Esileht Pereelu ja suhted Mllised on teie paarisuhted?

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Mllised on teie paarisuhted?

Postitas:

Olen hetkel lapseootel, ning enne rasedaks jäämist arvasin, et see aeg saab olema imetore ja ka mees nunnutab ja poputab. Kuid reaalsus on hoopiski teine. Kuidas on teie rasedused mõõdudnud? Kõik mehed pole ju ninnunännud ja tihtipeale naised siis emotsionaalsed ja dramatisewerivad asju üle. Ja kuidagi on ka suhe muutunud. Mees nagu poleks väga huvitatud enam lähedusest ja seksist, suvel oli minul nii, et miskipärast polnud nii hullu isu koguaeg aga temal oli. Kuna vahepeal oli ka üsna stressirohkem aeg ja suured väljaminekud siis minujaoks oleme me juba nagu 10 aastat abielus olnud praegu. Tõesti tunnen, et lähedusest ja seksist on puudus. Igatsen suudlemist ja kallistamist ja seda mõnusat intiimsust. Praegu on tunne, et mees nagu tuleb lähedust otsima vaid siis kui seksi tahab ja mina olen siis alati selline, et keelduda ei saa, sest ei tea kuna uuesti saab. Kalli enam eriti ei tee ja suudleme kah vaid seksides, vahest harva saan mõne musi ka. Suvel oli veel see kõik olemas, olime kodus nagu tuvid kes isegi diivanil istusid üksteist kallistades ja pidevalt musitades ja iga päev töölt koju tulles tuli tegi musi jne.

Kuidas teie suhted on kes on juba pikemalt koos? Kas ikka värsked armunud? Igapäevaselt ta mulle sõnumeid tööl olles saadab veel ja uurib mis teen ja kui väga kurvaks olen muutunud siis tuleb teeb kalli ja ütleb, et tibu ära ole kurb ja kui vastan talle, et kui sa iga päev selline oleks ( ehk siis vihjan, et kui saaksin rohkem hellust ja lähedust) siis ei olekski siis ta lihtsalt naerab. Sama ka seksiga, varem tihti seksiksime hommikul ja nüüd viimati ka mainisin talle vihjega, et sellised hommikud väga meeldivad, ütles siis, et arvad või? Nagu sai aru, et võiks tihedamini ja olen ka maninud, et ta võiks jälle olla selline ”kiimakott” nagu suvel oli ja ütles et on väsinud, ei saagi aru mis nagu muutunud on. Suveperioodil ka tegi samamood igapäev tööd nagu praegugi. Ma ei teagi kas nüüd raseduse ajal ta kardab minuga seksida või mis on. Ja samuti kui tahan temajuurde kaissu pugema minna siis ta lhtsalt ei võta mind, nagu ei lase enda juurde. Ja see, et ma mingit lähedust temalt üldse ei saa tekitab minus sellist ükskõiksust juba ja ajab vihale. Olengi praegu nagu õnnetu selles suhtes olles ja ei tea mis saab siis kui beebi suvel sünnib? Siis saab see vaba aeg otsa ja kas siis pole enam üldse mitte mingit lähedust? Olemegi nagu korterikaaslased? Tunnen juba praegu vahest nii 🙁 IStub koguaeg oma arvutis ja mind nagu üldse tähele ei paneks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.01 21:18; 03.01 21:50; 03.01 21:54; 03.01 22:37; 03.01 23:14; 04.01 13:33; 04.01 16:02; 04.01 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

