Esileht Pereelu ja suhted Mõned aastad hiljem, kas teeksite tagasi?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )

Teema: Mõned aastad hiljem, kas teeksite tagasi?

Postitas:

Eks see tuleb sinule jälle tagasi, veel hullemalt.

Sama kehtib ju ka armukesele. Kõik mis teed, tuleb ringiga tagasi ja nüüd ongi armukese kord oma tegevuse viljad vastu võtta. Eks vaadaku, kuidas sellest välja rabeleb.

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 22:04; 08.12 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates: kes avana asja meenutab, sel silm peast välja! No mis see sinu asi on?! Kust sa tead, millised suhted neil on?! Ära torgi, tegele iseendaga!

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.11 23:16; 30.11 17:30; 04.12 13:45; 04.12 15:49; 04.12 17:41; 07.12 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised need omakohtu pidajad ongi, ise vihast pimedad: teisel pindu näeb aga endal palki mitte. Mõnel on kogu aeg sisemine viha. Mees jooksis ära ja pole kedagi terroriseerida. Nüüd ikka otsib võimalusi siga mängida, ise kujutab ette ennast õigluse taastajaks ja kelleks veel.

Ausalt öeldes mul ka käis teemaalgatust lugedes mõte läbi pea: mille peale küll teemaalgaja taolised inimesed oma energiat raiskavad!!! Kui sa tahad niiväga maailma parandada – mine ja panusta oma igapäevaelust ülejäävat energiat looduse kaitsmiseks, mõne arhitektuuriliselt väärtusliku hoone uuele elule aitamiseks, puudega inimeste olukorra parandamiseks – võimalusi on palju.

Muide, kui sa nii õudselt tahad, isegi käsid nagu jumal, et selle mehe/naise suhe laguneks, sest vat sinu meelest peab “vorst vorsti vastu” stiilis primitiivne õiglus valitsema – siis tegelik jumal, saatus või kesiganes võib sulle su tühise soovi pärast mõnuga keelt näidata ja ükskõik, millised põrsad see mees ja naine ka objektiivselt võttes ei oleks, nende suhe justnimelt ei lagune! Nagu “Tõe ja Õiguse” vanale Andresele näitas elu tema kangekaelse primitiivse õigluse tagaajamise (kuhu ta panustas kohutavas koguses vaimuenergiat!) peale lihtsalt keelt.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 01:02; 30.11 01:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 21:03 – aitäh vastuse eest. Ma olin siiani jah endale ette kujutanud kuidas sellel naisel on halb ja paha, kui ta mees teada saab. Aga ma ei olnud ette kujutanud seda, mis tunne on sellel mehel. Ja ausalt öeldes oli seda juba piisavalt halb ette kujutada. Ma ilmselt ei taha sellist valu kellegile teisele põhjustada nagu mulle tehti.

Huh! Selles vastuses on näha edasiminek! Kägu 21.03 kommentaar oli mõistlik tõesti.

Aga peale sinu poolt mainitu rõhutan veelkord ka seda, et maailm ei toimi primitiivse “vorst vorsti vastu” õigluse (või “õigluse”) järgi – kes näha tahab, sellel pole keeruline näha.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 01:02; 30.11 01:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga oma teoga teed sa maailma kas paremaks või halvemaks. Nii et sinu enda otsustada on, kas tekitad siia maailma rohkem valu ja pettumust ning viha või teed hoopis miskit, mis toob kellelegi rõõmu, armastust ja hellust.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta nad rahule ja ela oma elu. Mis asja sa haudud nende vanade asjade otsas, mine oma mõtetega edasi ja hakkab endal ka kergem. Selle pere elu on nende elu ega puutu sinusse.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära torgi sedasamust, läheb haisema. Sellise inimese puhul sobivad aga eesti vanasõnad, aga ka see idamaine – istu jõe kaldal ja oota, kuni näed oma vanelase……

