Esileht Pereelu ja suhted Mitu partnerit senise elu jooksul olnud?

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 439 )

Teema: Mitu partnerit senise elu jooksul olnud?

Postitas:
Kägu

Et naine peaks teada, mida tahab ja seda mehele kommunikeerima, aga nad ei tohi olla väga nõudlikud.

Tegelikult oli mul praktikas väga raske leida naist, kes oleks nõustunud kummist dildoga rahuldama. Mitmed pööritasid silmi kui ma voodis olles kummist mänguasja öökapi sahtlist välja võtsin. Nad lihtsalt ei soovinud seda teha! Lõpuks vist alles kümnes naine osutus piisavalt julgeks ja libistas dildo mulle tagumisest väravast sisse. Aga samas on see naine ka ise väga nõudlik ja tema soovid mulle samuti. Annab temaga voodis “sammu pidada”.

Küsimus ei ole julguses. See on lihtsalt ühepoolne seksuaalne teenindamine, mis ei paku naisele mitte midagi. Lihtsalt füüsiline kätetöö. Kui see on teene teene vastu, siis vast iseasi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga nimesid ikka tead. Või kui unustanud, siis koodnimmedega ikka “see vuntsidega + see puumajast + see ööklubist + see sõbranna sünnipäevalt + see punapea”. Või kuidas saab olla, et ei mäleta, kellega magasid. Saab juhtuda vaid täispäi või siis, kui mitu meest samal ööl…sind puudutasid. Püüdsin viisakalt väljenduda.

Mina küll pole tsiteeritav, aga mul on üllatavalt halb mälu sellistele asjadele. Mingi 10 viiks kokku, aga ei ole theldanud, et vanusega on paremaks läinud, pidi minema, hoopis hullemaks. Ei mäleta kõik inimesed kõiki.

Sa lihtsalt siis ei saa ju ka kindel olla, ega sa mõne praeguse töökaaslasega pole 8 aastat tagasi maganud. Sa ju ei mäleta, kellega oled või ei ole. Ma tõesti ei kujuta seda ette, et ei mäleta osadest partneritest mitte midagi. Sellest saaksin aru, et väga alkoholirikkas ja tormilises nooruses on võibolla järjekord sassis või ei mäleta, kas oli kevad või sügis. Aga et ei mäleta kohe üldse mitte midagi mõnest seksuaalpartnerist – ei kohtumiskohta, ei tema ihulõhna, esmamuljet, miks enam ei kohtunud, kuidas esimene hommik tundus, ei tema esimesi lähenemissõnu, mingit meeldejäävat detaili…müstika minu jaoks. Mingit emotsioonigi ei mäleta. Fakte ei mäleta – nime ja aadressi :-), ok, mõistan. Aga emotsioonid? A la see, kes ei osanud suudelda või see, kellel olid külmad käed või see, kelle juurest hommikul vargsi põgenesin.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kasvabki ju sellepärast, et suhet alustatakse valest otsast. Et enne ronitakse voodisse ja alles siis hakatakse üksteist tundma õppima.

Noh, vanainimesena ma ütleksin, inimeses selguse saamine pole lühike protsess. Sest et ega enne vastassoost inimesest täit selgust saa, kui intiimsust pole olnud. Seetõttu on mõttena kohutav, et õpid 2 aastat meesterahvast tundma. Räägite, arutate, jalutate, käite külas ja kinos. Tutvute sõprade ja peredega. Räägite lahti oma eluvaated ja filosoofiad, eelistused elukohale ja laste arvule. Ja kui praktiliselt on kahepoolne otsus kindel, et see on minu partner terveks eluks ja alles siis lähete voodisse – ning selgub, et mehel on mingi vastuvõetamatu voodikomme või eriti ebameeldiv ihulõhn. Või näiteks räägib seksi ajal liiga palju või liiga vähe. Mõni räägib üldse lollusi. Ja mehele selgub näiteks, et naine on voodis nagu nott või et naine ei pese ennast intiimpiirkonnast.
Ei, kallid sõbrad, suhet tuleb alustada just sellest otsast, et rahulikult vaadelda ja peamine – tunnetada – teist inimest ja siis üsna peatselt (kui kiiresti…erinev. Nädalates või päevades, mitte kuudes) minna intiimseks. Ainult nii saab aru, kas sobib või mitte lähiruumi. Nahk vastu nahka, ihu vastu ihu. Muidu viskate aasate kaupa aega maha, et lõpuks selgub, et ta on voodis vastik.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ümber on päris palju ADHDsid. Tütarlastel avaldub see unelemisena enamasti. Võid lugeda 10 lk raamatut 5h ja ikka mitte mäletada.

