Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mõned küsimused IUI kohta

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mõned küsimused IUI kohta

Postitas:

Esimene IUI on tulemas (minu PCOSi tõttu) ja ei taha arsti oma ülemõtlemise tagajärjel tekkinud küsimustega tüüdata seega uurin siin paari asja:

Mul on CD13 UH aeg kirjas. Sinna pean kaasa võtma nõusoleku vormid. Mis edasi? Oma peaga arvan, et seal otsustakse, millal tuleb Ovitrelle süst teha ja sellest järgmine päev toimub IUI protseduur? Kas see protseduur on valus? Kaua see aega võtab? Kas me tohime mehega ise ka asjatada või peaks mees orgasmist hoiduma, et materjali oleks võimalikult palju? Sain arsti jutust aru, et mees peab IUI hommikul käima proovi andma ja paar tundi hiljem toimub siis sperma sisestamine?
Kas ma saan midagi omalt poolt veel teha, et õnnestumise tõenäosus oleks suurem?
Olen teinud samade ravimitega (letrosool+ovitrelle+dupha) 3 kuuri, millest 1x õnnestus aga katkes. Kas IUI erineb veel millegi poolest peale protseduuri iseenesest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 05:33; 15.01 01:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene IUI on tulemas (minu PCOSi tõttu) ja ei taha arsti oma ülemõtlemise tagajärjel tekkinud küsimustega tüüdata seega uurin siin paari asja:

Mul on CD13 UH aeg kirjas. Sinna pean kaasa võtma nõusoleku vormid. Mis edasi? Oma peaga arvan, et seal otsustakse, millal tuleb Ovitrelle süst teha ja sellest järgmine päev toimub IUI protseduur? Kas see protseduur on valus? Kaua see aega võtab? Kas me tohime mehega ise ka asjatada või peaks mees orgasmist hoiduma, et materjali oleks võimalikult palju? Sain arsti jutust aru, et mees peab IUI hommikul käima proovi andma ja paar tundi hiljem toimub siis sperma sisestamine?

Kas ma saan midagi omalt poolt veel teha, et õnnestumise tõenäosus oleks suurem?

Olen teinud samade ravimitega (letrosool+ovitrelle+dupha) 3 kuuri, millest 1x õnnestus aga katkes. Kas IUI erineb veel millegi poolest peale protseduuri iseenesest?

Ei erine. UHs jah vaadatakse, kui suur folliikel juba on ja saad teada, millal pead Ovitrelle tegema. IUI ise on valutu protseduur ja ilmselt vaid sama ebamugav, kui tavaline naistearsti visiit. Ise peab olema lõdvestunud, siis saab ka arst paremini ligi. Ja soovitan soojalt lugeda kõiki pabereid ja juhiseid ka mehe osas. Kui ma ei eksi, siis paar päeva ei tohtinud olla vahelorras, kui nädal ka päris ei tohiks vahe olla. Edu!

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, kirjutan labori poole pealt. Hea oleks, kui mehel oleks abtsinent IUI toimumise päeval 3-4 päeva(ehk viimasedt seemnepuskest), kuna just selle vahemikus on sperma kvaliteet kōige parem.  Mees peab proovi andma paar tundi enne, kuna IUI protseduuriks mehe sperma pestakse ning alles jäetakse ainult head liikuvad spermad.
IUI on ise valutu ning aega vōtab kuskil max 20 minutit. Nimelt kateeter, mis sisaldab pestud spermat, viiakse emakasse ning pestud sperma süstitakse sinna. Peale protseduuri lastakse patsiendil natuke lamada ning siis saab juba koju 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast!

Kas esimene visiit, mis mul esmasp tulemas on, ongi kiire, tavaline UH? Miks siis Aluri seda ise ei tee? Miks ma Erlang’i juures kirjas olen? Kas IUI protseduuri teevad teised arstid lihtsalt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 05:33; 15.01 01:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mõned küsimused IUI kohta