peale esimest last tundus veel kõik normaalne aga nyyd veel teine takka siis asi on suhtelislt kriitiline. Teda pole isegi kodus M e ei saa läbi ja kogu aeg on pinge õhus. Raske on ja ma kardan lahutust 🙁 Aga olen kogu aeg väsinud ja tihti ka söömata siis on raske lahendada probleeme. Lapsed võtavad kogu tähelepanu ja õhtul kui peaks olema aega siis oleme väsinud ja leppimise asemel tekib uus tüli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on ehk ka raseduse ja lapse saamisega omad hirmud, räägi temaga sellest. Räägi oma hirmudest ja kuula tema omi – mees pole mingi puuhalg ju (loodetavasti). Nunnutab sind ju küll, nagu su jutust tunda on.
See, et talvisel ja pimedal ajal inimesed väsinumad on kui suvel keset päikest ja vitamiine, ei tohiks ka küll kellelegi üllatus olla.
Kaua te üldse koos olete? Suvest alates või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikk on pikk aeg? Meie oleme koos üle kümne aasta, suve algul sünnib meie teine laps,suurem saab septembris 9, mina olen hetkel 17 nädalat rase ja alles eile ütles mu abikaasa, et on minusse armunud. Väga hoiab ja kallistab, armatseme. Suuremal lapsel on koolivaheaeg ja ta on vanaema juures, abikaasal oli nädal aega puhkus, veetsime selle kahekesi jalutades, väljas söömas käies, kaisutades ja teleka ees. Mõnus oli. Aegajalt ikka räägin talle, mida perekoolist loen ja millised mehed naistel on ja imestan, et kust küll selliseid leitakse. Nii olen ka enda mehe käest küsinud,et kas sina hakkad ka mind eemale lükkama, sest varsti meenutan kakukest rohkem kui naist ja veedad vaba aja sõprade seltsis? Teda ajab see naerma ja siiani on tema vastus olnud: mina ju nii väga tahan last, kuidas sa siis mulle eemaletõukavaks saad muutuda, sa kannad ju minu last. Ja oma pere olen ma alati tahtnud, nüüd kui mul see on, olen ma väga õnnelik ja hindan seda. Mul on väga hea mees, tõesti on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 21:44; 03.01 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu selle raseduse teema ülesse võtmine temaga on alati minujaoks lõppenud sellega, et tuju läheb ära. Ta nagu ei tahaks üldse rääkida sellest ja kui ma juttu teen ta kohe poeks nagu kuskile urgu. Enne rasedust polnud mingi probleem arutada nimesid jne, mul on need veel paberile kirjutatult alles mis me KOOS valisime, mis meeldivad mõlemale. Me mõlemad ka sellsel arvamusel, et ei pea ootama 2-3 aastat koosolemisega, et alles lapsi saada, sest suhted võivad puruneda ka siis. Koos oleme eelmise aasta algusest. Ja rasedaks ma jäin eelmise aasta lõpul siis planeeritult.
Ma ei saagi aru, kas ma ise vahest näen tonti seal kus seda pole või mis? Mina tööl ei käi hetkel ja saan akuem magada jne ühesõnaga pole väsinud ega midagi aga tema käib iga päev tööl, tihti ka nv. Ehk ongi tema see õhtune arvutis olemne ja lihtsalt olemine sellest, et ta ongi väsinud ja tahab lihtsalt olla ja puhata? Aga samas paneb see mind mõtlema, et kui ta tahaks ikkagi lähedust jne siis väsinud või mitte kaissu ikka tahad ju võtta ja tulla musi teha jne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.01 21:18; 03.01 21:50; 03.01 21:54; 03.01 22:37; 03.01 23:14; 04.01 13:33; 04.01 16:02; 04.01 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui pikk on pikk aeg? Meie oleme koos üle kümne aasta, suve algul sünnib meie teine laps,suurem saab septembris 9, mina olen hetkel 17 nädalat rase ja alles eile ütles mu abikaasa, et on minusse armunud. Väga hoiab ja kallistab, armatseme. Suuremal lapsel on koolivaheaeg ja ta on vanaema juures, abikaasal oli nädal aega puhkus, veetsime selle kahekesi jalutades, väljas söömas käies, kaisutades ja teleka ees. Mõnus oli. Aegajalt ikka räägin talle, mida perekoolist loen ja millised mehed naistel on ja imestan, et kust küll selliseid leitakse. Nii olen ka enda mehe käest küsinud,et kas sina hakkad ka mind eemale lükkama, sest varsti meenutan kakukest rohkem kui naist ja veedad vaba aja sõprade seltsis? Teda ajab see naerma ja siiani on tema vastus olnud: mina ju nii väga tahan last, kuidas sa siis mulle eemaletõukavaks saad muutuda, sa kannad ju minu last. Ja oma pere olen ma alati tahtnud, nüüd kui mul see on, olen ma väga õnnelik ja hindan seda. Mul on väga hea mees, tõesti on.[/tsitaat]

Vot sellst suhet tahaksin ka mina:( Ma ei ütle, et mul on halb mees kes käib joomas jne. Kuid see kõik ms alguses oli on liiga kiiresti juba kadunud ja minujaoks on see tähelepanu kodus jne väga oluline. Praegu kui soovin kalli saada või musi siis tihti surun need maha sest tean, et mees niikuinii lükkab eemale kui lähen poen kaissu või lähen teen ise musi ;( Ehk lapse sündides see toob tagasi läheduse, kuid nii ka elada on päris masendav…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.01 21:18; 03.01 21:50; 03.01 21:54; 03.01 22:37; 03.01 23:14; 04.01 13:33; 04.01 16:02; 04.01 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoonid möllavad sul. Räägi mehega sellest, siin muu ei aita. Lisaks muidugi tundub, et hall argipäev on teie roosamannasse saabumas ja see segatuna hormoonide mölluga on päris kurb kompott, mis võib lõhkuda palju kui te omavahel ei saa asju selgeks räägitud.