Raamatu lugemine ja seks on vist natuke erinevad asjad 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kasvabki ju sellepärast, et suhet alustatakse valest otsast. Et enne ronitakse voodisse ja alles siis hakatakse üksteist tundma õppima.

Noh, vanainimesena ma ütleksin, inimeses selguse saamine pole lühike protsess. Sest et ega enne vastassoost inimesest täit selgust saa, kui intiimsust pole olnud. Seetõttu on mõttena kohutav, et õpid 2 aastat meesterahvast tundma. Räägite, arutate, jalutate, käite külas ja kinos. Tutvute sõprade ja peredega. Räägite lahti oma eluvaated ja filosoofiad, eelistused elukohale ja laste arvule. Ja kui praktiliselt on kahepoolne otsus kindel, et see on minu partner terveks eluks ja alles siis lähete voodisse – ning selgub, et mehel on mingi vastuvõetamatu voodikomme või eriti ebameeldiv ihulõhn. Või näiteks räägib seksi ajal liiga palju või liiga vähe. Mõni räägib üldse lollusi. Ja mehele selgub näiteks, et naine on voodis nagu nott või et naine ei pese ennast intiimpiirkonnast.

Ei, kallid sõbrad, suhet tuleb alustada just sellest otsast, et rahulikult vaadelda ja peamine – tunnetada – teist inimest ja siis üsna peatselt (kui kiiresti…erinev. Nädalates või päevades, mitte kuudes) minna intiimseks. Ainult nii saab aru, kas sobib või mitte lähiruumi. Nahk vastu nahka, ihu vastu ihu. Muidu viskate aasate kaupa aega maha, et lõpuks selgub, et ta on voodis vastik.

Huvitav, vanainimesena mina  väidaksin otse vastupidist. Ja mina lisaksin jutuajamistele kindlasti lõhna olulisuse. Teaduslikult tõestatud, et (rasestusvasteid hormoone mitte söövad) naised võivad ainult mehe lõhna põhjal päris häid valikuid teha.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, vanainimesena mina  väidaksin otse vastupidist. Ja mina lisaksin jutuajamistele kindlasti lõhna olulisuse. Teaduslikult tõestatud, et (rasestusvasteid hormoone mitte söövad) naised võivad ainult mehe lõhna põhjal päris häid valikuid teha.

Jah, aga kuidas sa tead mehe lõhna, kui sa temaga alasti pole olnud. Mingi parfüümitatud musi või kallistus pole ju see, tead ju küll. Mehe higi lõhn pärast seksi, tema peidetud kehaosade lõhn, tema suulõhn hommikul. Ja tema voodikombed! Kuidas sa tead neid enne, kui temaga voodisse lähed?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees olen, 20 pluss partnerit olnud. Enamik naisi aga igavad ja voodis passiivsed. Või püsisuhteks sobimatu iseloomuga.

Kui aga leidsin põneva ja ka seksis võimeka naise, siis jäin paigale. Sobime nii hästi et pole vajadust kellegi teise järele.

Kirjelda, mis on mittepassiivne. Mulle ei piisa sellest, et nad on igavad. Mis sind kui meest erutab?

Eelnevalt on kommenteerinud mingi kloun. Pole mina.

Seksis võimekale naisele esiteks seks meeldib, ta teab kuidas ise naudingut saavutada ja kuidas mehega suhelda, et mõlemad oleks rahul ja õnnelikud.

Ehk siis naine peab end ise ära rahuldama samal ajal kui mees endal lihtsalt lahti hõõrub naise sees. Aktiivne ehk mees ei pea midagi ise tegema naise rahuldamiseks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, vanainimesena mina väidaksin otse vastupidist. Ja mina lisaksin jutuajamistele kindlasti lõhna olulisuse. Teaduslikult tõestatud, et (rasestusvasteid hormoone mitte söövad) naised võivad ainult mehe lõhna põhjal päris häid valikuid teha.

