Esileht Pereelu ja suhted Mõned aastad hiljem, kas teeksite tagasi?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 108 )

Teema: Mõned aastad hiljem, kas teeksite tagasi?

Postitas:

Teemaalgataja, sul ei olnud suhet selle naisega. Tema ei petnud sind.
Sinu loogika alusel peaksidki hakkama mingiks armukeste detektiiviks, et elus rahu saada – mõte petmisest on sulle talumatu. Tegele parem küsimusega, miks su enesekindlus siiamaani saapasääres on juhtunu pärast?
Sa ei saagi üle, kui sa minna ei lase – enda sisimas. Igaühe jaoks ei ole vaid üks loodud. Ju teil mehega polnud määratud igavesti kooselu. Poleks olnud see naine, olnuks keegi teine. Nagu näha, tõelist armastust neil sinu mehega ei olnud, seega…
Mõtle ise edasi.
Tolle naise tänane õnn ei takista mitte kuidagi sind täna õnnelikuks saamast. Mis takistab?

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.11 22:38; 04.12 14:39; 04.12 14:52; 07.12 09:55; 07.12 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

endale peksid kätte maksma. Heas suhtes mees petma ei lähe

Sul paistab seda empaatiat ikka kohe igast otsast üle ajavat.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 00:26; 01.12 00:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna asjaosalistele andeks (endal kergem, kui sisemuses enam ei kipita) – nende teod tulevad neile tagasi varem või hiljem, aga see pole enam Sinu probleem.

Selle nimi pole andestus, vaid kahjurõõm.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 00:26; 01.12 00:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleks küll rahul kui keegi tuleks ja ütleks mulle, et mu mees on mind petnud ja selle pärast on pere lahku läinud.
Äkki selle naise abikaasa on väga rahul, kui saab teada mis trikke ta naine oskab.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 01:11; 05.12 01:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üllatavalt palju on siin inimesi, kes vist on ise ka armukesi pidanud ja nüüd värisevad, et äkki tuleb välja. Need siin siis räägivadki, et pole sinu asi, ära räägi jne, jne. Võiksite oma tegusid tehes mõelda, et tavaliselt tuleb ikka kõik välja. Kui ise käitute teistega halvasti, ei peaks teiste heatahtlikkusele ka lootma. Pooled armukesed jätaksid oma teod tegemata, kui arvestaksid, et asi tuleb välja. Ikka loodetakse, et keegi ei räägi ja midagi välja ei tule. Tuleb ikka küll.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.11 21:15; 01.12 09:41; 01.12 10:13; 04.12 18:13; 05.12 07:47; 06.12 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pooled armukesed jätaksid oma teod tegemata, kui arvestaksid, et asi tuleb välja.

See on küll nüüd VÄGA naiivne arvamus.
Pigem on nii, et 95% inimesi, kes oma elukaaslast petavad, neil on alateadlikult juba ammu täiesti ükskõik, kas see tuleb välja või mitte. Nad on end oma olemasolevast suhtest tasapisi lahti laskmas ja eritavadki hormooni, et otsin…

Need 5%, kes sellest kambast üle jäävad, teevad seda muudel põhjustel, teevad seda elus ÜHE korra, ei räägi sellest mitte kunagi mitte kellelegi, teevad seda nii, et vahele ei jää ja UNUSTAVAD selle asja igaveseks.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.11 17:12; 29.11 17:32; 29.11 17:55; 29.11 20:19; 30.11 16:22; 30.11 17:04; 30.11 20:15; 01.12 09:52; 04.12 15:10; 05.12 07:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pooled armukesed jätaksid oma teod tegemata, kui arvestaksid, et asi tuleb välja.

See on küll nüüd VÄGA naiivne arvamus.

Pigem on nii, et 95% inimesi, kes oma elukaaslast petavad, neil on alateadlikult juba ammu täiesti ükskõik, kas see tuleb välja või mitte. Nad on end oma olemasolevast suhtest tasapisi lahti laskmas ja eritavadki hormooni, et otsin…

Need 5%, kes sellest kambast üle jäävad, teevad seda muudel põhjustel, teevad seda elus ÜHE korra, ei räägi sellest mitte kunagi mitte kellelegi, teevad seda nii, et vahele ei jää ja UNUSTAVAD selle asja igaveseks.

