Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mitu küsimust korraga:D

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mitu küsimust korraga:D

Postitas:

Teine rasedus ja hetkel käimas 25 nädal.

Kas need asjad on normaalsed??:
1. On tekkinud äkkilised südame puperdused (rõve tunne:S)
2. Olen paaril korral tundnud pärakus…(või ma ei teagi täpselt kus:$) teravaid valusid (ka rõve tunne:S)
3. Sümfüüsivalud nii vara? Ja mis teil sellege ette on võetud? Eelmise rasedusega käisin elektriravis, aga need olid tunduvalt hiljem. Praegu nädalaid 25, aga julgelt võin arvata, et need juba paar nädalat olnud:S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 18:41; 15.01 19:01; 15.01 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. ei tea, pole kogenud.
2. on jah rõve. tulemuseks peale teist sünnitust veenikomud päraku ümbruses. ära ei lõpe, asi pigem süveneb. ilmselt kunagi arstlik värk.
3. ei tea, mis on sümfüüs.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]1. ei tea, pole kogenud.
2. on jah rõve. tulemuseks peale teist sünnitust veenikomud päraku ümbruses. ära ei lõpe, asi pigem süveneb. ilmselt kunagi arstlik värk.
3. ei tea, mis on sümfüüs.[/tsitaat]

Sümfüüsivalud peaks olema selle piirkonna luuvalud. Nt kui püsti põrandalt tõusen siis see luu, mis täiesti alla jääb… sinna löövad meeletud valud ja üldse see reitepiirkond ka vist kuulub sinna alla. Eelmine kord igatahes oli nii ja saadeti elektriravisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 18:41; 15.01 19:01; 15.01 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.puperdab mulgi siiamaani
2,see tunne on vahetevahel ka mul sage külaline
3.mul oli eelmise raseduse aegu see valu tekkinud 5ndal kuul ja kestis peale sünnitust paar kuud-aitas hobusesalviga määrimine ja masseerimine..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sümfüüsivalu ehk häbemeluuvalu:$

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 18:41; 15.01 19:01; 15.01 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Rasedus samal maal, südamepuperdust pole, aga hormoonid vist paigast ära, jube emo olen ja õudusunenägusid näen laste kohta. Võibolla sul lihtsalt ka paanikahoogudest see pärit.
2. Jep, hemorroidid lähevad iga rasedusega hullemaks.
3. Kolmanda rasedusega hakkas kuskil 16ndal nädalal see, aitas paarinädalane puhkus, siis kadus mõneks ajaks ära. Nüüd aga kaks päeva jälle sellega voodis pikali olnud, kõndida on kohutavalt valus. Teise rasedusega hakkas see valu suht lõpus, paar kuud enne sünnitust vast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

häbemeluu valu vastu söö magneesiumi ja minul soovitas ka ÄE Osteocare tablette. Valu hakkas juba 14-dal nädalal. Tänaseks olen jälle liikumisvõimeline ja elu on elamist väärt:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Häbemeluu kandis valu oli mul esimese rasedusega alates u 26n. Kui natuke kiiremini kõndisin, siis lõi sellised valud sisse, et jube. Ämmakas arvas järgmisel visiidil (u 29n), et laps surub kuhugi närvile ja soovitas bandaazi. Aga viivitasin selle hankimisega ja läks ise üle kuskil u 32n. Võimalik, et aitas see ka, et lõpetasin tööl käimise (algul puhkus, siis dekreeti).

Lisan seda ka, et Mg sõin juba nii 15n alates hoolega, aga mul tulid miskid valud ikkagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3. Hetkel käsil teine rasedus ja valud hakkasid pihta 16-dal nädalal. Esimese puhul ei olnud midagi.
Minul aitas/aitab Mg+Ca. Mg üksinda ei. Peale seda, kui hakkasin Ca juurde võtma, probleem kadus peaaegu täielikult, kuid mitte täielikult. Mul oli asi ikka päris hull, ei saanud voodis keerata, kõndida, riidesse, voodist välja.
http://www.kliinik.ee lugedes olen ka saanud palju vastuseid oma küsimustele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]SandraT kirjutas:[/small]
[tsitaat]Südame puperdamine võib tulla rauapuudusest.[/tsitaat]
Samuti tõsisest magneesiumipuudusest. Sellele viitavad ka sümfüüsivalud ja (võimalik, et kõhukinnisusest tingitud) pärakulõhe.
Raseduse ajal on magneesiumipuudus üks sagedaminiesinevaid seisundeid.

Magneesiumit soovitan juurde võtta. Esimene nädal isegi 2x päevanormi (et defitsiit kõrvaldada ja asi normaalselt toimima saada). Kahju see igal juhul ei tee.
NB! Magneesiumi liiast organismis annab tunnistust vastupidine – kõhulahtisus. Seda selleks puhuks kui kardad interneti anonüümset soovitust ilma kontrollivõimaluseta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mitu küsimust korraga:D

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.