Esileht Ilu ja tervis Molluskid

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Molluskid

Postitas:

Tere! Kas keegi praegu võitleb molluskitega? Kaua on kestnud, mida kasutate ja millest on kõige rohkem kasu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ptüi-ptüi-ptüi, praegu ei võitle, aga paar aastat tagasi oli laps nendega kimpus küll. Kasutasime nö. söövitavat rohtu ja päris pikalt, kuid erilist abi sellest polnud. Aitas aeg, paari aastaga kadusid ise ära, see ravimi panemine tekitas lihtsalt tunde, et olen ka ise midagi teinud. Molluskid olid näol, mõni neist silmale nii lähedal, et sinna rohtu panna nagunii ei saanud. Jalgadel oli ka. Pole just eriti lohutav kogemus seega…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tea, kas minu lapsel on tegu molluskitega või ei, aga ma leidsin tal kaks taolist moodustist. Esimesega ootasin veidi, et näha, milliseks läheb (püsis ühesugune) ja panin siis peale Cutasepti. Kadus ära nii nädalaga või sedasi. Teisele pole midagi pannud, praegu lihtsalt on. Peaks vist ka Cutasepti proovima. Aga ma ei või vanduda, et need molluskid on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vereurmarohult nopid varre ja selle värske mahlaga peitsid üle. Ja nii mitu päeva.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitab füüsine pigistamine ja siis kohe kindlasti puhastada antiseptikuga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps oli väiksem, siis meil oli sama teema. Molluskid olid keha peal ja umbes aasta aega läks neist lahtisaamiseks. Vahepeal oli päris keeruline lasteaias jne. Vereurmarohi kindlasti toetab, aga minu lapsel ainult taime abil neist lahti saada ei õnnestunud. Nõus eelmise käoga, et pmslt aitab ainult pigistamine. Samas on teatud kohtades seda väga keeruline teha, sest põhjustab valu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on mollusk? Soolatüügas?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsel oli jalalabal, nahaarst mehaaniliselt vajutas tühjaks ja oligi kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas mollusk ja soolatüügas on sama asi? Pole molluskitest kuulnudki varem, nüüd ühtäkki igal pool mollusk ja mollusk.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas mollusk ja soolatüügas on sama asi? Pole molluskitest kuulnudki varem, nüüd ühtäkki igal pool mollusk ja mollusk.

ei ole

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahan ka teada, mis see mollusk on, mille saab jala peal tühjaks vajutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vereurmarohult nopid varre ja selle värske mahlaga peitsid üle. Ja nii mitu päeva.

Sellest paremat ja kiiremat rohtu polegi. Varres palju oranži piima pole, eriti noortel taimedel. Vanade taimede juure lähedalt kui murda, saab seda kõige efektiivsemat oraži piima, sellega siis tupsutada molluskeid hommikul ja õhtul. Praegu on loodus neid täis, minge tooge varud koju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 10:05; 10.05 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vereurmarohult nopid varre ja selle värske mahlaga peitsid üle. Ja nii mitu päeva.

Sellest paremat ja kiiremat rohtu polegi. Varres palju oranži piima pole, eriti noortel taimedel. Vanade taimede juure lähedalt kui murda, saab seda kõige efektiivsemat oraži piima, sellega siis tupsutada molluskeid hommikul ja õhtul. Praegu on loodus neid täis, minge tooge varud koju.

Värske vereurmarohumahla varud või mis?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vereurmarohult nopid varre ja selle värske mahlaga peitsid üle. Ja nii mitu päeva.

Sellest paremat ja kiiremat rohtu polegi. Varres palju oranži piima pole, eriti noortel taimedel. Vanade taimede juure lähedalt kui murda, saab seda kõige efektiivsemat oraži piima, sellega siis tupsutada molluskeid hommikul ja õhtul. Praegu on loodus neid täis, minge tooge varud koju.

Värske vereurmarohumahla varud või mis?

Taimedevarud! Juurtega välja ning hoida niiskes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 10:05; 10.05 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas mollusk ja soolatüügas on sama asi? Pole molluskitest kuulnudki varem, nüüd ühtäkki igal pool mollusk ja mollusk.

Guugelda, pildi peal ju kohe näha.

Mul olid endal mõned ja nagu siingi soovitatakse, pigistasin lahti ja siis kraapisin selle väikese kõva tera sealt välja. Nahk paranes ära ja mollusk tagasi ei tulnud. Kui neid väga palju on, siis pole see ilmselt nii lihtsasti tehtav muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://buduaar.tv3.ee/keha-ja-vaim/ettevaatust-molluskid-levivad-nii-seksi-kui-uhise-kateratiku-kaudu-1/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Molluskid