Jah, aga kuidas sa tead mehe lõhna, kui sa temaga alasti pole olnud. Mingi parfüümitatud musi või kallistus pole ju see, tead ju küll. Mehe higi lõhn pärast seksi, tema peidetud kehaosade lõhn, tema suulõhn hommikul. Ja tema voodikombed! Kuidas sa tead neid enne, kui temaga voodisse lähed?

Esimene oluline asi, mida ma oma mehe puhul enne igasuguseid filme ja jutuajamisi tundsin oligi tema keha lõhn, nagu keegi oleks seda mulle piserdamas käinud. Ta ise ei saanud sellest midagi aru ning see polnud kindlasti higilõhn. Ja ta ei kasutanud ka mingeid lõhnastajaid vms. Olin pisust sellisest ürginfost üllatunud, aga see oli oluline faktor suhtlemise jätkamisel. Nüüd tunnen seda lõhna tema juures üliharva, kui me pole näiteks kaua kohtunud. Loodusel (kus polnud väga aega  käsikäes juttu ajamas käia) on ilmselt mingi info jagamise kanalid sadade tuhandete aastate jooksul välja arendatud. Kasutagem neid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, vanainimesena mina väidaksin otse vastupidist. Ja mina lisaksin jutuajamistele kindlasti lõhna olulisuse. Teaduslikult tõestatud, et (rasestusvasteid hormoone mitte söövad) naised võivad ainult mehe lõhna põhjal päris häid valikuid teha.

Jah, aga kuidas sa tead mehe lõhna, kui sa temaga alasti pole olnud. Mingi parfüümitatud musi või kallistus pole ju see, tead ju küll. Mehe higi lõhn pärast seksi, tema peidetud kehaosade lõhn, tema suulõhn hommikul. Ja tema voodikombed! Kuidas sa tead neid enne, kui temaga voodisse lähed?

Esimene oluline asi, mida ma oma mehe puhul enne igasuguseid filme ja jutuajamisi tundsin oligi tema keha lõhn, nagu keegi oleks seda mulle piserdamas käinud. Ta ise ei saanud sellest midagi aru ning see polnud kindlasti higilõhn. Ja ta ei kasutanud ka mingeid lõhnastajaid vms. Olin pisust sellisest ürginfost üllatunud, aga see oli oluline faktor suhtlemise jätkamisel. Nüüd tunnen seda lõhna tema juures üliharva, kui me pole näiteks kaua kohtunud. Loodusel (kus polnud väga aega käsikäes juttu ajamas käia) on ilmselt mingi info jagamise kanalid sadade tuhandete aastate jooksul välja arendatud. Kasutagem neid.

Just. Aga kuni ma mehe sperma-higisegust lõhna ei tea, siis ma ei tea, kas meist saab asja või ei. Või ei tea, kuidas on ta voodikäitumine.

Mul on mitu näidet, aga võtan lühidalt ühe. Neiu ja noormees, õppisid ühel kursusel. Umbes teisel kursusel nad märkasid teineteist ja hakkasid sõbrustama. Intiimseks asi ei läinud, aga seltskonniti ja kahekesi suheldi väga palju. Aastake edasi oli uut üürikat vaja ja nad kolisid ühte üürikasse, kumbki oma tuppa. Lihtsalt head semud. Ülejäänud ülikooliaastad nad elasidki samas üürikas ja kõigi silmis olin nad komplekt. Koos kahekesi mitu suve malevas, muidugi vanematega tuttavad, koos pidutseti, tantsiti kümnetel pidudel, käidi koos saunas, koos õpiti. Üks tiim, nagu öeldakse. See, et nad ei seksi omavahel, oli ka teada. Kes uskus, kes ei. Selleks ajaks oli sõnadeta selge, et nad on teineteisesse väga armunud. Kas seal oli häbitunne või hirm teist kaotada, ei tea. Igatahes nad püüdsid täiest jõust mitte välja näidata teineteisele, et on kõrvuni sees. Mehel oli paar lühikest suhet ka. Suunamine teise linna. Naine oli jõukamast perest ja tema vanemad ostsid kahetoalise korteri naisele. Loomulik kõigi meelest, ka mõlema osapoole vanemate meelest, et nad kolivad sinna koos. Palju aastaid ju koos elatud, kõik trikid-nipid teada, arusaam korrast sama jne. Vanemad muidugi ka üksteise võidu kinnitavad, et kui laps sünnib, siis nemad aitavad. Mõlemat oli ju koos nähtud, oli ilmselge, et nad armastavad teineteist ja nad sobivad. Pulmadestki oli juttu, st vanemad püüdsid teemat ikka üles võtta.