No näed, siis teemaalgataja võibki ju vabalt rääkida, nagunii oli naiselt ükskõik, kuna välja see tema petmine ju tuli, seega nagunii vahet pole, saab oma kripeldusest ainult lahti ja ei pea enam oma kättemaksumõttekesi heietama.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 10:05; 06.12 04:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on küll nüüd VÄGA naiivne arvamus.
Pigem on nii, et 95% inimesi, kes oma elukaaslast petavad, neil on alateadlikult juba ammu täiesti ükskõik, kas see tuleb välja või mitte. Nad on end oma olemasolevast suhtest tasapisi lahti laskmas ja eritavadki hormooni, et otsin…

Need 5%, kes sellest kambast üle jäävad, teevad seda muudel põhjustel, teevad seda elus ÜHE korra, ei räägi sellest mitte kunagi mitte kellelegi, teevad seda nii, et vahele ei jää ja UNUSTAVAD selle asja igaveseks.

Mina sinuga väga nõus ei ole, minu jaoks normaalsed inimesed lasevad lahti ja siis lähevad uutele otsingutele, aga kui sinu arust on kõik armukesed sellised, et tore ongi, kui välja tuleb, no miks peab siis üldse teemaalgatajat keelitama, et ära räägi. Muidugi rääkigu, inimene saab vähemalt hingerahu ja armukesel jumala ükskõik. Siin mingi ühekordse petmisega ilmselgelt tegemist ei olnud. Ise olen küll teistsuguseid inimesi kohanud. Kui on armukesed, siis see kipub korduma, lihtsalt inimese elustiil on selline. Ei taha nad küll kõik üldse oma kaasast lahku minna ja mingist ühekordsest petmisest ka ei saa rääkida.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.11 21:15; 01.12 09:41; 01.12 10:13; 04.12 18:13; 05.12 07:47; 06.12 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleks küll rahul kui keegi tuleks ja ütleks mulle, et mu mees on mind petnud ja selle pärast on pere lahku läinud.

Äkki selle naise abikaasa on väga rahul, kui saab teada mis trikke ta naine oskab.

Et sina oled rahul, kui su mees sinuga paralleelselt ka teiste naistega kepib? Miks ma ei usu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 16:59; 30.11 17:05; 30.11 17:37; 30.11 22:16; 30.11 22:25; 30.11 22:28; 30.11 22:33; 01.12 10:13; 01.12 10:20; 04.12 16:29; 04.12 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, sul ei olnud suhet selle naisega. Tema ei petnud sind.

Sinu loogika alusel peaksidki hakkama mingiks armukeste detektiiviks, et elus rahu saada – mõte petmisest on sulle talumatu. Tegele parem küsimusega, miks su enesekindlus siiamaani saapasääres on juhtunu pärast?

Sa ei saagi üle, kui sa minna ei lase – enda sisimas. Igaühe jaoks ei ole vaid üks loodud. Ju teil mehega polnud määratud igavesti kooselu. Poleks olnud see naine, olnuks keegi teine. Nagu näha, tõelist armastust neil sinu mehega ei olnud, seega…

Mõtle ise edasi.

Tolle naise tänane õnn ei takista mitte kuidagi sind täna õnnelikuks saamast. Mis takistab?

Ta ju tegelebki hetkel endaga ehk vaagib, kas ta enesetunne läheb paremaks ning hing saab teatava rahu, kui räägib. Ja üldjuhul lähebki ehk antud loo salajas hoidmine ongi peamine takistus. Teaduskeeles nimetatakse seda psühhoteraapiaks, kus rääkimine aitab inimesel paraneda.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 16:59; 30.11 17:05; 30.11 17:37; 30.11 22:16; 30.11 22:25; 30.11 22:28; 30.11 22:33; 01.12 10:13; 01.12 10:20; 04.12 16:29; 04.12 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina räägiksin ausalt selle mehega. Ausus ennekõike, tal on õigus teada, et elab koos valeliku naisega. Räägiksin ka seetõttu, et see toob vabanemise ja tervenemise sinule endale. Me kõik peame enda eest ise seisma, sa ei pea tehtud ülekohut üksi aastaid seedima, sülita välja, räägi ära, usu kergem saab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina räägiks mehele. imestan, et teemaalgataja seda kohe ei teinud, kui teema kuum oli. teeksin seda põhjusel, et enamasti valelikud inimesed jäävad valelikeks ka edaspidi ning arvavadki, et võivad karistamatult edasi valetada ja elus edasi õitseda. tõenäosus, et naine oma mehele ausalt kõike ära ei rääkinud, on väga suur. las helbib ka natuke oma tegude tagajärgi ja ehitab üles oma abielu, endal nägu porine. mul täiesti kama kaks, mida teised minust arvavad sellise tagasitegemise peale. minu enda hingerahu on mulle kõige olulisem. sellise tegevusega saaks minu jaoks nn ring täis ja saaksin eelmise elu ukse enda järelt sulgeda.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 10:30; 04.12 10:45; 04.12 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, sul ei olnud suhet selle naisega. Tema ei petnud sind.

