Esileht Ajaviite- ja muud jutud MKR Olga ja Valeria

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: MKR Olga ja Valeria

Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik, et ühed venelased nii tuimad on?
Aga kes seda hooaega Sonylt vaatavad, kes teile kõige rohkem meeldivad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Venelased on just lahedad. Viskavad head kildu aegajalt. Henry ja Anna on lemmikud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mismõttes tuimad? Väga lahedad tädid. Viskavad kildu ja süüa teevad ka hästi. Alguses tundusid õelad, aga nüüd paistab, et esmamulje oli petlik. Punkte jagavad teistest heldemalt, isegi kui enne on kõva häälega toitu kritiseerinud.

Mulle meeldivad veel õde ja vend. Sellised armsad ja õde ka paras naljanina. Süüa teevad samuti hästi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mismõttes tuimad? Väga lahedad tädid. Viskavad kildu ja süüa teevad ka hästi. Alguses tundusid õelad, aga nüüd paistab, et esmamulje oli petlik. Punkte jagavad teistest heldemalt, isegi kui enne on kõva häälega toitu kritiseerinud.

Mulle meeldivad veel õde ja vend. Sellised armsad ja õde ka paras naljanina. Süüa teevad samuti hästi.

No selles mõttes, et venelased on ikka tavaliselt sellised ülevoolavad olekult 😀 Aga see üks on kogu aeg nii kurja näoga..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alguses nad tegid ikka väga ülbeid ja lausa rumalaid avaldusi venelaste ülemvõimust jne. Aga nad on tagasi tõmmanud ja tõesti osutunud headeks kokkadeks ja õiglasteks hindajateks. Aga ebameeldivad on nad ikka minu jaoks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Arvestades esimeste saadete üleolevaid kommentaare, on veneleased üllatavalt helded hindajad, head kokad ka. Nende kommentaarid enam ei häiri. Henry ja Anna on minu lemmikud, Stella ja Jazzey on ka mõnusad sahmerdised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alguses nad tegid ikka väga ülbeid ja lausa rumalaid avaldusi venelaste ülemvõimust jne. Aga nad on tagasi tõmmanud ja tõesti osutunud headeks kokkadeks ja õiglasteks hindajateks. Aga ebameeldivad on nad ikka minu jaoks.

Need venelaste ja Venemaa teemalised väljaütlemised neil on ju huumor. Kas sa ei saa aru kui inimesed lõõbivad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nad paistsid alguses väga ülbed (ma arvan, et taotluslikult sissepandud need väljaütlemised venelaste kohta jne, millele meie ehk reageerime tiba teisiti kui austraallased 😛 ja nad ei ole ju “päris venelased” ehk selle kuulsa vene hingega, vaid samuti sisserändajad (kuigi vist mitte austraalias sündinud)), aga tundub, et on tegelikult päris toredad, teisedki saavad nendega hästi läbi. Ja esimene kokkamine juba näitas, et nad pole niisama lõksutajad, nagu inglased ütlevad “talked the talk but walked the walk, too”.
Just lugesin, et miks see Sonya ja Hadil siis välja visati, nad olla kuskil hotellis teise tiimiga kaklema läinud (!) ja enne lindistust hoiatati, et veel üks piuks ja… aga ei saand temperamentsed daamid pidama.
Kui Henry ükskord välja läheb, siis saavad küll paljud maailma daamid kurvastama 🙂 mõlemad õde ja vend on niii nunnud ja tunduvad toredad inimesed.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Need venelaste ja Venemaa teemalised väljaütlemised neil on ju huumor. Kas sa ei saa aru kui inimesed lõõbivad?

Võid täitsa kindel olla, et see ei olnud huumor ja lõõp.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võid täitsa kindel olla, et see ei olnud huumor ja lõõp.

