Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mitu eurot on teil praegu pangakontol?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 140 )

Teema: Mitu eurot on teil praegu pangakontol?

Postitas:
Kägu

Põhikontol hetkel vaid 1 euro ja 69 senti.

Õnneks on umbes 100 eurot ka teise panga arvel, palgapäevani (5. juunil) veab kuidagi välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Põhikontol on 130. Iga kuu jätan endale 400 kulutamiseks.

400 euroga elad kuu ära? Võimas. Kuskandis elad?

400 kulutamiseks ehk peale arvete tasumist ja hoiuse täiendamist. Tallinn.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Krediitkaardiga 2400 miinuses.
Aasta lõpuks saan ehk nulli omadega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Põhikontol toiduks ja muuks igapäevaseks umbes 270€, säästukontole kõrvale pandud suurem summa ja mõni tuhat “sukasääres” ka.

Mis see sukasäär on? Sularaha?

Just, sularaha erinevates kohtades ja kujul. Mündikassa kaasa arvatud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

58.27€

Olen eestlane, elan Eestis. Ei valeta.

Mis see peaks tähendama? Et teised vastajad valetavad?
Päris imelik süüdistus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul pole eraldi kogumiskontot, vaid püüan tasapisi koguda tavalisele kontole, aeg-ajalt siis saab sama raha kasutada suuremate ostude või reiside jaoks. Põhimõtteliselt üritan nii, et alla 5000 ei langeks summa, üle 10 000 pole samas ka koguda õnnestunud, enamasti kuskil seal vahel olen omadega. Praegu täpset seisu vaadata ei viitsi, aga pigem seal 8000 kandis äkki, sest eriolukorra ajal vähenes mitu kulu (nt kütusekulu, laste trennid, meelelahutus).
Saan palka kätte natuke alla tuhande, abikaasa brutopalk on 2000 ümber, oleme 2 lapsega pere. Aga asju ostame ilma liisingute, laenudeta. Ma ei tea, mu meelest üsna toimib selline kogumine, rikkaks ei saa, aga mingi varu on hädajuhtudeks olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vaatan ikka, et palgapäevast palgapäevani enamik.

Guugelda- karmil tegelikkusel lastakse aegajalt ka päevavalgusele tulla.

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/veerand-miljonil-inimesel-on-kuu-lopus-pangakontol-vahem-kui-sada-eurot?id=85438065

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loen teie vastuseid umbes sellises stiilis “Mu kontol on hetkel 70 senti, aga kogumiskontol on 25 000.”

Ja selle jutu peale meenuvad mõned kõrgepalgalised tuttavad, kes alati kurdavad, kuidas neil raha üldse ei jätku. Saame linnas kokku, läheks kohvi jooma – ei saa, kohv on kallis, mul on raha otsas, kas teed välja? Tahad teatrisse tulla, sain pileti? Ei saa, teatripiletid on ju nüüd nii kallid.

Samuti nutavad just need, kelle osas teada, et teenivad tegelikult hästi, kõige valjema häälega autoremondi võimalike kulude või koju uue pesumasina ostmise üle.
Inimesed, miks te siis teete ennast meelega vaeseks? Saate palka 1400 eurot, millest 400 eurot jätate elamiseks ning kui elamisraha puudu tuleb, laenate juurde, kuid 1000 eurot surute nui neljaks kuskile “kogumiskontole”, et seda siis puhkusereisil laiaks lüüa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loen teie vastuseid umbes sellises stiilis “Mu kontol on hetkel 70 senti, aga kogumiskontol on 25 000.”

Ja selle jutu peale meenuvad mõned kõrgepalgalised tuttavad, kes alati kurdavad, kuidas neil raha üldse ei jätku. Saame linnas kokku, läheks kohvi jooma – ei saa, kohv on kallis, mul on raha otsas, kas teed välja? Tahad teatrisse tulla, sain pileti? Ei saa, teatripiletid on ju nüüd nii kallid.