Sinu loogika alusel peaksidki hakkama mingiks armukeste detektiiviks, et elus rahu saada – mõte petmisest on sulle talumatu. Tegele parem küsimusega, miks su enesekindlus siiamaani saapasääres on juhtunu pärast?

Sa ei saagi üle, kui sa minna ei lase – enda sisimas. Igaühe jaoks ei ole vaid üks loodud. Ju teil mehega polnud määratud igavesti kooselu. Poleks olnud see naine, olnuks keegi teine. Nagu näha, tõelist armastust neil sinu mehega ei olnud, seega…

Mõtle ise edasi.

Tolle naise tänane õnn ei takista mitte kuidagi sind täna õnnelikuks saamast. Mis takistab?

naine ise oli suhtes ja teadis, et ta armuke on suhtes. mina oleks küll õnnelik, kui petised saavad petise palga. kooselu kooseluks, see oligi ilmselt määratud hukule, aga vähemalt ei saa kumbki petis õilsate nägudega edasi õitseda. teemaalgataja jaoks pole ilmselt teema lõppenud enne, kui ring on täis – kõiki on informeeritud ja kõik vastutavad oma tegude eest (kaasa arvatud teemaalgataja).

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 10:30; 04.12 10:45; 04.12 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On üks jutt, väidetavalt Sokratesega, aga v-o oli see keegi teine, vahet pole. Tuleb Sokratese juurde tema õpilane: “Õpetaja, ma kuulsin ühte lugu…” Sokrates: “Jah, ütle mulle, kas see lugu on hea?” Õpilane: “Ei, ei…” Sokrates: “No kas see on siis tõene?” Õpilane: “Seda ma kindlalt ei tea, ma kuulsin seda…” Sokrates: “No kas ma pean seda tingimata kuulma?”
Teemaalgataja lugu ei vasta kindlalt esimese kriteeriumile ning küsitavalt kolmandale. Veel kord: armuke ja tema praegune mees olid tol ajal tema teada “suhes”, aga teemaalgataja ju ei tea, milline see suhe sel hetkel oli ja kuidas nad selle lahendasid. Selleks , et tema rahu saaks? Oh, ei saa ta sellest rääkimisest rahu, ei saa. Niikaua ei saa, kuni pole ise asjast üle saanud. Ei saa üle, sest ego sai hävitava hoobi ja nüüd see vastik, väiklane ja kiuslik ego (mis meis kõigis olemas on) tahab kättemaksu. Ego saab rahulduse ainult siis, kui saab kahjurõõmu tunda: no läks mu s…, aga teil, va raisad, läheb veelgi kehvemini.
Eh, lase ikka oma väiklusel endast võitu saada – maailm saab sedasi imeliseks kohaks, eks!

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.11 23:16; 30.11 17:30; 04.12 13:45; 04.12 15:49; 04.12 17:41; 07.12 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

naine ise oli suhtes ja teadis, et ta armuke on suhtes. mina oleks küll õnnelik, kui petised saavad petise palga. kooselu kooseluks, see oligi ilmselt määratud hukule, aga vähemalt ei saa kumbki petis õilsate nägudega edasi õitseda. teemaalgataja jaoks pole ilmselt teema lõppenud enne, kui ring on täis – kõiki on informeeritud ja kõik vastutavad oma tegude eest (kaasa arvatud teemaalgataja).

