Esileht Väikelaps Mõmmiku lasteaed Tartu

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mõmmiku lasteaed Tartu

Postitas:

Tere. Oskab keegi antud lasteaia kohta positiivset või negatiivset öelda? Viimane teema selle kohta oli 6 a tagasi. Enamik kommentaare olid negatiivsed.
Käib kellegi laps või tuttava laps seal ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on suur lasteaed ja kogemus oleneb peaaegu täielikult sellest, millisesse rühma laps satub. On väga ägedaid õpetajaid ja on sügavalt nõuka-aja kasvatusmeetodeid järgivaid.
Plussid: värske söök otse lasteaia köögist, suur aed liivakastide ja mängukohtadega, aktiivsed laulu- ja liikumisõpetajad, teevad ka üritusi jne Rühmaruumid jõudumööda renoveeritud üle terve lasteaia. Keelekümblus ja eri rahvuste koos kasvamine on minu jaoks sümpaatne asjaolu.
Miinused: probleemidega keeruline tegeleda, direktor ei taha väga kuulda (eelistab maha vaikida) jne Palju eakaid õpetajaid, kes lisaks teistmoodi mõtteviisile lihtsalt ei jaksa lastega tegeleda päev otsa.
Oma laps seal käinud + tuttavate kogemused.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelnev jutt kõik õige. Lisaks soovitan julgelt kohale minna ja ise veenduda nii rühmaruumide (ka õueala) kui ka töötajate sobivuses. Kõik oleneb rühmast, kuhu laps läheb. Mina olen nii positiivset kui negatiivset kuulnud. Negatiivne pigem kellegi kuuldud/ümber tõlgitud jutt või kõlakad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kuulnud positiivset kui negatiivset. Mina loobusin just sellest kohast. Tegu on vana lasteaiaga ja osad kasvatajad vajaksid kindlasti vahetamist. Minu meelest see õueala on ka natukene ajast ja arust, just väiksematele lastele. Ja annelinna kooli algklasside õpetajad räägivad, et sealt tulevad natukene nõrgema põhjaga lapsed.

Ise olen ka hetkel just valikute vahel – ja vist valik Tripsiku lasteaia Sipsiku lasteaia. Lihtsalt tunde pärast. Samuti olen väga palju head kuulnud Pääsupesa, Triinu ja Taavi, Poku lasteaia kohta.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kuulnud positiivset kui negatiivset. Mina loobusin just sellest kohast. Tegu on vana lasteaiaga ja osad kasvatajad vajaksid kindlasti vahetamist. Minu meelest see õueala on ka natukene ajast ja arust, just väiksematele lastele. Ja annelinna kooli algklasside õpetajad räägivad, et sealt tulevad natukene nõrgema põhjaga lapsed.

Ise olen ka hetkel just valikute vahel – ja vist valik Tripsiku lasteaia Sipsiku lasteaia. Lihtsalt tunde pärast. Samuti olen väga palju head kuulnud Pääsupesa, Triinu ja Taavi, Poku lasteaia kohta.

Vabanda, lugesin ja natuke tahaks norida… aga mis kooli on annelinna kool? Ja millised on nõrgema põhjaga lapsed (laste koolivalmidus ei sõltu ainult lasteaiast)? Kelle vastu vahetada kasvatajad? Ülesloetud lasteaiad on ju tunduvalt vanemad, kui Mõmmik.
Ja paljus on ikkagi just rühma inimestest sõltuv (maja ümbrus ja välimus ei sõltu õpetajatest). Kuna tegu on kakskeelse lasteaiaga ja keelekümblusrühmadega, siis see ongi halva maine kujundaja? Kunagisest suhteliselt hiilgavast lasteaiast on aeg, juhtkondade vahetus, kaadrivoolavus (millele on omakorda mingi linnalegend juurde tehtud) ja äärelinn teinud remonti vajava lasteaia. Mul on sellest kahju, sest olin kunagi ammustel aegadel selle lasteaiaga seotud. Aga tean ja tunnen sealt veel mõnda õpetajat ja võin kinnitada, et head ja tugevad pedagoogid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

… osad kasvatajad vajaksid kindlasti vahetamist….

Nagu päriselt ütledki avalikult nii? Mis tööd sa ise teed ka? Väljavahetamist vajad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Mõmmiku lasteaed Tartu