Ühel päeval, mingi veel pool aastat pärast kolimist see juhtuski. Kui enne oli tervitusmusidega ja tantsuöödega asi piirdunud, siis täiesti vastastikkuses kires seksiti.

Mille raames selgus, et mees armastab seksi ajal naisele suhu sülitada või õigemini niristada. Jah, just. Ja veel paar asja. Kaasa arvatud see, et mehe käed seksi ajal muutusid külmaks ja hakkasid kohutavalt higistama, nii et sõrmede otsast tilkus. Kui esimesest sai veel omavahel rääkida, siis teise vastu ei saanud midagi teha. Kolmandast-neljandast asjast, mis seotud lõhnadega, rääkimata.

Jätan nüüd kirjeldamata, kas nad ühiskonna ja vanemate survel abiellusid või ei, aga igatahes lasi naine peagi jalga, tekitades kohutava arusaamatuse ja skandali sõprades, peredes, enda ja mehe südames. Ühe mehe armastamisele raisatud 6-7 aastat naise poolt. Ühe naise armastamine samakaua mehe poolt. Ja milline katastroof ainult seetõttu, et basic asju pereloomiseks varem selgeks ei tehtud. Ehk seksuaalne sobivus.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees olen, 20 pluss partnerit olnud. Enamik naisi aga igavad ja voodis passiivsed. Või püsisuhteks sobimatu iseloomuga.

Kui aga leidsin põneva ja ka seksis võimeka naise, siis jäin paigale. Sobime nii hästi et pole vajadust kellegi teise järele.

Kirjelda, mis on mittepassiivne. Mulle ei piisa sellest, et nad on igavad. Mis sind kui meest erutab?

Eelnevalt on kommenteerinud mingi kloun. Pole mina.

Seksis võimekale naisele esiteks seks meeldib, ta teab kuidas ise naudingut saavutada ja kuidas mehega suhelda, et mõlemad oleks rahul ja õnnelikud.

Ehk siis naine peab end ise ära rahuldama samal ajal kui mees endal lihtsalt lahti hõõrub naise sees. Aktiivne ehk mees ei pea midagi ise tegema naise rahuldamiseks.

Olete valesti aru saanud.

Naine peab ise ka aru saama kuidas ta selles asjas õnnelik on. Kui ta ise ei tea, siis mehel üksi pole midagi peale hakata, olgu nii võimekas kui tahes.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingid n++ kogemustega naised tavaliselt oma “kosilaste” seas tegelikult heas nimekirjas ei ole. Omavahel rääkides nimetatakse selliseid naisi solgiämbriteks jmt, kes kõlbavadki vaid ainult üheks asjaks.

Mehena ütlen et seksuaalsed naised on meeste hulgas väga nõutus sest meritähtesid on kõik kohad täis. Probleem pigem sellea et nad on ise väga nõudlikud

Su jutt on väga vastuoluline. Et naine peaks teada, mida tahab ja seda mehele kommunikeerima, aga nad ei tohi olla väga nõudlikud.

Mis mõttes ei tohi? Tohivad küll. Lihtsalt mehel on neid keerulisem kosida. Kõrge enesehinnanguga kogenud naine valib kellega pikemalt kokku jääb ja väga hoolikalt. Vähese kogemusega naine ei tea milline mees talle sobib ja valib suhteliselt huupi, kellega kooselu alustada.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fakte ei mäleta – nime ja aadressi :-), ok, mõistan. Aga emotsioonid? A la see, kes ei osanud suudelda või see, kellel olid külmad käed või see, kelle juurest hommikul vargsi põgenesin.

Ei mäleta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaasa arvatud see, et mehe käed seksi ajal muutusid külmaks ja hakkasid kohutavalt higistama, nii et sõrmede otsast tilkus.

See oli küll nüüd hirmus jutt. Käed muutusid külmaks, aga samal ajal tilkusid sõrmed higist. Paras õudusfilmi stsenaarium:) Aga lool on ka moraal. Voodisse peab ronima ikka suht kiiresti, soovitavalt juba kolmandal kohtumisel. Siis ei teki selliseid piinlikke momente nagu selles jutukeses.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raamatu lugemine ja seks on vist natuke erinevad asjad ????

