Esileht Ilu ja tervis Molluskite ravi – mis ka päriselt toimib

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Molluskite ravi – mis ka päriselt toimib

Postitas:
Kägu

Millega ravida molluskeid, mis ka päriselt toimib ja neist lõplikult lahti saab? Määrin uusi punne Molutrexiga, kuid pidevalt tuleb neid juurde…muudkui määrin, määritud punnid paranevad ja uued tulevad….. õnneks üle kere veel ei ole, punnid on veel hallatavad, aga masendus tuleb juba peale….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olenevalt asukohast, võiksid olemasolevad paranevad punnid kinni katta, et vältida nakkuse edasikandumist kehal. Kindlasti enda käsi pesta peale punnide hooldamist.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel kunagi külmutati ja sai kiirelt lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu lapsel ka külmutati ja samuti kadusid kiiresti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meil toimis hästi nende mehaaniline eemaldamine,  nõelaga lahti ja pigistasime lihtsalt  välja. Kõik kadusid ja kohe, arme ei jäänud ja tagasi ei tulnud. Kuskil lugesin et see ainus mis aitab.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalagataja – no kuna lapsel need punnid mega väiksed, vast 1mm ainult, siis pole seal midagi välja pigistada….. kas teil läksid need ka nö üle keha laiali või piirdus ainult ühe piirkonnaga ja punni kadudes rohkem juurde ei tekkinud? Küsin sest eile hommikul avastasin tal need ka nüüd reie pealt…. enne olid vasaku rinnanibu juures mõned. Meil ei ole ville, et pigistad katki ja tuleb löga välja. Need sellised 1mm näpu all tuntavad kõvad punnid. Pigistada pole sealt midagi.

 

Olen last juba 3 kuud molutrexiga piinanud, lapsest juba kahju…..määrin punne, tekib kärn ja tuleb uus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen last juba 3 kuud molutrexiga piinanud, lapsest juba kahju…..määrin punne, tekib kärn ja tuleb uus.

Külmutamine aitaks ju, kas perearstil olete ikka käinud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindel, et ikka molluskid on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen last juba 3 kuud molutrexiga piinanud, lapsest juba kahju…..määrin punne, tekib kärn ja tuleb uus.

Külmutamine aitaks ju, kas perearstil olete ikka käinud?

Muidugi, tema diagnoosi panigi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindel, et ikka molluskid on?

perearst vaatas ja ütles, et on, ega ma hakkan ka nüüd juba täitsa kahtlema…

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindel, et ikka molluskid on?

perearst vaatas ja ütles, et on, ega ma hakkan ka nüüd juba täitsa kahtlema…

Aga tema ei pakkunud külmutamist? Võta ühendust uuesti ja räägi, et nii mühinal levivad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindel, et ikka molluskid on?

perearst vaatas ja ütles, et on, ega ma hakkan ka nüüd juba täitsa kahtlema…

Aga tema ei pakkunud külmutamist? Võta ühendust uuesti ja räägi, et nii mühinal levivad

äkki perearst ei saagi külmutamisele suunata? osad protseduurid on sellised, kuhu saadab vaid eriarst. ma paneks nahaarsti aja, kasvõi tasulise

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

äkki perearst ei saagi külmutamisele suunata?

Meie perearst teeb lausa ise seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 kuud piinad last ja nahaarstile ei ole pöördunud…? Vabandust, aga ma ei saa sellest aru…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 kuud piinad last ja nahaarstile ei ole pöördunud…? Vabandust, aga ma ei saa sellest aru…

Olen perearstiga tihedalt suhelnud, ravin Molutrexiga, mis ongi spetsiaalne molluksi ravim. Ja mina pole süüdi, et see ravim on valus… aga lahti tuleks neist saada ja muud sama tõhusat pole olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

äkki perearst ei saagi külmutamisele suunata?

Meie perearst teeb lausa ise seda.

järjekorrad on 2 kuud… ma ei saa niikaua molluksi punnil ju kasvada lasta….tasuline on 45€….. ja saab ainult kuni 3 punni külmutada….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel olid. Tõmmati lihtsalt ära naharsti juures ja pole 15 aastaga tagasi tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 kuud piinad last ja nahaarstile ei ole pöördunud…? Vabandust, aga ma ei saa sellest aru…

Olen perearstiga tihedalt suhelnud, ravin Molutrexiga, mis ongi spetsiaalne molluksi ravim. Ja mina pole süüdi, et see ravim on valus… aga lahti tuleks neist saada ja muud sama tõhusat pole olemas.

