Esileht Väikelaps MMRV vaktsiin

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: MMRV vaktsiin

Postitas:

See on siis leetrid-mumps-punetised-tuulerõuged vaktsiin.
Elame soomes ja siin on see uus vaktsiin 6-aastastele lastele vaktsineerimiskavas. Mu laps on 5-aastane ja pole ühtegi vaktsiini veel saanud aga olen alati mõelnud, et kooliminnes võiks siiski selle mmr vaktsiini teha aga sinna lisatud ka see tuulerõuge vaktsiin. Kuidas nii palju elusvaktsiine küll lapse organismile mõjub? Ilmselt siis tahetakse ka kohe see viisikvaktsiin ka ära teha. On see ohutu üldse, 9 haiguse vastu korraga vaktsineerida?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 19:58; 13.06 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli kolmikvaktsiin ja laps sai halvatuse ja ajukahjustuse, kenasti pandi kirja kõikidesse dokumentidesse, aga meie pidime ta uuesti lugema õpetama koos logopeediga ja uuesti kõndima õpetama. 10-aastaselt hakkas uuesti korralikult lugema. Kui enne seda vaktsineerisime plaani järgi, siis nüüd enam ei vaktsineeri, üldse mitte. Ükski ravimifirma ei maksnud meile lapse neli aastat kestnud ravi eest, kõik logopeedid ja ravid maksime ise, kuigi arst kirjutas, et vaktsineerimise tagajärg.
Minu vastus on sinu küsimusele, et meile ei olnud ohutu ja rohkem me enam oma lastega ei riski. Saime teada, et Eestis üle seitsmesaja lapse, kes on saanud vaktsineerimise tagajärjel kahjustuse.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 20:18; 15.06 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli kolmikvaktsiin ja laps sai halvatuse ja ajukahjustuse, kenasti pandi kirja kõikidesse dokumentidesse, aga meie pidime ta uuesti lugema õpetama koos logopeediga ja uuesti kõndima õpetama. 10-aastaselt hakkas uuesti korralikult lugema. Kui enne seda vaktsineerisime plaani järgi, siis nüüd enam ei vaktsineeri, üldse mitte. Ükski ravimifirma ei maksnud meile lapse neli aastat kestnud ravi eest, kõik logopeedid ja ravid maksime ise, kuigi arst kirjutas, et vaktsineerimise tagajärg.

Minu vastus on sinu küsimusele, et meile ei olnud ohutu ja rohkem me enam oma lastega ei riski. Saime teada, et Eestis üle seitsmesaja lapse, kes on saanud vaktsineerimise tagajärjel kahjustuse.

No vot, see on ka minu suurim hirm. Ega kunagi ei või teada kas see on minu lapsele ohutu või mitte.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 19:58; 13.06 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MMR on meil 5a tehtud nii nagu vaja aga tuulerõugete omast keeldusin see aasta. Laps sai just 5. Arst soovitas vöhemalt peale 7a tuulerõugete vastu vaktsineerida, kui selleks ajaks läbi põdenud pole. Ilmselt lasengi teha. Sebimaani on Soome riikliku kava kõik süstid saanud sünnist saati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot, see on ka minu suurim hirm. Ega kunagi ei või teada kas see on minu lapsele ohutu või mitte.

See on kõigi vanemate hirm. Aga otsus tuleb teha lähtuvalt, kas kardad rohkem tüsistusi (väiksema tõenäosusega) või reaalset haigestumist (suurema tõenäosusega)

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot, see on ka minu suurim hirm. Ega kunagi ei või teada kas see on minu lapsele ohutu või mitte.

See on kõigi vanemate hirm. Aga otsus tuleb teha lähtuvalt, kas kardad rohkem tüsistusi (väiksema tõenäosusega) või reaalset haigestumist (suurema tõenäosusega)

Kõige suurem tõenäosus on nendesse haigustesse mitte haigestuda, kui lugeda nende haiguste statistikat Eestis.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 20:18; 15.06 20:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps MMRV vaktsiin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.