Samuti nutavad just need, kelle osas teada, et teenivad tegelikult hästi, kõige valjema häälega autoremondi võimalike kulude või koju uue pesumasina ostmise üle.

Inimesed, miks te siis teete ennast meelega vaeseks? Saate palka 1400 eurot, millest 400 eurot jätate elamiseks ning kui elamisraha puudu tuleb, laenate juurde, kuid 1000 eurot surute nui neljaks kuskile “kogumiskontole”, et seda siis puhkusereisil laiaks lüüa.

Ka heade palkade inimeste finantskirjaoskus on nigel.
Reisimist lubagu endale siis kui teenivad 10-15 tuhat eurot kuus. Masendavalt palju krediitkaarte kasutatakse ka.

Reisimine on raharaisk, lihtsalt liigud võõrasse keskkonda ja seal eksisteerimiseks taod selle eest rasket raha. Halloo! Lisaks tagasi tulles oled sellest reisist väsinud.

Panustagu see raha majale või korterile/ investeerimiseks. 90 % inimestest elavad üle enda võimete. Tuleb elada alla enda võimete, siis saate ka jõukaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul ongi vaid üks konto. Ei näe vajadust enda eest peita või kantida mitmesse eri kohta.

mitmel kontol raha hoidmine on tihti mugavam, turvalisem ja ka odavam.

nt kui tahad osta-müüa väärtpabereid ja kasutada nn investeerimiskonto süsteemi, siis soovitavad nii pank kui maksuamet avada selleks eraldi arve, vastasel juhul – kui kasutad oma tavakontot, millelt maksad kõik igapäevakulud – kulutad palju tunde nende linnukeste tegeisele aruandes, kui hakkad tulukat tehes investeerimiskonto aruannet pangast maksuameti jaoks ette valmistama.
osades pankades on vp-kontode teenustasud seotud sellega, palju konkreetsel kontol raha on. nt swedis on kuni mingi summani tasuta. kui hakkab piirile lähenema, on mõistlik teha teine juurde.

kui tahad nt alist vmt kahtlasest kohast krediitkaardiga osta, siis on turvalisem, kui kasutad selleks sebi virtuaalset krediitkaarti, mis seotud eraldi kontoga, kus piiratud kogus raha peal.

üldiselt peaks igal eesti inimesel nagunii automaatselt minimaalselt 2 kontot olema: üks tavakonto et sinna laekuks palk jmt tulud ning teine, mis sellega seotud, kus asuvad sinu pensionikindlustuse osakud. kui sul on vaid 1 konto, oled kas alaealine või inimene, kes pole elus päevagi sots.maksustatavat tulu saanud. (kolmas võimalus ka see, et sa äkki ei teagi, et sul mitu kontot on)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks sina tahad teistele ette kirjutada, kuidas nemad oma raha peavad kulutama? Et nad peavad selle kulutama just sinuga kohvijoomisele ja teatriskäigule, mitte reisimiseks? Suht egoistlik, ma ütleks.

Mul on lausa lähisugulasi, kes kulutavad raha asjade peale, mille peale mina ei kulutaks, aga no järelikult ju teistpidi ka – mina kulutan jälle asjade peale, mida nemad hinnata ei oska. Igaühel oma prioriteedid, eksole!

“X on nii kallis” tähendab ju tegelikult “minu jaoks on X-st saadav tulu väiksem kui kulu”. Mõõda seda tulu ja kulu siis milles iganes, rahas või kulutatud ajas või kohvijoomiskohas. Kes ikka see loll on, kes tahaks vahetada (tema jaoks) väärtuslikumat asja (tema jaoks) väheväärtuslikuma vastu?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Peamisel kontol 4034.53 €.
Kogumishoiusel 6107.72 €
Teise panga jooksval kontol 1838.46 €.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

igapäevasel põhikontol 29 976.
muudel kontodel veel ca 40 000
kontosid on mitu, sest laen on ühest pangast, aga harjumuspärane arveludskonto teises, investeerimiskonto kolmandas.

30ndates naine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitu eurot on teil põhikontol?