Ära karda, need kaks venelast on täiesti ohutud 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millest küll mulje, et keegi neid kartma peaks? Hmm…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millest küll mulje, et keegi neid kartma peaks? Hmm…

Millest veendumus, et see pole neil vaid huumor ja lõõp?
Kui ma alguses ka kahtlesin selles, siis nüüdseks peaks ju juba küll selge olema, et nad ongi sellised tüübid, kes iseenda ja suure Venemaa üle nalja teevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

, kes iseenda ja suure Venemaa üle nalja teevad.

Iseenda üle küll, kordagi aga ei ole “suure Venemaa” üle nalja tehtud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ülbed nad on, Manule ei meeldi, aga süüa oskavad teha. Nagu venelased läbi aegade. Tänased toidud on meile tuttavad, veisekeel on tavaline toit, aga nad rikkusid selle ära, oleks pidanud ikka mädarõika ja sinepi kõrvale panema, nagu ehtsas köögis.
Mulle jätavad nad parema mulje kui Jess ja Emma, Sonyast ja Hadilist rääkimata, vähemalt sotsiaalsed oskused on mingid olemas, mitte nagu need plastikblondid ja vägivaldsed tipsud Lähis-Ida juurtega. Lugesin uudistest, et Sonya ja Hadil olid enne välja viskamist kakluse korraldanud, osad võistlejad ja produtsent oli oma osa saanud. Pidid ikka peast segased naised olema, kui saate tiimiga kaklema hakkasid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olga ja Valeria meeldivad, sellised muhedad tegelased ja tegelikult selline tuim-kuri nägu tekitab mulle täitsa tuttavat tunnet ning on vahva esimest korda seal näha selliseid slaavipäraseid, endale koduseid retsepte, pluss on naljakas kui kohkunud ollakse lauas 🙂 Samuti on sümpaatsed trühvlifarmerid ja Stella & Jazzey.

Aga hooaeg ise on minu meelest üks kehvemaid. Juba eos see formaat, et kaks gruppi jäävadki omavahel kemplema, need väljalangemisvoorud, kus punkte jagati jumala selgelt taktikaliselt (kui hooaeg välja tuli, siis oli neid võimalil kuskilt vaadata, kes kui palju andis, aga ma hästi ei mäleta)… Ei ole mu lemmikute hulgas tänavu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Heeringaterriin oli neil kasukas, veisekeel… no meile kõik tuttavad asjad, seljanka oli ilusast suitsukoodist tehtud jne 🙂 (huvitav, kas veisekeelt austraalias ka raske saada on? Ma kunagi arvasin, et ega Kesk-Euroopas ei sööda mingeid kõrvu ja seajalgu jne, kõik on poes olemas- jalad, keeled, pealihast sült, keegi ei tee teist nägugi). Nii nunnu oli kuidas veisekeelt presenteeriti kui erilist õudust, potist välja võttes suures plaanis koos nahaga jne 😛
Mulle ka see kahe grupi kemplemine ei meeldinud üldse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seekordses saates on puudu särava omapäraga võistlejad, minu arust on farmerid igavad, aga hästi kasvatatud. Selline paar, kellest võiks restorani pidajad tulla, on ainult Kim ja Suong, teistes ma seda ei näe, liiga ebaühtlase tasemega.
See hooaeg mulle meeldib, inimlikum, sest näidatakse erinevaid olukordi, mitte ei ole kuiv söögitegemine ja hindamine. Manu restoranis kamandamas on õige roll, sest reaalselt puutuvad peakokad iga päev suure pingega kokku ja see töö on suur depressiooniallikas. Kas teadsite, et kõige rohkem teevad enesetappe peakokad? Kõikidest töötajatest enim on suitsiidseid mõtteid just restoranide peakokkadel, seda on palju räägitud, alles hiljuti läks vabasurma mitmete Michelini tärnide omanik. Meedia sellest palju ei räägi, aga on aastaid teada, et see amet võib tuua sära, aga ka tugevad vaimsed tagasilöögid ja seetõttu paljud peakokad enam Michelini tärne ei soovigi, et taset on ebainimlikult raske hoida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle jätavad nad parema mulje kui Jess ja Emma, Sonyast ja Hadilist rääkimata, vähemalt sotsiaalsed oskused on mingid olemas, mitte nagu need plastikblondid ja vägivaldsed tipsud Lähis-Ida juurtega. Lugesin uudistest, et Sonya ja Hadil olid enne välja viskamist kakluse korraldanud, osad võistlejad ja produtsent oli oma osa saanud. Pidid ikka peast segased naised olema, kui saate tiimiga kaklema hakkasid.