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.11 17:31; 30.11 11:34; 30.11 12:22; 30.11 20:09; 30.11 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, miks just nüüd? Miks sa lähed aastaid hiljem vana asja klaarima? Miks sa kohe ei läinud? Mida sa nüüd soovid saavutada?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu asi, mille peale oma vaimujõudu raisata. Kas ei oleks parem jätta see õiglusemõistmine elu enda hooleks. Olen mina küll ja küll näinud, kuidas elu pahategijale lõpuks tasub, ilma et ise peaks jumalat mängima ja enda arust õiglust seadma (ja see mida sina unistad, on sigadus jälle kellegi teise suhtes). Ja kätte tasub mitte see, mida MULLE tehti, vaid tema enda halvad otsused.
Sina saa ükskord üle ja mine oma eluga edasi, mitte ära kiibitse mehe armukese järel. Mitu aastat muneda selle vana ülekohtu otsas ja haududa kättemaksu, see mõjub oma hingele väga halvasti.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 11:59; 30.11 18:53; 30.11 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Siin oli küsimus, et miks praegu. No seetõttu, et kuna me oleme kaudselt tuttavad, siis sattus see abiellumise info minuni läbi teiste tuttavate. Ja noh eks siis kihvatas sees. Eriti kuna mina oma eluga eriliselt edasi pole suutnud minna, siis tundus nii ebaõiglane kuidagi.
Eks ta on tobe tunnistada, et see värk ikka teeb haiget veel ja ma ikka pole üle, aga noh ega peab edasi elama nii hästi kui õnnestub. Kellegile ma midagi teatama ei hakka (kõik siinsed kunagised armukesed saavad nüüd rahulikult hingata ;)), sain aru, et sellel pole mõtet.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.11 17:07; 29.11 20:59; 29.11 21:19; 30.11 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin oli küsimus, et miks praegu. No seetõttu, et kuna me oleme kaudselt tuttavad, siis sattus see abiellumise info minuni läbi teiste tuttavate. Ja noh eks siis kihvatas sees. Eriti kuna mina oma eluga eriliselt edasi pole suutnud minna, siis tundus nii ebaõiglane kuidagi.

Eks ta on tobe tunnistada, et see värk ikka teeb haiget veel ja ma ikka pole üle, aga noh ega peab edasi elama nii hästi kui õnnestub. Kellegile ma midagi teatama ei hakka (kõik siinsed kunagised armukesed saavad nüüd rahulikult hingata ;)), sain aru, et sellel pole mõtet.

Tubli oled, nagu näed, siia teema tegemine ka tuli kasuks, midagi said välja elada ja teise pilguga vaadata.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.11 17:31; 30.11 11:34; 30.11 12:22; 30.11 20:09; 30.11 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti kuna mina oma eluga eriliselt edasi pole suutnud minna, siis tundus nii ebaõiglane kuidagi.

Jaa, see tundub kägude põhjus nr. 1 olema.
Kes käib eksmehe uue naise akna taga s..tta ventilaatorisse loopimas, kes kitub mingeid aastaid tagasi juhtunud asju.
Ja alati jõutakse tõdemuseni, et …kõik on õige, kuna mina ju pole häppiks saanud.

Ja üldse tahaks oma meest tagasi, sest elu ei osutunudki nii lilleks ilma selle vana hea kaabakata…

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.11 17:12; 29.11 17:32; 29.11 17:55; 29.11 20:19; 30.11 16:22; 30.11 17:04; 30.11 20:15; 01.12 09:52; 04.12 15:10; 05.12 07:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühidalt: mõned aastad tagasi jäi mu abikaasa petmisega vahele, mille tulemusena läksime lahku – kogu selle jamaga kaasnes muidugi kõigil meeletu südamevalu ja lastega jamad jne. Armukest ma teadsin ja tema teadis mind. Armukesel endal oli ka sellel ajal pikaaegne elukaaslane, keda mina otseselt ei tunne. Armuke ja minu mees kokku elama ei hakanudki ja peale petmise ilmsikstulekut nad vist omavahel edasi ka ei suhelnud. Igatahes avastasin nüüd, et see armuke on abiellunud oma selle pikaaegse elukaaslasega. Suure tõenäosusega ei tea see mees, et naine teda siis pettis.

Minu sisemus ihkab õigluse järele, sest tänu nende kahe tegevusele (minu mehe ja armukese) sai nii palju inimesi haiget ja kelle tõttu olen ma siiamaani ikka väga katki veel. Oma kunagise mehe osas ma olen näinud ja tean, et ta sai oma karistuse kätte. Selle naise osas kaudselt tean aga et elu on talle vägagi armuline olnud. Samas olen ma üsnagi mõistlik inimene ja tean, et see kättemaks ei anna kokkuvõttes mulle midagi. Ja tegelikult teeksin ma haiget süütule kõrvalseisjale – tema mehele. Palun pange mulle mõistus pähe, et sellel ei ole mõtet!