Kõik suhted muutuvad ajas. Esimese ja teise lapse ootusaega ei saa võrreldagi, nagu ei saa võrrelda ilma lasteta ja lastega elu. Ei saa ka võrrelda elu imiku/beebi ja väikelapsega, eluga kui on suuremad lapsed. JA kõik see mõjutab mehe ja naise vahelisi suhteid väga palju. Aga siin aitab ainult rääkimine, ei muu. Ja teie puhul on kõik väga kiirelt käinud ja muutusi palju ning kui te ei ole valmis rääkima asju selgeks siis pikka iga suhtele ei maksa oodata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 22:01; 03.01 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vot sellst suhet tahaksin ka mina:( Ma ei ütle, et mul on halb mees kes käib joomas jne. Kuid see kõik ms alguses oli on liiga kiiresti juba kadunud ja minujaoks on see tähelepanu kodus jne väga oluline. Praegu kui soovin kalli saada või musi siis tihti surun need maha sest tean, et mees niikuinii lükkab eemale kui lähen poen kaissu või lähen teen ise musi ;( Ehk lapse sündides see toob tagasi läheduse, kuid nii ka elada on päris masendav…[/tsitaat]

Oi ei, kullake sul on asjadest väga vale arusaam. Palun rääkige ja lahendage need asjad ENNE lapse sündi, sest siis kuhjuma hakkavad probleemid magamatuse, väsimuse jne kõrval hakkavad palju paksu pahandust tekitama. Kui te juba praegu ei saa asju lahendatud siis lapse sünd neid ei lahenda vaid võimendab neid veel suuremaks(pigem siis lapse sünniga kaasnevad muutused).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 22:01; 03.01 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime mehega koos 9 aastat enne, kui rasedaks jäin. Oli väga oodatud ja samas väga kerge rasedus. Mina hõljusin roosas õnneudus, aga mees kaugenes minust. Tundsin ennast terve raseduse väga seksikana, aga tema praktiliselt ei puudutanudki mind. See oli solvav ja haigettegev.

Kui lapsed (ootasin kaksikuid) sündisid, olin pidevalt magamata ja väsinud. Siis ei tahtnud mina lähedust. Vähemalt mitte sellist \”maha ja taha\” värki. Tema mind ei mõistnud, hakkas hoopis süüdistama armukese pidamises ja seksi nõudma. Alguses alandlikult, hiljem mõnitavalt. Kõik see viis sinnani, et me ei seksinud mitu aastat ning lõpuks otsustasin mina selle suhte lõpetada.

Me olime tore paar, kui lapsi polnud, kuid laste sündides muutus kõik 100 protsenti. ma ei tundnud seda inimest enam ära. See polnud enam see inimene, kellega ma oleks tahtnud oma lapsi kasvatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel oli ka kahel korral titestress, mis avaldus just samamoodi. Enne lapse saamist olime koos olnud 5 aastat ja lapse saamine oli ühine otsus. Raseduse ajal muutus ta samuti kaugeks ja imelikuks.
Peale sünnitust võttis u 3 kuud aega enne kui meie suhe normaalsed raamid tagasi sai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks. Sellepärast tulebki olla 2-3 aastat suhtes enne kui lapsi saama hakatakse, et aru saada, milline on kaaslane argipäevas, kas ta on ikka samasugune inimene kui suhte alguses armununa tundus. Või kas see inimene, kelleks ta \”mesinädalate\” lõppedes muutub, on sobiv koos elamiseks ja laste saamiseks.
Teiseks. Sa oled liiga palju Hollywoodi filme vaadanud. Enamik mehi ei räägi õhtud läbi rasedakõhuga, ei hoia UH-pilti kontorilaual ja ei vatra pidevalt vaimustunult oma peatselt sündivast lapsest. Sa oled ju nii vähe rase veel, kõhtu pole ja mees ei adugi veel päriselt, et sa rase oled. Oota kuni kõht kasvab.
Kolmandaks. Kõigist oma probleemidest, ootustest ja muredest tuleb rääkida. Ära vihja, ära räägi ümber nurga, ütle otse.
Edu teile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin öelda, et sain oma kaksikuid oodates lõplikult aru, et see, mida mina pidasin armastuseks, oli mehe jaoks üks suhe suhete reas, ei midagi enamat. Kusjuures me olime eelnevalt 5 aastat koos olnud ja mitte enam esimeses nooruses. Kõik me elu veeres siis kohutava kolinaga allakäigutrepist alla. Mind jäeti emotsionaalselt täiesti üksi, peale 5 raseduskuud ei toimunud mingit seksi enam, ta ei puudutanud mind, aga minul olid kõik hormoonid laes ja olin täiesti hull läheduse järele. See oli õudne aeg, mäletan, kuidas kõik tunded mehe vastu surid ja iga suremisega tekkis pettumus ja kibestumine.

Kui nad sündisid, siis muidugi olid emotsioonid korraks laes, aga midagi minus oli lõplikult muutunud.

Kui lapsed olid umbes aastased, siis ütles ta välja, et ei armasta mind, sest ei suuda paksu naist armastada. Olid küll titekilod seljas, ega ma eitagi 🙂 Üldse olin paras nuustik. AASTASTE kaksikutega 🙂

Sellest on nüüd aastaid möödas. Kahjuks on elu näidanud, et selle mehe kvaliteet inimesena ongi olematu – see on ilmnenud nii tema suhtumises perekonda, elukaaslasesse, suhetesse kui kahjuks ka omaenese lastesse.