Ei ole. Mul on teiste asjade peale mälu. Kui oleks 15+ partnerit, ma ei viiks neid kokku. Ma ei mäleta isegi oma klassikaaslaste nimesid, kuigi meid oli vähe,ometi 12a pinki nühitud. lasteaiast rääkimata.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fakte ei mäleta – nime ja aadressi :-), ok, mõistan. Aga emotsioonid? A la see, kes ei osanud suudelda või see, kellel olid külmad käed või see, kelle juurest hommikul vargsi põgenesin.

Ei mäleta.

Seega näiteks võib juhtuda, et kohtud mõnel peol mehega, kellega oled mõned aastad tagasi maganud ja kes hommikul viisakalt palus sul lahkuda ja ei helistanud enam kunagi. Oli õhust tunda, et sa ei meeldi talle. Näiteks oksendasid ta voodi täis. On võimalik, et kuna sa mitte mütsigi oma seksuaalelust ei mäleta, hakkas talle silma tegema ja kerget flirti viskama?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raamatu lugemine ja seks on vist natuke erinevad asjad ????

Ei ole. Mul on teiste asjade peale mälu. Kui oleks 15+ partnerit, ma ei viiks neid kokku. Ma ei mäleta isegi oma klassikaaslaste nimesid, kuigi meid oli vähe,ometi 12a pinki nühitud. lasteaiast rääkimata.

No mina raamatu lugemisest seksuaalset rahuldust kuidagi ei saa (võib-olla siis valed raamatud) ja ennast lugemiseks paljaks ei võta, end alasti vastu raamatut ka ei nühi. Ja kehavedelikke ei vaheta. Midagi raamatu küljest endale sisse ka ei topi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaasa arvatud see, et mehe käed seksi ajal muutusid külmaks ja hakkasid kohutavalt higistama, nii et sõrmede otsast tilkus.

See oli küll nüüd hirmus jutt. Käed muutusid külmaks, aga samal ajal tilkusid sõrmed higist. Paras õudusfilmi stsenaarium:) Aga lool on ka moraal. Voodisse peab ronima ikka suht kiiresti, soovitavalt juba kolmandal kohtumisel. Siis ei teki selliseid piinlikke momente nagu selles jutukeses.

Mina kirjeldasin jah seda lugu. Kolmas kohtumine võib olla vara, aga ei pruugi. Kui säde on nii tugev, siis muidugi. Milleks piinata ennast ja teist. Võib-olla sulle meeldib kaua oodata ja võimalikult sügavalt armastada, ära harjuda ning siis aru saada, et seks sinuga ei meeldi sellele mehele. Kui see on sul mingi eelistatud enesepiinamise vorm, taeva pärast. Mina isiklikult eelistan muidugi tugeva tõmbe olemasolul ja suure meeldivuse korral astuda seksuaalvahekorda kasvõi teisel kohtumisel. Pigem kui et mängida “teineteise tundmaõppimiseks” kättesaamatut ja pika aja pärast veenduda, et mees on seksuaalselt mulle ebameeldiv või mina talle ning ei tndd ma teda enne seda ööd tuhkagi.
Loomulikult seda vaid siis, kui tõmme (mitte ainult seksuaalne tõmme muidugi) on selgelt kohal ja üldprintsiibiliselt tundub asi vägagi klikkivat nii kommete, kõnepruugi, atraktiivsuse, jututeemade, huumorimeele ms seisukohalt. Kui see ei kliki kolmandaks kohtumiseks, siis pole seal mõtet kaevatagi. Miski ei parane, kui oodata kuude kaupa ja siis magada mehega, kellega pole sädet.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega näiteks võib juhtuda, et kohtud mõnel peol mehega, kellega oled mõned aastad tagasi maganud ja kes hommikul viisakalt palus sul lahkuda ja ei helistanud enam kunagi. Oli õhust tunda, et sa ei meeldi talle. Näiteks oksendasid ta voodi täis. On võimalik, et kuna sa mitte mütsigi oma seksuaalelust ei mäleta, hakkas talle silma tegema ja kerget flirti viskama?

