Esileht Pereelu ja suhted Mitut rauda olete korraga tules hoidnud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Mitut rauda olete korraga tules hoidnud?

Postitas:
Kägu

..ehk siis teisisõnu, mitme inimesega olete samaaegselt liini ajanud?

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

JÄLLE.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on alati üks olnud – ma ei suuda mitmele inimesele üheaegselt keskenduda.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

JÄLLE.

Mis jälle? Mida sa hädaldad koguaeg?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

JÄLLE.

Mis jälle? Mida sa hädaldad koguaeg?

Ise hädaldad ju oma teemaga. Jälle tähendab seda, et siin on see teema juba olnud ja mitu neid veel kirjutad?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui aluses tinderis konto tegin siis suhtlesin vahel 4-5 naisterahvaga. Kui aga ühega sain suuremale jutule siis ülejäänud lõpetasin ära ja pühendan kogu tähelepanu ainult ühele.

Kui läheb lörri siis läheb. Natuke mõtlen mida valesti tegin või vaja jäi ja mõne ajapärast teen uuesti konto tinderisse ilmselt.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lõpetan ka alati ära igasuguse suhtluse, taastun ja puhkan vanast suhtest ja alles siis lähen puhta lehena ja ‘sabadeta’ ringi vaatama. Mulle on niii oluline, et uus partner ei peaks oma pead vaevama minu ekside ja kõrvalsuhete pärast. Ainult ja ainult tema saab olema minu jaoks üks ja ainus! Kui olen ka kellegi koos elanud, siis alati kolin enne ära ja elan üksinda, nii on uuel kaaslasel minu juures mõnus koht, kuhu tulla ja igal ajal koos olla.

 

 

 

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enam kui kahega keeruline ikka ju. Mul oli u kahe kuu jooksul kaks peikat, ühega oli seks super ja teisega oli seks ok, aga sai koos ka muid asju (teater-kino-kohvik) ka tehtud. Mõlemad teadsid, et nad pole ainsad, aga nõme olukord oli ikkagi. Proovisin ära lõpetada esmalt sellega, kellega oli kirglik seksisuhe… ei suutnud, ikka mõtlesin ta peale. Siis sellega, kes oli hoolivam… Ja praegu naudin üksiolemist. No valetan, tegelt ikka unistan sellest seksisuhtest.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar päeva tagasi avaldati mulle armastust, messengeris. Tõsiselt seda küll ei võtnud, sest ütleja on ise suhtes ja küllap oli sel õhtul joogine või tegi halba nalja. Mõtlen hoopis endamisi, et üsna hale ja läbikukkunud lähenemiskatse. Vist üritas liini ajada.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar päeva tagasi avaldati mulle armastust, messengeris. Tõsiselt seda küll ei võtnud, sest ütleja on ise suhtes ja küllap oli sel õhtul joogine või tegi halba nalja. Mõtlen hoopis endamisi, et üsna hale ja läbikukkunud lähenemiskatse. Vist üritas liini ajada.

Just, jah. Nii täpselt oligi. Purjus peaga tegi halba nalja ja üritas liini ajada. Bloki ära ja otsi VABAA partner.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar päeva tagasi avaldati mulle armastust, messengeris. Tõsiselt seda küll ei võtnud, sest ütleja on ise suhtes ja küllap oli sel õhtul joogine või tegi halba nalja. Mõtlen hoopis endamisi, et üsna hale ja läbikukkunud lähenemiskatse. Vist üritas liini ajada.

Just, jah. Nii täpselt oligi. Purjus peaga tegi halba nalja ja üritas liini ajada. Bloki ära ja otsi VABAA partner.

Hale sellegipoolest. Peaks piinlik olema sellist ebaõnnestunud katset teha, aga ju siis puudub igasugune enesekriitika. Hale. Hale. Hale.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülikooli ajal oli ikka mitu liini. Üks oli kodulinnas, üks oli rikas, kes tegi välja ja üks oli niisama silmarõõm. Abiellusin hoopis neljandaga. Nüüdseks koos 25 aastat.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar päeva tagasi avaldati mulle armastust, messengeris. Tõsiselt seda küll ei võtnud, sest ütleja on ise suhtes ja küllap oli sel õhtul joogine või tegi halba nalja. Mõtlen hoopis endamisi, et üsna hale ja läbikukkunud lähenemiskatse. Vist üritas liini ajada.