Loodan, et sul, teemaalgataja, saab kõik jälle korda. Ja kui ei saagi, siis ära raiska aega mühaka ja rullnoka peale! On väga-väga toredaid mehi, kelle jaoks naine ei ole pelgalt aksessuaar, vaid armas kaaslane, sõber ja kallis inimene.

Isiklikult olen täiesti sallimatu selle suhtes, et igasuguste sitapeade hoolimatut ja mühaklikku suhtumist oma (rasedasse) kaasasse õigustatakse mingi hirmu või nõutuse või jumal teab millega. Umbes nii, et las tupsununnuke harjub olukorraga, et olge parem talle toeks.

Jah, rämpsu on palju me ümber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esiteks. Sellepärast tulebki olla 2-3 aastat suhtes enne kui lapsi saama hakatakse, et aru saada, milline on kaaslane argipäevas, kas ta on ikka samasugune inimene kui suhte alguses armununa tundus. Või kas see inimene, kelleks ta \”mesinädalate\” lõppedes muutub, on sobiv koos elamiseks ja laste saamiseks.
Teiseks. Sa oled liiga palju Hollywoodi filme vaadanud. Enamik mehi ei räägi õhtud läbi rasedakõhuga, ei hoia UH-pilti kontorilaual ja ei vatra pidevalt vaimustunult oma peatselt sündivast lapsest. Sa oled ju nii vähe rase veel, kõhtu pole ja mees ei adugi veel päriselt, et sa rase oled. Oota kuni kõht kasvab.
Kolmandaks. Kõigist oma probleemidest, ootustest ja muredest tuleb rääkida. Ära vihja, ära räägi ümber nurga, ütle otse.
Edu teile.
[/tsitaat]

Kuna ma olen väga peenike ja üldse väike ss kõht on mul küll juba ees selline, et on aru saada mis toimamuas on aga temajaoks on see ”punnitatud” kõht. Imelik kohe, sest isa mul küll ütles et tema ammu juba kui mina ise veel ei märganud kõhutu nii palju ütles, et oli juba näha..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.01 21:18; 03.01 21:50; 03.01 21:54; 03.01 22:37; 03.01 23:14; 04.01 13:33; 04.01 16:02; 04.01 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese raseduse ajal sain palju tähelepanu jne, teise raseduse ajal oli täiesti teisti 🙁 mees tundus kuidagi nii külm,eemaletõukav ja vähese huviga kõhubeebi vastu 🙁 Peale sünnitust hiljem kui kunagi sellest rääkisin ütles ta,et esimene laps (4a) vajas rohkem ta tähelepanu; tegelikult ma ei usu,et asi selles oli. Kindlasti minul hormoonid möllasid omajagu aga ikkagi….
Nüüd on sünnitusest möödas 7 kuud ja tähelepanu saan väga palju 🙂 rohkem kui varem, nii füüsiliselt kui sõnadega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu kuidas inimesed muutuvad. Ma kohutavalt kartsin seda, et mis saab siis kui läheme lahku. Jään üksi lapsega ja kolin tagasi vanemate juurde elama..vahest mõtlen, et miks küll ei oodanud siiski sellega, oleks lihtne lahku minna, kuid nüüd. Ma ei tahtnud elu, et mul on laps 1 mehega ja elan koos teisega. Olen hetkel väga kurb, sest ma ei saa rääkidagi mehega. Koguaeg ta ütleb ma ei viitsi jne ja praegu on tema käitumine minujaoks nii ükskõikne ja on tunne nagu see ”ma armastan sind” mida varem kuulsin iga päev oli vaid niisama öeldud 🙁 Ta tahab kodus lihtsalt olla ehk siis oma arvutis passida ja ei ole ta minuga rääkimisest sugugi huvitatud, koguaeg mingi vabandus, ei viitsi ei taha.
Ütlesn talle just, et kui sa ei taha olla minuga koos siis sa ei pea olema sellepräast, et ma olen rase ja kui sa ei soovi isaks saada siis ütle. Sellepeale ta ei vastanud midagi. Ürlesin ka muid asju seoses seksiga ja läheduse puudumise tõttu. Tavaliselt alati kui niimoodi rääkinud oleme, siis kui ta ei vasta siis ta kuulab ja järgmine päev tuleb se mu juurde. Eks vaatan mis homme teeb, Hetkel olen mina kurbusest murtus ja nutan lahinal. Ütlesin ka talle, et pakin siis homme oma asjad kokku, vaikus jällegi.
Olen saanud selgeks, et olen teinud järjekordselt siiski vale mehe valiku, kahju, et ta kohe seda kõike ei näidanud. Kui olin alles rasedusega alguses siis mõtlesin vahest isegi, et kui lapsega peaks juhtuma midagi, siis oleks ka meie suhe läbi…Kuhu küll kadus see õrna südamega ja hea mees ja tuli see külm ja ükskõikse käitumisega mees 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.01 21:18; 03.01 21:50; 03.01 21:54; 03.01 22:37; 03.01 23:14; 04.01 13:33; 04.01 16:02; 04.01 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Uskumatu kuidas inimesed muutuvad. Ma kohutavalt kartsin seda, et mis saab siis kui läheme lahku. Jään üksi lapsega ja kolin tagasi vanemate juurde elama..vahest mõtlen, et miks küll ei oodanud siiski sellega, oleks lihtne lahku minna, kuid nüüd. Ma ei tahtnud elu, et mul on laps 1 mehega ja elan koos teisega. Olen hetkel väga kurb, sest ma ei saa rääkidagi mehega. Koguaeg ta ütleb ma ei viitsi jne ja praegu on tema käitumine minujaoks nii ükskõikne ja on tunne nagu see ”ma armastan sind” mida varem kuulsin iga päev oli vaid niisama öeldud 🙁 Ta tahab kodus lihtsalt olla ehk siis oma arvutis passida ja ei ole ta minuga rääkimisest sugugi huvitatud, koguaeg mingi vabandus, ei viitsi ei taha.
Ütlesn talle just, et kui sa ei taha olla minuga koos siis sa ei pea olema sellepräast, et ma olen rase ja kui sa ei soovi isaks saada siis ütle. Sellepeale ta ei vastanud midagi. Ürlesin ka muid asju seoses seksiga ja läheduse puudumise tõttu. Tavaliselt alati kui niimoodi rääkinud oleme, siis kui ta ei vasta siis ta kuulab ja järgmine päev tuleb se mu juurde. Eks vaatan mis homme teeb, Hetkel olen mina kurbusest murtus ja nutan lahinal. Ütlesin ka talle, et pakin siis homme oma asjad kokku, vaikus jällegi.
Olen saanud selgeks, et olen teinud järjekordselt siiski vale mehe valiku, kahju, et ta kohe seda kõike ei näidanud. Kui olin alles rasedusega alguses siis mõtlesin vahest isegi, et kui lapsega peaks juhtuma midagi, siis oleks ka meie suhe läbi…Kuhu küll kadus see õrna südamega ja hea mees ja tuli see külm ja ükskõikse käitumisega mees :([/tsitaat]

