Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mitu eurot on teil praegu pangakontol?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 140 )

Teema: Mitu eurot on teil praegu pangakontol?

Postitas:
Kägu

Mitu eurot on teil põhikontol?

Palju huvitavam oleks hoopis teada, palju on inimestel vaba raha, see raha, mida saaksid kasvõi kohe kõik ära kasutada?! Kujutan ette kuidas need summad ikka väga kahanevad.

mis sinna vaba alla siis kuulub? see, mis järgmise palgapäevani arvetetest ja söögirahast üle jääb? või lähevad tagavarad ka kinnise raha alla? põhimõttelisest saaks ju kõik ka laiaks lüüa ja siis palgapäevani krediidiga süüa osta…
ja üldse, osad siin loetlevad suuri summasid, samas endal laenud peal, et siis oleks vaba raha üldse miinuses?
endal laene pole, raha ca 10000, pakuks, et enamuse võiks ju laiaks lüüa ka kui tahaks, mõnesajaga saaks järgmise palgani hakkama küll?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuleb elada alla enda võimete, siis saate ka jõukaks.

Aga mind ei huvita jõukus 🙁

Päris kerjus ka olla ei tahaks, aga rikkaks saamine pole kunagi olnud mu unistus, Mida ma sellega kaotan, et rikas ei ole ega rikkaks ei saa?

Reisitud on kuigivõrd ja kavatsen veelgi. Auto on, maja on, süüa on. Mis mul puudu on, mida rikkal on ja mul pole. Ok, homme me Argentiinasse lennata ei saaks, aga ei saa rikkadki, nende graafik on väga täis pakitud tegemisi, mis aitavad nende rikkust hoida, kasvatada, kaitsta,arendada, ümberpaigutada, suurendada, jagada pluss on neil 99% juhtudest vaja tegeleda avaliku tähelepanuga, arvamuste, kommentaaride ja oma inagoga. Igaüks arvab, et teab, kuhu rikas peaks annetama või kellele andma. Tänan, ei – eelsistan anda vähem, aga sinna, kuhu ise suvatsen. Ei kavatsegi rikkaks saada, ei huvita.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehe näide säästmisnapakast. Ta nirutab 12€ nädal aega kiirnuudleid süüa, aga peaasi, et saaks oma raha säästukontol imetleda.

Sina eelistad siis auto tunduvalt kallimalt liisinguna osta, kui et sealt säästukontolt korraga raha võtta ja auto välja osta? Ma ei saa aru, kus see loogika on? Kokkuvõttes pead sa ju veel rohkem närutama, lihtsalt hiljem, siis kui oma liisingumakseid maksad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehe näide säästmisnapakast. Ta nirutab 12€ nädal aega kiirnuudleid süüa, aga peaasi, et saaks oma raha säästukontol imetleda.

Sina eelistad siis auto tunduvalt kallimalt liisinguna osta, kui et sealt säästukontolt korraga raha võtta ja auto välja osta? Ma ei saa aru, kus see loogika on? Kokkuvõttes pead sa ju veel rohkem närutama, lihtsalt hiljem, siis kui oma liisingumakseid maksad.

Sellised liisingu/investeerimisnapakad ei osta ju mingit autot. Korduvalt on käinud läbi see lause kuidas imetletakse arvel seda summat.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sellised liisingu/investeerimisnapakad ei osta ju mingit autot. Korduvalt on käinud läbi see lause kuidas imetletakse arvel seda summat.

Ma arvan, et selle oled sa omas peas välja mõelnud, et enda võimetust säästa kuidagi põhjendada. Mina küll olen nõus paar nädalat väga kokkuhoidlikult elama, et mul kindlalt oleks säästud olemas, sest mis ma oma kolme lapsega peale hakkan, kui ma näiteks juhtumisi vähidiagnoosi saan või autoavariis jalad kaotan. Lapsed tuleb siis üles kasvatada ikka ja on kordades kergem ümber orienteeruda, lahendusi välja mõelda, kui sul on vähemalt mõnegi kuu jagu äraelamiseks finantse arvel ja selle võrra rohkem aega rahulikult asjad läbi mõelda. Auto olen ka alati säästudest korraga välja ostnud. Ma ei saa aru miks inimestel on raske paari aasta piires oma finantstegevusi ette mõelda, nii saab ju ometigi oma raha eest rohkem?

