Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mitu korda ühte ja sama saadet näidatakse?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mitu korda ühte ja sama saadet näidatakse?

Postitas:
Kägu

Algas sügis ja nagu traditsiooniks saanud, oskab üks telekanal hästi saadet solkida, jutt siis MKR saatest. Kolmas õhtu vaatan sama saate algust, oskamatult monteeritud ja suvaliselt kokku lõigatud saadet, kus ei saa aru, kus on algus ja kus edasi liigutakse, poolitatud saated ja seadusest rohkem lubatud reklaami. Telekanal ei saa vist aru, et kui nad lõikavad originaali, mis ei ole lubatud, et kui saate omanikfirma teada sellest saab, siis neil pead ei paitata Ma isegi ei viitsi kanaliga enam sel teemal suhelda, eelmisel aastal tegin seda, mõni aeg oli korras ja siis alustasid uuesti.
Õnneks on puldil kerimise nupp ja tunnen kaasa nendele firmadele, kes sellesse saatesse reklaami ostsid, sellise lõikumisega kaotavad vaatajaid, ammugi ei viitsi keegi teleka ees nende reklaamipause vaadata.
Ikkagi tekib küsimus, et kas telekanal peab vaatajaid rumalateks, et lasevad sama saadet mitu korda vaadata?

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikkagi tekib küsimus, et kas telekanal peab vaatajaid rumalateks, et lasevad sama saadet mitu korda vaadata?

Enamus vaatajatest peab lihtsalt sind rumalaks.
Kui ei taha, ära vaata. See on suht lihtne.

0
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ei taha, ära vaata. See on suht lihtne.

Tema jutu mõte oli ju selles, et tahaks väga vaadata, aga vaatamiselamus on mingite tegelinskite poolt ära rikutud. Reklaami näitamise nimel, et saadet pikemaks venitada ja rohkem reklaami näidata.

Lihtne valik on seda telekanalit vältida ja leida muud kohad, kust saab saadet normaalselt täispikkuses vaadata. Aga siis millegipärast imestatakse, miks netipiraatlus vohab…

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see mkr on?

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see mkr on?

My Kitchen Rules.

Täiesti kohutavalt on osad jaotatud 10.ndal hooajal. Ma olen nii pettunud. Saade mulle väga meeldib ja ootasin lausa uut hooaega.
Täna näitas 17.40-18.10 eilset osa.
Täiesti absurdne!

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna näitas 17.40-18.10 eilset osa.

Kas lõpus oli siis midagi uut ka? Mina vaatasin, et millegipärast näidatakse kordust ja panin teleri lihtsalt kinni.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see mkr on?

Sa juba ühes teemas küsisisd ja ma seletasin, et kui toksid selle tähekombinatsiooni googlesse, saad ka vasted. Ei ole vaja teha suuri silmi issandmiskanalitjasaadettevaatate.

Eile vaatasin – osa läks edasi 40ndal minutil. Seal hulgas oli juba kaks reklaamipausi olnud. Siis näitas about (umbes) 15 min. osa ja tuli jälle reklaam.
Saade on tund ja kakskümmend minutit pikk – arvake ise, palju sest vaatamist on. Väga, väga nõme!

Saatest ka: kas need nn “kristlased” on nimelt nii kohutavad olendid või ongi selliseid inimesi olemas? Minu meelest küll pigem antikristlased, satanistid. Koduõppel olnud – millised need vanemad siis veel on? Õigesti kommenteeriti, et teid on inimeste eest varjatud 😀

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Saatest ka: kas need nn “kristlased” on nimelt nii kohutavad olendid või ongi selliseid inimesi olemas? Minu meelest küll pigem antikristlased, satanistid. Koduõppel olnud – millised need vanemad siis veel on? Õigesti kommenteeriti, et teid on inimeste eest varjatud 😀

Ma arvan, et justnimelt, et nad ongi pärit kuskilt kinnise ususekti kommuunist ja pole pärismaailmas elanudki. No on ikka vennakesed küll, üks ütles õigesti, et aju ja suu vahel mingit filtrit pole. Aga eks igas hooajas peab üks paar bitche olema, muidu oleks igav, kui kõik nii “kenad inimesed” oleks…

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et justnimelt, et nad ongi pärit kuskilt kinnise ususekti kommuunist ja pole pärismaailmas elanudki. No on ikka vennakesed küll, üks ütles õigesti, et aju ja suu vahel mingit filtrit pole. Aga eks igas hooajas peab üks paar bitche olema, muidu oleks igav, kui kõik nii “kenad inimesed” oleks…

Nendest ennasttäis Peruu prouadest oleks piisanud. Aga noh, juubelihooaeg – siis peab hulle ka rohkem olema 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nendest ennasttäis Peruu prouadest oleks piisanud. Aga

Need peruulannad ei ole üldse ülbed, üks nendest lihtsalt kannatab mölapidamatuse all. Ülbust ma küll ei näe.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minumeelest on nad psühhopaadid. Lisaks käitumisele, jälgige hullupilku.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et me ei näe seal ühtegi ehedat emotsiooni, ühtegi spontaanset olukorda, kõik on ette antud ja harjutatud, mitte sõna-sõnalt, aga tüpaazid jne. Millal enne reality tv reaalne on olnud. Söögitegemine on vast ikka ehe, kuna ma nii vandenõuteoreetik ei ole, et kokkamise tulemus ka ette antud on. Kuigi, isegi kui need poisid on pandud hulle ja jobusid mängima, on nad sel alal ülimalt andekad ja tõetruud! Ikka peab olema mõni, keda lausa tuleb love to hate.

0
-1
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mitu korda ühte ja sama saadet näidatakse?