Palju huvitavam oleks hoopis teada, palju on inimestel vaba raha, see raha, mida saaksid kasvõi kohe kõik ära kasutada?! Kujutan ette kuidas need summad ikka väga kahanevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks sina tahad teistele ette kirjutada, kuidas nemad oma raha peavad kulutama? Et nad peavad selle kulutama just sinuga kohvijoomisele ja teatriskäigule, mitte reisimiseks? Suht egoistlik, ma ütleks.

Ma saan sellest aru, ent siis öelgugi ausalt, et “mul on kogumiskonto ja kogun sinna reisi jaoks”. Selle asemel kulutatakse üürike kohtumine sõbrannadega peaaegu ainult kurtmisele, kuidas peab hirmsasti püksirihma pingutama, et kuidagigi palgapäevani vastu pidada. Ja siis mõned empaatilisemad sõbrannad teevad ikka temale selle kohvi välja ja laenavad veel raha ka. Ehkki sel väljategijal endal võib-olla pole üldse mingit kogumiskontot, elabki peost suhu.
See on endale ise, vabatahtlikult tekitatud vaesus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

0.00 Ausalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma hakkasin säästmist katsetama. et panen 300 palgast kõrvale. see oli 3 aastat tagasi. tegin kasvuhoiuse selleks. siis vaatasin et saan ju 500 panna. süües kasvab isu ja nüüd ma panen 1000. kasutada jääb vähe ja tihti pean kuu lõpus kasvuhoiuselt laenama. aga see tunne oma kasvuhoiust vaadata ja sinna panustada on sõltuvusttekitav.

tarbekontol on täna 3 eurot. arved on makstud ja toidud olemas, järgmisel nädalal palgapäev. ka 3 eurot on suur raha ja kui see alles, siis kannan ka selle kasvuhoiusele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

2 euri :D, hoiukontol ka hetkel ainult 4000 ringis, pidin mõned suuremad ostud tegema. Rahakotid ka kümnekas, saab järgmise nädala lõpuni söönuks küll 😀

Minu jaoks töötab ka säästmise puhul see, et palgapäeval kindel summa hoiukontole kohe kanda, vastasel juhul löön lihtsalt laiaks.

Ehe näide säästmisnapakast. Ta nirutab 12€ nädal aega kiirnuudleid süüa, aga peaasi, et saaks oma raha säästukontol imetleda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Keilakrahvinna

kontosid on mitu, sest laen on ühest pangast, aga harjumuspärane arveludskonto teises, investeerimiskonto kolmandas.

30ndates naine.

Jõid 3 prossecot ära kukkusid unistama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul pole eraldi kogumiskontot, vaid püüan tasapisi koguda tavalisele kontole, aeg-ajalt siis saab sama raha kasutada suuremate ostude või reiside jaoks. Põhimõtteliselt üritan nii, et alla 5000 ei langeks summa, üle 10 000 pole samas ka koguda õnnestunud, enamasti kuskil seal vahel olen omadega. Praegu täpset seisu vaadata ei viitsi, aga pigem seal 8000 kandis äkki, sest eriolukorra ajal vähenes mitu kulu (nt kütusekulu, laste trennid, meelelahutus).

Saan palka kätte natuke alla tuhande, abikaasa brutopalk on 2000 ümber, oleme 2 lapsega pere. Aga asju ostame ilma liisingute, laenudeta. Ma ei tea, mu meelest üsna toimib selline kogumine, rikkaks ei saa, aga mingi varu on hädajuhtudeks olemas.