Sellega on lihtne. Kui me peame armukesesuhteid normaalseks ja kiidame need heaks, siis polegi ju millestki rääkida ehk mis mõtet on rääkida normaalsusest. Kui me armukesesuhteid igas mõttes taunime ehk heaks ei kiida, siis tuleb kõik armukesesuhted kõigile osapooltele paljastada, sest kui me ise aitame sellist tegevust varjata, siis see nähtus ei kao kuhugi, vaid kogub aina hoogu juurde. On äärmiselt vale armukesesuhted hukka mõista, aga ise aidata neid tegusid varjata.
Paralleeli võib tuua kuritööga – kuritööst mitte teatamine on ka kuritöö, mille eest saab karistada.
Need, kes on ise armukesed olnud, aga nüüd tahavad seda varjata ja ei luba asjast rääkida, on lihtsalt silmakirjalikud, kelle arvamus ei maksa midagi.

Vaielge vastu ja argumenteerige, kui see ei peaks nii olema.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 16:59; 30.11 17:05; 30.11 17:37; 30.11 22:16; 30.11 22:25; 30.11 22:28; 30.11 22:33; 01.12 10:13; 01.12 10:20; 04.12 16:29; 04.12 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui me armukesesuhteid igas mõttes taunime ehk heaks ei kiida, siis tuleb kõik armukesesuhted kõigile osapooltele paljastada, sest kui me ise aitame sellist tegevust varjata, siis see nähtus ei kao kuhugi.

Nõme seisukoht.
See, mis OLI, see ei kao kuhugi ega muutu olematuks.

Need, kes kunagi kellegagi petsid, ei tee seda vblla enam kunagi uuesti.
Sest abikaasast mindi lahku, armukesega kah ei sujunud ja lõpuks leiti keegi kolmas. Ning nüüd juba eluratgana osatakse seda olemasolevat ka hoida.
Kuriteoga paralleel puudub, sest armukesega seksimine ei ole meie riigis karistatav.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.11 17:12; 29.11 17:32; 29.11 17:55; 29.11 20:19; 30.11 16:22; 30.11 17:04; 30.11 20:15; 01.12 09:52; 04.12 15:10; 05.12 07:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui me armukesesuhteid igas mõttes taunime ehk heaks ei kiida, siis tuleb kõik armukesesuhted kõigile osapooltele paljastada, sest kui me ise aitame sellist tegevust varjata, siis see nähtus ei kao kuhugi.

Nõme seisukoht.

See, mis OLI, see ei kao kuhugi ega muutu olematuks.

Need, kes kunagi kellegagi petsid, ei tee seda vblla enam kunagi uuesti.

Sest abikaasast mindi lahku, armukesega kah ei sujunud ja lõpuks leiti keegi kolmas. Ning nüüd juba eluratgana osatakse seda olemasolevat ka hoida.

Kuriteoga paralleel puudub, sest armukesega seksimine ei ole meie riigis karistatav.

Ja miks me siis peaksime eluga kaasnevat normaalset nähtust kiivalt varjama, siis räägimegi sellest avalikult.
Ja paralleel kuritegevusega on täiesti olemas, sest kellelegi tehakse haiget.
Kui inimene pettis kedagi, teades, et ta teeb kellelegi sellega haiget, siis see ei saanud mitte kuidagi kogemata juhtuda. Armukesesuhe on alati teadlik valik, nii et see jutt, et edaspidi seda enam mitte kunagi ei tehta, ei päde.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 16:59; 30.11 17:05; 30.11 17:37; 30.11 22:16; 30.11 22:25; 30.11 22:28; 30.11 22:33; 01.12 10:13; 01.12 10:20; 04.12 16:29; 04.12 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene pettis kedagi, teades, et ta teeb kellelegi sellega haiget

Miks Sa arvad, et kellegi teisega seksimine on 1) tingimata petmine, 2) et see teeb “petetule” alati haiget (petetu egole küll, aga kas inimesele), 3) miks arvatakse, et haiget tegemine on teadlik – suur osa inimesi, kes kõrvalsuhet harrastab, ei mõtle enamasti üldse sellele teisele ja mõni on isegi imestunud, et miks see üldse peaks “petutle” korda minema.
Teemaalgataja ei tea ju selle abielluva paari omavahelisi suhteid, millisel hetkel abielluv naine tema mehe “lohku” tõmbas ja palju muid üksikasju.

