Esileht Beebi ja mitmikud Mitu und teevad teie 10 kuu vanused lapsed?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mitu und teevad teie 10 kuu vanused lapsed?

Postitas:

Minu poiss magab vahel 2 und , vahel 3 und. Tõuseb vahemikus 6-7.30(7.30 ikka suht harva) ja magama läheb umbes 9 paiku, magab kuni 1 tund. Lõunauni nii u 13.00 paiku kuni 2 tundi. Ja kui 3 uni ka siis magama u kella 16.30-17.00 paiku, tavaliselt pool tundi.

Kuidas teil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 une tegi, 4 tundi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 17:29; 03.02 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oma on umbes 5 elukuust saati teinud 2 und, need mõlemad kõiguvad 40 min ja 1.5 tunni vahel. Ärkab hommikul 7 ajal ja õhtul läheb 19 magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tüdruk saab kohe 10 kuuseks praegu 3 und mõned nädalad tagasi oli veel 4 und pikkuseks 0,5 kuni 1 tundi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

alates 6,5-kuusest teeb 2 und. Ärkab 6-7 ajal, magab 9 ajal 30min-1h, siis magab 13-14 alates 2,5-3 tundi ja 19-20 ajal läheb ööunne.

Vahel kui päevauni jääb miskipärast väga lühikeseks, alla 2h, teeb ka kolmanda une seal vahepeal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates 8-elukuust 1 uni 1.5-3h, oleneb päevast. Hommikul ärkab kell 9 ja magama läheb 21. Öösel magab 12h jutti, ei ärka kordagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9,5-kuuselt läks üle ühele unele (u 2-3 tundi, öösel magas 11 tundi). Enne seda magas kahte umbes 1,5h pikkust und alates 5-6-kuusest (ööuni sama umbes).
Olin väga rahul, kui sain ta lõpuks ühele unele, kuna esiteks hakkas pikalt ja rahulikult magama päeval ja öösel (jäi ka endale aega), uinumine hakkas võtma nii päeval kui õhtul 5 min ning oluliselt lihtsam oli päevaks plaane teha, muidu oli ainult üks unede arvutamine :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kellel üks uni päevas, mis kell panite lapse magama päeval? Mul teeb ka aeg-ajalt ühe une, aga paar tundi enne öist und on ikka suht väsinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Need, kellel üks uni päevas, mis kell panite lapse magama päeval? Mul teeb ka aeg-ajalt ühe une, aga paar tundi enne öist und on ikka suht väsinud.[/tsitaat]

Ärkas kell 8, magas kell 12-16, ööuni 21.00

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 17:29; 03.02 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magama kell 21, ärkab kell 10-11. Päevauned 12-14 ja 16-18.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll 9-kuune, aga uned samad nagu teemaalgatajal. Hommikune ärkamine ainult veidi hiljem. Kell 8.
Minu meelest nii väike laps võiks magada veel 2 und vähemalt. Muidugi kui see uni tõesti 4h pikk on, siis on küll hästi:) Saab ise ka mõnusalt toimetada ja puhata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mitu und teevad teie 10 kuu vanused lapsed?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.