Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mitu peetumist järjest ja siis õnnestunud lapse saamine!

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mitu peetumist järjest ja siis õnnestunud lapse saamine!

Tere!

Hing hetkel haige (poole aasta sees kaks peetunud rasedust, 8+4 ja 7+0 umbes peetumised, lisaks veel kunagi 15 aastat tagasi elu esimese raseduse peetumine 8+ nädalal, nende vahel 2 edukat rasedust), vaagimas mõtteid, kas üldse enam julgen proovida kunagi (35 a-ne hetkel, aega palju pole enam). Lihtsalt tahaks lugeda teiste kogemusi, kas ja kuidas on riski võtmine end ära tasunud. Eks jätan nüüd pikema (võibolla aastase) vahe sisse, aga hirm uue peetumise ees hetkel teeb seest kangeks, kui mõtlen veel korra proovimise peale. Samas ei taha sisemus mitte leppida mõttega, et jään kahe lapse emaks, kui aastaid juba olen mõelnud, et sooviks kolme last.
Lisainfoks nii palju, et kõik rasedused on olnud koos raske väga pikaaegse iiveldusega, mis lihtsalt kaotab elust kõik värvid ja lihtsalt ootad päevade möödumist ning kannatad millegi suure ja toreda nimel. Ja kui siis kaks korda pärast 3-4 nädalast vegeteerimisperioodi tuleb välja, et seda ”suurt ja toredat” ei tulegi ning kõik kannatused on olnud mitte millegi nimel..

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 13:59; 21.07 22:12; 22.07 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimene rasedus ja peetunud 6 ndal nädalal, kui ise välja ei tule saadetakse puhastusele mida kardan nagu tuld.
Kyidas tänapäeval üldse see asi käib, antakse tabletid sisse ja koju või kuidas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 14:43; 22.07 15:18; 28.07 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lapsed nelja aastate vahedega. Enne esimest last saritestija ei olnud, nii et pole aimugi, kas mul enne teda peetumisi oli. Peale tema sündi hakkasime teist püüdma ja siis sai varajasi teste juba omajagu tehtud. Aga järgnes hoopis peetumine (9+0) ja varajane katkemine (5+2). Lõpuks me teise lapse siiski saime. Peale teist sünnitust oli jälle peetumine (9+6) ja kaks katkemist (4+6 ja 4+0) Neid ilmselt poleks muidu tähelegi pannud, kui nii hoolas testija poleks olnud. Sellegipoolest on meil olemas ka kolmas rõõmurull. Peale teda on mul olnud juba 5 korda positiivne rasedustest. Kahel korral olen jõudnud ka üle 9. nädala, aga ei enamat. Selle ebaõnne võib nüüd küll juba vanuse kaela ajada, sest olen juba omajagu üle 40.

Esimesed korrad muidugi ehmatas ja kurvastas, aga alla ei andnud. Kindlasti oli abiks hea arst. Mul läbi aastate olnud sama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minul esimene rasedus ja peetunud 6 ndal nädalal, kui ise välja ei tule saadetakse puhastusele mida kardan nagu tuld.

Kyidas tänapäeval üldse see asi käib, antakse tabletid sisse ja koju või kuidas?

Tartus on praegu küll tableti-puhastusega nii, et antakse koju kaasa tabletid (peab eraldi järele minema 48h pärast esimese tableti sisse võtmist) koos instruktsioonidega. Suurt midagi karta ei ole ausalt öelda, mul ei ole need mõlemad korrad midagi hullu juhtunud, lihtsalt nagu “päevad” hakkavad ühel hetkel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 13:59; 21.07 22:12; 22.07 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimene rasedus ja peetunud 6 ndal nädalal, kui ise välja ei tule saadetakse puhastusele mida kardan nagu tuld.

Kyidas tänapäeval üldse see asi käib, antakse tabletid sisse ja koju või kuidas?

2018 aasta lõpus oli peetumine 8ndal nädalal ja panin ise aja, kuna ei tahtnud seda teadmatust. Tabletid läksid nii ûlevalt kui alt sisse…ja oli suht valulik. Mina olin pool päeva sees ja välja lasti siis kui asi toimima hakkas. Käisin ka nõustamises ja seal soovitati nii mõelda, et kaotasin selle lapse. Ja òeldi ka seda, et järgmine kord tunneb keha kiiremini/paremini ära kui mingi jama on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka kuulnud jah et tänapäeval antakse tabletid kaasa või pannakse sisse ja siis koju ootama aga mina just kardan et mis sealt kõik välja tulla võib, katkestamise ajaks peaks mul olema 7 nädal ja kardan et näen ka juba mingeid suuremaid tükke. Proovin muidugi mitte vaadata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 14:43; 22.07 15:18; 28.07 20:51;
To report this post you need to login first.

Ei ole seal mingeid suuremaid tükke, st on verehüübeid, mida võib ehk suuremateks tükkideks pidada nii öelda, aga loode ise kui selline on 7+ nädalal alla 2 cm pikkune, nii et kui sa kardad, et sa loodet näed, siis pigem mitte. Mõne suurema hüübe võid muidugi elava kujutlusvõimega looteks mõelda küll.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 13:59; 21.07 22:12; 22.07 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

NB! Kuni 11 nädalani on embryo, siis edasi loode.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, homme siis arstile. Eks siis kuuleb kas ITKs antakse tänapäeval tabletid koju kaasa või mismoodi see puhastus täpselt välja näeb.
Mõni aeg tagasi elasin üle veel ühe tabletipuhastuse, aga valisin ise haiglasse jäämise kuna kartsin mis hakkab saama ja verd tuli lõpuks ainult paar piiska. Kõik puhastus ilusti.

Valu niiväga ei kardagi kui just seda, mis 7ndal nädalal sealt tulema hakkab…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 14:43; 22.07 15:18; 28.07 20:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mitu peetumist järjest ja siis õnnestunud lapse saamine!