Esileht Ilu ja tervis Molluskid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Molluskid

Postitas:

Kuna lugesin üht äädikaga küüneseene tõrjumise nippi, siis kirjutan ka, kuidas oma kolmeaastasel lapsel molluskitest lahti sain. Need on sellised valge sisuga punnikesed nahal. Ootasin poolteist aastat, et need ise ära läheks, aga ei midagi. Külmutama neid ei tahtnud minna, sest see on valus, samuti ei tahtnud neid välja pigistada, sest sisu nakatab ülejäänud nahka ja pigistamine on ka valus. Muud ravi neile nagu polegi. Siis hakkasin neid igal õhtul teepuuõliga määrima. Punnid läksid üksteise järel punetavaks ja valusaks, aga seejärel kadusid üksteise järel. Kogu protsess võttis mõne nädala aega, aga lahti saimegi neist teepuuõli abil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 15:16; 10.04 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust lapsed need said, ujulast?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 22:28; 10.04 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu vanem laps sai ujulast, teine nakatust vanemast vennast. aga lahti neist mu arust ei saagi. viirus möllab veres edasi. kui oli puhang, siis jah, keha peal oli punnid, osad külmetasime, osad kodus pigistasime ära. ajapikku, pool aastat umbes kadusid ära. aga peale haigust paar punni ilmuvad taas kehale. üks laps oli gripis, ja mollusk jälle näitas nägu, teisel lapsel tekis angiin, pikalt palavikus, immunsus langes ja molluski punnid taas platsis. kui lapsed kosuvad ja immunsus tugevneb, siis punnid kaovad iseenesest. ja see ring käib pidevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ilmselt mõtled molluskumeid?
Mul arst soovitas joodiga määrida, hakkan varsti proovima, eks näis kas on abi:)
Proovin ühe peal ka teepuuõli, tänx![/tsitaat]

eesti keeles ikkagi molluskid, ladina keeles Molluscum contagiosum

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai õe lapselt vannis. No ei osanud õigel hetkel taibata… Meil pole tagasi tulnud. Arst rääkis ka, et immuunsüsteem peaks neist ajapikku jagu saama, aga ootasin kaks aastat ja ei miskit. Teepuuõli tegi küll punnid enne kadumist punaseks ja valusaks, aga ära nad läksid ja rõõm oli suur. Õe laps kiskus need lihtsalt küüntega ise ära ja pole ka tagasi tulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 15:16; 10.04 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tegime nädala jagu 1x päevas joodiga ja kadusid ka väga edukalt ära. saime ujulast, nimelt beebide ujumisest, seal niisama suuremaid lapsi ei käigi üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] saime ujulast, nimelt beebide ujumisest, seal niisama suuremaid lapsi ei käigi üldse.[/tsitaat]
No kohutav! Kas ujumas käimise kasu kaalub üles sellise asja?
Huvitav, olen siin Eestis palju nendest molluskitest kuulnud. Kas see on ainult meie ujulate probleem, kas meil on hügieeniga rohkem probleeme kui mujal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 22:28; 10.04 23:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Molluskid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.