Esileht Kodunurk Mitu tuba on teie kodus ja mitu inimest?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: Mitu tuba on teie kodus ja mitu inimest?

Postitas:

6 inimest, korter 40 m2. Oleme aru saanud, et nii suur elamine meile ei sobi ja planeerime kolida kuuse alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

80ruutmeetrit, 4-toaline korter, sees elab 2 inimest. Vannituba ja WC eraldi, köök kinnine. Väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

53 ruutmeetrit, 3 tuba pluss köök. 2 täiskasvanut ja 3 last. Üldse ei ole rahul ja nuputan pingsalt, kuidas omale parem ja suurem kodu saada. Võimalust on kahjuks vähe, sest ainult mina töötan ja abikaasa on töövõimetu. Aga ma ei kaota lootust, vaid usun, et leian lahenduse.

Tubli oled, et lootust säilitad ja lahendusi otsid, aga… Lihtsalt uudishimust uurin, et kui tingimused ei vasta vajadustele ja soovidele – miks siis ometi 3 (!) last?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 05:18; 12.10 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uusarendus, alles kolisime. Neli inimest.
3 magamistuba, 2 WC-d (dush), avatud köök-elutuba. Suur ei ole, 82 ruutu + panipaik keldris. Rõdu.

Üldiselt rahul, aga ideaalis võiks olla veidi suurem, sh suurem rõdu. Köögiosas võiks olla köögisaar. Meeldiks ka ruumikas walk in garderoob ja majapidamisruum. Miks mitte ka üks pisem lisatuba külalistetoaks.
Asukoht väga hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 23:41; 12.10 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

200Üldiselt oleme rahul ja eriti meeldib see et on päikesepoolne suur terass ja oma väike aed.

teRRass ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 23:41; 12.10 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Renoveeritud eestiaegne maja umbes 200 ruutu, 2 koolilapsega pere, 3 magamistuba, elutuba ja kabinet (kus ka laste koolilauad), köök avatud esikusse ja teise korruse trepikotta, elutuba suletud. Uue maja oleks ehitanud ilmselt ratsionaalsema planeeringuga ja ka pisut väiksema, vana maja konstruktsioonid seadsid üsna palju piiranguid ruumiplaneeringule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

53 ruutmeetrit, 3 tuba pluss köök. 2 täiskasvanut ja 3 last. Üldse ei ole rahul ja nuputan pingsalt, kuidas omale parem ja suurem kodu saada. Võimalust on kahjuks vähe, sest ainult mina töötan ja abikaasa on töövõimetu. Aga ma ei kaota lootust, vaid usun, et leian lahenduse.

Tubli oled, et lootust säilitad ja lahendusi otsid, aga… Lihtsalt uudishimust uurin, et kui tingimused ei vasta vajadustele ja soovidele – miks siis ometi 3 (!) last?

Ütleme nii, et laste saamise ajal olid tingimused teistsugused. Mõnesid asju ei saa ette näha ja eks noorena on see etteplaneerimise võime ja elukogemus ka vähene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 09:11; 13.10 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 tuba, 19 ruutu, 2 inimest. Tore, hubane ja odav, meile meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

110 ruutu maja, 5 tuba, eraldi köök. Saun ja abihooned on eraldi. 4 inimest ja meile sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

72ruutu. 2 täiskasvanut, hetkel 2 last ja tulemas 3 laps. 4 tuba, suur avatud köök. Olen rahul, sest miks ei peaks. Algul oli 1 laps plaanis, aga läks nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korter 50 ruutmeetrit, 2 tuba, köök eraldi, 3 inimest. Kui laps veel natuke kasvab, siis võiks suuremasse kolida, et laps saaks oma toa. Ja unistame ka oma aiast. Muidu hetkel oleme rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

53 ruutmeetrit, 3 tuba pluss köök. 2 täiskasvanut ja 3 last. Üldse ei ole rahul ja nuputan pingsalt, kuidas omale parem ja suurem kodu saada. Võimalust on kahjuks vähe, sest ainult mina töötan ja abikaasa on töövõimetu. Aga ma ei kaota lootust, vaid usun, et leian lahenduse.

