Esileht Sünnitus Mitu läheb vaja?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Mitu läheb vaja?

Postitas:

Tere

Pakin sünnitusmaja kotti ja tekkisid küsimused:

Palju teil läks vaja neid tooteid sünnitusmajja minekust kuni kojujõudmiseni:

1. Sünnitusjärgseid suured hügieenisidemeid?

2. Ühekordsed rinnapadjad?

3. Sünnitusjärgsed võrgust aluspüksid suurte hüg sidemete jaoks?

Eesmärk on pakkida haiglakott võimalikult kompaktselt samas, et millestki puudust ei tuleks – pakkides on vastavalt tooteid 10, 60 ja 2 tk.

Tänud ette kogenumatele

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 19:24; 12.01 06:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul mitte ühtegi. Sünnitasin Kuressaare haiglas ja köik oli olemas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITKs saadetakse palatisse ekstra suure mähkmega, kus peal veel suur side, jalas püsib kogu värk võrgust aluspükstega. Neid suuri sidemeid sai 2 või 3 tk. Mina olin esimese päeva selle suure mähkmega, sidet seal peal vahetasin. Järgmine hommik vahetasin aluspükste ja tavalise sideme vastu.
<p style=”text-align: left;”>1. Endal olid kaasas Tena helesinise pakiga sidemed, kasutasin 2-3 tk</p>
2. Mitte ühtki ei võtnud. Lekkima hakkasid rinnad alles 5. päeval, kuigi piima oli palju juba järgmisel päeval pärast sünnitust.

3. Esimene kord võtsin kaks paari, ei kasutanud ühtki paari. Teisel korral ei võtnud ühtki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus neid suuri sidemeid oli palatis virnas mitmeid. Ühispalatis toodi juurde ka. Kasutasin vast 4-5 tükki, edasi öösidemeid aluspükstega.

Rinnapatju pole kunagi kasutanud, aga võid ju võtta näiteks 10 tk. Märksa vajalikumad oli mulle Multi-Mam kompresdid nibudele.

Sünnitustoas pandi ühed võrkpüksid jalga ja teised anti sealt kaasa. Rohkem minul ei kulunud (ilmselt jäi teine isegi kasutamata). Kui läbi ei leki, siis saab ju samu kasutada.

Mina usun, et kuna külastajaid ei lubata, siis osakonnas ollakse abivalmid ja vajadusel antakse neid tarvikuid juurde (rinnapatju ilmselt mitte).

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seitse patja neli tekki siidisukad samovar.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seitse patja neli tekki siidisukad samovar.

????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 19:24; 12.01 06:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Sünnitusjärgseid suured hügieenisidemeid? ITK-s 2014 ja 2016, eriti suuri (Molimed) läks ehk 4-5 tk esimesel päeval + öö. Järgmisel päeval juba kasutasin öösidemeid ja ülejärgmisel tavalisi.

2. Ühekordsed rinnapadjad? – ei mäleta, et oleks sünnitusmajas rinnapatju kasutanud. Esimesega muidugi see piim ei tulnud nii paugult rinda, et oleks vaja läinud rinnapatju. teisega olin nii vähe sees…ja ei mäleta, et haiglas oleks rinnahoidjad olnud. Aga ma vist võtsin ikkagi 3-4 paari ühekordseid igaks juhuks kaasa (koju tulles kindlasti torkasin rinnahoidja vahele, rinnahoidjad olin liiga väikesed ettevarunud 😀 )

3. Sünnitusjärgsed võrgust aluspüksid suurte hüg sidemete jaoks? Esimesega kasutasin vist kõik 4 v 5 ära, mis pakis olid. teisega ei kasutanudki, raseduse ajal venisid ühed vanemad püksid nagunii veidi ära ja kasutasin neid. Nüüd kolmandaga ka ei plaani ilmselt eraldi võrgust pükse, ei lekkinud midagi kusagilt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seitse patja neli tekki siidisukad samovar.

Et kui ahter on kui tangi aku siis peab hoopiski kalamehe võrgud kaasa võtma?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 15:18; 16.01 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale sünnitust pandi suur mähe koos võrkpükstega, need vahetasin tavaliste aluspükste ja väiksema spets sün.järgse sideme vastu peale pesemist. Neid sidemeid vist paar tk kasutasin, siis läksin tavaliste pikemate peale üle. Miski ei lekkinud kuskilt.

Rinnad pole kunagi lekkinud, paar tk oli olemas ja võtsin kaasa, et nibukreem särki ära ei määriks. Nibukreemi kasutamiseks võimalust polnud, kuna laps oli kogu aeg rinnal, nii et ütleks 0.

Võrkpükste asemel eelistan kõrge vööosaga aluspükste ja retuuse, mis asja paigal hoiaks, nii et jällegi 0.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just sünnitasin ITK-s nädal tagasi.

sidemed ja nibukaitse lapikesed olid mul terve pakina kaasas, aga ei kulunud ühtegi. Haiglas olid sidemed olemas, sai ka ämmakate letis juurde kui vaja.

samas ka koju jõudes, ma oma tena pakki ei avanudki, juba 2sel päeval oli verd suht vähe, kodus aga võtsin juba tavalise librese kasutusse, nii oli mugavam.

võrkpükse ma ei varunudki, haigla omad olid 1 päev jalas siis vahetasin oma tava aluspükste vastu. Nii oli mul mugavam.

nibukaitsmeid läks minul vaja teaalselt 4-5 päeval kui piim tuli, aga mina olin juba kodus siis. Midagi võid varuda kaasa, ei tea kunagi kaua haiglas olema pead.

mul oli ikka päris suur kohver kaasas, aga ma ei pidanud seda kordagi ise lohistama, abipersonaal aitas alti ja vedas mind ja mu asju.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haigla peab ema ja lapse vajalikuga varustama. Kokkuhoidlikult saab hakkama ja kui heatahtliku õe käest ilusti paluda, antakse juurde ka:) Ei kasutanud enda asju haiglas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haigla peab ema ja lapse vajalikuga varustama. Kokkuhoidlikult saab hakkama ja kui heatahtliku õe käest ilusti paluda, antakse juurde ka:) Ei kasutanud enda asju haiglas.

Tõeline orjameelsus: “ilusti paluda”, et tulevane maksumaksja õekesele ka pensioni maksaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 15:18; 16.01 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) Umbes 5 äkki?

2) Ei mäletagi, jäi üle küll, aga kümmekond pakiks kaasa. Need head väiksed ka.

3) Kulus 2, sest pesin neid. Väga hästi läksid puhtaks ja kuivasid väga kiirelt. Muidu ehk oleks läinud 4-5?

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITK 2 a tagasi sai kõike nii palju kui vajasin, enda asjadest kasutadin vist 4. päeval ainult komplekti rinnapatju. Lapsele mähkmeid oli pea 2x rohkem, kui tarvis läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Sünnitus Mitu läheb vaja?