Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mitteaustatud ametid

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 114 )

Teema: Mitteaustatud ametid

Postitas:
Kägu

Purjus oled?

sa oled? Lõpea ükskord oma ila välja ajamine.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene on mingi eriala või põneva hobi spetsialist ja töötab ise põhitöökohaga samal alal ja jagab oma teadmisi tasuta

Miks küll ometi? Tule sellest kommunismiajastust ometi välja!

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suunamudilased vms. Minge tööle, aga no kus sa saad kui tasuta nänni saadetakse ja sellest pead kiidulaulu kirjutama.

Õnneks endal mingit kokkupuudet sots.meediaga ei ole ja seega ei näe kogu seda jura.

Üldiselt on kõik ametid austusväärsed kui sissetulek on ametlik ja maksud tasutakse. Kohtutäitur või parkimiskontrolör on vägagi ausad ametid. Ei ole vaja võlgu elada või valesti parkida.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müügimehed kaubanduskeskuses. See on enesemüümine ehk prostitutsioon aga tüütum. Päris prostide ja gigolote töö on tegelikult vajalik.

Miks prostituudid vajalikud on?

Et iga täiskasvanu saaks sexida.. Mõnes riigis maksab ntx riik selle teenuse eest, kui puudega inimene teenust soovib.

Ei saa aru. Olen füüsilise puudega ja ei pea midagi ostma, täitsa oma mees kodus. Puudeta ???? Ka olen varasemas nooruses seksinud puudega mehega, peaaegu abiellunudki, aga ta valis teise naise, kuna arvas, et sama puudega naine mõistab teda paremini. Tal on düsleksia, tähelepanuhäire ja kerged tikid.

See, et sinul on mees, ei tähenda, et kõigil erinevate puuetega inimestel oleks mees. Nii kitsas masilmavaade????

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mupo trahvikirjutsjad, maksurevidendid,

Tundub, et sa pole aus inimene.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik sellised ”ametid”, kus saadakse raha mustalt. Eriti, kui kõrval on täiesti aus töökoht ja oskused. See on ebaaus paljude teiste suhtes, kes on rohkem vaeva näinud ja kes otseselt riskivad oma nimega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tule sellest kommunismiajastust ometi välja!

Sina vist ajad kommunismi ja kapitalismi segi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tule sellest kommunismiajastust ometi välja!

Sina vist ajad kommunismi ja kapitalismi segi?

Kapitalismis tehakse tasuta tööd ja jagatakse oma teadmisi ilma rahata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kapitalismis tehakse tasuta tööd ja jagatakse oma teadmisi ilma rahata?

Ütles, et Kui inimene on mingi eriala või põneva hobi spetsialist ja töötab ise põhitöökohaga samal alal ja jagab oma teadmisi tasuta, siis on see mitteaustatud amet. Selle peale vastati, et tulgu kommunismist välja. Ma lugesin seda nii, et tasuta töö on nagu kommunismi vastand.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müügimehed kaubanduskeskuses. See on enesemüümine ehk prostitutsioon aga tüütum. Päris prostide ja gigolote töö on tegelikult vajalik.

Miks prostituudid vajalikud on?

Et iga täiskasvanu saaks sexida.. Mõnes riigis maksab ntx riik selle teenuse eest, kui puudega inimene teenust soovib.

Ei saa aru. Olen füüsilise puudega ja ei pea midagi ostma, täitsa oma mees kodus. Puudeta ???? Ka olen varasemas nooruses seksinud puudega mehega, peaaegu abiellunudki, aga ta valis teise naise, kuna arvas, et sama puudega naine mõistab teda paremini. Tal on düsleksia, tähelepanuhäire ja kerged tikid.

See, et sinul on mees, ei tähenda, et kõigil erinevate puuetega inimestel oleks mees. Nii kitsas masilmavaade????

Ka kõigil ilma puudeta inimestel pole meest, muide 🙂
Kas sinu meelest peaks riik kõigile mehe jagama?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik sellised ”ametid”, kus saadakse raha mustalt. Eriti, kui kõrval on täiesti aus töökoht ja oskused. See on ebaaus paljude teiste suhtes, kes on rohkem vaeva näinud ja kes otseselt riskivad oma nimega.

Mis tähendab kui on kõrval aus töökoht? Näiteks käin mina ausal palgatööl E-R 9-17, tööandja maksab minu eest riigile makse ja mina saan palka. Kui ma nüüd olen oma korteriühistus koristaja ning pesen neli korda kuus ühistu trepikoda ning saan selle eest tasu sularahas ja selle eest tööjõumakse ei tasuta, kas ma siis olen ebaaus teiste suhtes?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

EKRE poliitik

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ning pesen neli korda kuus ühistu trepikoda ning saan selle eest tasu sularahas ja selle eest tööjõumakse ei tasuta, kas ma siis olen ebaaus teiste suhtes?

Aga miks sa ausa inimesena neid makse ise võiks siis maksta? Nii aus ka pole? No ainult natuke varastad riigi tagant, eks.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tähendab kui on kõrval aus töökoht? Näiteks käin mina ausal palgatööl E-R 9-17, tööandja maksab minu eest riigile makse ja mina saan palka. Kui ma nüüd olen oma korteriühistus koristaja ning pesen neli korda kuus ühistu trepikoda ning saan selle eest tasu sularahas ja selle eest tööjõumakse ei tasuta, kas ma siis olen ebaaus teiste suhtes?

