Esileht Ilu ja tervis Mitu tundi ööpäevas magate?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Mitu tundi ööpäevas magate?

Postitas:

Ajendatuna ilunippide teemast, sooviksin teada kui mitu tundi magate ööpäevas, et olla puhanud ja värske, mis ka ilule positiivselt mõjub.
Ise lähen tavaliselt magama kella 23 ajal ja äratus hommikul kell 7, tundub, et sellest jääb väheseks, kuna ei tunne küll end puhanuna ega reipana.
Teie kes te pikki iluuinakud teete, kas olete kodused või saate ise valida tööaja st. ei pea olema täpselt kellaajaliselt teatud kohas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

magama umbes 23 paiku, äratus 6.30, tegelikult tahaks veel magada. Mul suht rahutu uni öösel, mitmeid kordi üleval, vanus 50+. Peale tööd söön ja tavaliselt tukastan 15min. kuni isegi 1 tund, siis jõuan õhtul üleval olla, muidu magaksin kõik õhtuse saated maha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magama kuskil 23, üles tööpäeviti 6.30 hiljemalt.
Magan sügavalt ja hästi, kuid tunnen, et oleks vaja pikemalt. Ärgates vahest sama väsinud kui magama minnes. Eriti annab tunda, kui õhtul hilja on olnud trenn või
Vanus 44.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt magan 6 tundi. Vähem või rohkem magades olen nagu zombie.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Voodisse peale kella 21, äratus kell 5.

Nii et umbes 8 tundi und. Väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magama kell 1, ärkan 9-10. Uni on rahutu, hommikuti väsinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reeglina magama 22-22.30 paiku, lapsed ärkavad 6-6.30, tavaliselt ka öösel korra nooremat vana rahustada. Väga väsinud olen

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 23:09; 13.06 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskmiselt seitse. Ok

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talvel umbes 22-8 ja olen ikka väsinud, valgel ajal 23-7 ja on OK.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vajan und vähemalt 9 tundi korraga, isegi 10. Reaalselt saan aga ehk 8 tundi ja seda on minu jaoks vähe. Seda enam, et magan rahutult, tulen mitmed korrad tadvusele öö jooksul (närviline tüüp + väikelaps kodus). Seega 8 tunniga ma ei puhka välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5-6 tundi. Mida rohkem magan, seda väsinumalt ennast miskipärast tunnen. Nädalavahetusel 10h või rohkem peale venitades hakkab mul lausa pea valutama. Seega piisab ka vähesest. Vahest teen peale tööd tunnise uinaku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töönädala sees magan tavaliselt 4-5 tundi (magama umbes kl 1 ja äratus 5.30), nädalavahetusel nii kaua, kui lapsed või enesetunne (vahel hakkab selg magades valutama) lasevad (pakun, et keskmiselt 8 tundi).

Olen sellise unerütmiga harjunud, aga kui võimalik, siis magaksin kauem. Puhanud ja värske ma välja ei paista, aga loodetavasti tekib varsti võimalus varem magama minna (plaanin lisatöö vähendamist ja aasta lõpus sellest üldse loobumist).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magama tavaliselt kesköö paiku, ärkan 7-8 vahel. Kui 7 tundi magada saan, on piisav. Üle 8 tunni ei suuda magada nagunii. Ilmselt ka vanusest tingitud, noorena magasin rohkem. Vanus 40.

Uni on mul kahjuks väga kerge, magan tihti kõrvatroppidega, kuigi elame oma majas. Mõnikord soovin, et mul oleks raskem uni ja et iga krõps mind üles ei ajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6h vähe, 7h käib kah, 8h paras

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanusega on uneaeg jäänud lühikeseks – noorena sai magatud 12 tundi järjest – siis nüüd piisab 6 tunnist, lähen kell 12 magama ja ärkan 6 ajal. Aga meeldib veel voodis pikutada, kohvi juua. Kell 7 hakkan liikuma. Kuna tööpäev algab kell 9 – siis teen enamiku kodutöid juba hommikul ära. Nädalavahetusel kuulub aga nagu aamen kirikus kella 4 ajal üks poole tunnine bjuutikas. Siis ma tavaliselt olen suht palju toimetanud, pere on lõuna ära söönud ja siis ema sulgeb ennast magamistuppa ning keegi ei tohi mind segada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enne laste sündi läksin tööpäevadelmagama um 22.30 paiku ja ärkasin 6.30-6.45. Päeval end väsinult ei tundnud (äratuskella peale on alati raske ärgata muidugi), kas ka ilule mõjus ei tea, olin siis 5 aastat noorem kui praegu 😛

Nüüd 2 väikelaspe emana saan viimased paar kuud juba normaalsemalt magada öösel, magama läheme vahemikus 22-00 (kui filmi vaatame, siis hiljem), hommikune äratus on laste poolt 6-6.30, halvuimal juhul ka 5.30, ja reeglina ka öösiti pean 1-2 korda ärkama, et nooremat last rahustada. Koguaeg olen väsinud, sõltumata magamaminemise kella-ajast 😀 Mis puudutab välimust – kuna viimased 1,5 kuud on olnud väga päikeseeised ja ilusad ilmaad ja lastega olen palju õues, siis hoopis se eon mõjunud välimusele hästi. Näen tõesti hea välja, jumekas, samas mitte kõrbenud (kasutan laste päiksekreemi ka endal), ei tunne vajadust end väga meikida, põsepuna kasutada jne. Nii et hoopis värske õhk ja palju päikest on minu puhul “ilu saladus” (sellepärast ilmselt lõuna-eurooap naised nii ilusad tunduvadki)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 23:09; 13.06 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magama tavaliselt kesköö paiku, ärkan 7-8 vahel. Kui 7 tundi magada saan, on piisav. Üle 8 tunni ei suuda magada nagunii. Ilmselt ka vanusest tingitud, noorena magasin rohkem. Vanus 40.

Uni on mul kahjuks väga kerge, magan tihti kõrvatroppidega, kuigi elame oma majas. Mõnikord soovin, et mul oleks raskem uni ja et iga krõps mind üles ei ajaks.

Millised on head kõrvatropid? Mul sama probleem pluss suured haukuvad koerad naabritel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Mitu tundi ööpäevas magate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.