Ja tõesti – oma kibedus ja haavatud ego võiks mujal välja elada kui teiste eludesse turkides. Kui muudmoodi ei saa, eks kutsu universum nende “tõbraste” üle kohut mõistma. Ainult et – kas ikka teemaalgataja ise on puhtam kui värske lumi ja valge paberileht?

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.11 23:16; 30.11 17:30; 04.12 13:45; 04.12 15:49; 04.12 17:41; 07.12 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene pettis kedagi, teades, et ta teeb kellelegi sellega haiget

Miks Sa arvad, et kellegi teisega seksimine on 1) tingimata petmine, 2) et see teeb “petetule” alati haiget (petetu egole küll, aga kas inimesele), 3) miks arvatakse, et haiget tegemine on teadlik – suur osa inimesi, kes kõrvalsuhet harrastab, ei mõtle enamasti üldse sellele teisele ja mõni on isegi imestunud, et miks see üldse peaks “petutle” korda minema.

Teemaalgataja ei tea ju selle abielluva paari omavahelisi suhteid, millisel hetkel abielluv naine tema mehe “lohku” tõmbas ja palju muid üksikasju.

Ja tõesti – oma kibedus ja haavatud ego võiks mujal välja elada kui teiste eludesse turkides. Kui muudmoodi ei saa, eks kutsu universum nende “tõbraste” üle kohut mõistma. Ainult et – kas ikka teemaalgataja ise on puhtam kui värske lumi ja valge paberileht?

Ei arvagi, ja siis polegi ju mingit mõtet ühtki suhet ega nime saladuses hoida, kui tegemist pole petmisega ja see ei tee kellelegi haiget. Siis ongi see samasugune small talk, nagu see, et tead, Mari ostis endale eile uue Gucci kleidi. Loogika ikka töötab sul või kuidas?
Teisest küljest, kui inimene pole võimeline mõtlema, et ta võib kellelegi kõrvalsuhtega haiget teha, siis on ta lihtsalt loll ja üldjuhul on kasulik ka kõik lollid paljastada, et keegi teine või kolmas nende otsa enam ei komistaks. Lollid inimesed on ühiskonnale üsna kahjulikud.
Kui sa ei taha, et su elus ei sorgitaks, siis ela nii, et kellelgi pole midagi intetut sinu kohta öelda. Lihtne!

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 16:59; 30.11 17:05; 30.11 17:37; 30.11 22:16; 30.11 22:25; 30.11 22:28; 30.11 22:33; 01.12 10:13; 01.12 10:20; 04.12 16:29; 04.12 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates: kes avana asja meenutab, sel silm peast välja! No mis see sinu asi on?! Kust sa tead, millised suhted neil on?! Ära torgi, tegele iseendaga!

Nüüd on kõik järsku jubedad moraalitsejad, aga kui ISE sellises olukorras oleksite, siis ilmselgelt teeksite sama, mida teemaalgataja plaanib. Jube variserlus siin.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellise loogikaga peaks lahkuminek olema kuritegu, sest keegi saab haiget. Seaduslik peaks olema sunnismaisus?

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.11 19:21; 29.11 19:43; 30.11 18:52; 30.11 19:32; 04.12 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üle ei oleks saanud, siis kahtlemata oleks tohutusuur kiusatus tagasi teha. See, et teemaalgataja üle ei ole saanud, see kumab ju igast lausest läbi nagunii ja SEE on see, mis tegelikult närib- et temal ei lähe nii hästi, selle pärast, mida armuke aastaid tagasi tegi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 11:59; 30.11 18:53; 30.11 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene pettis kedagi, teades, et ta teeb kellelegi sellega haiget

Miks Sa arvad, et kellegi teisega seksimine on 1) tingimata petmine, 2) et see teeb “petetule” alati haiget (petetu egole küll, aga kas inimesele), 3) miks arvatakse, et haiget tegemine on teadlik – suur osa inimesi, kes kõrvalsuhet harrastab, ei mõtle enamasti üldse sellele teisele ja mõni on isegi imestunud, et miks see üldse peaks “petutle” korda minema.

