Esileht Rasestumine ja lapse ootamine mitu tabletti serophene korraga võtate…

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: mitu tabletti serophene korraga võtate…

Postitas:

Mina võtsin esimesel korral 1tbl ehk 50mg 3-7 tsükkli päeval. Arst arvas, et võiksin ka teisel korral samamoodi võtta ja kui tulemusi pole siis 2tbl, et ehk 100mg päevas. Pakendi infolehelt lugesin aga, et just 100mg päevas annab paremaid tulemusi kui 50mg päevas.
Lihtsalt mõtlesin, et uurisin, et mis moodi teised arstid seda ravimit soovitanud võtta on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 15:29; 17.01 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võtan ka 50mg, aga tsükli 5-9 päeval. 50mg on tavaline annus, millest alustatakse. Minu teada on nii, et kui vaatamata sellele ov ei toimu, et siis tõstetakse. Kas käisid uh-s ja vaadati üle peale tablettide lõpetamist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peale esimest kuuri käisin UH-s siis küll ov-d toimumas näha ei olnud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 15:29; 17.01 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed 2 kuud võtsin 1 sero päevas 5 päeva. Kolmandal kuul muutis arst skeemi 1+1+2+2+2 ja siis näkkas 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin enne esimest rasedust 1×5 järjest 2 tsüklit. Ov-testid nagu miskit näitasid (aga nõrka triipu, ilma kuurita polnud sedagi), aga rasedaks ei jäänud. 3 tsükli soovitas arst vahet pidada ja 4 siis võtta 2×5. Jäin rasedaks sellel vahepealsel tsüklil, kus midagi ei võtnud 🙂 Tõenäoliselt pani Serophene kehas midagi paika ja ovulatsioon toimus ise. Seega võib juhtuda igatpidi. Teine Serophenega saadud rasedus tuli mul 1×5 skeemiga ja kohe esimesel kuul.

Üldiselt on tavaline, et vähemalt 2 tsüklit võetakse 1×5. Sest munasarjade ülestimulatsioon ei ole ka hea. Kui see ei toimi, siis alles suurendatakse.

Lisaks suurendab Serophene kaksikute tõenäosust (mida suurem annus, seda rohkem), st tõenäosust, et vabaneb 2 või rohkem munarakku. Kaksikrasedus on riskirasedus, seega naistearstid soovivad seda enamasti vältida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine mitu tabletti serophene korraga võtate…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.