Please wait...
Postitas:
Vinguviiul

Mitu eurot on teil põhikontol?

Palju huvitavam oleks hoopis teada, palju on inimestel vaba raha, see raha, mida saaksid kasvõi kohe kõik ära kasutada?! Kujutan ette kuidas need summad ikka väga kahanevad.

mis sinna vaba alla siis kuulub? see, mis järgmise palgapäevani arvetetest ja söögirahast üle jääb? või lähevad tagavarad ka kinnise raha alla? põhimõttelisest saaks ju kõik ka laiaks lüüa ja siis palgapäevani krediidiga süüa osta…

ja üldse, osad siin loetlevad suuri summasid, samas endal laenud peal, et siis oleks vaba raha üldse miinuses?

endal laene pole, raha ca 10000, pakuks, et enamuse võiks ju laiaks lüüa ka kui tahaks, mõnesajaga saaks järgmise palgani hakkama küll?

Ei saa ka vaba raha ja kontojäägi erinevusest aru.
Kui raha on inimese enda oma, siis miks ta ei võiks kontojäägi nulli raisata, kui arved on tasutud?

Mul on 6 kuu elamise raha igapäevasel kontol. Kui numbri siia panen, hakkan massiliselt miinuseid saama 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

3479,03 euort, palgapäev on reedel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru miks inimestel on raske paari aasta piires oma finantstegevusi ette mõelda, nii saab ju ometigi oma raha eest rohkem?

Miks ma peaksin seda tahtma? Tahaks just parasjagu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

45 eurot kaardikontol (reedel palgapäev) ja kogumiskontol u 2000

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui raha on inimese enda oma, siis miks ta ei võiks kontojäägi nulli raisata, kui arved on tasutud?

Variante ju on. Võib-olla kogutakse millegi jaoks (näita panka, mis kodulaenu annab ilma tagatise või sissemaksuta). Võib-olla tahab inimene kindel olla, et kui ta päevapealt töötuks jääb, siis on tal kohe sel sekundil tagavara võtta, et varatuks ja paljaks ei jääks. Minu jaoks on vajalik tõmmata konkreetne “punane joon” laristatava raha ja kogumiseks mõeldud raha eest, sest minu monkey brain mõtleb enne palgapäeva suuremat vaba summat nähes, et mis seal ikka, läheme ja laristame ära. Vaid selle süsteemiga olen endale 6-kuu tagavara suutnud kokku koguda, aga kui sinul seda vaja pole, siis tore ju ☺️ Võid endale õlale patsutada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Variante ju on. Võib-olla kogutakse millegi jaoks (näita panka, mis kodulaenu annab ilma tagatise või sissemaksuta). Võib-olla tahab inimene kindel olla, et kui ta päevapealt töötuks jääb, siis on tal kohe sel sekundil tagavara võtta, et varatuks ja paljaks ei jääks. Minu jaoks on vajalik tõmmata konkreetne “punane joon” laristatava raha ja kogumiseks mõeldud raha eest, sest minu monkey brain mõtleb enne palgapäeva suuremat vaba summat nähes, et mis seal ikka, läheme ja laristame ära. Vaid selle süsteemiga olen endale 6-kuu tagavara suutnud kokku koguda, aga kui sinul seda vaja pole, siis tore ju ☺️ Võid endale õlale patsutada.

Edu sulle raha imetlemisel arvel 😂 teised eelistavad elu nautida. Arva kumb on surres õnnelikum?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Edu sulle raha imetlemisel arvel 😂 teised eelistavad elu nautida. Arva kumb on surres õnnelikum?