Seda tähendabki, et ühistus pole määratud ametlikku palka ja koristajat. Sina ei vastuta millegi eest. Keegi libiseb märjal põrandal või saab pesuvahenditest astmahoo. Aga tegelikult on selliseid “ameteid”, kus riskitakse ka inimese tervisega, igasugused iluprotseduurid nt, kust raha võetakse, aga keegi ei kontrolli, kui hügieeniline, turvaline jms see kliendile???, kui nii saab üldse nimetada, on.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning võib-olla ametlikult saaks mõni pensionär trepikoda koristada, oleks mugav käia. Otsitaks ametlikult, mitte leti alt. Nüüd kõneleb minus sots, aga põhjendusi ikka leiab.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks sa ausa inimesena neid makse ise võiks siis maksta? Nii aus ka pole? No ainult natuke varastad riigi tagant, eks.

Mul on töökoht, kus ma käin palgatööl ja see töökoht maksab minu eest tööjõumakse. Kuidas ma selle riigi tagant varastan, kui ma KÜ trepikoda koristan õhtuti peale tööd?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi libiseb märjal põrandal või saab pesuvahenditest astmahoo.

Kui põrandat peseb ametlikult palgatud koristaja (maksud ilusti makstud), siis on põrandal libisemine välistatud?

Eriti, kui kõrval on täiesti aus töökoht ja oskused. See on ebaaus paljude teiste suhtes

Mind huvitas see, mida selle lausega öelda taheti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning võib-olla ametlikult saaks mõni pensionär trepikoda koristada, oleks mugav käia.

Ma olen ka pensionär.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui põrandat peseb ametlikult palgatud koristaja (maksud ilusti makstud), siis on põrandal libisemine välistatud?

Ei, aga siis on kellegi peale kaebus esitada.

Mind huvitas see, mida selle lausega öelda taheti.

Kes saab aru, see saab.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka pensionär.

Anna võimalus kellelegi teisele, kes on ainult pensionär.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on töökoht, kus ma käin palgatööl ja see töökoht maksab minu eest tööjõumakse. Kuidas ma selle riigi tagant varastan, kui ma KÜ trepikoda koristan õhtuti peale tööd?

Sa teed lisatööd ja sinu pealt ei maksta makse. Kuskilt võetakse see raha x kohast, deklareerimata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa teed lisatööd ja sinu pealt ei maksta makse. Kuskilt võetakse see raha x kohast, deklareerimata.

Mind huvitab, kust saab KÜ musta raha üldse, et koristajale maksta? Kõik tulu- ja kuluarved on ju ametlikud ja kontrollitavad?  Kust selline raha üldse tekkida saaks, mida mustalt välja maksta?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind huvitab, kust saab KÜ musta raha üldse, et koristajale maksta? Kõik tulu- ja kuluarved on ju ametlikud ja kontrollitavad?  Kust selline raha üldse tekkida saaks, mida mustalt välja maksta?

Küsiti, mis on teie arvates mitteaustatud, ära palun vaidle.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind huvitab, kust saab KÜ musta raha üldse, et koristajale maksta? Kõik tulu- ja kuluarved on ju ametlikud ja kontrollitavad? Kust selline raha üldse tekkida saaks, mida mustalt välja maksta?

Küsiti, mis on teie arvates mitteaustatud, ära palun vaidle.

Kes vaidleb? Küsimus oli konkreetse teemaarenduse  kohta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes vaidleb? Küsimus oli konkreetse teemaarenduse  kohta.

Ja vastasin, et ei poolda maksude maksmisest hoidumist, vahet pole, kas tegu on koristajaga või mingisuguse muu ”ametiga”. Tuleb OÜ luua, kui soovid oma koristusfirmat luua.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes vaidleb? Küsimus oli konkreetse teemaarenduse kohta.

Ja vastasin, et ei poolda maksude maksmisest hoidumist, vahet pole, kas tegu on koristajaga või mingisuguse muu ”ametiga”. Tuleb OÜ luua, kui soovid oma koristusfirmat luua.

Sa ei vastanud üldse küsimusele – kust tekib KÜ-l must raha, et nii üldse tegutseda saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei vastanud üldse küsimusele – kust tekib KÜ-l must raha, et nii üldse tegutseda saaks.

Küsi raamatupidaja käest, kes teil tegutseb, mina ei tea teie eluolu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei vastanud üldse küsimusele – kust tekib KÜ-l must raha, et nii üldse tegutseda saaks.

Küsi raamatupidaja käest, kes teil tegutseb, mina ei tea teie eluolu.

Küsimus polnud ju sulle, miks vastad? Küsimus oli inimesele, kes saab koristamise eest musta raha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus polnud ju sulle, miks vastad? Küsimus oli inimesele, kes saab koristamise eest musta raha.

Miks, sa tsiteerisid mind, kes soovitas OÜ luua. Vastasin õigesti.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus polnud ju sulle, miks vastad? Küsimus oli inimesele, kes saab koristamise eest musta raha.

Miks, sa tsiteerisid mind, kes soovitas OÜ luua. Vastasin õigesti.

Jajah. Kui sa nii arvad, et vastasid õigesti. Olgu. Kas keegi võiks nüüd ka kommenteerida, kust tekib KÜ-del must raha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 114 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mitteaustatud ametid