Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mitu korda ühte ja samasse firmasse kandideerimine

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Mitu korda ühte ja samasse firmasse kandideerimine

Postitas:

Kas see on sobilik, kui kandideerida ühte ja samasse firmasse teist korda, kuid teisele ametikohale.
Esimest korda ühendust ei võetud. Nüüd aga on firma pannud uue kuulutuse ja seda tööd teeksin isegi parema meelega. Kas on sobilik teist korda kandideerida. Ja kas (ja mida) tuleks siis kaaskirjas kirjutada ka, et olen kord juba proovinud teie firmasse aga nüüd veelgi sobivam koht vm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ühendust ei võetud, siis arvatavasti ei mäletagi keegi, et sa kandideerisid. Kindlasti saada CV. Kõige halvem, mis saab juhtuda, on see, et sinuga ei võeta taaskord ühendust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi võib. Olen ka 3 korda samasse ettevõttesse kandideerinud. Viimati oli nii, et sain isegi lõppvooru ja see oli mu kolmas kandideerimine sinna. Varasematel konkurssidel olin peale cv vooru ei saanud. Suurtes ettevõtetes on sageli erinevatel konkurssidel erinevad konsultandid ja kahjuks on nii, et kui oled kord ei saanud, siis enamasti ei vaadata su sobivust teisele ametikohale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean seda vist elu lõpuni tegema. lihtsalt ülikoolides tulebki pidevalt uuesti ja uuesti kandideerida, kuna on tähtajalised töölepingud. mõned aastad oled ühel, mõned teisel ametikohal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees kandideeris 2 korda, esimene kord ei valitud. teine kord valiti ja töötab nüüd seal .
mina kandideerisin isegi samale kohale 2 korda. Esimene kord öeldi ära viisakalt. Teine kord valiti ja töötan nüüd ka seal.
Ema kandideeris 3 korda samasse asutusse , samale kohale. Kolmandal korral osutus valituks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjekindlus viib sihile. Ma arvan, et tööandja jaoks loeb see päris palju, kui on näha, et inimene nii väga tahab seda kohta või sinna asutusse tööle. Vähemalt juhul, kui kandideerimiseks vajalikud eeldused/tingimused on täidetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

töötan firmas, kus on uus laine paljamisejs ja eelmisest kõik toredad lihtsalt ei mahtunud. samas ma ei mõista, miks sügisel väljajäänuid uuesti ei kutsuta. loomulikult tadub proobida, sest raha see ei küsi.

lihtsalt nõme tunne on kui jälle vestlusele ei kutsuta aga samas märk, et võiks oma cv halastamatu kriitiku kätte anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kandideeri rahulikult. keegi ei mäleta et sa varem kandideerisid.
tegelen ise muuhulgas personali tööga ja kandidaate igale pakkumisele tuleb ca 30-40. kuulutusi on mul üleval iga paari kuu tagant. kuidas ma peaksin neid kõiki mäletama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kandidaate igale pakkumisele tuleb ca 30-40

sul on kas nullid lõpust puudu või asud sa väikses maakohas.

Ma tean, et suures firmas tuleb igale kohale mitusada cv-d ja mitte keegi ei mäleta, kas sa oled varem kandideerinud või mitte. No võibolla jääd millegagi (pildiga või naljaka nimega silma) siis imestatakse kui ükskord tahad saada kokaks ja teinekord keevitajaks vms 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean, et suures firmas tuleb igale kohale mitusada cv-d ja mitte keegi ei mäleta, kas sa oled varem kandideerinud või mitte.

Meie asutuses näiteks mäletatakse, kuigi konkursse korraldatakse sageli ja kandideerijaid võib olla (olenevalt ametikohast) 200-300 ringis. Meil registreeritakse kõik kandideerimised dokumendiregistris ja lisatakse juurde kõik selle inimese varasemad kandideerimised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 16:55; 20.02 17:02; 20.02 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean, et suures firmas tuleb igale kohale mitusada cv-d ja mitte keegi ei mäleta, kas sa oled varem kandideerinud või mitte.