Ma ei imetle seda, vaid kogun eesmärgiga saada lahti üürilise staatusest 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on arvel summa suur ja aktsiate dividende raiskan. Kas ajab vihale?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ooo! Keila Krahvinna on jälle oma tarkust jagamas?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvel on 23,71 ja olen veidi õnnetu, et suvekleitide ja elektriliste hambaharjade ostmisega hoogu sattusin, ajal, mil haiguslehe tõttu sissetulek tavapärasest veelgi pisem on. Samas ei ole sel kuul enam kulusid, söögikraam samuti viimseni olemas, ainult paar piima ja veidi kütust vaja osta. Hädas pole, mehe arvel on üle paari tuhande, lihtsalt ma ei taha oma küüsi sinna taha ajada, sest õpin säästmise kunsti. Olen kogu aeg olnud vaene ja sealjuures halb majandaja, proovin seda mustrit nüüd murda.
Digikassas on 683 eurot, rahakotis näpuotsaga sularaha. Pisike 700-eurone krediitkaart on ka, aga seda pole 9 aastat kasutanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh, aga ma naiste peale ka märjaks ei lähe.
Sina aga napsuta edasi ja fantaseeri oma 70 000€ kontoseisust 😂😂😂

Ma ei tea, mis seltskonnas sa liigud, et sellistest summadest peaks fantaseerima?
Logisin spetsiaalselt panka-likviidset vara on 94 030.- hetkeseisuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis seltskonnas sa liigud, et sellistest summadest peaks fantaseerima?

Kas keegi tõesti logib oma panka sisse selleks, et PKs mingi number kirja panna? Riputaks siis juba screenshoti ka üles, kui on nii suur vajadus midagi tõestada 😀

See ongi ju ok. Ei aja sugugi vihale. Piisav raha tagavaraks, piisav mõnusalt elamiseks.
Ma üritan, et vaba tagavararaha ka väga palju ei koguneks, sest see vaid kaotab väärtust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine osta Tavidist selle raha eest 2,5 kilo 99% kulda ja kaeva see maa sisse. Ära kiloseid osta, vaid 250 grammiseid, sest kui mõnest ilme jääd, siis pole lõplik häving. Ära kellelegi maetust räägi, sest muidu isegi lihased lapsed mustal päeval tulevad öösel ja kaevavad kauba välja

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on vaid üksainus arve ja sellel praegu umbes 150 eurot. Rahakotis ka 20 eurot, aga selle eest võtan homme 20l kütust autosse, et tööl saaks käia. Tuleb kuidagi viiendani välja venitada..

Please wait...
Postitas:
Kägu

igapäevasel põhikontol 29 976.

muudel kontodel veel ca 40 000

kontosid on mitu, sest laen on ühest pangast, aga harjumuspärane arveludskonto teises, investeerimiskonto kolmandas.

30ndates naine.

Jõid 3 prossecot ära kukkusid unistama?

Küll sinul ikka kipitab teiste inimeste raha teemal. Erinevates teemades ikka kommenteerid kibedalt/kadedalt.

Viinamarjad on ikka nii hapud! 😀 Soovitan sul endal ka suhtumist rahaasjadesse muuta. Siis ei pea nii hirmsasti igas teemas õiendama ja kadetsema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mind ei huvita jõukus 🙁

Päris kerjus ka olla ei tahaks, aga rikkaks saamine pole kunagi olnud mu unistus, Mida ma sellega kaotan, et rikas ei ole ega rikkaks ei saa?

Reisitud on kuigivõrd ja kavatsen veelgi. Auto on, maja on, süüa on. Mis mul puudu on, mida rikkal on ja mul pole.

Aga sa ju oledki juba jõukas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, pakun, et hetkel mõni tuhat. Regulaarselt ma oma konto seisu ei jälgi, pole põhjust. Kui on tunne, et sinna on midagi kogunenud, siis vaatan eesmärgiga see kas kinnisvarasse või väärismetalli paigutada.
Minu ilusa elu, sh proseccod maksab kinni minu mees, sestap ka suht leige huvi isikliku kontoseisu vastu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi tõesti logib oma panka sisse selleks, et PKs mingi number kirja panna? Riputaks siis juba screenshoti ka üles, kui on nii suur vajadus midagi tõestada 😀

Ei mõista neid teemades kaagutajaid, kes süüdistavad teisi valetamises. Nagu päriselt on teil kombeks valetada? See, kes teisi selles süüdistab, on ise valelik ja kahepalgeline inimene.
Logisin tõesti panka sisse, ma ei tea ju peast ometi, mis seis hetkel on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

2900.- midagi, oleks teema algatuse päeval vastanud, oleks 3000 midagi olnud:)

Mees on, lapsi pole, peeneid hobisid pole (aiandus on mu hooajaline hobi), autot pole. Mul ainult 1 konto, spetsiaalse kogumisega ei tegele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei mõista neid teemades kaagutajaid, kes süüdistavad teisi valetamises. Nagu päriselt on teil kombeks valetada? See, kes teisi selles süüdistab, on ise valelik ja kahepalgeline inimene.