meil ka 5 inimest, 3 tuba ja 60m2. mõlemad küll töötame ja saame keskmist palka aga pangast laenu ei saaks niipalju et suuremat elamist saada.mina ei taha laste erivajaduse tõttu pealinnast ära kolida kus vajalik abi on käe-jala juures. siin aga on korterid kallid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

200 m2 maja. suur koer,mina,kaks last ja vahepeal mees ka…tube on 5. põhimõtteliselt oleme me kõik elutoas kogu aeg koos või siis köögis. tube läeb vaja külaliste majutamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana ridaelamu, u 100m2 elamispinda ja 3 tuba. Peres 2 täiskasvanut ja 2 last (lapsed jagavad tuba), tahaks kolmandat last, aga kardan, et siis tarvis suurema elamise soetada ja selleks raha ei jätku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

53 ruutmeetrit, 3 tuba pluss köök. 2 täiskasvanut ja 3 last. Üldse ei ole rahul ja nuputan pingsalt, kuidas omale parem ja suurem kodu saada. Võimalust on kahjuks vähe, sest ainult mina töötan ja abikaasa on töövõimetu. Aga ma ei kaota lootust, vaid usun, et leian lahenduse.

Tubli oled, et lootust säilitad ja lahendusi otsid, aga… Lihtsalt uudishimust uurin, et kui tingimused ei vasta vajadustele ja soovidele – miks siis ometi 3 (!) last?

Ütleme nii, et laste saamise ajal olid tingimused teistsugused. Mõnesid asju ei saa ette näha ja eks noorena on see etteplaneerimise võime ja elukogemus ka vähene.

Aga sellepärast said, et neil oli usku, et saavad hakkama. Ja saavadki. Kasvavad veel tublid lapsed ka! Ruutmeetritest palju tähtsam on kodune õhkkond.

Mina sain selle teema järgi aru, et Kodunurga foorumis käivad peamiselt rikkad inimesed. Või siis ei taha teised vastata. Sest Eesti keskmise m2/inimeste arvu suhtega siin kindlasti pistmist midagi ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50m2, 2 tuba (eraldi köök, rõdu) ja 4 inimest. Vähe, aga kahjuks osutuvad ajutised asjad tihti pikemaaegsemateks kui plaanitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maja 150 m2, kaks täiskasvanut, üks laps – teine laps kolis hiljuti oma elu peale. 3 magamistuba, suur avatud elutuba-söögituba ja kööginurk, mis on siiski ka avatud sinna elutuppa. Ostsime maja veel ajal, kui suurt valikut ei olnud ja suured uuselamurajoonid polnud veel kerkima hakanud. Maja võiks olla parema planeeringuga, aga neist, mida tollal vaatamas käisime, oli see veel isegi hea planeeringuga. Uskumatu, milliseid ebamõistlikke lahendusi tookord maja otsides nägime!
Tunnen puudust teisest WC-st II korrusel. Mõlemast – nii sellest, et oleks olemas teine wc kui ka sellest, et II korrusel oleks ka wc.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ning ehitame Tallinna külje alla nn earth shipi

