Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mitu päeva DPO olete saanud esimesed triibud testile?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mitu päeva DPO olete saanud esimesed triibud testile?

Postitas:

Uhh, ma siin veenan ennast mitte veel testi tegema, kuna mul keskmisest pikemad tsüklid ja seetõttu ka triipude ootamine on nii vaevarikas. Hetkel tsükli 28. päev, aga mul veel päevadeni mingi nädalake oodata. Noh, heal juhul ikka tegelikult ei tulegi päevi 😀

Kannatlikkus on voorus, ma tean. Muudkui kordan endale 🙂

Toredat triibupüüdmist kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh, ma siin veenan ennast mitte veel testi tegema, kuna mul keskmisest pikemad tsüklid ja seetõttu ka triipude ootamine on nii vaevarikas. Hetkel tsükli 28. päev, aga mul veel päevadeni mingi nädalake oodata. Noh, heal juhul ikka tegelikult ei tulegi päevi ????

Kannatlikkus on voorus, ma tean. Muudkui kordan endale ????

Toredat triibupüüdmist kõigile!

Ma peale oma esimest keemilist rasedust ei tiku enam eriti vara tegema ega ka ultratundlikke teste tegema, sest rõõm ja sellejärgne kukkumine tegi haiget.

Otsustasin, et teen testi siis, kui päevad on päev-kaks eeldatavast hilinenud. Muidu ka pikema tsükliga.  Aga mõistan täiesti seda ootamist ja sellega kaasnevat kannatamist 🙂

Mul endal augustikuu jäi seekord vahele, arst määras septembriks Letrosooli tabletid, et saaks natuke ovulatsiooni “mudida”. Sinule TA aga pöidlad pihku, et need triibud tuleksid!

 

KmK

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

DPO9 olid tugevad triibud juba, DPO10 oli hcg peaaegu 1000 juba, nii et ilmselt pesastus väga kiiresti ja oleks mitu päeva varem juba triibud saanud. Aga sama – varasemalt biokeemilise kogemus, seega ei kipu liiga kiiresti testima

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu fde20b5f8b91

Mul oli ka pikem tsükkel.

Usutava triibu sain DPO15.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli IUI ja seetõttu teadsin täpselt, millal hakata DPOsid lugema. Mina testisin apotheka 25se plaattestiga.

* DPO11 tehtud testil oli nii olematu triip, et vaid mõne nurga alt keerutades midagi justkui oli, aga selliseid “triipe” olin aastate jooksul palju näinud – tegu oli pigem selle triibutekke koha varjuga, kui triibu endaga.
* DPO13 oli testil juba arusaadavam triip, mille nägemiseks ei pidanud testi keerutama, kuid triip oli siiski väga-väga hele ja erilist roosakat värvi tal nüüd küll polnud. HCG oli mõne tunni pärast verest mõõtes 22,3.
* DPO 15 oli esimene kord, kus triip nägi ikka päris triibu moodi välja ja võis ka kaugemalt testi vaadates seda triibukest kenasti näha. Samas jällegi kontrolltriibule see veel järgi polnud kaugeltki mitte jõudnud. Tegin samal õhtul isiklikel põhjustel uuesti testi, mis oli juba tumedam hommikusest testist.
* DPO17 tegin n-ö viimas testi, mis oli tumeduselt väga sarnane DPO15 õhtul tehtud testile ja hakkasin juba muretsema, aga uus HCG näitas üle ootuste korralikku HCG tõusu.
* DPO24 (vist umbes siis) tegin veel ühe testi puhtalt enda lõbuks, sest tahtsin näha seda max tumedat triipu ka ja kuna 1 test oli veel kodus alles, siis kasutasin selle ära. Mis iganes täpne DPO parasjagu oli, sain selle max tumeda triibu lõpuks kenasti kätte siis nädal hiljem peale raseduse tuvastamise testimisi.

Päevad oleksid pidanud hakkama DPO14, kuid tänaseks on rasedust koos jätkuvalt oksendamiste ja iiveldustega 16+4. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

DP10ga nägin juba õrna triipu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

7dpo (hcg oli 19)
<p style=”text-align: left;”>Hetkel 32ndl :)</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Hetkel CD 38. Pole triipe,  pole päevi. Lihtsalt ootan millal päevad hakkaks ja saaks uues kuus uuesti proovima hakata.

Eelmine rasedus õnnestus esimesel proovimiskuul, seega ma veel väga nördinud ei ole.

Teised proovivad aastaid, enne kui õnnestub.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mitu päeva DPO olete saanud esimesed triibud testile?