Esileht Ilu ja tervis Mitu korda olete perearsti vahetanud?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mitu korda olete perearsti vahetanud?

Postitas:

Kas leidsite kohale omale sobiva perearsti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole kordagi vahetanud, perearst on sama alates aastast 1999.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vahetanud mitu korda seoses elukoha vahetusega, kas on sobiv või mitte, ei oska kommenteerida, kuna pole olnud vaja külastada.
Lapsel ka sama perearst, aga oleme seal ainult korra käinud 8 aasta jooksul, ei oska selle põhjal seisukohta kujundada. Pereõde oli küll äärmiselt ebasümpaatne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene kord kolimise tõttu. Uues kohas ilmselt ei teinud piisavalt eeltööd, tegelikult ei teinud üldse. Olin sunnitud vahetama kui arst mu raske haiguse peale käsi laiutas. Rohkem ei kavatse vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolisime, vahetasin, siis tulid lapsed. Mõlema perearstiga olin/olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vahetanud kolm korda, kuna perearstid on minu n.ö kodupolikliinikust mujale läinud. See, kes praegu on, lahkus ka selle aasta alguses, nii et peabki varsti jälle uue leidma. See on vist üsna keeruline, kuna kõikidel meie polikliiniku perearstidel pidid nimistud täis olema.

Perearstidest olen näinud vaid kõige esimest, kelle juures lastega esimesed (vist) 2 aastat mõõtmas-kaalumas-vaktsineerimas oli vaja käia. Hiljem pole perearsti enam vaja olnud, aga igaks juhuks tahaks ikka, et ta kabinet oleks meie lähedal, mitte teises Eesti otsas:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase 15 a jooksul 4 korda, aga need on ise lahkunud praksisest. Praksis ise paneb uue arsti. Tavalisrlt saan aasta hiljem juhuslikult teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on neid hulgi olnud.
1. oli venelannast vanem naine, 75+ vanuses läks pensionile
2. oli noor naine, läks samal ajal kui minagi lapsepuhkusele (pärast seda kolis tallinnast ära)
3. uueks perearstiks sai keskealine naisterahvas, kes kahjuks soome tööle asus
4. nüüd võttis eelmise arsti patsiendid üle üks noor vene meesterahvas, aga kuna selleks hetkeks olin ise kolinud kesklinna ja mu endine perearstikeskus linna piirile, siis temaga ma kohtusin vaid paar korda ning hakkasin 1x elus teadlikult uut perearsti otsima.
5. praegune perearst (sh elukohajärgselt). kui ta on puhkusel või koolitusel, asendab mõni teine sama keskuse arst.

põhimõtteliselt olid kõik need perearstid täitsa normaalsed ja asjalikud. vahetusid lihtsalt asjaolude muutumisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe korra, kuna eelmine arst läks pensionile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ise omal algatusel kunagi vahetanud, aga kuna eelmine läks pensionile, anti kogu nimistu täies koosseisus koos minuga üle uuele perearstile. Ma ise avastasin juhuslikult, kui digilugu.ee lehel käisin, et uus perearst on mulle pandud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsena oli mul üks perearst. Hiljem teismelisena teine. Siis sain kolimise tõttu kolmanda perearsti nimistusse , kes kahjuks suri ja tema asemele tuli omakorda uus perearst.
Aastaid tagasi täiskasvanuna kolisin veelkord ja sain kohalikus perearstikeskuses uue arsti nimistusse, aga tema vahetasin paari aasta järel samas majas oleva teise perearsti vastu. Tegu oli lihtsalt nii ebameeldiva arstiga, kelle kohta leidus/leidub ka internetis päris palju kaebusi. Suhtlemisoskus oli 0. Määravaks sai siiski see kui avastasin tema poolt kogemata digilugu.ee lehele ülespandud halvustva epikriisi.
Praeguse arstiga olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Mitu korda olete perearsti vahetanud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.