Teemaalgataja ei tea ju selle abielluva paari omavahelisi suhteid, millisel hetkel abielluv naine tema mehe “lohku” tõmbas ja palju muid üksikasju.

Ja tõesti – oma kibedus ja haavatud ego võiks mujal välja elada kui teiste eludesse turkides. Kui muudmoodi ei saa, eks kutsu universum nende “tõbraste” üle kohut mõistma. Ainult et – kas ikka teemaalgataja ise on puhtam kui värske lumi ja valge paberileht?

Ei arvagi, ja siis polegi ju mingit mõtet ühtki suhet ega nime saladuses hoida, kui tegemist pole petmisega ja see ei tee kellelegi haiget. Siis ongi see samasugune small talk, nagu see, et tead, Mari ostis endale eile uue Gucci kleidi. Loogika ikka töötab sul või kuidas?

Teisest küljest, kui inimene pole võimeline mõtlema, et ta võib kellelegi kõrvalsuhtega haiget teha, siis on ta lihtsalt loll ja üldjuhul on kasulik ka kõik lollid paljastada, et keegi teine või kolmas nende otsa enam ei komistaks. Lollid inimesed on ühiskonnale üsna kahjulikud.

Kui sa ei taha, et su elus ei sorgitaks, siis ela nii, et kellelgi pole midagi intetut sinu kohta öelda. Lihtne!

eksid. Isiklik elu on igaühe ISIKLIK, pole kellegi teise asi õigust mõista ja nö “kurjategijaid” avalikustada. Privaatsuse rikkumine on selle asja nimi. Ja eriti lausloll peab olema arvamiseks, et teised peavad elama sinu reeglite järgi. Ela oma elu ja ära tegele omakohtuga. Pole vaja toppida oma nina igale poole, kuhu pole asja.

Lolli kõrvaltvaatajana võid sa kurjategijaks nimetada vägivaldsest suhtest põgenejat, kes ise ei saaks suhtest põgeneda ja otsib selleks kas materiaalset või vaimset tuge uue paarilise näol. Sina võid ka seda hukka mõista aga õnneks sina ei käsuta. Lihtsalt paha on sellist virinat kuulata

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.11 19:21; 29.11 19:43; 30.11 18:52; 30.11 19:32; 04.12 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellise loogikaga peaks lahkuminek olema kuritegu, sest keegi saab haiget. Seaduslik peaks olema sunnismaisus?

Lahkuminek pole kuritegu. Igaüks võib lahku minna, kui ta seda tahab. Petmine on see, mis jätab kordadessuurema haava ja armi. Ja see on ka teemaalgataja murekoht olnud, mitte niisama inimilk lahkuminek. Reetmine ja manipulatsioon ja see, mis sellega kaasneb, on suure hävitava mõjuga, mis omakorda veel erinavatele inimestele mõjub erinevalt.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.11 17:31; 30.11 11:34; 30.11 12:22; 30.11 20:09; 30.11 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petmine on see, mis jätab kordadessuurema haava ja armi. Ja see on ka teemaalgataja murekoht olnud, mitte niisama inimilk lahkuminek. Reetmine ja manipulatsioon ja see, mis sellega kaasneb, on suure hävitava mõjuga, mis omakorda veel erinavatele inimestele mõjub erinevalt.

Oot, sa pole siiani teemast aru saanud?

See, kelle peale ta kavatseb kituda, pole mitte kellelegi haiget teinud.
Teemaalgataja mees vblla tegi. (arvata võib, miks, naine ju tänitas hommikust õhtuni, kuna oli kindel, et ta on asendamatu; see väiklus pole tal siiani otsa saanud)

Teemaalgataja murekoht on see, et ta toodi taevast maa peale ja tehti elu poolt selgeks, et sa oledki saamatu, õel, kole jne naine ja sa ei vääri paremat.
See on tema murekoht.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.11 17:12; 29.11 17:32; 29.11 17:55; 29.11 20:19; 30.11 16:22; 30.11 17:04; 30.11 20:15; 01.12 09:52; 04.12 15:10; 05.12 07:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petmine on see, mis jätab kordadessuurema haava ja armi. Ja see on ka teemaalgataja murekoht olnud, mitte niisama inimilk lahkuminek. Reetmine ja manipulatsioon ja see, mis sellega kaasneb, on suure hävitava mõjuga, mis omakorda veel erinavatele inimestele mõjub erinevalt.