Need earth ship-tüüpi elamud on ikka väga-väga koledad, miks sa tahad sellise jubeda monstrumi vastu oma praeguse elukoha vahetada?
Ei aja kiusu, siiralt küsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 3 täiskasvanut ja 9 aastane laps. Tegelt siis 2 last aga üks täisealine. Köök, täisealise lapse tuba ja elutuba, kus elame kolmekesi. Õppimine käib voodi peal v põrandal, kuna laua jaoks ruumi pole. Umbes 35 ruutu kokku. Ei ütleks, et tore on. Palju konflikte, lahku oleme mehega juba korduvalt olnud minemas. Aga 2 miinimumpalka rohkemat ei võimalda. Vahepeal olen ise töötu ka olnud. Meil mõlemil rakenduslik kõrgharidus, aga kuna vanust 45+ siis keegi enam tööle ei võta. Mõlemil läks eelmine tööandja aastaid tagasi pankrotti ja nii me siia uberikku jäime. 200 ruutu ei tahakski, aga 55 oleks juba parem. Hetkel istun kempsus, kui tahan rahu ja vaikust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 inimest peres (3 last). Korter 130 m2, 5 tuba, suur köök ja elutuba avarana koos, 3 wc-d (saun, vann, dušš), suur rõdu. Üks tuba, mida saaks nö kabinetina kasutada, on täiuslikkusest puudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 tuba, 4 inimest (noorim alla-aastane) + aegajalt mehe poeg eelmisest suhtest külas pikemalt või lühemalt, kuidas kool võimaldab. Elutuba-köök avatud.

Ei ole rahul. Maja. Ostsime parima, mis meie võimete piiril sel hetkel oli. Alternatiivoleks olnud jääda 2-toalisse (laps oli tulekul) ja rohkem lapsi mitte teha või 3-4-toalisse korterisse ja ikka poleks rahul olnud 😀

Millega ma siis rahul pole? – no tubade arv. Praegu on mehe vanemal pojal eraldi tuba. Aga lapsed kasvavad ja siis peab keegi tuba hakkama jagama. Ilmselt poisid siis hiljeamlt 5a pärast, kui vanim laps kooli läheb. Seni nagunii mugav, kui pisemad lapsed ühes toas magavad, et saab korrag amagama panna, eeldusel et nad suudavad koos magada 😀 Aga no see suurem elamine ongi rahakotis kinni ju.

Ja siis mõningad planeeringulised asjad. Ei ole tubast panipaiga ruumi. Garaaži asemel oli auto varjualune, mille siis ehitasime garaažiks ümber, aga toast puudub ligipääs, ehk et toas thti vajaminevaid asju (nt tolmuimeja) ei hoia garaažis, st garaaž ei asenda panipaika vaid pigem kuuri eest (tänapäeval ongi ju garaažid sisuliselt suure uksega kuurid 😀 ). Puudub tuulekoda – esik on elutuppa avatud 🙁 kui see kinniseks ehitada, siis hakkaks vannituppa käima läbi tuulekoja 😀 wc kostab ka liigselt läbi.

Aga jälle, eelarve pani asjad paika ja see oli siiski parim, mis sel hetkel saada oli. Praegusek son meil maksevõime kasvanud ja kaalume paari aasta pärast laenu juurdevõtmist, kui antakse, ja juurdeehitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korter 60m2, 3 tuba, köök eraldi ukseta, 2 täiskasvanut, varsti tuleb beebi majja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

75 ruutmeetrit, 4 tuba, 2-3 inimest (suurem laps õpib teises linnas ülikoolis), köök on eraldi sopis, aga ust köögi ja elutoa vahel ei ole.

Olen rahul, korteril on kõrgust ja avarust. Vanema lapse tuba kasutan vajadusel külalistetoana, nooremal lapsel ja minul on omaette magamistuba eraldumiseks ning suur elutuba ühisteks tegevusteks ja külaliste võõrustamiseks.Eriti rahul olen magamistubadesse ehitatud walk-in-garderoobidega.