Oleks on alati parem kui Poleks :). Nüüd on hilja sel teemal heietada, et kuidas ma nüüd, mis nüüd küll, kui ma oleks, kui ma poleks. Unusta see enesehaletsemine nüüd kenasti ära, see ei vii kuhugi, üksnes masendab sind ja masendus ei ole hea. Ela! Naudi oma rasedust! Ootad beebit, see on midagi imelist, ilusat. Kui arvad,et õige on oma elukaaslasest lahku kolida, tee seda. See on sinu elu ja keegi teine ei saa otsustada sinu eest, kuidas edasi pead elama. Kindel on aga see, et teise inimese halba käitumist taluma ei pea, meil kõigil on vaid üks elu ja kõigil on õigus olla ÕNNELIK. Lahendamatuid olukordi pole olemas, mõnikord on tee lihtsalt käänuline ja pikk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 21:44; 03.01 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kogu selle raseduse teema ülesse võtmine temaga on alati minujaoks lõppenud sellega, et tuju läheb ära. Ta nagu ei tahaks üldse rääkida sellest ja kui ma juttu teen ta kohe poeks nagu kuskile urgu. Enne rasedust polnud mingi probleem arutada nimesid jne, mul on need veel paberile kirjutatult alles mis me KOOS valisime, mis meeldivad mõlemale. Me mõlemad ka sellsel arvamusel, et ei pea ootama 2-3 aastat koosolemisega, et alles lapsi saada, sest suhted võivad puruneda ka siis. Koos oleme eelmise aasta algusest. Ja rasedaks ma jäin eelmise aasta lõpul siis planeeritult.
Ma ei saagi aru, kas ma ise vahest näen tonti seal kus seda pole või mis? Mina tööl ei käi hetkel ja saan akuem magada jne ühesõnaga pole väsinud ega midagi aga tema käib iga päev tööl, tihti ka nv. Ehk ongi tema see õhtune arvutis olemne ja lihtsalt olemine sellest, et ta ongi väsinud ja tahab lihtsalt olla ja puhata? Aga samas paneb see mind mõtlema, et kui ta tahaks ikkagi lähedust jne siis väsinud või mitte kaissu ikka tahad ju võtta ja tulla musi teha jne?[/tsitaat]
Proovi sellist lähenemist – ära räägi rasedusest, räägi lähedusest. Ära tõsta rasedust kilbile, ole ainult inimene. Mõneks ajaks. Vaata, mis saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kogu selle raseduse teema ülesse võtmine temaga on alati minujaoks lõppenud sellega, et tuju läheb ära. Ta nagu ei tahaks üldse rääkida sellest ja kui ma juttu teen ta kohe poeks nagu kuskile urgu. Enne rasedust polnud mingi probleem arutada nimesid jne, mul on need veel paberile kirjutatult alles mis me KOOS valisime, mis meeldivad mõlemale. Me mõlemad ka sellsel arvamusel, et ei pea ootama 2-3 aastat koosolemisega, et alles lapsi saada, sest suhted võivad puruneda ka siis. Koos oleme eelmise aasta algusest. Ja rasedaks ma jäin eelmise aasta lõpul siis planeeritult.
Ma ei saagi aru, kas ma ise vahest näen tonti seal kus seda pole või mis? Mina tööl ei käi hetkel ja saan akuem magada jne ühesõnaga pole väsinud ega midagi aga tema käib iga päev tööl, tihti ka nv. Ehk ongi tema see õhtune arvutis olemne ja lihtsalt olemine sellest, et ta ongi väsinud ja tahab lihtsalt olla ja puhata? Aga samas paneb see mind mõtlema, et kui ta tahaks ikkagi lähedust jne siis väsinud või mitte kaissu ikka tahad ju võtta ja tulla musi teha jne?[/tsitaat]
Proovi sellist lähenemist – ära räägi rasedusest, räägi lähedusest. Ära tõsta rasedust kilbile, ole ainult inimene. Mõneks ajaks. Vaata, mis saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris vähe olite koos, enne kui rasedaks jäid. Alles ju armumise periood. Ma ka ei poolda seda, et oleme 10a koos ja alles siis teeme lapse, kuid beebi sündides minnakse siiski lahku. Aga 2-3a võiks siiski olla. Väike teineteise tundmaõppimise periood. Pärast armumist ju enamus inimesi muutubki selliseks. Vähestel on sellist ninnu-nännutamist igapäevaselt. Ja usu mind, kui teil laps ära sünnib, siis on seda kordades vähem. Pole aega, pole jaksu jne.
Aga ära käi talle selle teemaga pinda. Mida rohkem sa sellest heietad, seda vähem ta sind kallistab. See muutub nii talle kohustuseks. Lase tal olla ehk ongi lihtsalt selline periood. Aga pidevalt surkides, lükkad eemale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läks pärast rasestumist suhe päris metsa, mehel oli täiesti reaalne soov mind maha jätta. Abielus olime enne rasedaks jäämist 15 aastat, mis ilmselt oligi probleem. Olime harjunud kahekesi olema, laps muutis väga paljut. Ju siis tuli mehel keskeakriis ka juba peale. Minu raseduse ajal seksisime kaks korda, mulle ei pööratud mitte mingisugustki tähelepanu. Kui laps sündis, oli samasugune eemalehoidmine. Alles mõned kuud hiljem hakkasid suhted paranema ja olukord muutuma. Nüüd laps neljane ja suhted on vägagi soojad. Aga kui oleks vahepealset ignoreerimist südamesse võtnud, siis oleks juba ammu lahus. Eks igaüks teab ise, kus tema piir on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