Oot, sa pole siiani teemast aru saanud?

See, kelle peale ta kavatseb kituda, pole mitte kellelegi haiget teinud.

Teemaalgataja mees vblla tegi. (arvata võib, miks, naine ju tänitas hommikust õhtuni, kuna oli kindel, et ta on asendamatu; see väiklus pole tal siiani otsa saanud)

Teemaalgataja murekoht on see, et ta toodi taevast maa peale ja tehti elu poolt selgeks, et sa oledki saamatu, õel, kole jne naine ja sa ei vääri paremat.

See on tema murekoht.

Ma sain teemast aru. Minu viimane kommentaar oli täpselt selle vastaja kirja peale, mida tsiteerisin. Kes nimetas kibestumise põhjuseks niisama lahkuminekut.
Muide, see, kelle peale ta plaanis kaevata, oli tema mehe linnuke, pärast mida ka abielu lagunes. See armuke on otseselt seotud. Hea, et ta võitu sai endast, aga inimene võib mõelda siiski, kui see teda rahustab kuidagi .Ja ta nüüd ju enam ei plaanigi rääkima minna. Mida siis teha, kui inimeste on petetud, ta on kibestunud ja püüab üle saada? Polegi midagi teha, hea, kui see jutustamine siin midagi aitas. See on ju mõistetav asi, täielikult.
Õigem oleks seda olnud avalikuks teha osapooltele siis juba kohe, kui see välja tuli. Mõni muidugi arvab, et ka siis poleks pidanud seda tegema, aga süüdimatute seksijate pärast ,kes ehk isegi kaitsevahendeid ei kasuta, peaksid taolistest kõrvaltpanemisetest teadlikult olema kõik osalejad, ka need, kelle teadmata seda tehakse. Tervislikel põhjustel on selleks enam, kui piisav põhjus. Sellega ei mängita ja see annab selleks ka õiguse.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.11 17:31; 30.11 11:34; 30.11 12:22; 30.11 20:09; 30.11 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan ka, et kui, siis oleks pidanud selle mehe kohe asjasse pühendama (ma saan aru, et armuke on nüüd abielus sellesama pikaajalise mehega, kellega ta selle afääri ajalgi koos oli). Ja saan ka aru kiusatusest, miks seda teha- las tema kannatab nüüd ka. Aga see tegelikult ei tee teemaalgataja elu kuidagi paremaks ega helgemaks.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 11:59; 30.11 18:53; 30.11 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan küll aru, miks teemaalgataja tahab rääkida, igati inimlik. Ja las räägibki siis. Kui inimene on midagi teinud, ei pruugiks teisi süüdistada, kui asi välja tuleb, ikka ainult iseennast. Kui soovid, et sul midagi varjata poleks, siis äre teegi selliseid asju, mille puhul peaks midagi kartma. Mehe pärast pole mõtet muretseda, ega see rääkija talle haiget ei tee, ikka oma naine ju tegi. Kui ta juba teab, väga tore, aga miks sõnumitoojat peaks süüdistama, ega tema pole midagi ebaeetilist korda saatnud.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.11 21:15; 01.12 09:41; 01.12 10:13; 04.12 18:13; 05.12 07:47; 06.12 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga oma teoga teed sa maailma kas paremaks või halvemaks. Nii et sinu enda otsustada on, kas tekitad siia maailma rohkem valu ja pettumust ning viha või teed hoopis miskit, mis toob kellelegi rõõmu, armastust ja hellust.

Absoluutselt. Petistest teada andes säästab ta suure tõenäosusega mitmeid inimesi nende järgmisteks ohvriteks langemast, seega on tegemist ehtsa heateoga.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 16:59; 30.11 17:05; 30.11 17:37; 30.11 22:16; 30.11 22:25; 30.11 22:28; 30.11 22:33; 01.12 10:13; 01.12 10:20; 04.12 16:29; 04.12 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellise loogikaga peaks lahkuminek olema kuritegu, sest keegi saab haiget. Seaduslik peaks olema sunnismaisus?