Niivrahul oled oma walk-in garderoobidega? Garderoob ongi walk-in kapp. Nagu söödav söök või läbipaistev aken. Lammas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme mehega kahekesi. Uus korter on 2-toaline, 50 ruutu. Vahetasime vanema lapsega. Tal pere ja lastega perel on aiaga maja rohkem tarvis. Nii hea, et enam ei pea töö kõrvalt majaga jantima, seda enam, et on olemas ka suvekodu, kus oma maja- ja aiapidamise instinkte välja elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1- toaline 33 ruutu, kinnine köök, 1 inimene. Tahaks elada 2 toalises ja uues kortermajas. Magamistuba peaks ikka eraldi olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisike majake linnas, magamistube kaks, elutuba ja kööginurk on küll eraldi, aga samas siiski avatud. Ruutmeetreid umbes 70, aga planeering on kehvemapoolne, muuta ei ole võimalik. Inimesi on kolm.
Vahetada ei taha, sest asukoht ja hoov on selle maja plussid.
Pealegi viibime siin ainult töö- ja kooliajal, ülejäänud aja elame maal. Maakodu on 260 ruutmeetrit suur, tube on viis, lisaks veel suur suletud köök, olmeruumid, kaminaruum. Kõrvalhooned ja suur maalapp. Maakoduga olen väga rahul. Linnakoduga sama rahul pole, küll aga olen õnnelik, et meil see üldse olemas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maja 265m2
5 inimest, igaühel on oma tuba. Lisaks magamistuba, 2 garderoobi, vannituba, saun, wc, sahver, pesuruum, avatud köök söögitoaga, elutuba, telekatuba, terrass, katusealusega terrass.
Ikka jubedalt suur maja. Annab seda korras hoida ja selgelt on tube liiga palju. Krunt ka üüratu. Aga igakuised nö kommunaalid on väiksemad kui 2-toalises korteris paneelikas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 13:45; 31.10 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

64,5 m2 korter, üks täiskasvanu, kaks last ja viis kodulooma, nädalavahetustel veel üks täiskasvanu. Olen rahul, kuigi planeering on selline, et kaks tuba läbikäidavad. Neist üks siis elutuba koos avatud köögiga ja teine lastele õppimistuba. Ideaalis võiks üks neist tubadest küll eraldi olla, et kummalgi lapsel oleks oma tuba. Samas on koos nagunii mõnusam ja õnneks ruumi ka piisavalt, et kel vaja, saab kuskile eralduda. Suuremat elamist küll ei tahaks (ei viitsi koristada), aga rohkem inimesi siia elamisse ka mitte. Rõdust tunnen ka vahel puudust, aga samas innustab see rohkem välja minema ja liikuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maja 265m2
5 inimest, igaühel on oma tuba. Lisaks magamistuba, 2 garderoobi, vannituba, saun, wc, sahver, pesuruum, avatud köök söögitoaga, elutuba, telekatuba, terrass, katusealusega terrass.
Ikka jubedalt suur maja. Annab seda korras hoida ja selgelt on tube liiga palju. Krunt ka üüratu. Aga igakuised nö kommunaalid on väiksemad kui 2-toalises korteris paneelikas.

Vot just, ma pidin infarkti saama, kui hakkasime kommunaalidest sõbrantsiga rääkima. Tal on neljatoaline korter, päris suur, vist oli ligi 80 m2. Mul endal 250 m2 maja ja kui võrdlesime kommunaale (just kütet), siis ma pean ütlema, et peab ikka rikas inimene olema, et korteris elada….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 18:10; 10.10 11:41; 30.10 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maja 265m2
5 inimest, igaühel on oma tuba. Lisaks magamistuba, 2 garderoobi, vannituba, saun, wc, sahver, pesuruum, avatud köök söögitoaga, elutuba, telekatuba, terrass, katusealusega terrass.
Ikka jubedalt suur maja. Annab seda korras hoida ja selgelt on tube liiga palju. Krunt ka üüratu. Aga igakuised nö kommunaalid on väiksemad kui 2-toalises korteris paneelikas.

Need on küll imepisikesed, kui sellel pinnal on nii palju erinevaid ruume. Meil on 230 ruutu ja viis tuba, eraldi köök ja kaks vannituba, garderoob. Teine vannituba võiks suurem olla ja garderoob ka. Vannitoad on 16 ja 10 ruutu.
Terrass ka pinda arvestatud, seda enam. Meil on terrassi üksi üle 50 ruudu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.10 18:10; 10.10 17:55; 30.10 18:03; 31.10 17:34; 31.10 20:19; 01.11 18:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )


Esileht Kodunurk Mitu tuba on teie kodus ja mitu inimest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.