ära jätta sügisest kevadeni (mingi aasta oli selline, kus võttis ka suvel rohtu). Astmast välja kasvanud ei ole aga rohud jäid ära 10aastaselt. Lihtsalt mulle mingi hetk tundus, et köhib samamoodi nii rohtu võttes kui ilma rohuta. Kasvuspurdiga läks asi paremaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 07:33; 11.02 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel diagnoositi mitteallergiline astma 3a. Rohud saime enamasti ära jätta sügisest kevadeni (mingi aasta oli selline, kus võttis ka suvel rohtu). Astmast välja kasvanud ei ole aga rohud jäid ära 10aastaselt. Lihtsalt mulle mingi hetk tundus, et köhib samamoodi nii rohtu võttes kui ilma rohuta. Kasvuspurdiga läks asi paremaks.

Talvel rohtu ei andnud?

Vabandust, valesti läks. Rohtu ei andnud kevadest/suvest sügiseni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 07:33; 11.02 09:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Mitteallergiline astma

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.