Esileht Pereelu ja suhted Mitu partnerit senise elu jooksul olnud?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 439 )

Teema: Mitu partnerit senise elu jooksul olnud?

Postitas:
Kägu

M47 ja ca 20pluss. Täpselt üle lugenud ei ole. Kui lahku läksin oli mõneaastane promiskuiteediperiood. Et siis kõiki kes tahtsid.

Ei tuu põll` õige nikumiis, kes putse praakse! ütles mu kadunud Võrumaa juurtega taat

Kaugele taadi enda vemmal viskas?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N42 ja 1

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N45 / 1

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N38 . 35-45 vahel. Täpselt ei tea . Nüüd juba 7 aastat abielus . Nooruses olin väga vabameelne . Elu on elamiseks ! Mitte mõtlemiseks et mitu partnerit normaalne on.

+20
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N38 . 35-45 vahel. Täpselt ei tea . Nüüd juba 7 aastat abielus . Nooruses olin väga vabameelne . Elu on elamiseks ! Mitte mõtlemiseks et mitu partnerit normaalne on.

Sul on kindlasti päris korralik kokteil erinevatest põetud suguhaigustest?

+8
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvad, et seksuaalselt aktiivsed inimesed pole kondoomist midagi kuulnud?

Aga vastuseks, N39 ja u. 15- 20. Pole täpselt lugenud. Nüüd olen juba pikalt suhtes olnud. Ja ei, pole kunagi ühtegi suguhaigust olnud. Oskan end hoida.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N38 . 35-45 vahel.

Ütleme, et alustasid suguelu 18selt. See teeb siis keskmiselt 13 aasta peale 3 partnerit aastas. Päris palju. Sinna lõppu jääb siis kurameerimisperiood abikaasaga ja eeldan, et 7 viimast aastat oled truu olnud.

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

34a ja 7 partnerit. Viimased 14a küll õnnelikukt üks ja sama partner.

20aastaseks oli 6 partnerit. Päris palju.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

M60+ vanuses ja 50-60 partnerit, täpselt ei mäleta.  Lisaks veel 10 sponsoriotsijat, kes tegid seda minuga hüvede eest, aga need ei lähe arvesse.

Päris palju ikka. Vähemalt partner aastas.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

M47 ja ca 20pluss. Täpselt üle lugenud ei ole. Kui lahku läksin oli mõneaastane promiskuiteediperiood. Et siis kõiki kes tahtsid.

Ei tuu põll` õige nikumiis, kes putse praakse! ütles mu kadunud Võrumaa juurtega taat

Oligi nii, et ei praakinud kedagi välja. Tahtjaid ikka oli. Väga erinevaid. Osad ka muidu püsisuhtes. Minu väljapraakijaid oli ka küllaga  aga mis mul tollest. Üpris lõbus aeg aga ammendas end lõpuks. Mitmed naised tahtsid mind päriseks endale aga mina ei tahtnud neid.

Leidsin siis laheda naise, kel parajasti sarnane periood aga samuti sellest juba kõrini juba. Jäime truilt kokku ja ei kahetse.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusagil 20 kanti ma arvan, aga kõiki ei mäleta. Olen 39-aastane.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N38 . 35-45 vahel.

Ütleme, et alustasid suguelu 18selt. See teeb siis keskmiselt 13 aasta peale 3 partnerit aastas. Päris palju. Sinna lõppu jääb siis kurameerimisperiood abikaasaga ja eeldan, et 7 viimast aastat oled truu olnud.

Keskmiselt alustatakse suguelu 15 aastaselt, mis tähendab, et osad alustavad veel varem. Ja 3 partnerit aastas pole  vallalisele inimesele ju jube palju? Meestele on ok iga ndlv uus naine peolt koju vedada ja naisele on 3 meest aastas palju.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskmiselt alustatakse suguelu 15 aastaselt, mis tähendab, et osad alustavad veel varem.

Tegelikult alustatakse suguelu keskmiselt 17,5-aastaselt.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvad, et seksuaalselt aktiivsed inimesed pole kondoomist midagi kuulnud?

Aga vastuseks, N39 ja u. 15- 20. Pole täpselt lugenud. Nüüd olen juba pikalt suhtes olnud. Ja ei, pole kunagi ühtegi suguhaigust olnud. Oskan end hoida.

