Esileht Erivajadustega laps MIVINA NUUDLID muudetud maitsega

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: MIVINA NUUDLID muudetud maitsega

Postitas:
Kägu

Mul on eriti valiva söömisega laps. Eriti raske on sooja söögiga. Ainukene soe toode, mida ta on nõus sööma on Mivina kana nuudlid. Olen lisanud neile õli ja tiba riivitud porgandit. See on enam-vähem ainus soe toit, mida laps on nõus sööma. Ja nüüd juba mingi nädal aega, laps neid nuudleid ei taha. Ütleb, et need pole samad. Maitsesin ise ka ja tõesti, need nuudlid ei ole hoopiski samad, mis enne. On kuidagi karedad ja pruunid ja maitsetud.
Kas on ainult meil maitseb-meel muutunud või ongi muudetud nuudlite kontsistentsi?

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh, mulle on ka see söömise mure tuttav. Nende nuudlitega pole kursis, need on vist kiirnuudlid? Proovi osta teise maitseainega, minu arust on neid mitut sorti. Äkki teised nuudlid on vana maitsega ja siis vaheta maitseaine kott lihtsalt kana oma vastu. Või osta mingi teise tootja kiirnuudlid ja pane Mivina kanapulber peale. Nuudel ise on minu arust alati sama maitsega, vahe on selles pulbrikotikeses. Kas pakend näeb samasugune välja nagu varem? Äkki need pruunid on u nüüd täistera vms, üritavad lollitada tarbijat, et tervislik?
Tegelikult ongi, kiirnuudleid süüa ongi tervislikum kui alatoitluse all kannatada. Seda teavad kahjuks ainult söömishäiretega laste vanemad, teised teevad näpp püsti fuifui, hooletu emme, ei ole last korralikult sööma õpetanud.

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Proovi Knorri omi, minu meelest need odavamad jäävad rõvedalt suulakke. Knorr ainuke söödav.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ehk on pakil partii nr ja proovida mõnest teisest poest teist partiid osta?

Või proovida tõesti ilma maitseaineta teha, et kas nuudel ise muutunud või maitseaines. Alati võib tootjaga ühendust võtta ja küsida, et kas tootmises miskit muutunud või nihu läinud.

Ma ise nuudleid ei söö, pole kunagi maitsenud, samas söön aga neid, mis on vist maailma parimad kiirnuudlid https://www.selver.ee/kiirnuudlid-vurtsikas-hapu-thai-choice-85-g Lapsele küll seda kreveti oma ei soovita anna kuna see on mõnusalt vürtsine, siis on neil ka kana oma valikus. (Ma muidugi ei nõruta seda vedelikku kunagi ära, pigem tulitan ja lõpus joon seda. Ära valades on vürtsikus keskmine).

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen ise ka tähele pannud, et nad teistsugused võrreldes sellega, mis kunagi oli. Ma asendasin need ise Tai Choice kana nuudlitega. Kuigi ma pole enam nii suur kiirnuudli fänn, aga kui isu tuleb, siis on see perfektne. No muidugi võib ise mingeid nuudleid teha ja saab isegi paremad.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks söödate lastele sisse kiirnuudleid, vaadake millest need ka koosnevad. Üks E aine ajab teist taga, see tekitabki lastele käitumise häireid. Otsige makaronid milles ei ole eriti E aineid kas täielikult saab vältida, ma ei tea. Paar päeva tahgasi vaatasin saiu poes. Kõigis saiades E200 ja E300 ja peale selle veel paar ainet. Ainus sai mille leidsin oli Kirde sai kui oli ainult jahu parandaja. Ülejäänud ained olid sool, vesi jahu, pärm ja askorbiinhape e. c vitamin.