Just, jah. Nii täpselt oligi. Purjus peaga tegi halba nalja ja üritas liini ajada. Bloki ära ja otsi VABAA partner.

Hale sellegipoolest. Peaks piinlik olema sellist ebaõnnestunud katset teha, aga ju siis puudub igasugune enesekriitika. Hale. Hale. Hale.

‘Piinlik sooritada katse, mis ebaõnnestub’  😀 😀 Aitäh, Sulle! Tegid kohe päeva heaks! Varsti läheneb Sulle enesekriitiline ja sooritab katse, mis õnnestub 😀 😀 Liinid avatakse ja saate õnnelikuks 😀

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar

Armastangi, aga praegu rauta seda meherauda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar päeva tagasi avaldati mulle armastust, messengeris. Tõsiselt seda küll ei võtnud, sest ütleja on ise suhtes ja küllap oli sel õhtul joogine või tegi halba nalja. Mõtlen hoopis endamisi, et üsna hale ja läbikukkunud lähenemiskatse. Vist üritas liini ajada.

Sellised tüübid on ikka uskumatult nõmedad. Ka mulle kirjutaks üks selline ja ma võtsin kohe saagima kui ma seda kirja nägin. Ilmselt ta mitte kunagi ei kirjuta mulle enam.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar päeva tagasi avaldati mulle armastust, messengeris. Tõsiselt seda küll ei võtnud, sest ütleja on ise suhtes ja küllap oli sel õhtul joogine või tegi halba nalja. Mõtlen hoopis endamisi, et üsna hale ja läbikukkunud lähenemiskatse. Vist üritas liini ajada.

Sellised tüübid on ikka uskumatult nõmedad. Ka mulle kirjutaks üks selline ja ma võtsin kohe saagima kui ma seda kirja nägin. Ilmselt ta mitte kunagi ei kirjuta mulle enam.

Hakkasin saagima*

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülikooli ajal oli ikka mitu liini. Üks oli kodulinnas, üks oli rikas, kes tegi välja ja üks oli niisama silmarõõm. Abiellusin hoopis neljandaga. Nüüdseks koos 25 aastat.

95 aastal oli eestis rikkaid inimesi? Kui valetad, siis valeta natuke loogiliselt…

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellised tüübid on ikka uskumatult nõmedad.

Mitte nii nõmedad, kui sina, kes sa valetad, et meest pole. N…., aga ära valeta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellised tüübid on ikka uskumatult nõmedad.

Mitte nii nõmedad, kui sina, kes sa valetad, et meest pole. N…., aga ära valeta.

Hahahahaha????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellised tüübid on ikka uskumatult nõmedad.

Mitte nii nõmedad, kui sina, kes sa valetad, et meest pole. N…., aga ära valeta.

Hahahahaha????

Väga naljakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorpõlves juhtus kord nii, et käisin ühe päeva jooksul kohtamas viie erineva poisiga. Arvan, et olin siis 16-17.  Tõsi, kõik need suhted olid pigem silmarõõmud, mitte lõpuni tõsised ja kokkulepitud “me oleme paar” suhted. Samas, suhtlesin nendega samaaegselt tõesti üheaegselt ja pikalt. Aga ma ei olnud ka kellelegi midagi lubanud ja ei olnud seksuaalselt lähedane.

Ma sebisin üheaegselt tõesti mitme erineva mehega. Kui ühe neist lõpuks välja valisin, siis olin ja jäin talle truuks. Ja seda kuni siiani. Ei julge välja öeldagi, kui mitukümmend aastat me nüüd siis koos oleme olnud ja kui väga palju lapsi meil nüüd on. 😀

Kurameerimise ajal mitut samal ajal pidada on mu meelest ok. Kui asi on seksini jõudnud, siis võiks juba kitsamalt mõelda.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülikooli ajal oli ikka mitu liini. Üks oli kodulinnas, üks oli rikas, kes tegi välja ja üks oli niisama silmarõõm. Abiellusin hoopis neljandaga. Nüüdseks koos 25 aastat.

