Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mitu eurot on teil praegu pangakontol?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 140 )

Teema: Mitu eurot on teil praegu pangakontol?

Postitas:
Kägu

150€ midagi. Palgapäev 10ndal. Midagi osta, maksta pole vaja (süüa ainult). Mehel on õnneks kõvasti rohkem raha. Hetkel oma teenistusega olen vähemalt nädal enne palgapäeva juba nullis, siis mees annab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

9.15€

Eks vajadusel kannab mees juurde (VH läbi, kui raha puudu tuleb, siis mees annab või maksab ise asjad).
Sularaha ka paras summa ootamatuste jaoks kogunenud (sularaha ei kasuta ja vahel keegi annab/kingib).

Please wait...
Postitas:
Kägu

2 euri :D, hoiukontol ka hetkel ainult 4000 ringis, pidin mõned suuremad ostud tegema. Rahakotid ka kümnekas, saab järgmise nädala lõpuni söönuks küll 😀

Minu jaoks töötab ka säästmise puhul see, et palgapäeval kindel summa hoiukontole kohe kanda, vastasel juhul löön lihtsalt laiaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuhande ringis, ma arvan. Just täna toodi kahesaja eest toitu, nädala saab jälle läbi. 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tuhande ringis, ma arvan. Just täna toodi kahasaja eest toitu, nädala saab jälle läbi. 🙂

Nädala peale 200.. viitab sellele, et absoluutselt ei oska süüa teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on täpselt nii palju raha sellel kontol, et kuskile laenama minema ei pea enne kui uus rahasuts peale tuleb.

On olnud nii paremaid kui halvemaid aegu, praegu on suht okei.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tavakontol 13 senti.
Külmkapp ja kelder täis, toiduabi ei vaja 🙂
Auto paak on ka täis ja varsti on palgapäev. Kogumiskontot ei puutu ja mehe käest ka ei hakka küsima. Veidi piinlik et suutsin liiga palju kulutada vahepeal

Please wait...
Postitas:
Kägu

224€.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuhande ringis, ma arvan. Just täna toodi kahasaja eest toitu, nädala saab jälle läbi. 🙂

Eriti debiilne järeldus 🙂 Ikka väga oleneb ka mida inimene TAHAB süüa enda võimaluste juures. Samuti oleneb, millest ta TAHAB süüa teha või siis ei taha 🙂 Perekonna suurusest loeb ka. Mul näiteks läheb nädala peale mingi 2-3 pudelit veini (mehega kahe peale), pudeli hind on 23 EUR. Ka ostan poest koos muu toidukraamiga ja juba 70 EUR läinud 200-st 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Põhikontol on paarsada eurot, kogumiskontol on korralik tagavara.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nädala peale 200.. viitab sellele, et absoluutselt ei oska süüa teha.[/quote]

Mis mõttes inimene ei oska süüa teha kui nädalas läheb 200 euri?
Mina elan täiesti üksi ning minul läheb nädalas uhkelt 130 toidu peale. Ei arva, et seda palju on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eriti debiilne järeldus 🙂 Ikka väga oleneb ka mida inimene TAHAB süüa enda võimaluste juures. Samuti oleneb, millest ta TAHAB süüa teha või siis ei taha 🙂 Perekonna suurusest loeb ka. Mul näiteks läheb nädala peale mingi 2-3 pudelit veini (mehega kahe peale), pudeli hind on 23 EUR. Ka ostan poest koos muu toidukraamiga ja juba 70 EUR läinud 200-st 🙂

Tervislik 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

7000 millegagi..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida sina tavaliselt mähkmetest ja vetsupaberist kokkad?

Ja no muud jätkuks kauemaks, aga piim ja leib saab otsa, kartul ilmselt ka (seda seekord ei ostnud).

Veini me ei osta, aga šokolaadi ja küpsist küll, puuvili kaob ka nagu kerisele. 6 kg lõhet (soodukaga oli, osa läheb sügavkülma), 2 kg sealiha, 2 kg kana… meil on suur ja näljane pere.

Please wait...
Postitas:
Kägu

1.44

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tavakontol 1200, palka saab kuu viimasel paeval. Kogumishoiusel on 7000 ringis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

58.27€

Olen eestlane, elan Eestis. Ei valeta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul on ka vaid üks konto, sellel on midagi üle 16 000. 30ndates naine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga loll järeldus. Süüa saab teha nii odavamalt kui ka kallimalt, loomulikult loevad ka toidukogused, mis omakorda sõltub pereliikmete arvust. Mina elan üksi ja mul kulub umbes 200 kuus. Ja ma oskan väga hästi süüa teha. Oskan ka odavalt süüa teha. Aga mul ei ole mitte mingit põhjust iga hinna eest koonerdada. Nii et teen hästi ja normaalselt süüa, aga tarbin ka palju puuvilju, köögivilju (ja sugugi mitte ainult neid kõige odavamaid), ostan taluturult nt korralikku kodust suitsusinki jne. Kui ei koonerda ja endale ka paremat kraami lubada, kulub inimese kohta 50 eurot nädalas vabalt ära, nii et neljaliikmelise pere kohta 200 ei ole küll mingi megakulu. Loomulikult on võimalik ka odavamalt, aga miks peaks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

neljaliikmelise pere kohta 200 ei ole küll mingi megakulu

Aga kuueliikmelise pere kohta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

-29 548.07

Please wait...
Postitas:
Kägu

neljaliikmelise pere kohta 200 ei ole küll mingi megakulu

Aga kuueliikmelise pere kohta?

No kuueliikmelisel perel on 200 nädalas kulutada täiesti normaalne, pigem isegi hea majandamine. Saan aru, et see siasldab sul mähkmeid ja majapidamistarbeid ka, vägagi normaalselt majandad minu arvates.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kontol on 56 eurot, abikaasal vist natuke rohkem. Mingeid kogumishoiuseid meil pole, kuna palgad nii väikesed, et lihtsalt ei olegi midagi hoiustada 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte ühtegi eurot, 0,70 on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Põhikontol on 130. Iga kuu jätan endale 400 kulutamiseks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ca 92700
olen naisterahvas 50+

Please wait...
Postitas:
Kägu

Põhikontol on 130. Iga kuu jätan endale 400 kulutamiseks.

400 euroga elad kuu ära? Võimas. Kuskandis elad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

25456.23

Olen meesterahvas.

Miks ärrituda miinustajad?

Sest sinu sugu ei puutu asjasse. Mul on kontodel kordades rohkem ja olen naine — mis me siis sellest järeldame?

Rahal pole sugu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

61€.. palgapäev 10ndal. eks kutsun ennast kellelegi külla, kui väga hulluks läheb 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vaatan ikka, et palgapäevast palgapäevani enamik.

Millest seda küll järeldad? Küsiti põhikonto ehk tavaarvelduskonto seisu.
Lisaks sellele on inimestel kontod mitmes pangas, et riske hajutada, deposiidid, väärtpaberikontod aktsiatega jne.
Tavakonto jäägi järgi ei saa mitte midagi järeldada.

Päris rumal oleks tavalisel arvelduskontol hoida kuuekohalist summat, mis intressi ei teeni…

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 140 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mitu eurot on teil praegu pangakontol?