Sa tead seda kõike nii kindlalt – et tollel naisel oli kindel suhe, et ta oli hästi informeeritud armukese pereelust? Tead ju isegi seda armukest pidava mehe juttu “Kohe lähme lahku, magame eraldi”… “Õilsate nägudega” – pigem need allaheitlikud kujutluspildid endast kui kuidagi mannetust ja pahategijatest “õilsate nägudega” teevad teemaalgatajale halba, mitte juhtunu.
Ma olen üle 90% kindel, et teise naise nüüdne abikaasa teab nagunii, mis juhtus, aga samas pole see nii tähtis.
Me KÕIK teeme vigu. Usun, et hiljemalt abielludes tegi ka too naine oma valiku ja otsused. Usun, et ta on pidanud pingutama, et endale andestada seda, et tema osalusel teine pere lõhki läks (ilmselgelt mitte tema süü tõttu, ega keegi ometi siin teemas ei arva, et teemaalgataja suhte purunemise põhjus oli see teine naine?)
Huvitav, et just abiellumise asjaolu on pannud teemaalgatajat eriti tahtma nende võõraste ellu segada. Eks teda võib mõista. Inimene tunneb end kohutavalt ja pimedas ning ei näe teist väljapääsu, et võimalikult palju inimesi tunneks end halvemini. Aga see ei too õnne, no ei too! See toob hoopis kordades rohkem õnnetust kõigile asjaosalistele.
Paha ei paranda paha… Ole ise parem! Maksad kätte – oled temaga võrdne. Loobud kättemaksust – oled temast üle.
Need ütlused pole tühjast sündinud.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.11 22:38; 04.12 14:39; 04.12 14:52; 07.12 09:55; 07.12 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

rääkimisest

On üks jutt, väidetavalt Sokratesega, aga v-o oli see keegi teine, vahet pole. Tuleb Sokratese juurde tema õpilane: “Õpetaja, ma kuulsin ühte lugu…” Sokrates: “Jah, ütle mulle, kas see lugu on hea?” Õpilane: “Ei, ei…” Sokrates: “No kas see on siis tõene?” Õpilane: “Seda ma kindlalt ei tea, ma kuulsin seda…” Sokrates: “No kas ma pean seda tingimata kuulma?”

Teemaalgataja lugu ei vasta kindlalt esimese kriteeriumile ning küsitavalt kolmandale. Veel kord: armuke ja tema praegune mees olid tol ajal tema teada “suhes”, aga teemaalgataja ju ei tea, milline see suhe sel hetkel oli ja kuidas nad selle lahendasid. Selleks , et tema rahu saaks? Oh, ei saa ta sellest rääkimisest rahu, ei saa. Niikaua ei saa, kuni pole ise asjast üle saanud. Ei saa üle, sest ego sai hävitava hoobi ja nüüd see vastik, väiklane ja kiuslik ego (mis meis kõigis olemas on) tahab kättemaksu. Ego saab rahulduse ainult siis, kui saab kahjurõõmu tunda: no läks mu s…, aga teil, va raisad, läheb veelgi kehvemini.

Eh, lase ikka oma väiklusel endast võitu saada – maailm saab sedasi imeliseks kohaks, eks!

aga milleks siis kogu õigussüsteem? laseme kõigil ohvritel ja petetutel teise põse ette keerata ja end teisele põsele lüüa, lihtsalt sellepärast, et häbi on väiklusel end võita lasta? uus mees peaks ikka teadma oma abikaasa soodumusest petturlusele. kui abielule järgneb laste saamine, siis seda enam peaks mees teadma, millise naisega ta lapsed saab. väga oluline on, millised väärtused naine abiellu toob ja oma lastele edasi kavatseb anda. sina räägid kahjurõõmust, mina räägin õiglusest, kus kõik saavad vajadusel oma osa, mitte nii, et kaks pettuse peakorraldajat pääsevad puhta südamega ja see, keda üle lasti, peaks kogu jama vaikselt alla neelama. maailm saab imeliseks kohaks siis, kui petturid teavad juba eos, et nende pettus saab avalikuks või ei lähe läbi.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.12 10:30; 04.12 10:45; 04.12 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õiglusest, kus kõik saavad vajadusel oma osa, mitte nii, et kaks pettuse peakorraldajat pääsevad puhta südamega ja see, keda üle lasti, peaks kogu jama vaikselt alla neelama.