Ja kodu on teil ka kindlasti ostetud sularahas, mitte pole saadud pärandiga/kingituseks? Hea on siis hüpata muidugi olematute laenudega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hetkel, kui nädal palgapäevani põhikontol 412€. Ilmselt kulub max 100€ ja ülejäänud nö kogumiskontole. Sinna panen iga kuu alguses 200€ ja palgapäevale eelneval õhtul “ülejäägi”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just vaatasin, et natuke alla 5 euri. Järgmisel nädalal saab palka ja kõik vajalik olemas nii, et pole hullu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvelduskontol on umbes 5000 eurot.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ongi vaid üks konto. Ei näe vajadust enda eest peita või kantida mitmesse eri kohta.

mitmel kontol raha hoidmine on tihti mugavam, turvalisem ja ka odavam.

nt kui tahad osta-müüa väärtpabereid ja kasutada nn investeerimiskonto süsteemi, siis soovitavad nii pank kui maksuamet avada selleks eraldi arve, vastasel juhul – kui kasutad oma tavakontot, millelt maksad kõik igapäevakulud – kulutad palju tunde nende linnukeste tegeisele aruandes, kui hakkad tulukat tehes investeerimiskonto aruannet pangast maksuameti jaoks ette valmistama.

osades pankades on vp-kontode teenustasud seotud sellega, palju konkreetsel kontol raha on. nt swedis on kuni mingi summani tasuta. kui hakkab piirile lähenema, on mõistlik teha teine juurde.

kui tahad nt alist vmt kahtlasest kohast krediitkaardiga osta, siis on turvalisem, kui kasutad selleks sebi virtuaalset krediitkaarti, mis seotud eraldi kontoga, kus piiratud kogus raha peal.

üldiselt peaks igal eesti inimesel nagunii automaatselt minimaalselt 2 kontot olema: üks tavakonto et sinna laekuks palk jmt tulud ning teine, mis sellega seotud, kus asuvad sinu pensionikindlustuse osakud. kui sul on vaid 1 konto, oled kas alaealine või inimene, kes pole elus päevagi sots.maksustatavat tulu saanud. (kolmas võimalus ka see, et sa äkki ei teagi, et sul mitu kontot on)

On II samba kogumispension. Kas seda tuli eraldi mainida? See oli miskil hetkel minuvanustele kohustuslik. Kõigile mitte, nii et ära räägi “peaks olema”.

Ei kavatse mingeid aktsiaid ega väärtpabereid osta. Elan niisama mugavalt. Koduperenaiste investeerimishullus on minust mööda läinud.
Töö ja raha pole maailmast otsa saanud – kui vaja, saab juurde teenida.

Sa pole rahul, et kõik sinu süsteemide moodi ei toimeta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kodu on teil ka kindlasti ostetud sularahas, mitte pole saadud pärandiga/kingituseks? Hea on siis hüpata muidugi olematute laenudega.

Miks see peaks hüppamine olema? Ma ei pea ennast kellestki paremaks, vaid see, et pole laene, on välja toodud kui põhjus, miks saan oma suhteliselt mõõduka palgaga (alla tuhande saand kuus kätte) siiski raha koguda. Ja oma kodu ostuks me tõesti laenu võtma ei pidanud, aga see pole jälle uhkustamise asi, vaid oli meie valik (ja huvi) – ostsime väikese võssakasvanud maalapikesega vana talu Tallinna poolt vaadates täielikku pärapõrgusse, mida vaikselt töö kõrvalt korda teeme. See ei maksnud 19 a tagasi tõesti suurt midagi, aga sobis mehe hobiga (restaureerimine, puutöö) ja meie töö ning elustiiliga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ca 5000€, muidu oli oluliselt rohkem, aga kuna pool aastat tagasi ostsin investeeringuks korteri, siis on seda rahanatukest vähemaks jäänud praegu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

põhikontol 460 eurot, sellest 350 läheb homme üüriks. ülejäänuga elan 5.ni, mil saan palka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

30ndates naine.

tahaksid kindlasti screenshote näha mu pangaäppidest, oleksid kuu aega järjest märg.
paraku ei joo

Please wait...
Postitas:
Keilakrahvinna

30ndates naine.

tahaksid kindlasti screenshote näha mu pangaäppidest, oleksid kuu aega järjest märg.

paraku ei joo

Aitäh, aga ma naiste peale ka märjaks ei lähe.
Sina aga napsuta edasi ja fantaseeri oma 70 000€ kontoseisust 😂😂😂

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 140 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mitu eurot on teil praegu pangakontol?