Esileht Kodunurk M&M hakkliha

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: M&M hakkliha

Postitas:

M&M kodune hakkliha on uues pakendis. Olen paar korda ostnud. Ja tundub võrreldes varasemaga erinev. Nagu klimpis oleks. Varem oli selline kohev. Löö pannile või sega kotletiks. Lihtne, aga nüüd on selline vintske. Kas kellelgi veel sarnane kogemus?

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 22:34; 28.02 07:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://maksjamoorits.ee/50-vahem-pakendit/

Kui pakendist õhk välja veetakse, siis ei saagi ju kohev olla. Õhk pressitakse välja ja lihamass kokku. Pole ostnud, seega ei tea, kui tugevalt kokku on pressitud. Vaakumpakend või?
Kui see pakendusviis on tõesti nii palju säästlikum, nagu nad kirjutavad, siis vägagi teretulnud.
Ise eelistan siiski osta lahtist hakkliha. Üks põhjus just see, et on kohevam. Ja pakendiks kõigest üks õhuke kilekotike kilo kohta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen uue pakendi poolt. Hakkliha küll klimpis ei ole, halvaks pole ka läinud. Mulle see uus pakend meeldib väga, vähem prügi ja kerge avada.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://maksjamoorits.ee/50-vahem-pakendit/

Kui pakendist õhk välja veetakse, siis ei saagi ju kohev olla. Õhk pressitakse välja ja lihamass kokku. Pole ostnud, seega ei tea, kui tugevalt kokku on pressitud. Vaakumpakend või?

Kui see pakendusviis on tõesti nii palju säästlikum, nagu nad kirjutavad, siis vägagi teretulnud.

Ise eelistan siiski osta lahtist hakkliha. Üks põhjus just see, et on kohevam. Ja pakendiks kõigest üks õhuke kilekotike kilo kohta.

Täiesti nõus, säästlikum pakend ja puha.
Aga kuna seetõttu hakkliha kokku surutakse, tundub, et liha on justkui tuimem. Lahtist hakkliha kahjuks meie kodupoes ei müüda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 22:34; 28.02 07:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jäi see uues pakendis hakkliha ostmata ja tõenäoliselt jääb ka edaspidi. Vot ei viitsi seda tuima massi pannil harutada peeneks, samuti on mugavam kotletitainast kokku segada õhulisest hakklihast. Loodan et kõik lihatööstused sellega kaasa ei lähe.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ja kiidan heaks selle pakendi. Polnud sellel hakklihal häda midagi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praadisin eile hakkliha sellest uuest pakendist. Natuke pidi küll rohkem vaeva nägema, et seda panni peal tükeldada, aga esiteks oli seda pakendit niivõrd mugav avada, ei olnud pakis sees mingeid paberilehti, mida liha küljest eraldama peaks ning see vähenev pakendikogus on ikka väga tervitatav, seega mina ostan edaspidigi ja kiidan.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka uue pakendi poolt! Väga keskkonnasäästlik mõtlemine. Tublid!
Lisaks veel boonusena, et võtab külmikus (ja hiljem pakendikastis) palju vähem ruumi.

Ma nüüd poes enam teisi hakklihapakendeid isegi ei vaata.

Mina olen niikuinii alati hakkliha pannile läbi sõrmede lasknud st. mudin peos sõrmede vahel peenemaks enne pannile panemist. Kunagi pole pakendist otse pannile valanud. Ja kotletitainas tuleb ju ka niikuinii kätega läbi sõtkuda.
Nii et mul ei ole küll mingit vahet, kas ta on pakendis tihedam nüüd või mitte.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib just selle M&M hakkliha struktuur, selle tõttu olen võimaluse korral varem poehakklihale Rotaksi või turuhakkliha eelistanud, mis on samuti ühtlased massid, mitte mingid traadikesed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka meeldib, et hakkliha on ühtlane mass. Ja pakendit kiidan samuti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti nõus, säästlikum pakend ja puha.
Aga kuna seetõttu hakkliha kokku surutakse, tundub, et liha on justkui tuimem. Lahtist hakkliha kahjuks meie kodupoes ei müüda.

Aga las hingab natuke pakendist välja võttes enne pannile panekut. Ehk läheb kohevamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk M&M hakkliha