Tegelikult päris õudne, et inimene isegi ei mäleta, kui paljudega ta seksinud on. See on ju sinu keha – sinu oma. Kuidas on võimalik, et lased enda sisse sonkima mehi, keda isegi ilmselt ei tunne ja hiljem enam ei mäletagi?

Kas sinu arvates kaitseb kondoom HPV, hepatiidi, herpese vastu? Inimene, kes ennast hoiab, väärtustab oma keha nii palju, et ei lase igasugustel suvalistel seda lörtsida. Inimene, kes end hoiab, ei seksi valimatult siia-sinna.

Ja see jutt, et need, kel on palju partnereid, ongi palju suuremate vajadustega, on puhas pullik..a. Tavaliselt on neil naistel, kel on lugematu arv partnereid madal enesehinnang ning kehv seksuaalharitus.

+14
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

N38 ja üks ning ainus.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N38 ja 11 partnerit. Ei tunne, et palju oleks. Viimased 12 aastat sama partner.

Ma tahtsin küll nooremana kogeda erinevaid partnereid. Ei tundnud, et peaks süütuse pulmaööl kaotama. Sellisel juhul oleks ikka veel neitsi ????

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N38 ja 11 partnerit. Ei tunne, et palju oleks. Viimased 12 aastat sama partner.

Ma tahtsin küll nooremana kogeda erinevaid partnereid. Ei tundnud, et peaks süütuse pulmaööl kaotama. Sellisel juhul oleks ikka veel neitsi ????

Et kui on üks partner, siis süütust saab kaotada ainult pulmaööl?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga inimene elab ise oma elu ja nimetada seksi, mis on väga nauditav toiming, sisemuses sonkimiseks ja lörtsimiseks näitab selle ütleja enda madalat seksuaalharitust. Mina tõesti ei mäleta, sest viimaed 22 aastat olen ühe mehe naine ehk siis abielus. Arvan u 10-11.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MIS SUL SELLEST? Jälle mingi piider ronib teiste voodisse. Ela oma elu ja vaata, kuidas hakkama saad.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga inimene elab ise oma elu ja nimetada seksi, mis on väga nauditav toiming, sisemuses sonkimiseks ja lörtsimiseks näitab selle ütleja enda madalat seksuaalharitust. Mina tõesti ei mäleta, sest viimaed 22 aastat olen ühe mehe naine ehk siis abielus. Arvan u 10-11.

Oleksid võinud mu kommentaari mõttega lugeda. Mina ei nimeta seksi mittenauditavaks tegevuseks, ega ka mitte sisemuses sonkimiseks ja lörtsimiseks. Ma ütlesin, et see on oma keha lörtsimine, kui naisel on nii palju partnereid olnud, et ta enam isegi ei mäleta, kes ta seest kõik läbi on käinud. Ma lihtsalt ei mõista, kuidas üks naine lubab oma kehaga midagi sellist juhtuda?

Ja öelda, et ta hoidis oma tervist, sest kasutas ju kondoomi, näitab, et seksuaaltervishoiust ei tea see inimene suurt midagi.

+6
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

N35 ja lasteisaga olin koos 12aastat, kuid enne seda oli partnereid ja peale teda ka, täpset arvu ei mäleta, kuid nii 14-15

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütlesin, et see on oma keha lörtsimine, kui naisel on nii palju partnereid olnud, et ta enam isegi ei mäleta, kes ta seest kõik läbi on käinud. Ma lihtsalt ei mõista, kuidas üks naine lubab oma kehaga midagi sellist juhtuda? Ja öelda, et ta hoidis oma tervist, sest kasutas ju kondoomi, näitab, et seksuaaltervishoiust ei tea see inimene suurt midagi.

Selle peale ei tule, et inimene naudib seksi? See tohutu hirm suguhaiguste ees on samuti ülepaisutatud ja irratsionaalne. Nagu iga teine käiks ringi ravimata suguhaigusega…

+12
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N35 ja lasteisaga olin koos 12aastat, kuid enne seda oli partnereid ja peale teda ka, täpset arvu ei mäleta, kuid nii 14-15

Laste isaga.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle peale ei tule, et inimene naudib seksi? See tohutu hirm suguhaiguste ees on samuti ülepaisutatud ja irratsionaalne. Nagu iga teine käiks ringi ravimata suguhaigusega…

Kas seksi saab ainult siis nautida, kui on palju partnereid?