raseduse ajad olid ühed raskemad (kaks last nüüdseks). mees hakkas ennast tundma kõrvale jäetuna, kuna nagu rasedal ikka- siit valus, paha olla, pole isu, tahan magada jne. kõik teised ka (pereliikmed, sõbrad) pööravad kõik tähelepanu sulle ja mees jääb tahaplaanile. lisa hulka meeletult hormoone ja uue pereliikmega seonduvad raha-asjad ning ongi üks paras supp koos. kahjuks pean ütlema (puhtalt enda kogemusest), et lapse sündides lähevad asjad hullemaks. sul on veel vähem aega, veel vähem isu ja võimalusi mehega tegeleda.
peale 1. lapse sündi läksid asjad meil nihu aga 2 kuud pausi suhtest (läksin vanemate juurde teise riiki) pani mingil määral asjad paika ja saime uuesti joone peale. peale 2. lapse sündi 2a hiljem läksid asjad täitsa metsa. mehel tekkis täielik iseloomumuutus, hakkas sigadusi tegema (naised, valed) ja kolisin lahku peale 6 kuulist tsirkust. nüüd 3 kuud hiljem on jälle lootust, et saab uuesti asja. mees kolis uuesti teise riiki ja seal ilma väliste mõjutusteta on hakanud aru saama, milline jobu ta on olnud ja proovib halba heaks teha. eks näeb, mis saab!
aga sulle ütlen üht- proovi nii palju kui võimalik siis mehele tähelepanu pöörata ja temast aru saada. ma TEAN, et see pole lihtne ja pole ka lihtne temal. Kui kaks inimest üksteist armastavad, siis elavad nad need rasked ajad üle (vb tülitsedes ja pause pidades, kuid jäävad ikka lõpuks kokku). ole valmis rasketeks aegadeks ja räägi ka mehele, et rasked ajad on ees, ehk siis olete natuke rohkem valmis. alati võib ka nõustaja juurde minna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu arvasingi, siis tulgi hommikul ise minu juurde mitu korda ning kallistas ja nunnutas, pani isegi käe kõhupeale ja ütles, et armastab mind. Ühesõnaga näitass välja oma hoolimist ja tundeid aga miks ei oleks saanud teha seda eile õhtul. Nii haget teeb see kui sa isutd üksi ja tunned ennast mahajäetuna ja et ei hoolita. Nüüd ilmselt ta teab mis ma pikemat aega tundunud olen jah ehk hakkab märkama, et tegelikult on nii vähe vaja õnneks ja vahest piisabki kallistusest. Tal on isegi beebiga kogemus olemas, sest oli tal naine enne mind kellel oli 5 kuune laps seega ta teab küll, mda see elu lapsega tähendab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.01 21:18; 03.01 21:50; 03.01 21:54; 03.01 22:37; 03.01 23:14; 04.01 13:33; 04.01 16:02; 04.01 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nagu arvasingi, siis tulgi hommikul ise minu juurde mitu korda ning kallistas ja nunnutas, pani isegi käe kõhupeale ja ütles, et armastab mind. Ühesõnaga näitass välja oma hoolimist ja tundeid aga miks ei oleks saanud teha seda eile õhtul. Nii haget teeb see kui sa isutd üksi ja tunned ennast mahajäetuna ja et ei hoolita. Nüüd ilmselt ta teab mis ma pikemat aega tundunud olen jah ehk hakkab märkama, et tegelikult on nii vähe vaja õnneks ja vahest piisabki kallistusest. Tal on isegi beebiga kogemus olemas, sest oli tal naine enne mind kellel oli 5 kuune laps seega ta teab küll, mda see elu lapsega tähendab.[/tsitaat]

