Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mobiili operaatori vahetamine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mobiili operaatori vahetamine

Postitas:
Kägu

Sooviksin saada head pakkumist oma operaatorilt. Tean, et kui ähvardada ära minna, alles siis tulevad tõelised pakkumised. Kas kellelgi on olnud viimasel ajal kogemust ja mis operaatoriga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iga operaatoriga saab väga hea pakkumise. Aga mitte niisama lahkumisega ähvardades, vaid numbri liikumise protsess tuleb alustada. Siis saab hea pakkumise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Telia ei võtnud küll vaevaks oma pea algusest saadik kliendile helistada, kui kolme numbriga hakkasin ära minema. Pool aastat hiljem küll, aga siis oli tähtajaline aasta uues võrgus pooleli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Telia ei võtnud küll vaevaks oma pea algusest saadik kliendile helistada, kui kolme numbriga hakkasin ära minema. Pool aastat hiljem küll, aga siis oli tähtajaline aasta uues võrgus pooleli.

Mis juttu sa ajad, mulle tegi Telia kohe pakkumise tervele perele kui ühe nr. liikuma panin.
Andis mulle veel oma kontaktid ka, kui ma tahan midagi muuta.Ma muidugi Telias 20+ aastat ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mobiilioperaator on üks sõna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle Tele2 ei tulnud küll midagi pakkuma, kui oma pere 3 numbrit Telia poole liikuma panin pärast seda, kui Tele2 oma vanad paketid kinni keeras ja uusi, paindumatuid ja kallemaid asemele pakkus. Mul oli tegelikult päris kahju, sest ma olin ilmselt viimane fossiil, kelle telefonis oli veel siiani Q-GSM-i sim-kaart sees 🙂 Aga jah, ei teinud nad mingeid katseid mind jääma meelitada. Nädal pärast üleminekut saatsid ainult maili ja tänasid kliendiks olemise eest. Ja nüüd pasundavad reklaamides, kui väga nad oma olemasolevate vanade klientide eest hoolitsevad, usun ma jee…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja nüüd pasundavad reklaamides, kui väga nad oma olemasolevate vanade klientide eest hoolitsevad, usun ma jee…

tundsin seda hoolimist omal nahal – tele 2 tuli meeletult vastu ja tegi mulle 2€ väiksema arve, kui küsisin, miks uutele tulijatele pakutakse paremaid tingimusi kui vanadele olijatele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu kogemused 2a tagused, olin ka varem erinevatelt operaatoritelt pakkumisi võtnud, kui nad hekistasid ja uurisid, ega ma ei tahaks neile tulla. Olin ka ligi 20a Telia (EMT) klient olnud, kui paketid muutusid aeg-ajalt, siis uurinud, mis mulle soodsam oleks, aga üritati ikka alati mingeid uusi ja kallimaid pakette pähe määrida. Lõpuks siis Tele2 pakkus umbes poole soodsamat hinda kogu perele (2a seotud leping oli ainult minu numbriga, teised oleks soovi korral võinud iga kell ära minna). Siis alles Telia helistas ja pakkus samalaadset lepingut, ei jäänud vana operaatori juurde, nad oleks ju varem võinud ka pikaajalisele kliendile mingit soodustust pakkuda (peale naeruväärse topeltpluss soodustuse). Siiani rahul, nii levi kui ka sooduspakkumistega. Nüüd tulevad mingid uued paketid, pean täpsemalt järele uurima, kas minu jaoks ka kallimaks midagi läheb, kui jah, siis võtan ka teistelt operaatoritelt uued pakkumised (Elisa suhtes küll väike eelarvamus, olen üsna palju negatiivseid kommentaare lugenud).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma sain Telialt poole hinnaga endale sobiva paketi.
Helistasid ja teatasid, et mu vana pakett kaotab kehtivuse ja midagi on vaja asemele valida. No kui vaja, siis vaja. Peale kõne nad saatsid meilile kirja, kuidas ma teeninduse ja pakkumisega rahul olen, vastasin ausalt, et puhas jama ja pähemäärimine ning kavatsen enda numbri sulgeda. Seepeale sai imeväel ikka vana paketti taastada ja kuumakse vähenes poole võrra.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kvaliteet pole oluline, siis säästuoperaatorilt saad pakkumise hea hinnaga. Aga on ka juhtunud, et number pannakse liikuma ja inimesele ei tehtagi paremat pakkumist ja ta saabki uue operaatori. Sest nad lihtsalt ei jõua kõigile helistada, kes hinnamuudatuse peale närvi lähevad.
Oma operaatorilt viisakalt küsides saab ka hea hinna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kvaliteet pole oluline, siis säästuoperaatorilt saad pakkumise hea hinnaga. Aga on ka juhtunud, et number pannakse liikuma ja inimesele ei tehtagi paremat pakkumist ja ta saabki uue operaatori. Sest nad lihtsalt ei jõua kõigile helistada, kes hinnamuudatuse peale närvi lähevad.

Oma operaatorilt viisakalt küsides saab ka hea hinna.

Niisama küsides ei saa. Korduvalt järgi proovitud. Heal juhul mingi väike soodustus.
Head pakkumised ainult siis kui numbri üleviimine algatatud juba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

numbri liikumise protsess tuleb alustada

Kuidas see liikuma panek käib?

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mobiili operaatori vahetamine