Esileht Pereelu ja suhted Mitu korda päevas

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Mitu korda päevas

Postitas:

Mis te rekord on olnud partneriga päevas olla seksuaalvahekorras.
Üheks korraks pean siis seda, kui mehel on “lahti läinud”
Endal on see nr 5. Suhte alguses, istusime sisuliselt terve päev toas ja 2-3 tunni järel

+3
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust mina tean.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4, viimasel korral olin päris läbi ja riist ka.

mees

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

72

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

72

Oot, mina arvasin, et teemaalgataja peab silmas ÜHE mehega päeva jooksul?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 18:18; 18.01 20:37; 19.01 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, mina arvasin, et teemaalgataja peab silmas ÜHE mehega päeva jooksul?

Sellel mehel lähebki kiiresti lahti.

No kellelgi ei lähe lahti 3 korda tunnis iga tund 1 ööpäeva jooksul (st 72 korda, 24×3). Seda ju ometi keegi ei usu? Järelikult oli mitu meest sel 72-korra käol. Näiteks umbes 20 meest ühe ööpäeva jooksul.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 18:18; 18.01 20:37; 19.01 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, mina arvasin, et teemaalgataja peab silmas ÜHE mehega päeva jooksul?

Sellel mehel lähebki kiiresti lahti.

No kellelgi ei lähe lahti 3 korda tunnis iga tund 1 ööpäeva jooksul (st 72 korda, 24×3). Seda ju ometi keegi ei usu? Järelikult oli mitu mees sel 72-korra käol. Näiteks umbes 20 meest ühe ööpäeva jooksul.

Kui grupiseksi teha 3 mehega öö läbi, siis saaks neid kordi ka päris palju. Aga kas nüüd orgasme saab kordadeks lugeda?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:02; 19.01 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhte alguses, istusime sisuliselt terve päev toas ja 2-3 tunni järel

Nii harva?!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind paneb imestama see, et teemaalgataja peab mingiks supersaavutuseks seda, et mehel pauk lahti läheb. Aga kui mitu korda ise selle seksutamise peale orgasmi said? Miks seda seksi kordade sagedust just mehe järgi mõõdad? Arvesta parem selle järgi, mitu korda mees sind suudab tippu viia. See näitab ikka paremat taset.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te rekord on olnud partneriga päevas olla seksuaalvahekorras.

Üheks korraks pean siis seda, kui mehel on “lahti läinud”

Endal on see nr 5. Suhte alguses, istusime sisuliselt terve päev toas ja 2-3 tunni järel

Naise seksusaalsuse näitaja on mitte mehe erutamine, vaid enda rahulduse saamine. Multiorgasmid on naise seksuaalsuse mõõt. Nii et kvaliteetse seksuaalelu tunnuseks on kordades rohkem naise orgasme kui mehe omi.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et kvaliteetse seksuaalelu tunnuseks on kordades rohkem naise orgasme kui mehe omi.

Kvaliteetse seksuaalelu tunnuseks on siiski lihtsalt mõlema partneri rahulolu, mitte kellegi orgasmid.

Teemaalgatajale vastuseks, et 6 korda. See oli rohkem kui 20 aastat tagasi. Jah, nii ammu ka seksiti.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kellelgi ei lähe lahti 3 korda tunnis iga tund 1 ööpäeva jooksul (st 72 korda, 24×3). Seda ju ometi keegi ei usu? Järelikult oli mitu mees sel 72-korra käol. Näiteks umbes 20 meest ühe ööpäeva jooksul.

Sa selle peale ei tule, et see Kägu tegi nalja?

Jeerum küll. Sa selle peale ei tule, et MINA tegin nalja?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 18:18; 18.01 20:37; 19.01 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind paneb imestama see, et teemaalgataja peab mingiks supersaavutuseks seda, et mehel pauk lahti läheb. Aga kui mitu korda ise selle seksutamise peale orgasmi said? Miks seda seksi kordade sagedust just mehe järgi mõõdad? Arvesta parem selle järgi, mitu korda mees sind suudab tippu viia. See näitab ikka paremat taset.

Mitu korda sind siis on võimalik tippu viia? Ühe korra või kaks?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:02; 19.01 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu korda sind siis on võimalik tippu viia? Ühe korra või kaks?

Mina näiteks olen õige mehega multiorgastiline. Minu ühe öö orgasmide rekord on umbes 7-8 ja seda 2-3 raundiga. Ja see oli ainult öö, kindlasti sai suhte algusaastatel ka samal päeval veel vahekorras oldud, aga kes neid kordi ikka niiimoodi kokku loeb 24 tunni kaupa. On ka muidugi väga osav mees.

Keskmine vahekord on mul 2 orgasmi. Ja ega kolmandata ei jäeta mind ka pärast 20 aastat kestnud abielu. Niipalju ikka jaksu on, et öösel ka mulle see magusaim kolmas pakkuda. Tõsi, ega sagedamini kui kord või paar korda nädalas ei viitsi, sest on ajamahukas ja ressursimahukas tegevus 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et kvaliteetse seksuaalelu tunnuseks on kordades rohkem naise orgasme

Oh, orgasm võib muutuda üsna tüütuks. 7 orgasmi pooleteise tunni jooksul – mõnu oli ammu kadunud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehena olen paugutanud nooruses päeva jooksul max 10 korda, siis oli toru nii tühi et… naisega on lihtsam, põhimõtteliselt lühikese aja jooksul neli korda ja siis palus lõpetada, et liiga hellaks läks masin. Mehena võtab uuesti “käima saamiseks” ikka 10- 15 minutit vähemalt aega. Naisega on minut vahet ja uus raks võib tulla aga jah naisele 4 korda jutti, täna muidugi kui soovib siis kolm on lagi, aga ega ongi, kui ette võtad siis pikalt ei lähe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaesed inimesed, kes pole siiani aru saanud, et seks on tavaline loomuliku vajaduse rahuldamine, umbes nagu söömine. Ma saan aru, et need, kes päevase seksikordade arvuga uhkustavad, teevad seda ka nt söömisega, et mida rohkem kordi päevas sööd, seda uhkem. Irw
Teine eesti?
Kui on suurem vajadus, siis see on sõltuvushäire sarnaselt söömishäirega ehk tegelikult on sellisel juhul tegemist psüühikahälbega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale vastuseks, et 6 korda. See oli rohkem kui 20 aastat tagasi. Jah, nii ammu ka seksiti.

Appi, kus ma naersin! Aitäh kirjutajale!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahel korral 7 korda, oma mehega. Vanuses 40+

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Mitu korda päevas