Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mitteaustatud ametid

Näitan 24 postitust - vahemik 91 kuni 114 (kokku 114 )

Teema: Mitteaustatud ametid

Postitas:
Kägu

Juriidiliselt sul õigus pole.

Ka juriidiliselt ei ole tegu vargaga. Varas on ikka see, kes poeriiulilt midagi võtab ja siis vahele jääb.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juriidiliselt sul õigus pole.

Ka juriidiliselt ei ole tegu vargaga. Varas on ikka see, kes poeriiulilt midagi võtab ja siis vahele jääb.

Spikerdaja on spikerdaja, ta ei pea vahele jääma, et teada, kes ta on.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spikerdaja on spikerdaja, ta ei pea vahele jääma, et teada, kes ta on.

Loogiline mõtlemine ei vist sinu kõige tugevam külg, aga ma aitan. Varas on see, kes midagi varastab. Näiteks võtab poest pudeli õlut ja üritab sellega kassast mööda hiilida. Spikerdaja ei ole varas, sest ta ei varasta mitte midagi. Spikerdaja kohta võiks öelda ebaaus inimene, kes saavutab õppetöös edu keelatud vahenditega. Aga tegemist ei ole vargaga.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loogiline mõtlemine ei vist sinu kõige tugevam külg, aga ma aitan. Varas on see, kes midagi varastab. Näiteks võtab poest pudeli õlut ja üritab sellega kassast mööda hiilida. Spikerdaja ei ole varas, sest ta ei varasta mitte midagi. Spikerdaja kohta võiks öelda ebaaus inimene, kes saavutab õppetöös edu keelatud vahenditega. Aga tegemist ei ole vargaga.

Seda ma ei öelnud. Paralleel on petjaga. Kui partner petab, on ta petja. Spikerdaja on spikerdaja. Varas on varas.

Loogikat oleks pidanud kasutama sina. Kui oleksid öelnud, et vahele jäädes on tegu vargaga, kui juriidiliste toimingute käigus inimene süüdi mõistetakse. Enne ei ole varas juriidilises mõttes, sest ei teata.

Kui inimene ise küsib, kas teavitaksin Maksuametit, siis ta juba saab ise aru, et on põhjust end põhjendada.Nagu spikerdaja, kes õpsile vahele jääb või petis, kes paarilisele.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti hulluks olete läinud siin. Ostan naabrimehelt liha, naabrinaiselt mune, ühe sõbranna käest koduleiba, teiselt tellin sünnipäevatordi, tuttav käib juukseid lõikamas, kõrvalküla pereema õmbleb pluusi, üks külapoiss käib kevadel abiks aeda harimas. Maksan omaenda teenitud ja juba maksustatud rahaga. Peaks sellelt rahalt topelt tulu- ja sotsmaksu maksma? Seaduse järgi küll. Aga see on tobe seadus. Loomulikult ma seda ei tee. Ja olen raamatupidaja – tunnen seadusi läbi ja lõhki. Seega ka nende nõrku kohti. Kui keegi peaks tõesti huvi tundma, mida ma tahan oma rahaga teha või kellele anda, siis – kingin heale inimesele.

 

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest selle ametikoha eest saadava raha pealt sa ei maksa makse.

See ei olegi nagu ametikoht. Ma olen teiste elanikega nii kokku leppinud.

Sa nimeta see asi ümber. Sina tegeled kogukonna aitamisega ja nemad annavad annetusi. Või kingitusi

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti hulluks olete läinud siin. Ostan naabrimehelt liha, naabrinaiselt mune, ühe sõbranna käest koduleiba, teiselt tellin sünnipäevatordi, tuttav käib juukseid lõikamas, kõrvalküla pereema õmbleb pluusi, üks külapoiss käib kevadel abiks aeda harimas. Maksan omaenda teenitud ja juba maksustatud rahaga. Peaks sellelt rahalt topelt tulu- ja sotsmaksu maksma? Seaduse järgi küll. Aga see on tobe seadus. Loomulikult ma seda ei tee. Ja olen raamatupidaja – tunnen seadusi läbi ja lõhki. Seega ka nende nõrku kohti. Kui keegi peaks tõesti huvi tundma, mida ma tahan oma rahaga teha või kellele anda, siis – kingin heale inimesele.

Aga ma ei tee iial neid tegevusi. Ma ostan alati legit kohtadest. Mingikt külapoisilt küll ei osta, kui ta ettevõtja pole.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest selle ametikoha eest saadava raha pealt sa ei maksa makse.

See ei olegi nagu ametikoht. Ma olen teiste elanikega nii kokku leppinud.

Sa nimeta see asi ümber. Sina tegeled kogukonna aitamisega ja nemad annavad annetusi. Või kingitusi

Nii oleks õige jep.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii oleks õige jep.

Ja mis sisuliselt muutub siis sinu arust? Mitte midagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii oleks õige jep.

Ja mis sisuliselt muutub siis sinu arust? Mitte midagi.

Kõik on JOKK. See vahe.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on JOKK. See vahe.

JOKK on niigi. Ainult mõne rumala tähenärija arvates muutub asi kuidagi paremaks, kui teisiti nimetada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on JOKK. See vahe.

JOKK on niigi. Ainult mõne rumala tähenärija arvates muutub asi kuidagi paremaks, kui teisiti nimetada.

Sa ei muuda minu arvamust. Mina ei pea miyte midagi põhjendama. Põhjendama peab dirty bisnisi inimene. Eelkõige iseendale, mittee mulle. Kui inimene ise on rahul, siia ta ei vaja, et teised kõik temaga nõustuksid. Piisab, et on mõttejagajaid, aga arvamust ei muuda.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ma ei tee iial neid tegevusi. Ma ostan alati legit kohtadest. Mingikt külapoisilt küll ei osta, kui ta ettevõtja pole.