Kes siin “puhta südamega” pääses? Oli ju öeldud, et petnud meest on “elu juba karistanud” vm
Rääkigu siis teemaalgataja selle naisega, kui nii hirmsasti piinab. Tundub, et seda on hädasti vaja. Kas ta temaga otse juhtunust üldse rääkinud või ainult luurab kinnisideedes tuttavate kaudu tema elu järele?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.11 22:38; 04.12 14:39; 04.12 14:52; 07.12 09:55; 07.12 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

uus mees peaks ikka teadma oma abikaasa soodumusest petturlusele. kui abielule järgneb laste saamine, siis seda enam peaks mees teadma, millise naisega ta lapsed saab.

Kuidas te ükskord aru ei saa, uus mees TEAB!
Sest nad olid sel hetkel lahus ja otsustasid mõlemad teistega jätkata.

Pärast läks mõlemil pekki ja said jälle kokku. Tavaline ju.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.11 17:12; 29.11 17:32; 29.11 17:55; 29.11 20:19; 30.11 16:22; 30.11 17:04; 30.11 20:15; 01.12 09:52; 04.12 15:10; 05.12 07:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sina räägid kahjurõõmust, mina räägin õiglusest

Ja kust Sina tead, mis on õiglane? Oled Jumal või et näed kõike? Veel kord – seda, mis kahe inimese vahel on, ei tea alati isegi nemad, mis siis veel kolmandatest rääkida?!

maailm saab imeliseks kohaks siis, kui petturid teavad juba eos, et nende pettus saab avalikuks või ei lähe läbi.

Ei saa. Mine õpi veidi psühholoogiat.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.11 23:16; 30.11 17:30; 04.12 13:45; 04.12 15:49; 04.12 17:41; 07.12 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On üks jutt, väidetavalt Sokratesega, aga v-o oli see keegi teine, vahet pole. Tuleb Sokratese juurde tema õpilane: “Õpetaja, ma kuulsin ühte lugu…” Sokrates: “Jah, ütle mulle, kas see lugu on hea?” Õpilane: “Ei, ei…” Sokrates: “No kas see on siis tõene?” Õpilane: “Seda ma kindlalt ei tea, ma kuulsin seda…” Sokrates: “No kas ma pean seda tingimata kuulma?”

Teemaalgataja lugu ei vasta kindlalt esimese kriteeriumile ning küsitavalt kolmandale. Veel kord: armuke ja tema praegune mees olid tol ajal tema teada “suhes”, aga teemaalgataja ju ei tea, milline see suhe sel hetkel oli ja kuidas nad selle lahendasid. Selleks , et tema rahu saaks? Oh, ei saa ta sellest rääkimisest rahu, ei saa. Niikaua ei saa, kuni pole ise asjast üle saanud. Ei saa üle, sest ego sai hävitava hoobi ja nüüd see vastik, väiklane ja kiuslik ego (mis meis kõigis olemas on) tahab kättemaksu. Ego saab rahulduse ainult siis, kui saab kahjurõõmu tunda: no läks mu s…, aga teil, va raisad, läheb veelgi kehvemini.

Eh, lase ikka oma väiklusel endast võitu saada – maailm saab sedasi imeliseks kohaks, eks!

Sorry, aga kust sa tead, et teemaalgataja hing siis rahu ei saa? Oled ise taolise asja läbi elanud?
Kõige vähem mõistan ma inimesi, kellel on vajadus iseenesele kinnitada, et teine teine teeb kindlasti valesti, olukorras, kus selliseks arvamuseks puudub vähimgi alus.
Mina väidan, et just tõe rääkimine aitabki teemaalgatajal sellest üle saada, sest see on praegu ainus võti.
Ega asjata öelda, et kahjurõõm on kõige suurem rõõm – see vastab muuseas tõele.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 16:59; 30.11 17:05; 30.11 17:37; 30.11 22:16; 30.11 22:25; 30.11 22:28; 30.11 22:33; 01.12 10:13; 01.12 10:20; 04.12 16:29; 04.12 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

uus mees peaks ikka teadma oma abikaasa soodumusest petturlusele. kui abielule järgneb laste saamine, siis seda enam peaks mees teadma, millise naisega ta lapsed saab.

Kuidas te ükskord aru ei saa, uus mees TEAB!