Kahju, et Sonya ja Hadili enam ei ole. Nende toidud olid väga huvitavad mimg nad oleks olnud potentsiaalsed võitjad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lemmikud on need täissüstitud õed, see vanem õde suudab ka ise oma “näoilmete” üle nalja visata. Muidu, jah, sel hooajal on produtsendid läinud reality ja intriigide näitamise libedale teele odava populaarsuse nimel. Varasemad hooajad on ikka rohkem söögitegemise ümber keerelnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuuldavasti järgmises hooajas minnakse varasema formaadi juurde tagasi, sest Manu keeldus muidu üldse osalemast, kui see bitchi-draamandus korduma peaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi see, et venelased muudkui räägivad, kuidas suur Venemaa varsti tuleb ja maailma vallutab. Samas kohati on nad päris humoorikad ja süüa oskavad ka teha.
Sonya ja Hadidi skandaal jättis alguses mulje, et oli lavastatud, sest ei ole ju ometi võimalik, et saates, kuhu on kindlasti raske saada, keegi vabatahtlikult nii hullumeelselt käituda võib. Googeldades aga selgus, et päriselt ka on selliseid hulle olemas. Ilmselt ei tulnud karmi konkurentsiga adekvaatselt toime.
Varasem versioon meeldis mulle rohkem. Praeguses on hindamine kohati ebaaus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keele juurde on vaja mädarõigast või sinepit! Ja mis seljanka on ilma hapukooreta, mingi näljane sidruniviilukene peal (neerusid neil ka polnud, aga see oleks vist teistele olnud liig mis liig)! 🙂 Õunataignas liha on ka midagi muud kui see kribal moosiküpsist. Räägite veel autentsusest…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule ka õed plastikud meeldisid. Just sellepärast, et heitsid ka enda üle nalja. Need lähis-ida mutid oli nii kurjad ja enda üle ei naera iialgi. Ei mõju meeldivalt sellised. Venkud on päris ägedad. Kõik, kes nats ebameeldivad olid, on välja läinud. See teine itaalia paar ei meeldinud üldse, eriti see priskem poiss.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidu, jah, sel hooajal on produtsendid läinud reality ja intriigide näitamise libedale teele odava populaarsuse nimel. Varasemad hooajad on ikka rohkem söögitegemise ümber keerelnud.

Nõus. Liiga palju reality inimsuhete intriige ja vähe kokkamist. Kui jagada inimesed kahte võistkonda, siis on ju ilmselge, mis toimuma hakkab… ja ei ole ilus see tulemus. Kõige inetumad omadused tulevad inimestes esile. Ootan järgmist, traditsioonilist hooaega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellega olen nõus, et jordaanlased tundusid väga tugevad kokad olevat ja oleks ehk normaalset loomu näidates kaugele jõudnud… aga saade on teisest žanrist kui puhkus mehhikos või real housewives, keegi ei taha sellist käitumist kokandussaates näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Venelased ütlesid ju tabavalt- Venemaal ei küsita, kui keegi kaduma jääb. Kui need tigedikud enam kohele ei tulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Venelased ütlesid ju tabavalt- Venemaal ei küsita, kui keegi kaduma jääb. Kui need tigedikud enam kohele ei tulnud.

Väike parandus. Venemaal ei esitata küsimusi, kui keegi kadunuks jääb (kui ei taha ise järgmine olla).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellistes saadetes on mõni osaline kindlasti nn sissekirjutatud tekstiga. Ehk siis näitlejad, kelle teksti kohandatakse selliselt, et inimesed vaataks.

Please wait...
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud MKR Olga ja Valeria