Esileht Väikelaps Mölleri kalamaksaõli sidrunimaitseline

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mölleri kalamaksaõli sidrunimaitseline

Postitas:

Kiidate,laidate?
Küsisin aapteekri käest nõu, et mida anda lapsele (3a.) vitamiinidest. Soovitas seda kalamaksaõli.
Kui küsisin, et kas YOMI karukesed nt. punasepäevakübar pluss taruvaik, oleks ka hea, siis ta minu üllatusele ütles, et tegelt ei sooita neid 3a. lapsele, et need liialt piitsutavad immuunsust, neid võiks võtta umbes alates 4,5a. Karbi peal aga alates 2 eluaastast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsed võtavad Mölleri sidruni maitselist kalamaksaõli. Ei ole probleeme, igal hommikul enne lasteaeda.
Oleme tarvitanud punasepäevakübara siirupit, aga efekti lapsel küll ei ole märganud, aga küll rahakotis.
Poisil on hb näitajad natsa madala võitu nagu arst ütleb võiks kõrgemad olla.Mingit diaknoosi pole pandud, pidime reguleerima toiduga. Annan kuuridena TÕMS´i. Taruvaik+õietolm+mesi+suir. Näitajad on paranenud.
YOMi karukestest ei tea midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annan samuti Mólleri sidruni maitselist kalamaksaóli. Meile see sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurem laps saab mölleri sidrunimaitselist, aga 1-aastane on nõus ka mölleri lisanditeta kalamaksaõliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen andnud oma praegu 4.5a lapsele alates 2a kuurina Mölleri maitsestatud kalamaksaõli (u 2x talvehooaja jooksul) ja kui on mitu korda järjest haige olnud, siis kuuri punase päevakübaraga ka (1x aastas). Kuurid erineval ajal ikka ja nii kaua kuni vastav purk-pudel tühi (u kuu). Mulle punast päevakübarat just soovitas apteeker anda ja just 2a-le.

Esimese kuuri andsin mingi vedelikuna. Aga eelmisel aastal sai Yomi karukesi ning sel aastal annan ka, just kuur pooleli. Kui see läbi saab, siis annan ilmselt kalamaksaõli.

Yomi karukesi võetakse isegi alates 1a. Mul vähemalt on pakendil see kirjas. Alates 4a võib võtta 2tk päevas, muidu 1 päevas. Üks apteeker soovitas aasta tagasi, et võiks teha 30p kuuri 1 karuke päevas (laps oli 3a) ja siis teise 30p teha hiljem või kasvõi järgmisel hooajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma annan lastele (4,5 ja 2,5) muidu seda ilma sidrunimaitseta kalamaksaõli, kuna vanemale see sidruniga ei meeldi:)
Praegu tegin 30 päeva Yomi karukeste kuuri, kuna noorem laps ei söö mittekui midagi ja kaal väga madal, edasi annan jälle kalamaksaõli.
Ma ei tea, kas sellest kalamaksaõlist (D-vit pidi gripi jm osas vastupanuvõimet suurendama), aga eelmine aasta ja ka see aasta on vanem laps (kes käib lasteaias) väga terve ja ei haigestu igasugu kõhadesse nohudesse.

Natuke pelgan seda maksakomponenti seal kalamaksaõlis, aga apteeker ütles, et need tootjad peavad läbima väga range kontrolli raskemetallide jm osas, et peaks ikka kvaliteetne kaup olema. Suurem tõenäosus on see raskemetallide noos kätte saada sellest tavalisest toidupoodides müüdavast Norra vm lõhest, seda ei maksa väga tihti süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps sööb hetkel Vitamar Junior Omega3 apelsinimaitselisi kapsleid. sööb heameelega. 60tk pudelis ja hind 12e midagi. Kiidan!

Hakkasin lapsele andma omega3 sügisest ja võin öelda, et ta pole praktiliselt haige olnudki võrreldes eelmise aastaga kui andsin D-vitamiini.paar korda on nohu olnud ja korra ka köha, aga üldiselt terve laps!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle apteeker soovitas Lysi kalamaksaõli. Pidi soodsam tulema kui Möller. 500 ml maksis 10,37 eur. Maitsestamata versioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D vitamiini ja punast päevakübarat ei ole mõtet võrrelda. Eesmärgid on erinevad.
Aga punasest päevakübara kohta on tehtud erinevaid uuringuid, enamus neist näitab, et lastele ei avalda selles sisalduva toimeaine tarbimine mingit soodsat mõju, pigem soodustab nõrgematel isenditel allergia teket.
Mõne artikli panen, rohkem ei viitsi hetkel otsida.
http://nccam.nih.gov/news/alerts/echinacea/
http://www.livestrong.com/article/321308-side-effects-of-echinacea-on-kids/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke küll teemast mööda, aga kas keegi teab. Pudelil kirjas, et säilib külmkapis avatuna 7 nädalat, aga kui peale seda ka veel kasutada, kas ja kuidas võib see tervisele halvasti mõjuda? Meie lapsega kahekesi seda tervet pudelit 7 nädalaga ära ei suuda tarbida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 5 aastane tütar sööb ka iga päev YOMI karukesi (oomega 3, raud)Ei söö liha ega kala. Kohe oleme lõpetamas 2 kuulist kuuri. Laps on hakanud paremini sööma ja tervis on tunduvalt parem. Pole haige olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Mölleri kalamaksaõli sidrunimaitseline

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.