Oled noor linna- ja korteriinimene, et kunagi pole vajadust olnud ühtki kraavi kaevata, sõnnikut tuua, ükski naaber ei kasvata mahetoitu, mida süüa tahaks ja kodu lähedalt saaks? Kunagi ei osta ka midagi turult ega üheltki teeäärselt müüjalt maasikaid, mustikaid ega muid vilju? Ei jäta ka iial kuskil jootraha? Ilmselt on nii elada võimalik küll. Kui tahta alati nt 50 euro asemel maksta 100 eurot. Et sulle esitatud arves sisalduks müüja või teenuse osutaja jaoks nii TM, SM, TK ja PK. Ja mõnel juhul ka KM. Ning arvestatud oleks ka raamatupidamise ja muude kaasnevate kuludega. See suhtumine on tore, mulle meeldib. Aga iial ei halvusta inimesi, kes oma maksustatud raha eest ostavad kaupu või teenuseid topeltmakse tasumata.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled noor linna- ja korteriinimene, et kunagi pole vajadust olnud ühtki kraavi kaevata, sõnnikut tuua, ükski naaber ei kasvata mahetoitu, mida süüa tahaks ja kodu lähedalt saaks? Kunagi ei osta ka midagi turult ega üheltki teeäärselt müüjalt maasikaid, mustikaid ega muid vilju? Ei jäta ka iial kuskil jootraha? Ilmselt on nii elada võimalik küll. Kui tahta alati nt 50 euro asemel maksta 100 eurot. Et sulle esitatud arves sisalduks müüja või teenuse osutaja jaoks nii TM, SM, TK ja PK. Ja mõnel juhul ka KM. Ning arvestatud oleks ka raamatupidamise ja muude kaasnevate kuludega. See suhtumine on tore, mulle meeldib. Aga iial ei halvusta inimesi, kes oma maksustatud raha eest ostavad kaupu või teenuseid topeltmakse tasumata.

See teema on juba lõpetatud, kaua sa vaidled samal teemal. Kõiki neid tegevusi mina ei tee.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 Kui inimene ise on rahul, siia ta ei vaja, et teised kõik temaga nõustuksid. Järgmine kord loe enne vastamist, et juba öeldud. Asked and answered.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema on juba lõpetatud, kaua sa vaidled samal teemal. Kõiki neid tegevusi mina ei tee.

Sina lõpetasid teema või? Kae nalja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge põdege, ei kaeba keegi teie peale. Kedagi ei huvita see teema nii tõsiselt.

Kes põeb?

Sina, kui nii juba küsid

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema on juba lõpetatud, kaua sa vaidled samal teemal. Kõiki neid tegevusi mina ei tee.

Sina lõpetasid teema või? Kae nalja.

Nah, aga selle teema, mida mina alustasin selles teemas. Küsimus on koostatud pollina, pollster.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varas on varas.

Mis varas see pensionär ikka on. Võtke nüüd natuke hoogu maha!

Et kui pensionär olla, võib riigi tagant varastada? Ma helistan kohe oma äiale, talle on see uudis. Kas poest ka võib? Või ainult riigi tagant?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juriidiliselt sul õigus pole.

Ka juriidiliselt ei ole tegu vargaga. Varas on ikka see, kes poeriiulilt midagi võtab ja siis vahele jääb.

Niiet kui ma virutan naabri kilbist elektrit ja vahele EI jää, siis ma pole varas? Või Varastan riigi tagant omavalitsuse poolt parki paigutatud pingi (sest seal istutakse minu meelest niigi harva) ja viin koju ja vahele ei jää, ka pole varas? Võtan linna haljasalalt klumbist tulbid (sest teate, pensionäril vaja sünnipäevale minna), mind ei tabata, ei ole varas?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niiet kui ma virutan naabri kilbist elektrit ja vahele EI jää, siis ma pole varas? Või Varastan riigi tagant omavalitsuse poolt parki paigutatud pingi (sest seal istutakse minu meelest niigi harva) ja viin koju ja vahele ei jää, ka pole varas? Võtan linna haljasalalt klumbist tulbid (sest teate, pensionäril vaja sünnipäevale minna), mind ei tabata, ei ole varas?

Nendel juhtudel, mis sa kirjeldasid, saab öelda seda, et sa oleksid varas. Ma arvan, et sa tegelikult ei ole nii rumal, nagu sa siin püüad välja näidata ning saad ise väga hästi aru, mis on vargus. See, et pensionär peseb peale tööd oma vabast ajast ja naabrid talle sulas maksavad, ei ole vargus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui pensionär olla, võib riigi tagant varastada? Ma helistan kohe oma äiale, talle on see uudis. Kas poest ka võib? Või ainult riigi tagant?

Poest varastada võib ju proovida, aga sa satud selle eest politseisse. Kas sa tahaksid seda? Igasugu maksude optimeerimisi (sina nimetaid neid asju riigi tagant varguseks) toimub meie riigis iga päev tuhandeid juhtumeid. Aga näed elu läheb edasi, firmad töötavad edasi. Samamoodi talitan mina edasi ja pesen vabast ajast KÜ trepikoda. Naabrid toovad mulle endiselt sularaha. Sina aga võid siin edasi kireda samal teemal, minu elu see ei muuda:)

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on miskipärast raske pidada lugu mehest, kes töötab kasutatud riiete poes. Isegi, kui ta omanik on.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on miskipärast raske pidada lugu mehest, kes töötab kasutatud riiete poes. Isegi, kui ta omanik on.

Kui teenib hästi, mis sellel ametil siis viga on? Arusaamatu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 91 kuni 114 (kokku 114 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mitteaustatud ametid