Sest nad olid sel hetkel lahus ja otsustasid mõlemad teistega jätkata.

Pärast läks mõlemil pekki ja said jälle kokku. Tavaline ju.

No seda parem siis ju rääkida, teemaalgataja saab rahu ja antud abielu see ei kõiguta ehk hundid söönud ja lambad terved.

Veelkord: teemaalgataja ei saa iial enne rahu, kui on tollele mehele rääkinud. Seega, kui teemaalgataja ei taha kogu ülejäänud elu piinelda, siis tuleb suu avada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.11 16:59; 30.11 17:05; 30.11 17:37; 30.11 22:16; 30.11 22:25; 30.11 22:28; 30.11 22:33; 01.12 10:13; 01.12 10:20; 04.12 16:29; 04.12 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates võiks teemaalgataja oma piinlemised ise ära piinelda, mitte minna oma piinu teiste kaela keerama.
Ainult väga väiklaste inimeste jaoks on kahjurõõm kõige suurem rõõm. Aga eks igaüks teab ise, mida endas arendada, kas väiklust või suuremeelsust – tööd kulub ühepalju!

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.11 23:16; 30.11 17:30; 04.12 13:45; 04.12 15:49; 04.12 17:41; 07.12 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates võiks teemaalgataja oma piinlemised ise ära piinelda, mitte minna oma piinu teiste kaela keerama.

Erinevalt teemaalgatajast on need teised ise selle asja endale kaela tõmmanud, mitte keegi teine. Nende käitumine oli nende enda isiklik valik. Võimalike ebameeldivuste tekkimise korral tuleb neil ennast süüdistada, mitte kedagi teist.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.11 21:15; 01.12 09:41; 01.12 10:13; 04.12 18:13; 05.12 07:47; 06.12 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ma lihtsalt ei usu, et nii vana asja üleskaevamine võiks sulle rahu või rahuldust pakkuda.
Oleks sa õigel ajal reageerinud, siis jah, aga…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates võiks teemaalgataja oma piinlemised ise ära piinelda, mitte minna oma piinu teiste kaela keerama.

Erinevalt teemaalgatajast on need teised ise selle asja endale kaela tõmmanud, mitte keegi teine. Nende käitumine oli nende enda isiklik valik. Võimalike ebameeldivuste tekkimise korral tuleb neil ennast süüdistada, mitte kedagi teist.

Käid metsas hädal ja kui sööma olete istunud tuleb metsavaht ja lööb plärtsti sinu toidu peale su junni

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.11 19:21; 29.11 19:43; 30.11 18:52; 30.11 19:32; 04.12 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleks küll rahul kui keegi tuleks ja ütleks mulle, et mu mees on mind petnud ja selle pärast on pere lahku läinud.

Äkki selle naise abikaasa on väga rahul, kui saab teada mis trikke ta naine oskab.

Et sina oled rahul, kui su mees sinuga paralleelselt ka teiste naistega kepib? Miks ma ei usu.

Miks ma rahul peaks olema? Sellise mehega ma koos edasi minna ei saaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 01:11; 05.12 01:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühidalt: mõned aastad tagasi jäi mu abikaasa petmisega vahele, mille tulemusena läksime lahku – kogu selle jamaga kaasnes muidugi kõigil meeletu südamevalu ja lastega jamad jne. Armukest ma teadsin ja tema teadis mind. Armukesel endal oli ka sellel ajal pikaaegne elukaaslane, keda mina otseselt ei tunne. Armuke ja minu mees kokku elama ei hakanudki ja peale petmise ilmsikstulekut nad vist omavahel edasi ka ei suhelnud. Igatahes avastasin nüüd, et see armuke on abiellunud oma selle pikaaegse elukaaslasega. Suure tõenäosusega ei tea see mees, et naine teda siis pettis.

Minu sisemus ihkab õigluse järele, sest tänu nende kahe tegevusele (minu mehe ja armukese) sai nii palju inimesi haiget ja kelle tõttu olen ma siiamaani ikka väga katki veel. Oma kunagise mehe osas ma olen näinud ja tean, et ta sai oma karistuse kätte. Selle naise osas kaudselt tean aga et elu on talle vägagi armuline olnud. Samas olen ma üsnagi mõistlik inimene ja tean, et see kättemaks ei anna kokkuvõttes mulle midagi. Ja tegelikult teeksin ma haiget süütule kõrvalseisjale – tema mehele. Palun pange mulle mõistus pähe, et sellel ei ole mõtet!