Mina küll kedagi valetamises ei süüdistanud, ei tea, miks sa mind tsiteerisid. Arusaamatuks jäi nii täpse numbri raporteerimise vajadus. Ligi sada tuhat oleks ju piisav vastus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ongi ju ok. Ei aja sugugi vihale. Piisav raha tagavaraks, piisav mõnusalt elamiseks.

Ma üritan, et vaba tagavararaha ka väga palju ei koguneks, sest see vaid kaotab väärtust.

pole vaja minna pere ja seljokotiga kuhugi logimis-matkale.
igal mõistlikul pangal on äpp, teed selle lahti, vajadusel sisestad pin-i või midagi, näed avavaatel oma kontoseisu. võtab kokku max 30 sekundit.
kurb elu peab mõnel olema, et teiste inimeste kontoseis hinge ei mahu. või et jõukamal rahval on olemas nutitelefonid, millega kontoseisu jälgida.

umbes 10% inimestest omab kontol üle 60 000
20 protsendil peredest on kuu lõpus keskmiselt alla saja euro
https://arileht.delfi.ee/news/uudised/veerand-miljonil-inimesel-on-kuu-lopus-pangakontol-vahem-kui-sada-eurot?id=85438065

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina küll kedagi valetamises ei süüdistanud, ei tea, miks sa mind tsiteerisid. Arusaamatuks jäi nii täpse numbri raporteerimise vajadus. Ligi sada tuhat oleks ju piisav vastus.

enamikul siis oleks selle loogika järgi piisav vastus ‘raha ei ole’. miks nemad võivad oma täpset seisu raporteerida, aga need kes raha tegelikult loevad ja majandavad -sest ilma lugemata seda majandada on raske, ei tohi raporteerida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on arvel umbes 38 eurot, maksta sellel kuul veel üks arve summas 90 eurot, nii et olen miinuses. Aga tean, et täna-homme tuleb üks ebaregulaarne laekumine 200 eurot, sellega saan jooksva kuu nulli ning nädala lõpus on juba uus palgapäev.

Elan praegu nii, et kuu lõpuks ei jää midagi üle. Seoses lahkuminekuga (pikk ja kole lugu, ei hakka detailidesse süvenema) sain omale hulga kohustusi (samas kui mees sai varad) ja praegu kulub iga üle jääv sent selleks, et nendest võimalikult kiirelt lahti saada. Olen eesmärgiks võtnud, et aasta lõpuks mul ühtegi laenu enam ei ole, et järgmisest aastast lahedamalt elada saaks ning kuus minimaalselt 200-300 eurot säästisvõimet ka tekiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pole vaja minna pere ja seljokotiga kuhugi logimis-matkale.

igal mõistlikul pangal on äpp, teed selle lahti, vajadusel sisestad pin-i või midagi, näed avavaatel oma kontoseisu. võtab kokku max 30 sekundit.

kurb elu peab mõnel olema, et teiste inimeste kontoseis hinge ei mahu. või et jõukamal rahval on olemas nutitelefonid, millega kontoseisu jälgida.

umbes 10% inimestest omab kontol üle 60 000

20 protsendil peredest on kuu lõpus keskmiselt alla saja euro

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/veerand-miljonil-inimesel-on-kuu-lopus-pangakontol-vahem-kui-sada-eurot?id=85438065

Ja no näed milline kokkusattumus, kõik need 10% rikkuritest käib siin perekoolis 😂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine osta Tavidist selle raha eest 2,5 kilo 99% kulda ja kaeva see maa sisse. Ära kiloseid osta, vaid 250 grammiseid, sest kui mõnest ilme jääd, siis pole lõplik häving. Ära kellelegi maetust räägi, sest muidu isegi lihased lapsed mustal päeval tulevad öösel ja kaevavad kauba välja

Inimene, kel huumorisoont pole, ei tohiks nalja teha. Teed ennast lolliks ju, ära ürita.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 140 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mitu eurot on teil praegu pangakontol?