Sa hakkasid koos elama mehega, kes jättis maha 5-kuuse lapsega naise? Ja räägid, et mehel on beebiga kogemus olemas ja teab, mida see elu tähendab?

Miks sa sellise mehega üldse kooselu alustasid??? Ja kohe titt ka otsa???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See laps polnud tema laps!!! Laps oli teise mehe oma, kui nemad kohtusd oli laps 5 kuune. Koos nad kaua ei olnud, sest naine osutus täielikuks psühhopaadiks aga see aeg mis olid sai ta veidike kogemust ikka millised beebid on ja kuidas nendega tegeleda! Tean ka kes on selle lapse tegelik isa ja teadsin seda ka ennem, kui sain teada, et see naine on tema eks. Koos olidki nad lõpuks sellepärast, et minu mehel oli sellest lapsest kahju, kes polnud isegi mitte tema oma, ometigi võttis ta teda kui enda oma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.01 21:18; 03.01 21:50; 03.01 21:54; 03.01 22:37; 03.01 23:14; 04.01 13:33; 04.01 16:02; 04.01 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, aga koosoldud aastate arv ENNE last ei ole mingiks õnneliku abielu jätkumise garantiiks. Abiellusin mehega, keda tundsin enne seda aasta, olime neli aastat truud sõbrad-armukesed-hobikaaslased, kõik toimis. Raseduse algul muutus mees vägivaldseks ja ülejäänu kuni lahutuseni (mis võttis ikka paar aastat aega, kuna ma lihtsalt ei uskunud, et seni nii hoolival kaaslasel katus jäädavalt ära võib sõita!!!)oli õuduste aeg.
Psühholoogid on seda seletanud nii, et mees otsis endale abiellumiseks emalikku ja sooja naist (ja leidiski) ning nautis turvalist ja mõnusat paarisuhet selle naisega. Peatselt sündiva lapse suhtes võttis hoiaku kui konkurendi suhtes, kellega ta edaspidi oma naist jagama peab hakkama (umbes nii nagu pere vanim laps suhtub sellesse, kui ema ütleb, et saad varsti õe-venna). Ta muidu oligi pere kõige vanem laps…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu minu loo puhul tulevad meie suhtesse see minu kurbus ja õnnetu olek siis, kui ma ei saa piisavalt lähedust ja tähelepanu. Muidu ei ole ka probleeme. Ja kui see kõik kuhjub ja kuhjub siis jõuabki asi sinnapaika, et hakkan nutma ja tunnen, et kõik on nii halvasti. Ilmselgelt ei ole mehel suva ei minust ega lapsest vaid lihtsalt tema ei taha rääkida kui probleemid on vaid nendele lahendust otsida ja ollagi omaette, eriti veel kui on rahalisi probleeme ja stressirohkem aeg. Ja mina siis jällegi olen selline, kes tahab olla toeks ja olemas ja igatepidi näidata, et võib mulle rääkida muredest jne.