Miks peab ravima? Need kaovad ju ise ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 kuud piinad last ja nahaarstile ei ole pöördunud…? Vabandust, aga ma ei saa sellest aru…

Olen perearstiga tihedalt suhelnud, ravin Molutrexiga, mis ongi spetsiaalne molluksi ravim. Ja mina pole süüdi, et see ravim on valus… aga lahti tuleks neist saada ja muud sama tõhusat pole olemas.

Miks peab ravima? Need kaovad ju ise ära.

Vaata kui neid ville lasta omasoodu elada, siis villide sees oleva vedelikuga levivad need üle keha laiali…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 kuud piinad last ja nahaarstile ei ole pöördunud…? Vabandust, aga ma ei saa sellest aru…

Olen perearstiga tihedalt suhelnud, ravin Molutrexiga, mis ongi spetsiaalne molluksi ravim. Ja mina pole süüdi, et see ravim on valus… aga lahti tuleks neist saada ja muud sama tõhusat pole olemas.

Miks peab ravima? Need kaovad ju ise ära.

Vaata kui neid ville lasta omasoodu elada, siis villide sees oleva vedelikuga levivad need üle keha laiali…

Võivad levida, aga ei pruugi.
Teemaalgataja on neid 3 kuud määrinud ja tekib ikka uusi juurde…mis vahet sel omasoodu elamisega on?

Kui neid on juba palju, siis ei külmutata ka. Just nahaarsti soovitus oligi, et lihtsalt oodake, pole vaja last piinata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 kuud piinad last ja nahaarstile ei ole pöördunud…? Vabandust, aga ma ei saa sellest aru…

Olen perearstiga tihedalt suhelnud, ravin Molutrexiga, mis ongi spetsiaalne molluksi ravim. Ja mina pole süüdi, et see ravim on valus… aga lahti tuleks neist saada ja muud sama tõhusat pole olemas.

Miks peab ravima? Need kaovad ju ise ära.

Vaata kui neid ville lasta omasoodu elada, siis villide sees oleva vedelikuga levivad need üle keha laiali…

Võivad levida, aga ei pruugi.

Teemaalgataja on neid 3 kuud määrinud ja tekib ikka uusi juurde…mis vahet sel omasoodu elamisega on?

Kui neid on juba palju, siis ei külmutata ka. Just nahaarsti soovitus oligi, et lihtsalt oodake, pole vaja last piinata.

vahe on selels, et “määritud” villid ei lähe suureks ja ei hakka oma vedelikuga uusi juurde levitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vahe on selels, et “määritud” villid ei lähe suureks ja ei hakka oma vedelikuga uusi juurde levitama.

Aga levitavad ju, kui kuude viisi järjest juurde tuleb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt toimib selline toidulisand nagu  Remasan, müügil vähestes apteekides.
2 nädalat korrapärast tarvitamist ja saad neist lahti. Mul mõlemal vanemal lapsel lasteaiaealisena olnud ja muu ei aidanud.

Seda Remasani soovitas mulle perearst, kuigi vist ei tema ei tohiks toidulisandit ravimina soovitada.

Vaata ravimiinfost millised apteegid seda müüvad.

Üldiselt on Remasanil immuunsust tugevdav toime, kuid usu, see tõesti aitab molluskitest lahti saada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

äkki perearst ei saagi külmutamisele suunata?

Meie perearst teeb lausa ise seda.

järjekorrad on 2 kuud… ma ei saa niikaua molluksi punnil ju kasvada lasta….tasuline on 45€….. ja saab ainult kuni 3 punni külmutada….

Krüoteraapia – üle 20 punni 35 eurot.

 

https://www.keskhaigla.ee/patsiendile/hinnakiri/ambulatoorse-eriarstiabi-hinnakiri/

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Ilu ja tervis Molluskite ravi – mis ka päriselt toimib