Kui mul oleks 15 partnerit, kas ma päriselt oksendan ja lahkuda palutakse kõigu 15ga? Kui hakata nimetama, siis suudaksin 5 ära nimetada kiiresti, q0 mitte nii kiireti. Inimene ikka teab oma aju. On ju inimesi, kes saavad õpitut edasi anda täitsa peast, pikalt, loengut pidata. Mina ei suudaks. Aju on halb juba gümnast saadik.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina raamatu lugemisest seksuaalset rahuldust kuidagi ei saa (võib-olla siis valed raamatud) ja ennast lugemiseks paljaks ei võta, end alasti vastu raamatut ka ei nühi. Ja kehavedelikke ei vaheta. Midagi raamatu küljest endale sisse ka ei topi.

Ma ei loe raamatuid. Sa ei taba pointi. Samas ma tahan teada ja tean kõiki partnerite kehavedelike ajalugu, et nad välistada oma partneriks saamast. Kui ei öelda, saan ikka teada kuidagi. Ja siis veel öeldakse, et naise ajakugu ei tee litsiks.

Teeb.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean paljude inimeste ajalugu, alustades lasteaiast lõpetades täiskasvanueluga. Selliste asjade peale on pead. Meeldib ka filme vaadata, et elada teistele kassa. Ise aga ei soovi elada sellist elu. Ajuehitus ju ja impulsid kõigil erinev.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina raamatu lugemisest seksuaalset rahuldust kuidagi ei saa (võib-olla siis valed raamatud) ja ennast lugemiseks paljaks ei võta, end alasti vastu raamatut ka ei nühi. Ja kehavedelikke ei vaheta. Midagi raamatu küljest endale sisse ka ei topi.

Ma ei loe raamatuid. Sa ei taba pointi. Samas ma tahan teada ja tean kõiki partnerite kehavedelike ajalugu, et nad välistada oma partneriks saamast. Kui ei öelda, saan ikka teada kuidagi. Ja siis veel öeldakse, et naise ajakugu ei tee litsiks.

Teeb.

Mäh? Jood või? Alles ütlesid, et ei mäleta nendest midagi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mäh? Jood või? Alles ütlesid, et ei mäleta nendest midagi.

Enda omasid jah, aga pot. partnerite omi ikka tean. Ma tean inimestest rohkem kui minust endast. Elu on justkui film.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline küsimus ongi ja oleks huvitav teada: kas oled mees/naine, kui vana ja mitu seksuaalpartnerit olnud senise elu jooksul?

Vastan ise esimesena: N47 ja 10.

Eks ta üks portaalides kondav naine on kes oma ego läbi voodite tõstab. Teadmata, et tegelikult tema partnerid peavad teda lihtsalt kellegiks kes sperma väljutab.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

N38 . 35-45 vahel. Täpselt ei tea . Nüüd juba 7 aastat abielus . Nooruses olin väga vabameelne . Elu on elamiseks ! Mitte mõtlemiseks et mitu partnerit normaalne on.

Usume jee, et sa abielu jooksul pole vasakule pannud

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud vulgaarset eneseväljendust.

Perekooli moderaator.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Siin 60-70 naist magatanud meestele vastu panemiseks teine äärmus, tasakaalu huvides: M52 ja 0

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N44, partnereid olnud elu jooksul ca 30, alustasin 13 aastasena. 2 abielu 8 aastat kumbki, praegu vabaabielu 10 aasta jookseb. Suhetes olen olnud truu. Vabana olen aga elu nautinud. Muide 1 öö suhteid ei ole olnud ühtegi. Suguhaiguseid ka ei ole olnud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline küsimus ongi ja oleks huvitav teada: kas oled mees/naine, kui vana ja mitu seksuaalpartnerit olnud senise elu jooksul?

Vastan ise esimesena: N47 ja 10.

Ma ei kavatse siin enam mitte kunagi midagi isiklikku kirjutada. Isegi anonüümselt mitte. See keskkond ei tundu turvaline, pärast kogu seda kamajanni siin.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin 60-70 naist magatanud meestele vastu panemiseks teine äärmus, tasakaalu huvides: M52 ja 0

Mängusõltuvus?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline küsimus ongi ja oleks huvitav teada: kas oled mees/naine, kui vana ja mitu seksuaalpartnerit olnud senise elu jooksul?

Vastan ise esimesena: N47 ja 10.

Ma ei kavatse siin enam mitte kunagi midagi isiklikku kirjutada. Isegi anonüümselt mitte. See keskkond ei tundu turvaline, pärast kogu seda kamajanni siin.

Mis kammajannist räägid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 439 )


Esileht Pereelu ja suhted Mitu partnerit senise elu jooksul olnud?