95 aastal oli eestis rikkaid inimesi? Kui valetad, siis valeta natuke loogiliselt…

Muidugi oli 🙂 Nalja viskad?

1996.a. ehitasid rikkad Liivalaia tänavale oma pangale lausa väga palju tollaseid miljoneid maksva maja.
Sellest ajast on mul ka tuttav notar, kellel oli kaks tõsist muret – kuhu panna raha ja kes aitaks ära juua talle tassitud alkoholi, kuna ta ise seda ei tarvitanud.
Ei saa ka öelda, et mu enda onu oleks olnud püstirikas 1994.-1995. aasta paiku – aga ma jään firma nime võlgu. (Nafta)transiit oli.
Meie suvilaköksist üle järve kerkis riburada erinevaid tehaseid ja vabrikuid erastanud uusomanike suvilaid.
Ühe erastaja kodus õnnestus ka käia, neil oli fuajees…park. Maja sees. Seline kiviklibuga botaanikaaia peenar – puud ikka sellised läbi kahe korruse, põõsad, rohttaimed, hiiglaslik haljasala toas. Seda liiva tõsteti kaks korda nädalas sealt välja, sest pere koerad käisid seal ühes osas põõsaste vahel pissil.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa ka öelda, et mu enda onu oleks olnud püstirikas

Kahjuks ei saa parandada. Oleks asemel palun lugeda poleks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armastangi, aga praegu rauta seda meherauda.

Jälle see troll hullab siin kimeda häälega. Nüüd sonib juba armastusest ja ikka kellegi mehest.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armastangi

Ma ei vaata vanu kiilakaid kingseppi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei vaata vanu kiilakaid kingseppi.

Vanuse põhjal ei saa küll inimest prügikasti heita? Kiilakuse vastu ei tee samuti midagi, ka naistel tuleb seda ette, kui hormoonid balansist ära.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülikooli ajal oli ikka mitu liini. Üks oli kodulinnas, üks oli rikas, kes tegi välja ja üks oli niisama silmarõõm. Abiellusin hoopis neljandaga. Nüüdseks koos 25 aastat.

95 aastal oli eestis rikkaid inimesi? Kui valetad, siis valeta natuke loogiliselt…

Rikkaid inimesi oli ka nõuka ajal, minu sõber tegi endale riigiettevõtte põhjal aktiaseltsi ja teenis ikka mega hästi, ka ise teenisin sel ajal hästi(õigemini hakkas raha tulema rubla lõpus juba), käisime juba siis Kanaaridel puhkamas (Soome kaudu, kuna Eestist veel otse ei saanud).  Samas sakerdati siin  igasuguse kraamiga ja mingi kiirelt püstirikkaks. Evelin Meiusest oled ikka kuulnud? Tiiu Silvesest?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülikooli ajal oli ikka mitu liini. Üks oli kodulinnas, üks oli rikas, kes tegi välja ja üks oli niisama silmarõõm. Abiellusin hoopis neljandaga. Nüüdseks koos 25 aastat.

95 aastal oli eestis rikkaid inimesi? Kui valetad, siis valeta natuke loogiliselt…

Rikkaid inimesi oli ka nõuka ajal, minu sõber tegi endale riigiettevõtte põhjal aktiaseltsi ja teenis ikka mega hästi, ka ise teenisin sel ajal hästi(õigemini hakkas raha tulema rubla lõpus juba), käisime juba siis Kanaaridel puhkamas (Soome kaudu, kuna Eestist veel otse ei saanud). Samas sakerdati siin igasuguse kraamiga ja mingi kiirelt püstirikkaks. Evelin Meiusest oled ikka kuulnud? Tiiu Silvesest?

Nende naistega siis seksisid või mis jama veel toodad?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi on “mitu rauda” noorena tules, või ka vanemana, kui on alles valimise aeg. Teine asi on mitme kaaslase pidamine küpsemas suhtes, kus juba ollakse üksteisele midagi lubanud või vähemalt teine võib eeldada, et koos olemine ongi lubadus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Mitut rauda olete korraga tules hoidnud?