Igal juhul teeksin tagasi, sest see lits peab ka aru saama teost.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes avastasin nüüd, et see armuke on abiellunud oma selle pikaaegse elukaaslasega. Suure tõenäosusega ei tea see mees, et naine teda siis pettis.

Millal see truudusevanne siis nüüd õigupoolest antaksegi, abielludes või enne või pärast? Võib arvata, et need kaks, kes nüüd abielus on, oma eelnevate aastate jooksul mitutki asja, millest teemaalgatajal halligi pole, kogenud on. Kes teab, kes mida tegi ja kes kus käis, aga lõpuks need kaks otsustasid koos lõpuni minna.

Ja nüüd tuleb keegi kõrvalt mingi vana asjaga lehvitama, “õiglust jalule seadma”… No andke abi. Ja kui te ei usu, et inimesed aasttega areneda ja kasvada võivad, siis ju te ei usu seda enda näite põhjal.

Sama õigluse koha pealt on ju siis ka nii, et kui keegi teist on kunagi tööl mingi lolluse teinud ja hiljem töökohta vahetanud, siis õigluse mõttes peaks uuele tööandjale keegi kolmas ära rääkima, mis jama te iks aastat tagasi kusagil kokku keerasite – noh, et ikkagi tunneksite omal nahal, mis te kunagi aastate eest korda saatsite…

Kuidas sellega oligi – kes vana asja meenutab…?

Ja see on jah tõsi, et “kahjurõõm on kõige suurem rõõm” on ütlus, mida peetakse siiski ülimalt negatiivseks ja see käib väga madalate ja väiklaste inimeste kohta, kes rõõmustavad vaid selle üle, kui teistel halvasti on või läheb.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.12 07:09; 05.12 18:22; 06.12 01:10; 06.12 05:18; 08.12 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see on jah tõsi, et “kahjurõõm on kõige suurem rõõm” on ütlus, mida peetakse siiski ülimalt negatiivseks ja see käib väga madalate ja väiklaste inimeste kohta, kes rõõmustavad vaid selle üle, kui teistel halvasti on või läheb.

Ja miks teemaalgataja peaks muretsema, et teda võiks keegi madalaks ja väiklaseks pidada. Kes siis need veel on, kes teadlikult petsid? Tema lihtsalt räägib sellest. Kui sa ei soovi, et sinu kohta midagi halba välja tuleb, siis ära teegi halbu tegusid, lihtne. Nagu tavaline pätt, kes pole kunagi vihane enda peale, et ta on pätt, ikka on politsei süüdi, kes kinni võttis. Ega muidu poleks ju midagi juhtunud. Seda ei mõtle, et keegi ei saakski sind nö kinni võtta, kui sa pole valguskartvaid tegusid teinud. Ise oled loll, et niimoodi käitud.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.11 21:15; 01.12 09:41; 01.12 10:13; 04.12 18:13; 05.12 07:47; 06.12 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul teeksin tagasi, sest see lits peab ka aru saama teost.

IGA NAINE, kes abielus mehega seksib, on LITS!
Ja üleüldse, kõige parem oleks ta naistevanglasse panna!

Eriti RÄIGEKS muudab sellise kuriteo asjaolu, kui selle abielumehe naine on väiklane ja ei ole ka välimuselt just kõige säravam tüüp ning jääks sellepaari lahkumineku puhul üksi kiratsema, sest keegi teine sellist ei taha. Nagu teemaalgataja juhtumi puhul. (“teemaalgataja piinlemised”)

Süüd KERGENDAV asjaolu on see, kui petjast abielumehe naine on tark, kena ja särav, kel on meestejärjekord varupingil ootamas.

Loo moraal litsidele: te enne seksimist kindlasti küsige abielumehelt naise pilti näha!

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.11 17:12; 29.11 17:32; 29.11 17:55; 29.11 20:19; 30.11 16:22; 30.11 17:04; 30.11 20:15; 01.12 09:52; 04.12 15:10; 05.12 07:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted Mõned aastad hiljem, kas teeksite tagasi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.