Ühesõnaga see teema vist minupoolt on oma lõpu leidnud ja loodan, et tuleb tagasi see läheduse vajadus ka temal, sest eelmise aasta lõpupoole oli see hullem aeg ning see sai nüüd läbi ja mees on ka märgatavalt rohkem tulnud läheudust otsima ja nüüd kui on minu tunded selgeks tehtud siis loodan, et kõik läheb paremaks ja ta näitab rohkem välja oma tundeid nii nagu ta seda varem tegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.01 21:18; 03.01 21:50; 03.01 21:54; 03.01 22:37; 03.01 23:14; 04.01 13:33; 04.01 16:02; 04.01 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke vale on küsida perekoolist oma partneri mõtete kohta. Kas ise ei oska siis väljendada oma soove otse jla ausalt ja küsida ka küsimusi otse oma partnerilt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahe vanema lapse raseduse ajal ja peale laste sündi oli mees super, paremat poleks osanud tahtagi. Kolmanda raseduse ajal olid suhted mehega pingelised (põhjuseks üks konkreetne probleem, mitte küll petmine, kuid minu jaoks väga oluline teema). Tundsin end pidevalt kurva ja õnnetuna, olin stressis nii töö kui ka ühe eraelulise probleemi tõttu. Peale lapse sündi (laps nüüd pisut üle aasta) läksid suhted jälle paremaks, kuid minu jaoks on siiani nagu midagi puudu – ma vist ei suuda andestada seda, kui üksinda ma end need 6 kuud enne lapse sündi tundsin ja et meest just sel (emotsionaalselt) kõige raskemal perioodil minu kõrval ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese rasedusega ei saanud väga aru, kuigi ninnunännutaja mees ei ole, tema ema sünnitas viis last ja toimetas seejuures kõik kodused töös, seega mees mulle koduste toimetuste juurde appi küll ei tulnud, eeldas, et normaalne naine saab ise hakkama. Teise sünnituse ajal sama, kolmas järjestikune sünnitus tõi muutuse, seks kadus peaaegu ära raseduse lõpu poole, mees läks koju jõudes kohe õue tööle, puid tegema vms. Peaaegu ei näinudki teda. Sai nutetud küll. Eriti kui jäin veel kahe väikelapsega rasedana haigeks ka ja mehelt ei ühtki lohutussõna ega abi ei saanud muidu, kui näiteks kolisin haigena keset ööd teise tuppa magama, nii et mehel ei jäänud muud üle, kui ise öösel hädaldavate väikelastega tegeleda.

Nüüd kui kolmas laps on kahene on aga elu ilus, intiimelu 100 % korras, üksteise mõistmine ja elu harmooniline.

Millest siis vahepealne probleem tekkis?:

1. Raseduse ajal oled poole emotsionaalsem, loed asjadest välja seda mis seal ei ole.
2. Kui mees kohtab iga päev torssis ja tigedat naist, siis hakkabki eemale hoidma. Ta ei tea, kuidas naist rõõmsamaks muuta, arvab, et see on raseduse ajal normaalne ja püüab säilitada kainet meelt lihtsalt eemale hoides.
3. Mees ei oska naise mõtteid lugeda, keskmine mees ei tule appi, kui teda pole selge sõnaga kutsutud. Mehele tuleb muredest rääkida ja mitte süüdistaval vaid rahulikul viisil. Mehed enamasti ise ei vaja lohutust, nad ei saa aru, milleks selline asi üldse hea on, nemad püüavad olukorrale tegutsedes lahendust leida, kui nad aru ei saa, mida peaks tegema, siis põgenevad. Omal algatusel nad rääkima ei hakka.
4. Väljaveninud naine ei tekita tihtipeale mehes seksuaalset erutust ja ka meestel on vahel nii, et lihtsalt ei ole seksituju, eriti kui sekisma peab kolmandat korda järjest raseda, veninud-pekise ja pidevalt kurja näoga naisega.
5. Mees, kui ta ei ole harjunud väikelastega, ei oska nendega midagi teha, kui lapsed kiunuvad emme sabas, siis ta lihtsalt ei tule selle peale, et tema saaks kuidagi aidata, sest lapsed ju ei taha teda, vaid tahavad emmet. Ta ei tea, et ka lapsed vajavad harjutamist, järk-järgult rohkem issiga koos veedetud aega.
6. jne-jne.

Lahendus:
Mina õppisin mehega rääkima, ilma teda süüdistamata, püüdes ka ,mõelda maailmale läbi mehe vaatenurga, õppisin temaga rääkima ilma nutmata (mida rasedana oli väga raske teha).

Õppisin ise konkreetselt ütlema, et nüüd on minu lastevaba hetk, enne mehega kokkuleppel logistika paika pannes, käisin rohkem ära, vahepeal kooli pärast ka nädalaks ajaks. Pärast seda, kui mees nädal aega kolme lapsega pidi hakkama saama, muutus ta hoopis abistavamaks nn. naistetöödes. Hakkas regulaarselt osalema kolme lapse magama panekus.

Õppisin ka ise seksi algatama, näidates mehele, kui ihaldusväärne tema mulle on. Rasedana tundsin end koledana ja seetõttu ootasin kogu aeg temapoolset algatust kui tunnistust jätkuvale armastusele. Meestele aga ei meeldi nutukalkvel ja alaväärsuskompleksiga kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Mllised on teie paarisuhted?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.