+5
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üks hullemaid asju mida anda üldse. Koosneb ainult keemiast. Pidi vist isegi vähki tekitama. Kunagi oli nendest kiirnuudlitest ka artikkel, kus kirjutati, kui kahjulik see on. Jäta siis üldse ära see soe toit. Pakkuda võid muidugi mingit muud tervislikku sooja toitu, ehk proovib ikka kunagi. See võtab aega. Las sööb puuvilju, juurvilju, kala, kana, pähkleid.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laps ei oska tahta mingeid nuudleid kui sina seda rämpsu koju ei ostaks. Tee korralikku sööki. Küll nälg perses. Küll sööb. Mu laps pole elus hamburgerit söönud ega taha ka. Ise oled õpetanud nuudleid sööma.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks söödate lastele sisse kiirnuudleid, vaadake millest need ka koosnevad. Üks E aine ajab teist taga, see tekitabki lastele käitumise häireid. Otsige makaronid milles ei ole eriti E aineid kas täielikult saab vältida, ma ei tea. Paar päeva tahgasi vaatasin saiu poes. Kõigis saiades E200 ja E300 ja peale selle veel paar ainet. Ainus sai mille leidsin oli Kirde sai kui oli ainult jahu parandaja. Ülejäänud ained olid sool, vesi jahu, pärm ja askorbiinhape e. c vitamin.

Ehee! E300 on C-vitamiin! Sellel jahu parandajal on ka E-kood olemas. Tootja lihtsalt ei kasuta seda, vaid kirjutab “jahu parandaja”, et sinusugused ikka julgeks nende saia osta.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laps ei oska tahta mingeid nuudleid kui sina seda rämpsu koju ei ostaks. Tee korralikku sööki. Küll nälg perses. Küll sööb. Mu laps pole elus hamburgerit söönud ega taha ka. Ise oled õpetanud nuudleid sööma.

Räägi siis kui sul on laps kodus, kes nälgib. Vales foorumis oled vist. Ta ei söögi kui ta ei saa seda mida tahab. Nädal aega ka võib söömata olla (testitud ja laps istus tilguti all!) Sõi nuudleid ja ka Mivina kanamaitselisi. Need hoidsid teda oma aastakese elus. Nüüd sööb vahel harva neid, aga teiseks lemmikuks on külmutatud herned ja brokoli mis on leigeks soojendatud ning maisikonserv. Nende peal elab.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just hakkasin kirjutama, et oo, mis mõistlikud vastused, aga ikka tulid lõpuks platsi ideaalsete lastega või lastetud näod.. Kuna nuudlid pole eriti kallid, äkki tasub osta kõikvõimalikud kananuudlid, mida poed pakuvad, äkki laps on nõus mõnda teist sööma?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägi siis kui sul on laps kodus, kes nälgib. Vales foorumis oled vist. Ta ei söögi kui ta ei saa seda mida tahab. Nädal aega ka võib söömata olla (testitud ja laps istus tilguti all!) Sõi nuudleid ja ka Mivina kanamaitselisi. Need hoidsid teda oma aastakese elus. Nüüd sööb vahel harva neid, aga teiseks lemmikuks on külmutatud herned ja brokoli mis on leigeks soojendatud ning maisikonserv. Nende peal elab.

Ma ei saa siin palju kaasa rääkida, kuna sellist olukorda endal pole, tavalised lapsed ja söövad tavalist toitu, kindlasti ei osta kiirnuudleid.
Katsu ise teha talle temale maitsvat toitu, osta nuudlid ja katseta väikses koguses erinevate kanadega, praekan, ahjukana, kana koib, rinnak jne katsu neid maitsestada erinevalt. Vast leiad lapsele sobiva maitse mida nõustub sööma. Vähem E aineid oleks ju parem lapsele.
Tilguti alla satub laps ikka vedeliku puudusest.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on eriti valiva söömisega laps. Eriti raske on sooja söögiga. Ainukene soe toode, mida ta on nõus sööma on Mivina kana nuudlid. Olen lisanud neile õli ja tiba riivitud porgandit. See on enam-vähem ainus soe toit, mida laps on nõus sööma. Ja nüüd juba mingi nädal aega, laps neid nuudleid ei taha. Ütleb, et need pole samad. Maitsesin ise ka ja tõesti, need nuudlid ei ole hoopiski samad, mis enne. On kuidagi karedad ja pruunid ja maitsetud.

Kas on ainult meil maitseb-meel muutunud või ongi muudetud nuudlite kontsistentsi?

Mida ta lasteaias sööb?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust, topelt vastus tuli

0
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Erivajadustega laps MIVINA NUUDLID muudetud maitsega