Suguhaigused on siiski väga levinud. Paljud inimesed ei teagi, et neil on HPV.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanasti tõesti ei teatud HPV-st midagi, nüüd aga küll. Selle HPV võid ju samamoodi saada ühelt sekspartnerilt. Ega tihti pole paljud sekspartnerid mingi eesmärk omaette.  Näen praegugi vallaliste sõbrannade pealt, et enamasti alustatakse mehega suhtlust ikka lootuses, et sellest tuleb midagi pikaajalist, aga tihti ei tule sellest midagi. Kas ei klapi seks, mees on hoopis keegi teine, kellena end alguses näitas või sada muud varianti.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskmiselt alustatakse suguelu 15 aastaselt, mis tähendab, et osad alustavad veel varem. Ja 3 partnerit aastas pole  vallalisele inimesele ju jube palju? Meestele on ok iga ndlv uus naine peolt koju vedada ja naisele on 3 meest aastas palju.

Ohjah, siia saaks tuua 10 punkti, aga kuna teema on tehtud pollina, siis mõttetu. Pealegi on iga inimese keha tema oma ja tema otsustab. Mina lihtsalt arvan, et palju ja meeldib ka arvutada kordi/arvu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanasti tõesti ei teatud HPV-st midagi, nüüd aga küll. Selle HPV võid ju samamoodi saada ühelt sekspartnerilt. Ega tihti pole paljud sekspartnerid mingi eesmärk omaette. Näen praegugi vallaliste sõbrannade pealt, et enamasti alustatakse mehega suhtlust ikka lootuses, et sellest tuleb midagi pikaajalist, aga tihti ei tule sellest midagi. Kas ei klapi seks, mees on hoopis keegi teine, kellena end alguses näitas või sada muud varianti.

Jaa, aga jõuda 10+ partnerini on ikka liig. Klapi leiab viiest ühega vabalt. Isegi kolmest ühega.

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, aga jõuda 10+ partnerini on ikka liig. Klapi leiab viiest ühega vabalt. Isegi kolmest ühega.

Ega jah, kui sul omal on partneritega vedanud, siis ei tule selle peale, et kõigil ei pruugi see nii olla. Mina olen loomult selline, kes ma üheöösuhted välistan, voodisse jõuan alles siis, kui armumine aju üle võtab. Aga näe.. ei tule sellest alati midagi kestvat, nagu salamisi lootsin. Mu kõige pikem suhe kestis 24 aastat. Kõik ülejäänud partnerid on alguses väga meeldivad, kuni avaldub näiteks viinalembus või viimasel juhul kasiinosõltuvus. Ja nii see koguarv vaikselt kasvab. Ja minu süda jälle murdub…

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jessus, kuidas te nii täpselt teate üldse? Olen 55 ja arvan, et üle 15 partneri kindlasti, aga kuna viimased 25 aastat olen abikaasale truu olnud (pigem juhukse puudus kui teadlik valik), siis ma päris täpselt küll ei mäleta, palju neid nüüd nooruses oli.

Kui nüüd seda ka ei mäleta, kellega magatud sai, siis on kas mäluprobleem või möödus noorusaeg purupurjus. Number ehk ei tule kohe pähe, sest pole sellele mõelnud, aga oma sekspartnerite mõttes kokku lugemiseks mäletab ehk iga vähegi mõistuslik inimene, et kellega ta maganud on. Isegi kui neid partnereid on nt 45. Sa seega ei tea, kellega sa maganud oled, ei mäleta, polnud aimugi.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N43 ja 8. Viimased ligi 12 aastat sama partner.

Ükskord jäin huvi pärast mõttesse, et mu esimesed 5 partnerit jäid täpselt 5 aasta sisse. Noh, st viimasega ütleme nn suhe just algas viie aasta täitudes.
Kuna noorena liigub aeg palju aeglasemalt, siis jäi viie aasta sisse ka 2 × 1,5 aastast või tiba pikemat suhet.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 439 )


Esileht Pereelu ja suhted Mitu partnerit senise elu jooksul olnud?