Kui see on ainult ühe abielupoole otsus, siis ongi see samuti võrreldav kuritööga, kus kellestki sõidetakse lihtsalt üle. Kui mõlema otsus, siis pole tegemist haiget saamisega. Ei midagi keerulist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 16:59; 30.11 17:05; 30.11 17:37; 30.11 22:16; 30.11 22:25; 30.11 22:28; 30.11 22:33; 01.12 10:13; 01.12 10:20; 04.12 16:29; 04.12 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene pettis kedagi, teades, et ta teeb kellelegi sellega haiget

Miks Sa arvad, et kellegi teisega seksimine on 1) tingimata petmine, 2) et see teeb “petetule” alati haiget (petetu egole küll, aga kas inimesele), 3) miks arvatakse, et haiget tegemine on teadlik – suur osa inimesi, kes kõrvalsuhet harrastab, ei mõtle enamasti üldse sellele teisele ja mõni on isegi imestunud, et miks see üldse peaks “petutle” korda minema.

Teemaalgataja ei tea ju selle abielluva paari omavahelisi suhteid, millisel hetkel abielluv naine tema mehe “lohku” tõmbas ja palju muid üksikasju.

Ja tõesti – oma kibedus ja haavatud ego võiks mujal välja elada kui teiste eludesse turkides. Kui muudmoodi ei saa, eks kutsu universum nende “tõbraste” üle kohut mõistma. Ainult et – kas ikka teemaalgataja ise on puhtam kui värske lumi ja valge paberileht?

Ei arvagi, ja siis polegi ju mingit mõtet ühtki suhet ega nime saladuses hoida, kui tegemist pole petmisega ja see ei tee kellelegi haiget. Siis ongi see samasugune small talk, nagu see, et tead, Mari ostis endale eile uue Gucci kleidi. Loogika ikka töötab sul või kuidas?

Teisest küljest, kui inimene pole võimeline mõtlema, et ta võib kellelegi kõrvalsuhtega haiget teha, siis on ta lihtsalt loll ja üldjuhul on kasulik ka kõik lollid paljastada, et keegi teine või kolmas nende otsa enam ei komistaks. Lollid inimesed on ühiskonnale üsna kahjulikud.

Kui sa ei taha, et su elus ei sorgitaks, siis ela nii, et kellelgi pole midagi intetut sinu kohta öelda. Lihtne!

eksid. Isiklik elu on igaühe ISIKLIK, pole kellegi teise asi õigust mõista ja nö “kurjategijaid” avalikustada. Privaatsuse rikkumine on selle asja nimi. Ja eriti lausloll peab olema arvamiseks, et teised peavad elama sinu reeglite järgi. Ela oma elu ja ära tegele omakohtuga. Pole vaja toppida oma nina igale poole, kuhu pole asja.

Lolli kõrvaltvaatajana võid sa kurjategijaks nimetada vägivaldsest suhtest põgenejat, kes ise ei saaks suhtest põgeneda ja otsib selleks kas materiaalset või vaimset tuge uue paarilise näol. Sina võid ka seda hukka mõista aga õnneks sina ei käsuta. Lihtsalt paha on sellist virinat kuulata

Me ei mõistagi kellegi üle õigust, sest õiguse mõistmine tähendab karistust, aga keegi ei karista kedagi. Me lihtsalt lobiseme sellest, nagu uuest Gucci kleidist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 16:59; 30.11 17:05; 30.11 17:37; 30.11 22:16; 30.11 22:25; 30.11 22:28; 30.11 22:33; 01.12 10:13; 01.12 10:20; 04.12 16:29; 04.12 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan teemaalgatajal kindlasti rääkida, sest see on hea teraapia ja aitab kunagi tekkinud kibestumisest üle saada. Ja ma ei näe ühtki põhjust, miks ta peaks kellegi teise saatusele, peale iseenda, üldse mõtlema. Ei pea – ainult see on tähtis, kuidas inimene end ise tunneb ja niikaua, kui tegu pole kriminaalne, pole see keelatud. Kõik, mis pole keelatud, on lubatud.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 16:59; 30.11 17:05; 30.11 17:37; 30.11 22:16; 30.11 22:25; 30.11 22:28; 30.11 22:33; 01.12 10:13; 01.12 10:20; 04.12 16:29; 04.12 16:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted Mõned aastad hiljem, kas teeksite tagasi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.