Meie asutuses näiteks mäletatakse, kuigi konkursse korraldatakse sageli ja kandideerijaid võib olla (olenevalt ametikohast) 200-300 ringis. Meil registreeritakse kõik kandideerimised dokumendiregistris ja lisatakse juurde kõik selle inimese varasemad kandideerimised.

Kõigilt küsitakse luba ka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 16:57; 20.02 17:18; 21.02 06:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie asutuses näiteks mäletatakse, kuigi konkursse korraldatakse sageli ja kandideerijaid võib olla (olenevalt ametikohast) 200-300 ringis. Meil registreeritakse kõik kandideerimised dokumendiregistris ja lisatakse juurde kõik selle inimese varasemad kandideerimised.

Kõigilt küsitakse luba ka?

Mis luba sa mõtled? Nõusolek andmete kontrollimiseks võetakse küll, aga ainult nendelt, kes vestlusele kutsutakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 16:55; 20.02 17:02; 20.02 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on sobilik, kui kandideerida ühte ja samasse firmasse teist korda, kuid teisele ametikohale.
Esimest korda ühendust ei võetud. Nüüd aga on firma pannud uue kuulutuse ja seda tööd teeksin isegi parema meelega. Kas on sobilik teist korda kandideerida. Ja kas (ja mida) tuleks siis kaaskirjas kirjutada ka, et olen kord juba proovinud teie firmasse aga nüüd veelgi sobivam koht vm.

Issand jumal, sul on tööd vaja, mitte mõelda, kes sinust mõtleb ja kas see on sobilik 😮

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie asutuses näiteks mäletatakse, kuigi konkursse korraldatakse sageli ja kandideerijaid võib olla (olenevalt ametikohast) 200-300 ringis. Meil registreeritakse kõik kandideerimised dokumendiregistris ja lisatakse juurde kõik selle inimese varasemad kandideerimised.

Kõigilt küsitakse luba ka?

Mis luba sa mõtled? Nõusolek andmete kontrollimiseks võetakse küll, aga ainult nendelt, kes vestlusele kutsutakse.

Mõtlen luba andmete säilitamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 16:57; 20.02 17:18; 21.02 06:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie asutuses näiteks mäletatakse, kuigi konkursse korraldatakse sageli ja kandideerijaid võib olla (olenevalt ametikohast) 200-300 ringis. Meil registreeritakse kõik kandideerimised dokumendiregistris ja lisatakse juurde kõik selle inimese varasemad kandideerimised.

Kõigilt küsitakse luba ka?

Mis luba sa mõtled? Nõusolek andmete kontrollimiseks võetakse küll, aga ainult nendelt, kes vestlusele kutsutakse.

Mõtlen luba andmete säilitamiseks.

Selle kohta on kodulehel viide, et menetlustega mitteseotud andmeid säilitatakse 1-5 aastat ja sellega mittenõustumisel tuleb sellest kirjalikult teada anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 16:55; 20.02 17:02; 20.02 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie asutuses näiteks mäletatakse, kuigi konkursse korraldatakse sageli ja kandideerijaid võib olla (olenevalt ametikohast) 200-300 ringis. Meil registreeritakse kõik kandideerimised dokumendiregistris ja lisatakse juurde kõik selle inimese varasemad kandideerimised.

Kõigilt küsitakse luba ka?

Mis luba sa mõtled? Nõusolek andmete kontrollimiseks võetakse küll, aga ainult nendelt, kes vestlusele kutsutakse.

Mõtlen luba andmete säilitamiseks.

Selle kohta on kodulehel viide, et menetlustega mitteseotud andmeid säilitatakse 1-5 aastat ja sellega mittenõustumisel tuleb sellest kirjalikult teada anda.

Ok. Sellest küll tegelikult ei piisa, kuid tundub, et teil on tegemist pigem asutusega, kuson teadmine olemas, kuidas peaks toimima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 16:57; 20.02 17:18; 21.02 06:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mitu korda ühte ja samasse firmasse kandideerimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.